API ENGINE, czyli nowe rozwiązanie od SaldeoSMART dla producentów oprogramowania
Symetria PR
Kozia 26a
30-733 Kraków
kontakt|symetriapr.com| |kontakt|symetriapr.com
506 436 176
www.facebook.com/symetriapr
Możliwość odczytywania danych z faktur jest kluczowa dla wielu firm. Na rynku pojawiło się właśnie nowe rozwiązanie, które pozwala stworzyć własny, dopasowany do potrzeb klienta produkt, zawierający w sobie tę funkcję. API ENGINE to specjalny silnik od producenta systemu księgowego SaldeoSMART, który znacząco ułatwi życie wielu przedsiębiorstwom.
To pierwsze tego typu rozwiązanie na rynku. Dzięki niemu producenci i integratorzy IT mogą korzystać z technologii SaldeoSMART i na podstawie silnika do OCR tworzyć swoje projekty.
Producenci i integratorzy bardzo często szukają sposobu, aby zaproponować swoim klientom produkt jak najbardziej zgodny z ich indywidualnymi oczekiwaniami. Dlatego silnik oprogramowania powinien być najważniejszym elementem układanki i stanowić na tyle uniwersalne rozwiązanie, by łatwo można było je modyfikować. Umożliwia to wdrożenie dobrego OCR faktur.
- Tworząc API ENGINE, myśleliśmy o różnych sytuacjach, w których silnik do rozpoznawania danych może być przydatny. Doszliśmy do wniosku, że rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w kilku przypadkach. Producenci mogą zaproponować swoim klientom OCR faktur, integratorzy stworzyć na jego bazie nowy dodatek do dostępnych na rynku programów, zaś firmy wprowadzić tę technologię do projektu dla swoich klientów. Dużym ułatwieniem jest też to, że użytkownik nie musi się logować, ponieważ cały czas korzysta on ze swojego programu, w pełni zintegrowanego z SaldeoSMART. Dzięki temu można OCR-ować dokumenty. Jest to zatem silnik, który pozwala rozwijać własne programy, korzystając jednocześnie z proponowanych przez nas możliwości – tłumaczy Krzysztof Wojtas, prezes zarządu BrainSHARE IT, producenta programu SaldeoSMART.
Rozwiązania od praktyków
Przed firmami stoi wiele zadań. Stale muszą powiększać swoją ofertę i wdrażać udogodnienia, które ułatwią życie klientom oraz odpowiedzą na ich potrzeby.
- Praca w dużej firmie wiąże się z wieloma zadaniami, które trzeba wykonać szybko i dokładnie. Jednym ze sposobów, aby nieco zoptymalizować procesy, może być wykorzystanie oprogramowania, które samodzielnie odczytuje dane. Przykładowo API ENGINE, najnowszy pakiet od SaldeoSMART, jest w stanie rozpoznać dane z faktur. Wystarczy, że dodamy dokument do systemu – wyjaśnia Krzysztof Wojtas.
W najnowszym pakiecie SaldeoSMART położyło też nacisk na funkcje, które często są niezbędne podczas korzystania z oprogramowania.
- Podstawą działania rozwiązania jest komunikacja przez API, która pozwala zautomatyzować przesyłanie danych. Ponadto, stworzyliśmy możliwość odczytywania stron przez nieograniczoną liczbę klientów integratora. Dzięki tym działaniom otwieramy się na nową formę współpracy – dodaje Krzysztof Wojtas z SaldeoSMART.
SaldeoSMART to znane na rynku oprogramowanie zaprojektowane dla branży księgowej. Jego producent od 6 lat tworzy sieć partnerską, dystrybuującą rozwiązanie w całej Polsce. Firma już trzykrotnie zorganizowała Konferencję Sieci Partnerskiej, która cieszyła się dużym zainteresowaniem słuchaczy.
SaldeoSMART od początku działania proponuje programy, które stanowią odzwierciedlenie nie tylko potrzeb klientów, ale także partnerów. W ten sposób powstało już kilka pakietów, umożliwiających odczytywanie i obieg dokumentów czy komunikację biura rachunkowego z jego klientami. Listę tę poszerzają również inne narzędzia optymalizujące pracę, jak zarządzanie biurem rachunkowym, tworzenie e-teczek i rozliczanie zaliczek pracowniczych.
Pakiet API ENGINE wejdzie do sprzedaży w lutym.
Sony na ISE 2025 – zrównoważony rozwój i najnowsze technologie
Wyższa Szkoła Telewizji i Filmu (HFF) zamówiła Sony Crystal VERONA
Bruce Owen zostaje nowym prezesem regionu EMEA w Equinix
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Prawo
Ulga na badania i rozwój może być lekiem na rosnące koszty zatrudnienia. Korzysta z niej tylko 1/4 uprawnionych firm
Wysokie koszty zatrudnienia to w tej chwili jedno z poważniejszych wyzwań utrudniających działalność i hamujących rozwój polskich przedsiębiorstw. – Skuteczną odpowiedzią może być ulga badawczo-rozwojowa – wskazuje Piotr Frankowski, dyrektor zarządzający Ayming Polska. Ten instrument umożliwia odliczenie nawet 200 proc. kosztów osobowych, czyli m.in. wynagrodzeń, od podstawy opodatkowania. Ulgę B-+R zna 90 proc. rodzimych przedsiębiorstw, ale korzysta z niej mniej niż 1/4 uprawnionych. Firma, wspólnie z Konfederacją Lewiatan, przedstawiła rządowi szereg rekomendacji działań, które mogłyby te statystyki poprawić.
Farmacja
Diagnostyka obrazowa w Polsce nie odbiega jakością od Europy Zachodniej. Rośnie dostępność badań i świadomość pacjentów
Na podstawie wyników diagnostyki obrazowej, czyli m.in. tomografii komputerowej, USG, RTG czy rezonansu magnetycznego, podejmowanych jest nawet 80 proc. decyzji klinicznych. – Diagnostyka obrazowa będzie miała coraz większe znaczenie w medycynie – mówi prof. nadzw. dr hab. n. med. Jakub Swadźba, założyciel i prezes zarządu Diagnostyka SA. Jak ocenia, ten segment w Polsce jest już na światowym poziomie, a ostatnie lata przyniosły znaczący postęp związany z upowszechnieniem nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań.
Ochrona środowiska
Europa przegrywa globalny wyścig gospodarczy. Nowa KE będzie musiała podjąć szybkie i zdecydowane działania
Udział Europy w światowej gospodarce się kurczy. Podczas gdy jeszcze w 2010 roku gospodarki UE i USA były mniej więcej tej samej wielkości, tak dekadę później, w 2020 roku Wspólnota znalazła się już znacznie poniżej poziomu amerykańskiego. – Niedługo jedynym, co Europa będzie mogła zaoferować światu, będą konsumenci – mówi europosłanka Ewa Zajączkowska-Hernik. Jak wskazuje, przywrócenie gospodarczej atrakcyjności UE powinno być priorytetem nowej Komisji Europejskiej, ale nie da się tego pogodzić z zaostrzeniem polityki klimatycznej.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.