Biuro prasowe

Nie tylko na czas pandemii – KUKE oferuje nowy system wsparcia eksporterów Biuro prasowe
BIZNES 2021-06-18

Nie tylko na czas pandemii – KUKE oferuje nowy system wsparcia eksporterów

System wsparcia eksportu w KUKE to rozwiązania, które pomogą objąć gwarancjami finansowanie obrotowe eksporterów, by mogli uzyskać większe limity w bankach; ubezpieczyć inwestycje zagraniczne i krajowe generujące eksport; nowe gwarancje kontraktowe w zagranicznych przetargach.
czytaj więcej
BIZNES 2021-06-18

SI-Consulting inwestuje w inteligentnego asystenta dla działów sprzedaży

Mobilny asystent Edward, stworzony przez spółkę 2040, to rozwiązanie z pogranicza sztucznej inteligencji i automatyzacji procesów biznesowych. Na dalszy rozwój tej nowoczesnej technologii zdecydowała się spółka SI-Consulting.
czytaj więcej
BIZNES 2021-06-18

Kameralne osiedle inteligentnych domów premium

Osiedle Bażantów położone jest w odległości 8 km do Piaseczna i jest to kolejny projekt Pantera Premium Home, warszawskiej firmy Pantera Invest, zajmującej się obrotem luksusowymi nieruchomościami.
czytaj więcej
BIZNES 2021-06-18

Smartfon na każde warunki dla najbardziej aktywnych

Smartfony towarzyszą nam praktycznie na każdym kroku i ciężko nam bez nich funkcjonować. Temu zjawisku poświęcono już wiele opracowań naukowych, a w medycynie lęk wynikający z utraty urządzenia mobilnego określony został jako nomofobia.
czytaj więcej
BIZNES 2021-06-18

2 lipca Foodtruck Arena zadebiutuje w reprezentacji Gaming Factory

Piłka nożna, samochody i jedzenie – to wszystko czeka na graczy w nadchodzącej propozycji wydawniczej, notowanej na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, spółki Gaming Factory.
czytaj więcej
BIZNES 2021-06-18

Pustynia z 10 mld drzew, czyli jak zieleń pomaga w redukcji dwutlenku węgla?

Ślad węglowy to jedno z największych wyzwań XXI wieku, które nie pozostaje obojętne zarówno pojedynczym obywatelom, jak i całym rządom poszczególnych państw.
czytaj więcej
BIZNES 2021-06-18

Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” nagrodzona za efektywność biznesową

Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” została nagrodzona za wyniki finansowe i efektywność biznesową przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. Firma otrzymała tytuł „Najbardziej efektywna firma” w województwie świętokrzyskim w ogólnopolskim konkursie „Dobra Firma 2021”.
czytaj więcej
BIZNES 2021-06-18

Yacht Coatings AkzoNobel rozpoczyna współpracę z Water Revolution Foundation

Bardziej zrównoważony przemysł jachtowy i pomoc w ochronie oceanów to główne cele partnerstwa pomiędzy Yacht Coatings AkzoNobel a organizacją Water Revolution Foundation
czytaj więcej
BIZNES 2021-06-18

50 zł za koszulkę = 50 zł dla domu dziecka - #DreamTIM dla Dzieciaków trwa!

Na TIM.pl wystartowała sprzedaż koszulek charytatywnych #DreamTIM dla Dzieciaków. Całkowity przychód z ich sprzedaży trafi do 17 domów dziecka z całej Polski.
czytaj więcej
BIZNES 2021-06-18

Prospekt BEST dot. nowego programu emisji obligacji zatwierdzony przez KNF

Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt podstawowy dla nowego programu emisji obligacji BEST o łącznej wartości do 200 mln zł. Spółka rozważa przeprowadzenie pierwszej oferty publicznej w ramach tego programu na początku trzeciego kwartału.
czytaj więcej