Komunikaty PR

Jak zadbać o lepsze zyski w branży ogrodniczej dzięki zabezpieczeniom?

2024-03-28  |  12:00
Biuro prasowe
Kontakt
Agnieszka Kuźma-Filipek
Lawenda Public Relations

Al. Ks. Józefa Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
agnieszka|lawendapr.com| |agnieszka|lawendapr.com
48601991089
www.lawendapr.com

Rozpoczął się sezon wiosenny, który przynosi ze sobą nie tylko kolorowe kwiaty, ale także wyzwania dla branży. Niepewna pogoda i wymagająca sytuacja na rynku skłania ogrodników do poszukiwania sposobów doskonalenia biznesów. Warto skorzystać z produktów z kategorii plomb i zamknięć dostosowanych do branży ogrodniczej.

Potwierdza się, że lata przestępne to okres nieprzewidywalnych warunków pogodowych. Taki jest też bieżący rok, dlatego firmy z sektora ogrodniczego ostrożnie podchodzą do zarządzania działalnością i planowania wydatków. Inwestycje w narzędzia i akcesoria pomagają zwiększyć wydajność produkcji, ograniczyć ryzyko strat i zadbać o delikatne rośliny.

Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań w ogrodnictwie, takich jak plomby i zamknięcia, zapewnia integralność i bezpieczeństwo sadzonek i roślin w łańcuchu dostaw od uprawy, przez przechowywanie, aż po transport. Wspierają też ich wzrost i chronią przed potencjalnymi zagrożeniami czy przypadkowymi uszkodzeniami – mówi Katarzyna Bieńkowska, prezes zarządu Silny&Salamon.

Choć inwestycje w zabezpieczenia mogą wydawać się nieoczywiste w sektorze ogrodniczym, to jednak ich wprowadzenie usprawnia działanie firm i stanowi istotny element rozwoju i sukcesu w tej branży.

Bezpieczeństwo roślin i dobra organizacja pracy

Różnorodne rozwiązania poprawiające organizację pracy i bezpieczeństwo asortymentu ogrodniczego wpływają na poprawę wydajności biznesu. Kołowrotki typu “twist tie” do podwiązywania drzewek i sadzonek stanowią alternatywę sznurków, gwarantując solidne zabezpieczenie. Z kolei zamknięcia typu “twistband” do wiązkowania ziół, warzyw i kwiatów ułatwiają przygotowanie dostaw dla klienta końcowego.

Na etapie produkcji wytrzymałe i funkcjonalne zamknięcia umożliwiają nanoszenie na uprawach i doniczkach oznaczeń, takich jak nazwa gatunku, data sadzenia, wymagania pielęgnacyjne czy informacje o dostawcy. Pozwala to precyzyjnie prześledzić rozwój roślin i dostarczyć klientom informacje o produktach. Co ważne, nadruk jest trwały, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

Profesjonaliści w sektorze ogrodniczym wiedzą też, jakie znaczenie ma organizacja zasobów narzędziowych i bezpieczeństwo przestrzeni. Zabezpieczenia plombowe chronią pomieszczenia, magazyny czy szklarnie oraz wyposażenie przed kradzieżą i nieautoryzowanym dostępem.

Natomiast innowacyjne rozwiązania w postaci plomb elektronicznych umożliwiają śledzenie dostaw w czasie rzeczywistym i monitorowanie czynników środowiskowych, takich jak temperatura i wilgotność. Pomaga to w efektywnym zarządzaniu łańcuchem dostaw oraz utrzymaniu optymalnych warunków przechowywania roślin i innych produktów ogrodniczych.

Więcej informacji o zabezpieczeniach dla różnych produktów w całym łańcuch dostaw można znaleźć w bezpłatnym Poradniku 2023 - Jak dobrać skuteczne zabezpieczenie oraz na www.plomby.biz i www.pakowanie.biz oraz na profilach LinkedIn: Silny & Salamon Sp. z o.o. (profil główny) i Silny & Salamon - autoryzowany dystrybutor SEE - Autobag.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Lawenda Public Relations
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Rolnictwo Lignosulfoniany – moc natury w nawozach dolistnych foliQ Biuro prasowe
2024-10-29 | 14:00

Lignosulfoniany – moc natury w nawozach dolistnych foliQ

Współczesne rolnictwo stale poszukuje rozwiązań, które jednocześnie zwiększają plonowanie upraw i są przyjazne dla środowiska. Na tym tle wyróżnia się technologia
Rolnictwo XXV jubileuszowa edycja Wystawy AGRO SHOW
2024-09-26 | 12:52

XXV jubileuszowa edycja Wystawy AGRO SHOW

XXV jubileuszowa edycja Wystawy AGRO SHOW – podsumowanie wystawy Tegoroczna XXV jubileuszowa edycja Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW odbyła się w dniach 20-22 września na
Rolnictwo Badania: Jak kupują rolnicy? Mniej ufni i bardziej patriotyczni
2024-09-24 | 10:30

Badania: Jak kupują rolnicy? Mniej ufni i bardziej patriotyczni

Dobre, bo polskie – nie wydaje się w przypadku rolników tylko marketingowym sloganem. Tylko dla co dziewiątego z nich pochodzenie produktów nie ma znaczenia – wynika z

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Ruszyła największa elektrownia gazowa w Polsce. Dostarczy energię dla ok. 3 mln gospodarstw

PGE Polska Grupa Energetyczna oddała właśnie do eksploatacji największą elektrownię gazową w Polsce i jedną z najnowocześniejszych w Europie. Jednostka o mocy 1366 MW brutto jest zlokalizowana w Gryfinie w Zachodniopomorskiem. Dostarczy do sieci 1,4 GW mocy, dzięki czemu pokryje ok. 5 proc. krajowego zapotrzebowania na energię elektryczną, zapewniając dostawy dla ok. 3 mln gospodarstw. – To bardzo ważna inwestycja z punktu widzenia bezpieczeństwa państwa i namacalny przykład tego, że transformacja energetyczna trwa – mówi wiceminister klimatu i środowiska Miłosz Motyka.

Bankowość

Rosnące ceny energii i usług podbijają inflację. W pierwszej połowie przyszłego roku będzie się utrzymywać około 5-proc. wzrost cen

Wzrost cen w ostatnich miesiącach przyspieszył. To efekt wyższych cen energii oraz usług. I choć listopad i grudzień mogą przynieść wyhamowanie wzrostów, to około 5-proc. poziom prawdopodobnie będzie się utrzymywać przez całą pierwszą połowę 2025 roku. Zdaniem dr. Jakuba Rybackiego z PIE dopiero w drugiej połowie inflacja może spaść do ok. 3,5 proc. To może oznaczać, że pierwsza obniżka stóp procentowych nie nastąpi na początku roku.

Transport

Policja zachęca do kontroli świateł w autach przed zimą. Nieprawidłowe ustawienie grozi wypadkiem i mandatem

Niewłaściwe oświetlenie samochodu może prowadzić do tragicznych w skutkach sytuacji na drogach. To o tyle istotne, że 98 proc. kierowców przyznaje, że bywają oślepiani przez reflektory aut jadących z naprzeciwka – przypominają eksperci Instytutu Transportu Samochodowego. I zachęcają, żeby w ramach przygotowania samochodu do zimy sprawdzić ustawienie i moc świateł. W najbliższych tygodniach będzie to możliwe bezpłatnie w wybranych punktach.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.