Komunikaty PR

BPI Real Estate Poland 100% inwestorem osiedla Vilda Park

2019-02-12  |  11:00
Biuro prasowe
Kontakt
Anna Siwek
Tauber Promotion

Gombrowicza 15
01-682 Warszawa
asiwek|tauber.com.pl| |asiwek|tauber.com.pl
+48 22 833 35 02
www.tauber.com.pl
Do pobrania 12022019 ( 0.51 MB )

Już ponad 45% lokali zostało sprzedanych. Zakończenie całości projektu zlokalizowanego przy ul. Droga Dębińska planowane jest na początek przyszłego roku.

Jako BPI Real Estate Poland od początku lutego br. jesteśmy 100% inwestorem osiedla Vilda Park. Zaawansowane prace nad projektem i widoczne postępy budowy Vilda Park sprawiają, że inwestycja cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów zdecydowanych na zakup mieszkania. Naszą działalność biznesową opieramy o realizację dobrze zaprojektowanych i świetnie zlokalizowanych projektów mieszkaniowych. Dlatego wierzę, że Vilda Park podobnie jak poprzednie nasze inwestycje w pełni przyczyni się do wykorzystania potencjału miejsca, w którym powstaje. - powiedział Mariusz Rodak, Dyrektor Generalny BPI Real Estate Poland.

Vilda Park to nowoczesne osiedle powstające w Poznaniu przy ulicy Droga Dębińska. W ramach inwestycji powstanie łącznie 230 mieszkań o powierzchni od 28 do 113 mkw. i podziale od 1 do 4 pokoi, z których już ponad 45% zostało sprzedanych. Niezależne od wielkości mieszkania, wszystkie lokale charakteryzuje przemyślana architektura i funkcjonalny rozkład pomieszczeń, dzięki czemu oferta Vilda Park odpowiada na indywidualne potrzeby przyszłych mieszkańców. Każde mieszkanie w ramach inwestycji będzie posiadać ogródek lub przestronny balkon. Na osiedlu znajdować się będą także komórki lokatorskie i miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz starannie zaprojektowane przestrzenie wspólne - zielony dziedziniec, oryginalny plac zabaw dla dzieci i proekologiczny ogródek do uprawy ziół. Dla komfortu mieszkańców przewidziano lokale usługowe oraz dodatkowe udogodnienia jak stojaki rowerowe czy ładowarka dla samochodów elektrycznych.

Położenie osiedla Vilda Park przyciąga osoby lubiące aktywnie spędzać czas, dzięki bliskości atrakcyjnych terenów zielonych i rekreacyjnych oraz najważniejszych punktów handlowych, kulturalnych i finansowych w Poznaniu. Jednocześnie lokalizacja w pobliżu najważniejszych punktów komunikacyjnych jak Dworzec Główny, lotnisko czy autostrada A2, zapewnią dobre połączenie z różnymi destynacjami.

Z planami wszystkich mieszkań oraz aktualną ofertą cenową można zapoznać się w biurze sprzedaży przy ul. Bielniki 1. Ceny mieszkań w ofercie zaczynają się od 7.600 zł/mkw. Termin zakończenia inwestycji Vilda Park, której budowa ruszyła w kwietniu 2018 r., planowany jest na początek 2020 roku.

Więcej informacji nt. inwestycji dostępnych jest na stronie www.vildapark.pl.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Grupa Capital Park nagrodzona za projekt rewitalizacyjny Biuro prasowe
2019-02-21 | 15:00

Grupa Capital Park nagrodzona za projekt rewitalizacyjny

W plebiscycie magazynu Hotelarz projekt znalazł się na podium pięciokrotnie: zwyciężając w kategorii „Hotele 1-3*” oraz w głosowaniu publiczności, jak również
Nieruchomości Dawna poczta zmieniona w nowoczesne biuro!
2019-02-21 | 13:44

Dawna poczta zmieniona w nowoczesne biuro!

W Gliwicach, przy ulicy Dolnych Wałów 8, przez wiele lat funkcjonowała Poczta Główna. Budynek, który wyglądem przypominał średniowieczny zamek, przeszedł gruntowną
Nieruchomości Ponad 60% mieszkań sprzedanych na osiedlu Azymut
2019-02-21 | 11:10

Ponad 60% mieszkań sprzedanych na osiedlu Azymut

Osiedle Azymut jest zlokalizowane przy ulicy Strzelców w Gdyni, zaledwie 3,5 km od orłowskiego molo, gdzie znajdują się najpiękniejsze trójmiejskie plaże. Okolica jest świetnie

Kalendarium

CES 2019

Farmacja

Liczba aptek spadła do poziomu sprzed 4 lat. W 2019 roku z rynku może zniknąć kolejnych 600 placówek

Przez ostatnich kilkanaście lat liczba aptek nieprzerwanie rosła. Rok 2018 jednak ten trend zakończył. Liczba otwarć aptek zmniejszyła się trzykrotnie, a liczba zamknięć pozostała na tym samym poziomie. Tym samym na koniec grudnia działało w Polsce nieco ponad 14,3 tys. aptek i punktów aptecznych, czyli o ponad pół tysiąca mniej niż rok wcześniej – wynika z danych IQVIA. W tym roku z rynku może zniknąć kolejnych 500–600 placówek. Dla aptek, które pozostaną na rynku, oznacza to coraz większe obroty.

Konsument

Natrętny telemarketing na celowniku UODO. Konsumenci nieostrożnie udzielają zgody na przetwarzanie swoich danych

Niechcianych telefonów od telemarketerów można uniknąć. UODO przypomina, że należy przykładać większą wagę do tego, gdzie, komu i w jakich okolicznościach udzielamy zgody na przetwarzanie informacji o sobie. W trakcie rozmowy z telemarketerem można też zażądać usunięcia swoich danych przez firmę albo odnotowania sprzeciwu wobec przetwarzania ich w celach marketingowych. Mając informację o tym, kto jest administratorem naszych danych osobowych, można złożyć do UODO skargę na bezprawne działania. 

Prawo

Inwestycje w Polsce mogą nabrać tempa. Potrzebne stabilne prawo i polityka imigracyjna

Po załamaniu w 2016 roku i dłuższym zastoju inwestycje w ostatnich kwartałach przyspieszyły. W 2018 roku nakłady brutto na środki trwałe wzrosły o 7,3 proc. wobec 3,9 proc. rok wcześniej. To dobra wiadomość dla polskiej gospodarki, której nie da się budować tylko na konsumpcji. Wciąż jednak wielu przedsiębiorców wstrzymuje się z inwestowaniem, m.in. ze względu na niepewne otoczenie regulacyjne i niekorzystną sytuację na rynku pracy. Jak podkreśla prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, rząd musi przestać fundować przedsiębiorcom legislacyjny rollercoaster i jak najszybciej wdrożyć politykę migracyjną, która pozwoli uzupełnić luki kadrowe.