Komunikaty PR

Kinnarps wprowadza do oferty nową serię ścianek działowych VIBE

2019-09-17  |  11:45
Biuro prasowe
Kontakt
Aleksandra Krawsz
Kinnarps Polska

ul. Puławska 354/356
02-819 Warszawa
aleksandra.krawsz|kinnarps.pl| |aleksandra.krawsz|kinnarps.pl
+48 22 314 64 70
www.kinnarps.pl

Kinnarps wprowadza do oferty nową serię ścianek działowych o wymownej nazwie VIBE. W skład serii wchodzą zarówno modele wolno stojące, jak i montowane do sufitu, podłogi oraz blatów biurek. Ścianki VIBE mają właściwości dźwiękochłonne i pozwalają na stworzenie przyjaznego środowiska w biurach, szkołach i innych miejscach użyteczności publicznej, w których ważny jest komfort akustyczny użytkowników. Bogata oferta rozmiarów, kolorów i akcesoriów ułatwi stworzenie niepowtarzalnej przestrzeni.

 

Większość dostępnych badań wskazuje na hałas, jako główny problem dzisiejszych biur. Stworzenie przyjaznego środowiska akustycznego stało się dziś kluczową potrzebą nowoczesnych miejsc pracy. Dzięki nowej serii ścianek działowych Vibe, Kinnarps tworzy środowiska pracy sprzyjające efektywności i dobremu samopoczuciu. Seria Vibe zaprojektowana tak, by można ją było łatwo dostosować do potrzeb i wymagań wielu typów przestrzeni, które występują w biurach, szkołach i innych obiektach użyteczności publicznej.

 

Seria Vibe została stworzona z myślą o spełnieniu obecnych i przyszłych potrzeb miejsc pracy i nauki. Elastyczność tej serii pozwala na projektowanie przyjaznych środowisk o lepszych właściwościach akustycznych. Vibe jest doskonałym elementem naszej oferty” - mówi Jenny Hörberg, Director Global Range & Design w Kinnarps.


W skład serii Vibe wchodzą nie tylko ścianki działowe, lecz także praktyczne dodatki, takie jak tablice, lustra i akcesoria do przechowywania. Tkaniny, kolory i wykończenia uzupełniają się, co pozwala na stworzenie zindywidualizowanych i kreatywnych przestrzeni biurowych. Ścianki podłogowe Vibe można łatwo łączyć w zestawy, tworząc tzw. pokoje w pokojach lub po prostu odseparowując stanowisko pracy od otoczenia. Seria pozwala na stworzenie elastycznych, dynamicznych przestrzeni, które łatwo dostosować do aktualnych potrzeb.

 

Seria Vibe sprawdza się zarówno w dużych, jak i małych biurach, przy indywidualnych stanowiskach pracy i w strefach wspólnych, we wnętrzach nowoczesnych i tradycyjnych. Szeroki wybór modeli ścianek, wykończeń i akcesoriów pozwoli klientom i architektom na swobodę w tworzeniu aranżacji spełniających różnorodne potrzeby.

Zrównoważony wybór
Seria Vibe została opracowana zgodnie z zasadami inicjatywy zrównoważonego rozwoju firmy Kinnarps, znanej pod nazwą The Better Effect Index, która określa wymagania w stosunku do produktów w następujących kryteriach: surowce i zasoby, klimat, czyste materiały, społeczna odpowiedzialność, ponowne wykorzystanie i ergonomia. Cała seria Vibe została wyprodukowana w Szwecji z wykorzystaniem drewna certyfikowanego FDC lub PEFC.

 

 

Więcej informacji o serii Vibe: https://www.kinnarps.pl/produkty/systemy-scianek-dzialowych/scianki-biurkowe/vibe-desk-screens/

 

 

Zapraszamy do obejrzenia serii Vibe we wszystkich showroomach Kinnarps w Polsce:

https://www.kinnarps.pl/showroomy/

 

 

Aby uzyskać dalsze informacje, prosimy o kontakt z: 
Aleksandra Krawsz

Marketing & PR Manager

Email: [email protected]

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Handel Nowa jakość w e-grocery. Zakupy na Frisco.pl z Asystentem Google Biuro prasowe
2019-10-22 | 16:30

Nowa jakość w e-grocery. Zakupy na Frisco.pl z Asystentem Google

Wystartowała testowa wersja nowej funkcji Asystenta Google, umożliwiająca głosowe składanie zamówień na Frisco.pl To jedno z pierwszych takich wdrożeń w branży e-grocery na
Handel Grupa POLOmarket poszerza zdrową półkę
2019-10-18 | 13:00

Grupa POLOmarket poszerza zdrową półkę

Największa polska sieć supermarketów wchodząca w skład Grupy POLOmarket poszerza ofertę produktów BIO, bez glutenu, bez cukru oraz bez laktozy i GMO. Sieć w ostatnich
Handel Stena Recycling po raz trzeci nagrodzi „Lidera Gospodarki Obiegu Zamkniętego”.
2019-10-17 | 09:30

Stena Recycling po raz trzeci nagrodzi „Lidera Gospodarki Obiegu Zamkniętego”.

Stena Recycling po raz trzeci nagrodzi „Lidera Gospodarki Obiegu Zamkniętego”. Wzrost liczby miejsc pracy i konkurencyjności firm oraz redukcja emisji gazów cieplarnianych

Kalendarium

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Bezpłatne materiały wideo, audio, zdjęcia oraz artykuły

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Przemysł

W polskiej armii służy już ponad 800 rosomaków. Ich producent poszukuje nowych rynków eksportowych

Na wyposażeniu polskiej armii jest już ponad 800 opancerzonych transporterów Rosomak w różnych wersjach: od bojowej aż po wozy ewakuacji medycznej. Rosomaki, sprawdzone przez polskich żołnierzy w warunkach bojowych na misji w Afganistanie, przeszły od tego czasu już kilkaset modyfikacji. ich producent prezentował niedawno nową koncepcję pojazdów w układzie 6x6, o zmniejszonych wymiarach, masie i cały czas poszukuje dla rosomaków nowych rynków eksportowych.

Ochrona środowiska

10 tys. czujników umieszczonych w szkołach będzie badać jakość powietrza. Edukacja dzieci, ich rodziców i nauczycieli ma pomóc w walce ze smogiem

Nie tylko przemysł i spaliny samochodów odpowiadają za smog. Największym problemem są domowe piece grzewcze opalane drewnem lub węglem. W Polsce niska emisja odpowiada za 52 proc. pyłów PM10 oraz 82 proc. benzo(a)pirenu w powietrzu. Kluczowa jest zmiana przyzwyczajeń, do tego jednak niezbędna jest edukacja. Edukacyjna Sieć Antysmogowa pomaga w zmianie przyzwyczajeń. Czujniki zanieczyszczenia powietrza umieszczone w szkołach są wysyłane do NASK za pośrednictwem internetu lub Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej. Do projektu dołączyło już ponad 330 szkół i 50,5 tys. uczniów.

Prawo

Polska jednym z niewielu państw na świecie z oświadczeniami majątkowymi wypełnianymi ręcznie. Kontrola nad tym systemem jest iluzoryczna

W grupie niewielu krajów na świecie, gdzie oświadczenia majątkowe są wypełniane ręcznie, wciąż znajduje się Polska. Jak podkreśla Krzysztof Izdebski z Fundacji ePaństwo, kontrola społeczna i instytucjonalna nad systemem oświadczeń majątkowych jest iluzoryczna. Dodaje, że zamiast realnych zmian, które mogłyby się przyczynić do większej skuteczności polityki antykorupcyjnej, rząd skupił się na korzystnej wizerunkowo nowelizacji przepisów o jawności majątków urzędników i ich rodzin.

Handel

Amazon powoli zdobywa polski rynek. Z platformy korzysta coraz więcej kupujących, ale polscy sprzedawcy nie do końca wykorzystują jej możliwości

Choć udział Amazona w polskim e-commerce nie przekracza dziś 5 proc., amerykański gigant zdobywa w nim udziały krok po kroku, przejmując powoli rynek, na czym w największym stopniu może stracić rodzime Allegro. Polacy na Amazonie mają dziś do wyboru ponad 200 mln artykułów z opisami tłumaczonymi na język polski i korzystają z niego w coraz większym stopniu. Polskie firmy sprzedające za pośrednictwem Amazona mogą pochwalić się dziś dużymi przychodami z tego tytułu, ale wciąż nie do końca wykorzystują możliwości, jakie platforma im oferuje.