Komunikaty PR

Kinnarps wprowadza do oferty nową serię ścianek działowych VIBE

2019-09-17  |  11:45
Biuro prasowe
Kontakt
Aleksandra Krawsz
Kinnarps Polska

ul. Puławska 354/356
02-819 Warszawa
aleksandra.krawsz|kinnarps.pl| |aleksandra.krawsz|kinnarps.pl
+48 22 314 64 70
www.kinnarps.pl

Kinnarps wprowadza do oferty nową serię ścianek działowych o wymownej nazwie VIBE. W skład serii wchodzą zarówno modele wolno stojące, jak i montowane do sufitu, podłogi oraz blatów biurek. Ścianki VIBE mają właściwości dźwiękochłonne i pozwalają na stworzenie przyjaznego środowiska w biurach, szkołach i innych miejscach użyteczności publicznej, w których ważny jest komfort akustyczny użytkowników. Bogata oferta rozmiarów, kolorów i akcesoriów ułatwi stworzenie niepowtarzalnej przestrzeni.

 

Większość dostępnych badań wskazuje na hałas, jako główny problem dzisiejszych biur. Stworzenie przyjaznego środowiska akustycznego stało się dziś kluczową potrzebą nowoczesnych miejsc pracy. Dzięki nowej serii ścianek działowych Vibe, Kinnarps tworzy środowiska pracy sprzyjające efektywności i dobremu samopoczuciu. Seria Vibe zaprojektowana tak, by można ją było łatwo dostosować do potrzeb i wymagań wielu typów przestrzeni, które występują w biurach, szkołach i innych obiektach użyteczności publicznej.

 

Seria Vibe została stworzona z myślą o spełnieniu obecnych i przyszłych potrzeb miejsc pracy i nauki. Elastyczność tej serii pozwala na projektowanie przyjaznych środowisk o lepszych właściwościach akustycznych. Vibe jest doskonałym elementem naszej oferty” - mówi Jenny Hörberg, Director Global Range & Design w Kinnarps.


W skład serii Vibe wchodzą nie tylko ścianki działowe, lecz także praktyczne dodatki, takie jak tablice, lustra i akcesoria do przechowywania. Tkaniny, kolory i wykończenia uzupełniają się, co pozwala na stworzenie zindywidualizowanych i kreatywnych przestrzeni biurowych. Ścianki podłogowe Vibe można łatwo łączyć w zestawy, tworząc tzw. pokoje w pokojach lub po prostu odseparowując stanowisko pracy od otoczenia. Seria pozwala na stworzenie elastycznych, dynamicznych przestrzeni, które łatwo dostosować do aktualnych potrzeb.

 

Seria Vibe sprawdza się zarówno w dużych, jak i małych biurach, przy indywidualnych stanowiskach pracy i w strefach wspólnych, we wnętrzach nowoczesnych i tradycyjnych. Szeroki wybór modeli ścianek, wykończeń i akcesoriów pozwoli klientom i architektom na swobodę w tworzeniu aranżacji spełniających różnorodne potrzeby.

Zrównoważony wybór
Seria Vibe została opracowana zgodnie z zasadami inicjatywy zrównoważonego rozwoju firmy Kinnarps, znanej pod nazwą The Better Effect Index, która określa wymagania w stosunku do produktów w następujących kryteriach: surowce i zasoby, klimat, czyste materiały, społeczna odpowiedzialność, ponowne wykorzystanie i ergonomia. Cała seria Vibe została wyprodukowana w Szwecji z wykorzystaniem drewna certyfikowanego FDC lub PEFC.

 

 

Więcej informacji o serii Vibe: https://www.kinnarps.pl/produkty/systemy-scianek-dzialowych/scianki-biurkowe/vibe-desk-screens/

 

 

Zapraszamy do obejrzenia serii Vibe we wszystkich showroomach Kinnarps w Polsce:

https://www.kinnarps.pl/showroomy/

 

 

Aby uzyskać dalsze informacje, prosimy o kontakt z: 
Aleksandra Krawsz

Marketing & PR Manager

Email: aleksandra.krawsz@kinnarps.pl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Handel PSH Lewiatan rozwija sieć Biuro prasowe
2020-05-22 | 11:30

PSH Lewiatan rozwija sieć

Pomimo nadzwyczajnej sytuacji trwa ekspansja sieci Lewiatan. W ostatnich tygodniach  do największej polskiej sieci franczyzowej dołączyli nowi przedsiębiorcy, a liczba sklepów
Handel Jak koronawirus zmienił logistykę?
2020-05-21 | 12:00

Jak koronawirus zmienił logistykę?

Koronawirus w ciągu kilku chwil całkowicie zmienił sposób funkcjonowania wielu branż. Jak wyglądało to w przypadku logistyki świeżych produktów spożywczych? Piotr
Handel Rossmann w Avenidzie Poznań z nową lokalizacją
2020-05-19 | 13:30

Rossmann w Avenidzie Poznań z nową lokalizacją

Chcąc odwiedzić popularną Drogerię Rossmann,  klienci Avenidy Poznań powinni od teraz udać się na poziom 0. Najemca zmienił lokalizację w Centrum, zyskując przy tym nowy standard

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

Pandemia sprzyja większej brawurze na drogach. Bezpieczeństwo mają poprawić wyższe kary i ograniczniki prędkości w samochodach

Z powodu koronawirusa na niektórych drogach krajowych liczba aut spadła nawet o 80 proc. W czasie pandemii Polacy jeżdżą mniej, za to bardziej niebezpiecznie – tylko od 24 kwietnia do 6 maja w wypadkach zginęło 76 osób, czyli średnio sześć–siedem dziennie. Najczęstszą przyczyną wypadków jest nadmierna prędkość, bo puste ulice zachęcają do większej brawury. O bezpieczną jazdę apelują producenci samochodów. Volvo wprowadza automatyczne ograniczenie prędkości we wszystkich swoich autach do 180 km/h. Kierowca będzie też mógł zaprogramować dodatkowe ograniczenia prędkości maksymalnej.

Handel

Ministerstwo Finansów planuje wprowadzenie wirtualnych kas fiskalnych w branży gastronomicznej, hotelarskiej i transportowej. Eksperci spodziewają się powiększenia szarej strefy

Możliwość stosowania wirtualnych kas fiskalnych, zgodnie z projektem rozporządzenia Ministerstwa Finansów, miała mieć tylko branża transportowa, ale w maju rozszerzono katalog podmiotów również o branżę gastronomiczną, hotelarską i handlu węglem. – Nie powinniśmy zaczynać od takich wrażliwych podatkowo sektorów – podkreślają eksperci. Ich zdaniem wprowadzenie wirtualnych kas rodzi pole do nadużyć i unikania rejestracji transakcji, co może prowadzić do wzrostu szarej strefy i zmniejszenia wpływów z VAT do budżetu. Ze względu na łatwość ingerencji w oprogramowanie rośnie też ryzyko wycieku danych i szpiegostwa gospodarczego.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Fundusze unijne

90 mln zł trafi na działania wspierające zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży. Rusza nabór środków w konkursie ze środków unijnych

Od 25 maja do 31 lipca potrwa nabór wniosków w ramach konkursu na działania w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży. 90 mln zł zostanie przeznaczone na uruchomienie co najmniej sześciu kolejnych Środowiskowych Centrów Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży. Budowa takich ośrodków, do których mogą zgłaszać się młodzież i rodzice z dziećmi z problemami psychicznymi, to element szeroko zakrojonej reformy psychiatrii skierowanej do tej grupy pacjentów. Pandemia wstrzymała jednak prace nad budową kolejnych etapów opieki psychiatrycznej.

Handel

Pandemia przewartościuje układ sił w globalnej gospodarce i zmieni relacje handlowe między krajami. Spadnie znaczenie Chin jako globalnej fabryki świata

Światowy PKB spadnie w 2020 roku o 3 proc. – przewidywał w połowie kwietnia Międzynarodowy Fundusz Walutowy. Mocniej ucierpią kraje rozwinięte, a spośród rynków rozwijających się te europejskie i południowoamerykańskie stracą bardziej niż azjatyckie. Nakładająca się na to wojna handlowa oraz poszukiwanie nowych relacji biznesowych spowodują, że świat może nie wrócić już do kształtu sprzed pandemii koronawirusa. Zdaniem Radosława Pyffela z Akademii Leona Koźmińskiego Polska będzie musiała odnaleźć się w tym nowym świecie nie tylko w aspekcie gospodarczym, ale też społecznym i psychologicznym.