Komunikaty PR

Promocje kredytów w Tesco Finanse

2013-06-05  |  10:58

Tesco wspólnie z Meritum Bankiem proponuje promocyjne warunki kredytów konsolidacyjnych i gotówkowych dostępnych w punktach Tesco Finanse zlokalizowanych w hipermarketach sieci. Klienci, którzy zdecydują się przenieść tu swoje zobowiązania finansowe zaciągając kredyt konsolidacyjny otrzymają bony na zakupy w Tesco o wartości 250 zł lub 500 zł.

W ramach trwającej do końca sierpnia br. promocji „Weź kredyt konsolidacyjny z nagrodą” klienci mogą skonsolidować swoje zobowiązania finansowe o wartości nawet do 200.000 zł. Oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego, o jaki można wnioskować w punktach Tesco Finanse wynosi od 12,9 proc. w skali roku. Jego spłatę można rozłożyć maksymalnie na 10 lat.

Promocja dostępna w Tesco Finanse to jedna z najatrakcyjniejszych tego typu ofert na rynku. Dzięki niej chcemy przyciągnąć nowych klientów, szczególnie osoby, które często odwiedzają sklepy sieci Tesco. Oprócz dobrego oprocentowania kredytów, osoby, które skorzystają z tej oferty otrzymają bony do wykorzystania na zakupy w Tesco – mówi Jakub Kwiatkowski, kierownik ds. kredytów detalicznych Meritum Banku.

Kredyt konsolidacyjny umożliwia połączenie wszystkich dotychczasowych zobowiązań kredytowych w jeden kredyt, co pozwala na obniżenie miesięcznej raty przy takiej samej wysokości zadłużenia i powoduje, że spłata kredytu jest mniejszym obciążeniem dla domowego budżetu.

Dzięki promocji z bonami na zakupy w Tesco nasi klienci będą mogli od razu odczuć korzyści, jakie daje korzystanie z usług finansowych oferowanych przez Tesco Finanse. Chcemy zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę, obejmującą także możliwość finansowania swoich bieżących potrzeb. Dbamy o to, by oferta kredytów dostępna na terenie hipermarketów była bardzo konkurencyjna – mówi Piotr Kubień z Tesco Polska.

Klienci, którzy w okresie trwania promocji, tj. do końca sierpnia br. zawrą w punkcie Tesco Finanse umowę o kredyt konsolidacyjny i minimum 5.000 zł z kwoty kredytu przeznaczą na sfinansowanie zobowiązań kredytowych zaciągniętych w innych niż Meritum Bank instytucjach finansowych, otrzymają bon na zakupy w sklepach Tesco. Wartość bonu uzależniona jest od sumy netto konsolidowanych zobowiązań zewnętrznych i wynosi 250 zł w przypadku sumy od 5.000 zł do 9.999,99 zł oraz 500 zł dla sumy od 10.000 zł.

W Tesco Finanse do końca sierpnia br. można także złożyć wniosek o promocyjny kredyt gotówkowy, którego oprocentowanie wynosi od 10,90 proc. w skali roku w przypadku skorzystania z oferty kredytu z ubezpieczeniem i od 12,90 proc. dla kredytu bez ubezpieczenia. Promocją są objęte kredyty w kwocie od 3.000 zł do 8.000 zł zaciągnięte na okres od 6 do 120 miesięcy.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Bankowość Kredyt gotówkowy w Bankowości Internetowej i Mobilnej Getin Banku Biuro prasowe
2020-11-25 | 11:00

Kredyt gotówkowy w Bankowości Internetowej i Mobilnej Getin Banku

Klienci Getin Banku będą mogli kupić kredyt gotówkowy za pośrednictwem zarówno Bankowości Internetowej, jak i aplikacji mobilnej Getin Mobile w pełnym procesie online, bez
Bankowość Banki grają w zielone, także w kryzysie
2020-11-23 | 11:00

Banki grają w zielone, także w kryzysie

- Od trendu zrównoważonych inwestycji nie ma już odwrotu – uważają eksperci. Zmiana pod postacią m.in. skutecznego forsowania raportowania ESG dzieje się także w Polsce.
Bankowość Vouchery na przedświąteczne zakupy w programie Mastercard® w Getin Banku
2020-11-23 | 10:50

Vouchery na przedświąteczne zakupy w programie Mastercard® w Getin Banku

Powoli wchodzimy w okres przedświątecznej gorączki zakupowej. Z tej okazji Getin Noble Bank przygotował dla swoich Klientów nową promocję dla kart debetowych Mastercard, w ramach

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Biogen

Aktualne oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży

Aktualnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży. Ze szczegółami oferty można zapoznać się na tej podstronie.

Farmacja

W wyniku pandemii tysiące chorych na osteoporozę pozostają bez pomocy. Lekarze i pacjenci apelują o proste zmiany umożliwiające diagnostykę i leczenie [DEPESZA]

Na osteoporozę choruje w Polsce aż 2,1 mln osób, a liczba nowych przypadków rośnie. Nieleczona prowadzi do niepełnosprawności i trwałego kalectwa, a nawet śmierci. Tymczasem pandemia COVID-19 spowodowała kilkumiesięczny przestój w diagnostyce i terapii tej choroby. Dane NFZ pokazują, że liczba porad udzielonych w poradniach leczenia osteoporozy spadła w tym roku o ponad 20 proc., a wizyt w gabinetach reumatologów i ortopedów – o 1/3. Lekarze alarmują, że opóźnienia będą mieć nieodwracalne konsekwencje dla tysięcy pacjentów, i apelują do Ministerstwa Zdrowia o wdrożenie prostych rozwiązań, które odciążą system. 

 

Infrastruktura

Firmy budowlane nie odczuwają dużego spowolnienia. Osłabienie koniunktury w budownictwie spodziewane jest w przyszłym roku

Pandemia nie zatrzymała budowlanki. Jak pokazuje listopadowa ankieta PZPB, firmy budowlane mają zapełnione portfele zleceń pozyskanych jeszcze przed pandemią COVID-19, a większość z nich pracuje w tej chwili z 80–90-proc. wydajnością. Ostatnie miesiące przyniosły pewne odbicie zwłaszcza w sektorze mieszkaniowym. Branża budowlana musi jednak przygotować się na skutki kryzysu gospodarczego w następstwie pandemii, choć osłabienie koniunktury pojawi się z pewnym opóźnieniem.

Serwis specjalny

Wyprzedaże u dealerów mają pobudzić sprzedaż aut przed końcem grudnia. Mimo to w całym roku spadki przekroczą 20 proc.

Sprzedaż samochodów osobowych i dostawczych przez pierwsze 10 miesięcy 2020 roku spadła o 26 proc. Po 20 dniach listopada widać większe zainteresowanie klientów – w osobówkach wzrost sięgnął 7 proc., w autach dostawczych – 26,5 proc. r/r. To może być efekt rozpoczętych wyprzedaży roczników 2020. Pod tym względem pandemiczny rok nie będzie znacząco różnił się od poprzednich. Tym bardziej że od 2021 roku wchodzi w życie nowa norma Euro 6d związana z emisją spalin. Przedstawiciele branży podkreślają, że każdy impuls popytowy byłby na wagę złota, np. programy dopłat połączone ze złomowaniem.

 
 

Infrastruktura

Mniejsze miasta dzięki pandemii mogą zahamować odpływ ludności. Nowych mieszkańców przyciągnęłyby inwestycje w czyste środowisko i oferta mieszkań na wynajem

Wyludnianie się małych i średnich miast i ucieczka młodych do większych aglomeracji to zjawisko obserwowane od dawna. Dzięki pandemii i pracy zdalnej okazało się, że nie trzeba mieszkać blisko miejsca pracy, co może okazać się szansą dla mniejszych ośrodków. Ich dużym plusem są też niższe koszty utrzymania. Jeśli lokalne społeczności zaproponują wykształconym ludziom warunki do wygodnego i przyjemnego życia, m.in. czyste środowisko i atrakcyjną ofertę mieszkaniową, będą mogły konkurować z większymi miastami o nowych mieszkańców. To może pomóc samorządom pozyskać wykwalifikowanych pracowników m.in. do pracy w urzędach, szpitalach czy szkołach.