Robotyka i SI”, „E-sport”, „Inteligentny dom” –  nowe kategorie w serwisie agencyjnym Newseria Innowacje. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem powiadomień z tych kategorii, prosimy o dokonanie zmian po zalogowaniu się do swoich profili. 

Biuro prasowe

BIZNES 2019-08-23

Polbruk SA jest Sponsorem Głównym Festiwalu Sportów Plażowych 2019 w Kielcach -

Firma Polbruk SA jest Sponsorem Głównym Festiwalu Sportów Plażowych, który odbywa się w dniach od 17 sierpnia do 1 września 2019r. w Kielcach. Jest to jedyne wydarzenie tego rodzaju w Polsce.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-23

Od 2017 r. na skutek konfliktów potroiła się liczba zamkniętych szkół w Afryce

Wzrost liczby ataków na szkoły i gróźb przemocy wobec uczniów i nauczycieli spowodowały, że ponad 1,9 mln dzieci w Afryce Zachodniej i Środkowej znalazło się poza systemem edukacji, alarmuje UNICEF w nowym raporcie.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-23

OTCF powiększa powierzchnię najmu w Parku Rozwoju

Polska spółka produkująca odzież i akcesoria sportowe OTCF postanowiła powiększyć powierzchnię najmu w należącym do EPP kompleksie biurowym - Parku Rozwoju. Kontrakt zakłada zwiększenie wynajmowanej powierzchni do ponad 2300 mkw.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-23

ZAANGAŻOWANI I SAMODZIELNI PRACOWNICY SĄ DZIŚ NA WAGĘ ZŁOTA

Menedżerowie często skarżą się, że podległym im pracownikom brakuje zdolności do samodzielnego podejmowania kluczowych decyzji. Pracownik idealny to według nich ktoś taki, kto z nieustającym entuzjazmem doskonali swoje działania i przez to współtworzy wartość firmy.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-23

Parkur Residence z generalnym wykonawcą. Rusza budowa nowego osiedla YIT

​Fiński deweloper YIT wybrał generalnego wykonawcę pierwszego etapu inwestycji Parkur Residence. Przetarg wygrała firma Kalter, która rozpoczęła już budowę 132 mieszkań. Osiedle zlokalizowane będzie przy ulicy Kłobuckiej 25. Trwa przedsprzedaż.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-23

KRZYSZTOF SADECKI MÓWCĄ KONGRESU 60 MILIONÓW

Tegoroczna edycja kongresu 60 milionów odbywa się w Miami, Londynie, Berlinie, Buffalo, Rzeszowie i Nowym Jorku. Wśród mówców w Rzeszowie i Nowym Jorku pojawi się Krzysztof Sadecki. Podczas nowojorskiej edycji odbędzie się premiera jego książki „Poznaj świat i spotkaj siebie”.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-23

W Polsce poza budownictwem nie widać efektów dobrej koniunktury

Euler Hermes, wiodący globalny ubezpieczyciel należności handlowych, zbadał sytuację firm w Polsce pod względem niewypłacalności.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-23

Alumast podwoił moce produkcyjne – wyniki finansowe 1H 2019

Grupa Kapitałowa Alumast S.A. osiągnęła w pierwszym półroczu 2019 r. przychody rzędu niemal 7,4 mln PLN. Oznacza to wzrost o ponad 1 mln PLN w stosunku do analogicznego okresu ubiegłego roku.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-22

SPIE z pierwszym kontraktem na TechFM w Szczecinie

SPIE Building Solutions podpisało umowę z Greenstone Sp. z o.o. na techniczną obsługę budynku Lastadia Office.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-22

Nowe oblicze rynku pracy - przedsiębiorco dbaj o swoje dane

Rosnące zapotrzebowanie pracowników na pracę zdalną i mobilną rodzi też pewne zagrożenia dla firm.
czytaj więcej