Przegląd mediów

marzec 2021

Victoria Dom z kolejnymi nagrodami

2021-03-16  |  08:27
Przegląd mediów

Laureat nagrody Diamenty Forbesa, Deweloper Roku, osiedle Ursus Factory Inwestycją Roku 2020 w Warszawie wg użytkowników platformy obido.pl to trzy prestiżowe wyróżnienia, które na początku 2021 r. otrzymała Victoria Dom. Doceniono starania dewelopera zmierzające do tego, żeby inwestycje przekazywane mieszkańcom spełniały ich oczekiwania, a dostarczany produkt był rzetelny.

Victoria Dom buduje stabilny, doceniany i nagradzany biznes. Potwierdzają to wyróżnienia, które na początku 2021 r. trafiły do Victorii Dom. Pierwsze z nich to Diamenty Forbesa. Ranking podsumowuje 3 ostatnie lata. To zestawienie najszybciej rozwijających się polskich przedsiębiorstw. Wyróżnieni są podzieleni według województw. Tegorocznym laureatom firma badawcza Bisnode Polska przyznała pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy. To firmy, które jednocześnie mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają z płatnościami. – To niezwykle cenne wyróżnienie dla nas. Budujemy swój biznes w oparciu o uczciwe relacje tak z inwestorami jak i klientami. Ten element wiarygodności, który podkreślają organizatorzy plebiscytu, ma więc dla nas szczególny wymiar – mówi Waldemar Wasiluk, wiceprezes Zarządu Victoria Dom. 

Doświadczenie, które procentuje

Victoria Dom to deweloper z 23-letnim doświadczeniem. W tym czasie firma oddała do użytku ponad 6,4 tys. mieszkań i domów. Obecnie w różnych fazach realizacji i przygotowania jest ponad 10 tys. mieszkań. W minionym roku spółka sprzedała łącznie 1476 mieszkań i przekazała właścicielom 1176 gotowych lokali. Wszystkie udało się przekazać w planowanym terminie. Nie dziwi więc obecność firmy w zestawieniuDeweloper Roku”, które od lat publikowane jest na łamach „Gazety Finansowej”, „Home&Market” i magazynu „Gentleman”. – Jak dowiedzieliśmy się od redakcji, w ramach plebiscytu nagradzani są ci deweloperzy, którzy na rynku nieruchomości wyróżniają się aktywnością, innowacyjnymi rozwiązaniami i umiejętnością patrzenia w przyszłość. Cieszy nas, że znaleźliśmy się w tak zacnym gronie. To potwierdza, że nasza polityka słuchania klientów i wychodzenia im naprzeciw jest słuszna – mówi Anna Krystecka, dyrektor marketingu Victoria Dom. 

„Tegoroczne zestawienie deweloperów (znalazło się w nim 15 firm) powstało w wyjątkowych okolicznościach – w trudnej pandemicznej sytuacji, która dla większości podmiotów działających na rodzimym rynku wiązała się z niepewnością. Mimo tego, pokonując przeszkody i radząc sobie z ograniczeniami, wyróżnieni deweloperzy rozwijają swoją ofertę, dostarczając przyszłym mieszkańcom coraz ciekawsze lokale” – czytamy w uzasadnieniu przesłanym przez redakcję. Warto też wspomnieć, że w zestawieniu zwrócono uwagę na inwestycję Miasteczko Nova Ochota. To osiedle, które oferuje szeroki wachlarz udogodnień dla mieszkańców – możliwość korzystania z punktów usługowych usatysfakcjonuje tych, którzy szukają wygody, potrzeby aktywnych zaspokoi kort tenisowy, a tych, którzy szukają wytchnienia skwer z fontanną, placami zabaw i małą architekturą. Kolejne etapy inwestycji tworzą nowoczesne osiedle w formie miasteczka w mieście, w którym znajdziemy nawet przedszkole publiczne. Wszystkie dostępne mieszkania mają balkony lub ogródki, co pozwala na korzystanie z dobrodziejstw natury. 

Docenieni przez klientów

Pozostając przy wyróżnieniach dla konkretnych inwestycji, warto podkreślić, że Osiedle Ursus Factory zostało nagrodzone tytułem „Inwestycja Roku 2020 w Warszawie” platformy obido.pl To wyjątkowe wyróżnienie, bo przyznawane na podstawie opinii i zachowań użytkowników. – Odwiedzający obido.pl to nasi obecni i przyszli klienci, tym bardziej więc cieszy nas tytuł – mówi Waldemar Wasiluk, wiceprezes zarządu Victoria Dom. Oferta dewelopera w Ursusie to odpowiedź na bieżące oczekiwania nabywców, które ewoluują wraz z sytuacją finansową i społeczną Polaków. – Nasze mieszkania są ergonomiczne, wykonane z dobrej jakości materiałów i z troską o dostarczenie mieszkańcom wszystkiego, co niezbędne do wygodnego funkcjonowania na co dzień – mówi Anna Krystecka, dyrektor marketingu Victoria Dom. Inwestycja Osiedle Ursus Factory jest realizowana w szybko rozwijającej się części dzielnicy. Ta dawniej przemysłowa okolica od kilku lat zmienia, także za sprawą Victoria Dom, swój charakter, przekształcając się w nowoczesną i przyjazną strefę mieszkalną. Widzą to inwestorzy, których coraz więcej w Ursusie, co gwarantuje, że w niedalekiej przyszłości ten rejon będzie jeszcze bardziej rosnąć na wartości.

Victoria Dom to deweloper z 23-letnim doświadczeniem, którego filozofią jest maksymalne uproszczenie zakupu mieszkania. Pomaga w tym Dom Kredytowy Victoria. Victoria Dom oddała do użytku ponad 6,4 tys. mieszkań i domów. Obecnie w różnych fazach realizacji i przygotowania jest ponad 10 tys. mieszkań. Spółka, która prowadzi inwestycje przede wszystkim w Warszawie, w ubiegłym roku rozpoczęła również budowę osiedla Viva Piast w Krakowie. Od 5 lat deweloper jest obecny także na rynku niemieckim – w Berlinie, a od roku w Lipsku. Victoria Dom jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, posiada certyfikat dewelopera poświadczający wiarygodność i fachowość usług. O rzetelności firmy świadczą liczne nagrody, m.in Diamenty Forbesa 2021, Deweloper Roku, wyróżnienie przyznawane przez „Gazetę Finansową”, czy tytuł Inwestycji Roku w Warszawie dla osiedla Ursus Factory od użytkowników obido.pl. Więcej informacji na stronie: www.victoriadom.pl 

 

 

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.

Informacje z dnia: 16 marca

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

ZBP: Niekorzystne dla banków rozstrzygnięcia ws. kredytów frankowych oznaczałyby upadek części sektora bankowego. Banki nie byłyby w stanie finansować bieżących potrzeb gospodarki

Dziś Izba Cywilna Sądu Najwyższego w składzie siedmiu sędziów ma się zająć kwestią rozliczeń po ewentualnym unieważnieniu przez sąd umowy kredytu frankowego. Pytania w tym temacie wysłał do SN Rzecznik Finansowy. Z kolei w przyszłym tygodniu izba w pełnym składzie ma wydać uchwałę w sprawie sześciu pytań pierwszej prezes SN również dotyczących frankowiczów. Zarówno kredytobiorcy, jak i banki czekają na rozstrzygnięcie palącego problemu. Według Związku Banków Polskich, choć nie sposób przewidzieć, w którym kierunku ono pójdzie, to jeśli sądzić po wyroku TSUE, stanowisko SN powinno być wyważone i uwzględniać interesy obu stron. To z kolei może przyspieszyć zawieranie ugód.

Transport

Sztuczna inteligencja pomoże zapobiegać wypadkom kolejowym i zwiększy punktualność pociągów. Nad takimi rozwiązaniami pracują polscy inżynierowie

Do wprowadzenia całkowicie autonomicznych pociągów szykują się już zarówno koleje pasażerskie, jak i towarowe. W tej chwili pociągi bez maszynisty funkcjonują tylko na wyodrębnionych liniach, a systemy autonomicznego kierowania są wykorzystywane w metrze m.in. w Paryżu, Sydney czy Szanghaju. Rozwiązania te są rozwijane dzięki sztucznej inteligencji, która dziś wykorzystywana jest na świecie w kolejach dużych prędkości. Chociaż w Polsce są one dopiero na etapie planowania, technologie z zakresu SI są już rozwijane i wdrażane przez polskich przewoźników oraz inżynierów. Wśród korzyści inteligentnych rozwiązań są m.in. większe bezpieczeństwo i zapobieganie awariom, ograniczenie kosztów, większa punktualność pociągów i komfort podróżnych.

Prawo

W 2022 roku zmienią się zasady urlopu rodzicielskiego. Unijne przepisy wymuszą przebudowę Kodeksu pracy

Polska ma czas do sierpnia przyszłego roku, aby wdrożyć zapisy unijnej dyrektywy work–​life balance. Regulacja, która dotyczy równowagi między życiem zawodowym a prywatnym, wprowadzi ważne zmiany dla rodziców i wymusi przebudowę Kodeksu pracy. Jedną z najważniejszych będzie modyfikacja uprawnień ojców w zakresie korzystania z urlopów rodzicielskich. Ma ona pozwolić kobietom na łatwiejszy powrót do obowiązków zawodowych po urodzeniu dziecka. Wdrożenia unijnego prawa w Polsce będzie pilnować powołana w styczniu przez Fundację Share The Care Rada Programowa, w skład której wchodzą ekonomiści, prawnicy, psycholodzy i socjolodzy, politycy, przedstawiciele biznesu oraz organizacji pozarządowych.

Konsument

Dzieła sztuki ponownie dostępne dla publiczności. Zwiedzający tłumnie wracają do muzeów i galerii [DEPESZA]

Od 4 maja działają już takie instytucje kultury jak muzea i galerie sztuki. Teatry na odmrożenie muszą jeszcze poczekać do końca miesiąca. – Miesiące zamknięcia przekonały nas, że muzeum żyje i wypełnia swoją rolę, gdy odwiedza je publiczność. Bez niej jest tylko pięknym magazynem – mówi Jolanta Hercog z Muzeum Narodowego. Instytucja jest w pełni przygotowana na powrót zwiedzających. W najbliższych tygodniach otworzy dla nich trzy nowe wystawy czasowe, w tym m.in. malarstwa holenderskiego i flamandzkiego. To korporacyjna Kolekcja ERGO Hestii, która z okazji 30-lecia firmy po raz pierwszy zostanie pokazana szerokiej publiczności.