Komunikaty PR

Rozwój pracowników jest naszą siłą!

2019-10-30  |  14:00
Biuro prasowe
Do pobrania docx ( 0.08 MB )

W krakowskich hotelach Grupy Accor, dzięki stałemu rozwojowi kompetencji zespołów, staramy się być o krok przed naszym gościem.

Szkolenia i możliwości

Rozbudowany system szkoleń, który jest integralną częścią podróży zawodowej pracownika pozwala na rozwijanie kompetencji i nowych możliwości. Bardzo często osoby, które wiążą się z Grupą Accor zostają w niej na wiele lat, ze względu na to, że mogą zdobywać nowe umiejętności, a co za tym idzie zmieniać stanowiska oraz hotele, w których pracują. To właśnie dzięki zaangażowaniu, które tworzy się podczas tego procesu mamy silne, zgrane zespoły, na których można polegać.

Jesteśmy świadomi tego, że to umożliwienie rozwoju, podejmowania samodzielnych decyzji i zaufanie pomaga ludziom w osiąganiu najlepszych wyników, ufamy naszym pracownikom, dlatego jeśli wykazują chęć rozwoju i podejmowania wyzwań powierzamy im dodatkowe zadania. Dobrym przykładem tej praktyki jest prowadzenie kont social media poszczególnych hoteli. Profile Mercure Kraków Stare Miasto, Novotel Kraków Centrum, Novotel Kraków City West czy ibis Kraków Stare Miasto prowadzone są przez pracowników, którzy mają całkowitą dowolność kreatywną (z zachowaniem standardów poszczególnych marek hotelowych). Bardzo dużo osób, które szybko pną się po szczeblach to millenialsi, są zaangażowani, chcą się uczyć, zadają wiele pytań i wykorzystują szanse pojawiające się na ich drodze.

Konieczność podnoszenia kwalifikacji na każdym szczeblu wpływa na jakość serwisu jaka prezentowana jest naszym gościom. Dzięki wyjazdom do innych hoteli w kraju i za granicą należących do sieci pracownicy mogą obserwować w jaki sposób wdrożone zostały już pewne rozwiązania i na tym przykładzie wprowadzać je w hotelu, w którym pracują.

Transfery osób pomiędzy hotelami mają na celu wdrożenie sprawdzonych rozwiązań w innych miejscach i nieustanne dążenie do doskonałości, tak aby gość na każdym kroku czuł, że kupuje coś więcej niż nocleg ze śniadaniem. Przykładem zmian personalnych, które mają na celu rozwój poszczególnych hoteli są awanse Violety Krzemień-Banot, która po 4 latach prowadzenia hotelu Novotel Kraków City West przeszła na stanowisko dyrektorskie do combo Novotel Kraków Centrum oraz ibis Kraków Centrum, a także Macieja Leśniaka, który po współzarządzaniu hotelem ibis i ibis Budget Kraków Stare Miasto awansował na dyrektora operacyjnego combo Novotel Kraków City West i ibis Budget Kraków Bronowice.

Pasje marek to pasje ludzi

Poszczególne marki hotelowe mają swoje pasje. Mercure inspiruje się lokalnością, ibis to muzyka, a Novotel nastawiony jest na wspólne spędzanie czasu. Na wymagającym rynku hotelarstwa wyróżniamy się tym, że poza angażowaniem w szkolenia i rozwój zawodowy, umożliwiamy pracownikom realizowanie ich pasji. Przykładem takiego działania jest wystąpienie pracownic hotelu Mercure Kraków Stare Miasto obok profesjonalnych modelek podczas pokazu mody organizowanego w hotelu, występ osoby zatrudnionej w hotelu ibis podczas wydarzenia ibis Music, czy organizowanie wystawy fotografii w Novotelach składającej się z prac pracowników. Novotele kojarzone są z rodzinnością i sportem, a ich załoga i dyrektorzy to zapaleni biegacze. Dlatego właśnie między innymi Novotel Kraków Centrum i Novotel Kraków City West są wieloletnimi partnerami Cracovia Maratonu.

O jakości usług w hotelarstwie na tak wymagającym i konkurencyjnym rynku nie decyduje tylko standard i wyposażenie hotelu, ale w głównej mierze doświadczenia wynikające z kontaktu z pracownikami.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Turystyka Historia kołem się toczy – Maciej Naziębłło dyrektorem hotelu Novotel Kraków Cit Biuro prasowe
2019-12-05 | 10:00

Historia kołem się toczy – Maciej Naziębłło dyrektorem hotelu Novotel Kraków Cit

Maciej Naziębłło swoje pierwsze kroki zawodowe stawiał w hotelu ibis Warszawa Stare Miasto, spędził w nim rok, a w 2006 roku otwierał już pierwszy w kraju hotel ibis budget
Turystyka Ibis Styles Santorini w nowej odsłonie
2019-11-27 | 11:00

Ibis Styles Santorini w nowej odsłonie

Kraków to bez wątpienia jedno z najchętniej odwiedzanych miast w Polsce, wymaga zatem zróżnicowanej i bogatej oferty noclegowej. Turyści zarówno indywidualni, jak i
Turystyka Podróż do USA – Yes we care!
2019-11-25 | 12:15

Podróż do USA – Yes we care!

Dzięki zniesieniu wiz podróżowanie do Stanów Zjednoczonych będzie z pewnością dużo łatwiejsze. Niektórzy amatorzy wycieczek za ocean, niewątpliwie mogli przekonać

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Konsument

Do 17 grudnia powinny być znane nowe taryfy za energię na 2020 rok. URE: Punktem odniesienia powinien być rok 2019

Do wtorku 17 grudnia Urząd Regulacji Energetyki powinien wydać decyzję w sprawie taryf za energię elektryczną na 2020 rok. To umożliwi przedsiębiorcom wprowadzenie nowych stawek od 1 stycznia, chyba że dialog ze spółkami obrotu się przeciągnie. Jak podkreśla prezes URE, przy podejmowaniu decyzji urząd bierze pod uwagę zmianę otoczenia gospodarczego i inne czynniki, które mają wpływ na cenę. – Te w ciągu ostatniego roku nie zmieniły się znacząco – podkreśla Rafał Gawin.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Idą święta

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

CES Las Vegas 2020

Motoryzacja

Niebezpieczne miejsca na drogach w pobliżu szkół będą eliminowane. W ubiegłym roku doszło do blisko 3 tys. wypadków z udziałem najmłodszych

Dzieci coraz częściej poruszają się po drogach zapatrzone w ekrany smartfonów, ze słuchawkami na uszach. Bez względu na to, czy poruszają się pieszo, czy jeżdżą hulajnogami, zwiększa to ryzyko wypadku. Każdego roku na drogach UE ginie około 600 dzieci. W Polsce w ubiegłym roku doszło do blisko 3 tys. wypadków z udziałem najmłodszych. Do poprawy statystyk ma się przyczynić zainicjowany przez Budimex program społeczny Hello ICE. Jego główny cel to zwiększyć świadomość najmłodszych oraz znaleźć i wyeliminować niebezpieczne miejsca na drogach, które znajdują się w pobliżu szkół i przedszkoli. Do tej pory rodzice i nauczyciele zgłosili już blisko 300 takich czarnych punktów.

Problemy społeczne

Osoby 50+ cenne dla pracodawców. Są dobrze wykształcone, aktywne w social mediach i znają języki obce

Na rynku pracy wciąż funkcjonują stereotypy dotyczące pokolenia 50+, ale badania pokazują, że wiele z nich to mity. Wbrew powszechnym opiniom silversi to wartościowa grupa pracowników. Wyróżnia ich m.in. duże doświadczenie zawodowe i życiowe oraz dobre wykształcenie. Ponad 30 proc. to absolwenci wyższych uczelni, a 59 proc. z nich ukończyło dodatkowo studia podyplomowe, ma stopień naukowy doktora lub wyższy. Nieobce są im także nowe technologie.