Komunikaty PR

Społeczność Huawei rośnie! Marka zaprasza do wspólnego świętowania

2019-10-21  |  16:55
Biuro prasowe

Już 200 tysięcy osób dołączyło do Społeczności Huawei. Z tej okazji marka przygotowała konkurs fotograficzny dla zarejestrowanych fanów, w którym do wygrania jest nawet 900 zł na zakupy w sklepie internetowym huawei.pl. Konkurs potrwa do 24 października. Można wziąć w nim udział publikując zdjęcia w dedykowanym konkursowi miejscu – na stronie internetowej Huawei w zakładce „Społeczność”.

Społeczność Huawei, wcześniej funkcjonująca pod nazwą Fanklub, świętuje właśnie obecność 200 tysięcy fanów. Z tej okazji każdy zarejestrowany użytkownik może wziąć udział w konkursie fotograficznym, którego motywem przewodnim jest hasło „Sukces”. Aby to zrobić, wystarczy w komentarzu na stronie konkursowej opublikować dowolną liczbę zdjęć wykonanych smartfonem Huawei, które w oryginalny i kreatywny sposób będą nawiązywać do wskazanego hasła. Zdjęcia można publikować do 24 października na stronie:

https://consumer.huawei.com/pl/community/details/topicId_8126/

- Platforma dla fanów Huawei wystartowała w maju tego roku i w niecałe sześć miesięcy przyciągnęła aż 200 tysięcy zarejestrowanych użytkowników. Nasi klienci nie tworzą już tylko fanklubu, ale całą społeczność skupioną wokół urządzeń i marki Huawei, co postanowiliśmy podkreślić zmieniając sposób, w jaki komunikujemy jej istnienie. To sukces, który chcemy świętować razem z członkami naszej Społeczności, zapraszając ich do kolejnej angażującej aktywności – mówi Łukasz Piotrowski, dyrektor e-commerce w Huawei CBG Polska.

W pierwszym etapie konkursu jury wybierze pięć najlepszych i najbardziej kreatywnych prac. Następnie osoby należące do Społeczności Huawei będą mogły głosować na ulubione zdjęcie. Swój głos można będzie oddać od 25 do 29 października. Trzy prace z największą liczbą głosów otrzymają kody rabatowe na zakupy w sklepie huawei.pl – 300 zł za trzecie miejsce, 600 zł za drugie i aż 900 zł za najwyższe miejsce na podium.

Zwycięzcy będą mieli czas do 29 listopada, by wykorzystać kody na zakupy o wartości przekraczającej 1000 zł - wyłącznie w oficjalnym sklepie internetowym marki huawei.pl.

Społeczność Huawei to wygodna przestrzeń dla fanów marki, w której mogą wymieniać się opiniami na forum oraz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami z życia marki. Platforma to także łatwy dostęp do ekspertów, moderatorów i administratorów platformy, którzy na bieżąco odpowiadają na wszystkie pytania użytkowników. To także miejsce, gdzie ogłaszane są dedykowane fanom konkursy i promocje – jednym z nich jest właśnie konkurs fotograficzny z okazji pozyskania 200 tysięcy fanów na platformie.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie IT Works zmienia nazwę na Euvic IT Biuro prasowe
2019-11-21 | 13:45

IT Works zmienia nazwę na Euvic IT

IT Works, spółka specjalizująca się w outsourcingu IT, zmieniła nazwę na Euvic IT. Rebranding ma podkreślić coraz większą synergię IT Works z Grupą Euvic, do której
IT i technologie Ponad 2,5 mln nazw w domenie .pl. Dodatkowe zabezpieczenie dla abonentów.
2019-11-21 | 12:05

Ponad 2,5 mln nazw w domenie .pl. Dodatkowe zabezpieczenie dla abonentów.

­­Warszawa, 21 listopada 2019   INFORMACJA PRASOWA   Ponad 2,5 mln nazw w domenie .pl. Dodatkowe zabezpieczenie dla abonentów.   Rejestr domeny .pl w
IT i technologie IRISPen Executive 7 - kieszonkowy kombajn
2019-11-21 | 12:00

IRISPen Executive 7 - kieszonkowy kombajn

Skanuje, rozpoznaje tekst, czyta go na głos, a w razie potrzeby tłumaczy. Jest lekki i można go mieć zawsze przy sobie. Oto IRISPen Executive 7. IRISPen Executive 7 jest niewiele większy

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Mocna konkurencja na rynku centrów handlowych. Chcą przyciągać klientów nowymi technologiami i ofertą rozrywkową

W Polsce zasoby powierzchni handlowej przekraczają już 15 mln mkw. W całym kraju jest ok. 450 centrów i galerii, a nasycenie powierzchnią handlową przekracza europejską średnią. Konkurencja na rynku jest duża, a centra handlowe mierzą się z wyzwaniami takimi jak rosnąca pozycja e-commerce, rozszerzenie zakazu handlu w niedziele w 2020 roku czy coraz większe oczekiwania klientów. Szansą na sprostanie tym wyzwaniom są nowe technologie, np. aplikacje, które zapewniają klientom szereg benefitów, np. zniżki, porady stylisty czy nawigację po galeriach.

Patronaty Newserii

Gala Złote Spinacze 2019

Ochrona środowiska

Pozostało tylko 10 lat na powstrzymanie negatywnych zmian klimatu. Dotychczasowymi sposobami nie da się tego zrobić

Jeśli nie podejmiemy natychmiastowych działań na rzecz ochrony klimatu, temperatura na świecie przekroczy bezpieczny poziom 1,5° Celsjusza w 2040 roku – wskazują eksperci Międzyrządowego Panelu ds. Badań Zmian Klimatu. Te natychmiastowe działania muszą w ciągu kolejnej dekady doprowadzić do ograniczenia emisji dwutlenku węgla o 45 proc. Nie mogą się jednak opierać na dotychczasowych metodach i systemie energetycznym z XIX wieku – podkreśla prof. Zbigniew Karaczun z SGGW. Innowacyjne rozwiązania, np. elektromobilność czy niskoemisyjne systemy grzewcze,  są już dostępne, tylko trzeba je wdrożyć na szeroką skalę.

 

Handel

W kolejnych tygodniach możliwe cząstkowe porozumienie między USA a Chinami. Konflikt handlowy potrwa jednak jeszcze kilka lat

Ostatnie dane z Chin pokazują znaczący wpływ wzajemnej wojny celnej na chińską gospodarkę, ale cierpi na niej także amerykański rynek, bo firmy wstrzymują inwestycje. Stąd prezydent Donald Trump i chińskie władze będą dążyć do wycofania się z części obciążeń importowych, zwłaszcza że za rok kolejne wybory prezydenckie za oceanem. Zdaniem Rafała Beneckiego, głównego ekonomisty ING Banku Śląskiego, porozumienie dotyczące części produktów może nastąpić jeszcze nawet przed końcem roku, ale realne zakończenie konfliktu zajmie wiele lat.

Infrastruktura

Trudna sytuacja na rynku kolejowych przewozów towarowych. Spowolnienie gospodarcze będzie oznaczać dalsze spadki

Rynek towarowych przewozów kolejowych notuje spowolnienie. Łącznie w trzech kwartałach 2019 roku przewieziono nieco ponad 177 mln ton, czyli o ponad 9 mln mniej niż w tym samym okresie 2018 roku. W dużej mierze to efekt zmniejszenia przewozów kruszyw, węgla kamiennego, rud i wyrobów metalowych. W 2020 roku sytuacja raczej się nie poprawi. – Spowolnienie gospodarcze, które obserwujemy w całej Europie, z pewnością przełoży się na rynek przewozów w Polsce – ocenia Andrzej Pawłowski z CTL Logistics.