Komunikaty PR

Przybywa mieszkańców Bemowa

2018-12-11  |  17:00
Biuro prasowe
Kontakt
Agnieszka Oryszczyn
Marketing & Communications Consultants

Flory 5/5
00-586 Warszawa
oryszczyn|mcconsultants.pl| |oryszczyn|mcconsultants.pl
600 349 410
www.mcconsultants.pl
Do pobrania Info pras ( 0.04 MB )

Na przełomie listopada i grudnia 2018 roku, Nexity, deweloper działający na stołecznym rynku nieruchomości mieszkaniowych, inaugurował sprzedaż najnowszej inwestycji, Bemowo Line. Efekty wydarzenia potwierdzają, że Bemowo zyskuje na popularności, bowiem w ciągu zaledwie 3 dni aż 50 proc. lokali z oferty znalazło sowich właścicieli.

 

Najnowszy projekt mieszkaniowy francuskiej spółki zostanie wybudowany przy ul. Szeligowskiej. W ramach inwestycji, Nexity w 11 budynkach wybuduje 124 funkcjonalne mieszkania wyposażone w balkony. Lokale usytuowane na parterze będą miały ogródki. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną również garaże podziemne i komórki lokatorskie. Podczas Dni Otwartych, które odbyły się w dniach 30.11.- 02.12.2018 roku, zainteresowani mogli kupić mieszkanie już od 6500 PLN/mkw., czyli aktualnie w najniższej cenie na rynku warszawskim.

 

Bemowo Line, cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, co można było zaobserwować podczas Dni Otwartych. Inwestycja jest atrakcyjna, zarówno dla młodych osób, jak również dla rodzin z dziećmi. Atrakcyjna cena
w połączeniu z funkcjonalnymi metrażami i przyjazną strefą rekreacyjną na terenie osiedla sprawia, że nasza oferta przyciąga rzesze zainteresowanych
– komentuje Piotr Zagórski, Marketing Manager, Nexity Polska.

 

Nexity kusi dobrą ofertą

Inwestor podąża za trendami i buduje funkcjonalne mieszkania, zapewniając klientom nowoczesne rozwiązania, które nadal często są wyróżnikiem dla mieszkań o wyższym standardzie deweloperskim. Dla osób, które są zainteresowane nabyciem mieszkania w Bemowo Line, a nie uczestniczyły w inauguracji inwestycji, Nexity ma dobrą wiadomość. Do końca grudnia 2018 roku, można nabyć mieszkanie w Bemowo Line na preferencyjnych warunkach! Warto rozważyć taką okazję, ponieważ od stycznia 2019 roku, szykują się podwyżki cen mieszkań. Dlatego deweloper zachęca do odwiedzenia Biura Sprzedaży, zlokalizowanego przy ul. Batalionów Chłopskich 79 i zapoznania się z promocyjną ofertą. Aktualnie w inwestycji Bemowo Line można kupić mieszkanie w cenie 6900 zł za mkw.

 

Budowa Bemowo Line zaplanowana jest na I kw. 2019r. Zakończenie inwestycji przewidziano na IV kw. 2020r.

 

Firma Nexity jest obecna na polskim rynku nieruchomości mieszkaniowych od 5 lat. Obecne realizuje kilka projektów deweloperskich w Warszawie: NextUrsus (www.nextursus.pl) przy ul. Posag 7 Panien 16, MyBemowo 3 (www.mybemowo.pl) przy ul. Batalionów Chłopskich 79, LifeTown (www.lifetown.pl) przy ul. Kłobuckiej 6 oraz Bemowo Line (www.bemowoline.pl) przy ul. Szeligowskiej.

 

O Nexity: Grupa Nexity to czołowy dostawca kompleksowych usług na rynku nieruchomości we Francji. Oferuje szeroki zakres doradztwa i ekspertyz, produktów, świadczeń oraz rozwiązań. Od ponad 40 lat buduje i zarządzanie ruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi we Francji, a także na a terenie innych krajów Europy, m.in. Włoch, Szwajcarii, Belgii i Hiszpanii. Spółka obecna jest na polskim rynku nieruchomości od 2013 roku.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości UWAGA! NIERUCHOMOŚĆ ZAGROŻONA! – jak nią zarządzać? Biuro prasowe
2019-03-26 | 12:10

UWAGA! NIERUCHOMOŚĆ ZAGROŻONA! – jak nią zarządzać?

Zaciągając długoterminowy kredyt należy pamiętać, że jego spłata nie będzie dla nas jednakowym obciążeniem na przestrzeni lat. W sytuacji, gdy pojawiają się problemy z
Nieruchomości Czy opłaca się teraz odsprzedać mieszkanie?
2019-03-26 | 08:10

Czy opłaca się teraz odsprzedać mieszkanie?

Eksperci portalu RynekPierwotny.pl postanowili sprawdzić, ile w przypadku odsprzedaży typowego mieszkania mogłaby zarobić osoba, która kupiła taki lokal dwa lata wcześniej. 
Nieruchomości Dwa razy więcej biur trafiło do najemców niż zostało oddanych
2019-03-26 | 01:00

Dwa razy więcej biur trafiło do najemców niż zostało oddanych

Rok 2018 zapisał się rekordowo wysokim popytem na warszawskie biura, a szybkie tempo wzrostu katowickiego rynku pozwoliło mu wyprzedzić Poznań pod względem podaży     

Patronaty medialne

Obsługa konferencji prasowych i innych wydarzeń

Agencja informacyjna Newseria realizując zleconą obsługę wydarzenia przygotowuje pełny zapis konferencji, a także realizuje wywiady z gośćmi i uczestnikami wydarzenia.

> Zobacz pełne informacje o naszej ofercie.

Handel

Prezes Allegro zapowiada duże zmiany w najbliższych miesiącach. Wśród nich odroczone płatności, wyszukiwanie wizualne i bilety na wydarzenia kulturalne

Blisko 60 proc. polskich internautów regularnie odwiedza Allegro i coraz częściej robi tam zakupy. Platforma chce zachęcić do kupowania online kolejne osoby, planuje więc na ten rok wiele zmian i usprawnień. Wśród najważniejszych jest włączenie do oferty biletów na wydarzenia kulturalne i wprowadzenie odroczonych płatności. Allegro cały czas pracuje także nad przyspieszeniem dostaw. Umożliwi klientom śledzenie przesyłki na smartfonie. Sprzedawcom zaoferuje za to możliwość analizy sprzedaży na tle konkurencji oraz nowe usługi finansowe, np. leasing.

Farmacja

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów. Na świecie pojawiają się nowe leki, ale w Polsce jest problem z ich refundacją

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość. Przykładowo, w leczeniu szpiczaka zarejestrowano w ostatnich latach aż sześć nowych cząsteczek. W Polsce problematyczna jest jednak refundacja nowych terapii, przez co lekarze i pacjenci nie mają do nich dostępu. 

Prawo

Nadchodzą trudne czasy dla towarzystw funduszy inwestycyjnych. Połowa z nich może zniknąć z polskiego rynku

Wyniki niektórych funduszy inwestycyjnych i związany z nimi kryzys zaufania oraz wejście w życie dyrektywy MiFID II spowodowały trudności na rynku TFI. Pogłębiają je również spowolnienie koniunktury w Europie i wojna handlowa między USA a Chinami. Duża część towarzystw funduszy inwestycyjnych, zwłaszcza tych mniejszych, nie przetrwa – przewiduje szef jednego z największych holdingów na świecie zarządzających funduszami inwestycyjnymi Franklin Templeton Investments w Polsce. Jego zdaniem w ciągu najbliższych 2–5 lat z rynku zniknie nawet połowa z 60 TFI.

Edukacja

6 maja licealiści rozpoczną zmagania maturalne. Rodzice mogą wesprzeć młodzież w przygotowaniach do egzaminu dojrzałości

Okres przygotowań do testów i egzaminów to czas, kiedy rodzice powinni zacząć budować relację z dzieckiem na temat poczucia jego własnej wartości, wiedzy, umiejętności, kompetencji – mówi Magdalena Szul-Fryda, wykładowca z Wyższej Szkole Bankowej w Opolu. Wsparcie jest szczególnie ważne podczas matury, czyli w symbolicznym momencie przechodzenia w dorosłość. Warto wspólnie przygotować plan B na wypadek niezdanych egzaminów, co według danych z ubiegłego roku zdarzyło się co piątemu uczniowi. Tymczasem wielu rodziców przenosi na dzieci swoje oczekiwania, nie potrafi z nimi rozmawiać, co dodatkowo stresuje maturzystów i ich demotywuje.