Komunikaty PR

Kamyk Zielony z nowym biurem sprzedaży i pozwoleniem na użytkowanie

2014-01-02  |  13:30
Biuro prasowe

Osiedle Kamyk Zielony to ciekawe połączenie, pomiędzy mieszkaniem w bloku, a życiem w domku jednorodzinnym. Inwestycja wpisuje się w formułę mieszkań bezczynszowych – na osiedlach brak jest części wspólnych, nie ma więc konieczności płacenia comiesięcznego czynszu
za zarządzenie i utrzymanie inwestycji. Dla właścicieli mieszkań oznacza to oszczędności w wysokości nawet 500 zł miesięcznie.

Nowe biuro sprzedaży Dolcan, przy ul. Kamykowej, czynne jest w dni robocze, w godz. 9:00 do 18:00 oraz w soboty od 9:00 do 14:00. Biuro to jednocześnie mieszkanie pokazowe z kominkiem, dzięki czemu klienci będą mogli załatwić wszystkie formalności w przyjemnej domowej atmosferze i przekonać się jak można zaaranżować mieszkanie, szczególnie jak zagospodarować mieszkania na piętrze z przynależnym poddaszem. Na miejscu jest także doradca kredytowy, który podpowie najlepsze rozwiązania w zakresie kredytowania zakupu nieruchomości.

– Doszliśmy do wniosku, że połączenie dwóch funkcji – biura sprzedaży
i mieszkania pokazowego będzie na tej inwestycji najlepszym rozwiązaniem. Dzięki temu łatwiej będzie wyjaśnić i pokazać  klientowi naszą koncepcję mieszkań bez czynszu oraz ich zalety.  Segment pokazowy to dokładne odwzorowanie podziału na dwa odrębne mieszkania i ich części przynależne.  W nowym biurze sprzedaży, podobnie jak w naszych pozostałych biurach, będzie można dowiedzieć się więcej o pozostałych inwestycjach będących w naszej ofercie – podkreśla Anna Sitnik, dyrektor działu sprzedaży w firmie Dolcan.
 
Osiedle Kamyk Zielony to kameralna zabudowa bliźniacza i wolnostojąca – każdy z właścicieli mieszkań będzie miał zaledwie kilku sąsiadów. I część osiedla –łącznie 66 mieszkań o powierzchni od 59 do 112 mkw., ma już pozwolenie na użytkowanie. Część II osiedla, 17 segmentów w zabudowie bliźniaczej, zostanie oddana do użytku w II kwartale 2014 roku. Inwestycja jest atrakcyjna dla rodzin z dziećmi. Każde
z mieszkań ma ogródek, który przeznaczyć można na rodzinny wypoczynek, a poddasza na dodatkowe pokoje. W każdym lokalu  jest możliwość aranżacji kominka, co daje dodatkowe ciepło i oszczędność, a także wyjątkową atmosferę, zarezerwowaną dotychczas dla właścicieli domków jednorodzinnych.

Ceny na gotowym już osiedlu mieszkań bezczynszowych Kamyk Zielony zaczynają się już od 5 560 zł/mkw. Z oferty mogą także skorzystać osoby chcące ubiegać się o rządową dopłatę do zakupu pierwszego mieszkania – 20 lokali mieści się w limitach przewidzianych dla Warszawy w programie MdM.

W dniach 11 i 12 stycznia w biurze sprzedaży na Kamyku Zielonym, a także na Koniku Polnym, odbędą się dni otwarte mieszkań bezczynszowych na Białołęce. W tym czasie klienci będą mogli dowiedzieć się jak mieszkać z ogródkiem i kominkiem, a do tego bez czynszu. Na odwiedzających będzie także czekał doradca kredytowy, który odpowie na pytania osób zainteresowanych udziałem w programie MdM, lub kredytowaniem poza programem.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Czy warto podawać ceny nowych mieszkań w ofertach na portalach internetowych? Biuro prasowe
2021-04-09 | 11:00

Czy warto podawać ceny nowych mieszkań w ofertach na portalach internetowych?

  W wypadku mieszkań na rynku pierwotnym w Polsce mamy pełną dowolność i brak jednoznacznego trendu, bowiem część deweloperów premium podaje ceny lokali, inni sprzedający
Nieruchomości Fotowoltaika: Mój Prąd 3.0 podtrzyma boom?
2021-04-09 | 07:00

Fotowoltaika: Mój Prąd 3.0 podtrzyma boom?

Wiele osób żałuje, że nie udało im się złożyć wniosku w ramach drugiej edycji programu Mój Prąd. Wspomniana inicjatywa przyczyniła się do tego, że przydomowa fotowoltaika
Nieruchomości Zamieszkać w luksusowym lofcie, jak Meg Ryan, Ashley Olsen, czy Scarlett Johanss
2021-04-09 | 01:00

Zamieszkać w luksusowym lofcie, jak Meg Ryan, Ashley Olsen, czy Scarlett Johanss

Ekskluzywne lofty przypominające te, w których mieszkają amerykańskie gwiazdy dostępne są także w Polsce. XIX wieczny budynek fabrycznej kuźni w Lesznie zmienił się w jedną z

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Coraz bliżej rozwiązanie problemu kredytów frankowych. Unieważnienie umów oznaczałoby straty dla banków od 70 mld do nawet 230 mld zł

Kredytobiorcy, którzy zaciągnęli kredyty we frankach, oraz sektor bankowy z niecierpliwością czekają na uchwałę Sądu Najwyższego w sprawie rozstrzygania sporów o kredyty frankowe. Ma ono nastąpić 13 kwietnia. Zdaniem dr. hab. Witolda Potwory z Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Opolu sprawiedliwe wydaje się proponowane przez KNF przeliczanie kwoty kredytu po kursach z dnia ich zaciągnięcia. Być może jednak Sąd Najwyższy zaproponuje inne rozwiązanie. Ekspert podkreśla, że szkodliwe byłoby rozwiązanie obciążające tylko jedną stronę sporu – kredytobiorców lub banki. KNF policzyła, że koszty dla banków w przypadku unieważnienia umów kredytowych mogłyby sięgnąć od 70 do 234 mld zł w zależności od przyjętego wariantu.

Prawo

Firmy rodzinne w Polsce generują 18 proc. PKB i 332 mld zł przychodu. Nowe przepisy mają ułatwić ich funkcjonowanie i sukcesję

W Polsce działa ok. 830 tys. firm rodzinnych. Generują rocznie 332 mld zł, co piąta wypracowana w naszym kraju złotówka jest wynikiem właśnie ich pracy. W ciągu najbliższych pięciu lat w ręce kolejnej generacji przejdzie ok. 57 proc. firm rodzinnych, ale tylko nieco ponad 8 proc. następców deklaruje chęć ich poprowadzenia. Do konsultacji trafił niedawno projekt ustawy o fundacji rodzinnej, który ma pomóc rozwiązać problem sukcesji, umożliwi też firmom rodzinnym stabilny rozwój w perspektywie wielopokoleniowej. – To odpowiedź na oczekiwania prywatnej przedsiębiorczości – ocenia Piotr Aleksiejuk z kancelarii Wojarska Aleksiejuk i Wspólnicy.

Prawo

Transport autokarowy pominięty w Krajowym Planie Odbudowy. Najbardziej poszkodowana będzie tzw. Polska powiatowa

W transporcie wojewódzkim, powiatowym i gminnym jest wykorzystywanych ok. 35 tys. autobusów, których średni wiek wynosi 18,6 lat, ale wiele z nich ma nawet 30 lat i więcej. Na wymianę starego, nieekologicznego taboru nie przewidziano żadnych środków w Krajowym Planie Odbudowy – podkreśla Polska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji, która zrzesza przewoźników autokarowych. Jak wskazuje, rząd całkowicie pominął potrzeby transportowe tzw. Polski powiatowej, zamiast tego przeznaczając środki na rozwój 1,2 tys. nowych autobusów dla dużych miast.

Farmacja

Choroba Parkinsona coraz częściej dotyka młodych ludzi. Pandemia znacząco opóźnia diagnostykę i leczenie.

– Minęły już czasy, kiedy Parkinson był problemem ludzi starszych. Najmłodszy chory, z którym rozmawiałem, miał pierwsze objawy w wieku 16 lat – mówi wiceprezes Fundacji Chorób Mózgu Wojciech Machajek. Chorobę Parkinsona, na którą cierpi w Polsce ok. 100 tys. osób, diagnozuje się coraz częściej i u coraz młodszych. W ostatnich latach poprawił się dostęp do leczenia zaawansowanego stadium choroby, a w ramach dwóch programów lekowych pacjenci mają dostęp do nowoczesnych terapii infuzyjnych. Kluczowe znaczenie dla sprawności chorych ma jednak wczesne rozpoznanie i wdrożenie leczenia, co ostatnio utrudnia pandemia.