Biuro prasowe

BIZNES 2024-05-23

"Odwrócony świat" - Fundacja Avalon ogłasza zapytanie ofertowe

“Odwrócony świat” to tytuł siódmej, ogólnopolskiej kampanii społecznej Fundacji Avalon, współfinansowanej ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
czytaj więcej
BIZNES 2024-05-23

Elocity dostawcą usług ładowania na stacjach sieci Lidl Polska

Sieć Lidl Polska to jeden z prekursorów elektromobilności w sektorze retail. Pierwsze stacje ładowania uruchomiono w 2017 roku. Już wtedy spółka promowała niskoemisyjny transport i wspierała rozwoju elektromobilności.
czytaj więcej
BIZNES 2024-05-23

Chrupki Curly z nowym smakiem Słony Karmel

Orzechowy smak z nutą karmelu, opakowanie zaskakujące konsumentów fioletowym kolorem, niesmażone i wegetariańskie – takie są nowe chrupki Curly Słony Karmel od Lorenz.
czytaj więcej
BIZNES 2024-05-23

Historia gier wideo ożywiona przez technologię Panasonic w OXO Museo

W samym sercu Malagi, muzeum Oxo Museo oddaje hołd historii gier wideo, prezentując je w zupełnie nowym świetle. Dzięki współpracy z Panasonic Connect, muzeum stworzyło przestrzeń immersyjną 360º, która przenosi odwiedzających w sam środek wirtualnego świata gier.
czytaj więcej
BIZNES 2024-05-23

NASZ CEL NA NAJBLIŻSZĄ PRZYSZŁOŚĆ - BUDOWA DUŻEGO SATELITY GEOSTACJONARNEGO

Spółka podtrzymuje swe plany giełdowe, ale priorytetem jest obecnie finalizacja umowy z europejskim klientem komercyjnym na całego, dużego satelitę geostacjonarnego.
czytaj więcej
BIZNES 2024-05-23

Miejsce postojowe gratis do mieszkania na Dniu Otwartym w Grupie Murapol

Dla wszystkich osób, które szukają jeszcze więcej atrakcyjnych okazji zakupowych, Grupa Murapol przygotowała kolejną ciekawą opcję. Przychodząc 25 maja na Mieszkaniowy Dzień Otwarty będzie można otrzymać miejsce postojowe naziemne w cenie mieszkania.
czytaj więcej
BIZNES 2024-05-23

MLP Group powiększa zespół

MLP Group wzmocniło swój zespół menedżerski.
czytaj więcej
BIZNES 2024-05-23

Marek Piekarski dołącza do onesano w roli dyrektora operacyjnego

Marek Piekarski został dyrektorem operacyjnym w onesano, firmie produkującej naturalne suplementy diety.
czytaj więcej
BIZNES 2024-05-23

Żabka rozgrzewa Polskę kampanią „Weź to na gorąco!”

Na miłośników szybkiego i smacznego jedzenia poza domem czeka prawdziwa rewolucja. 22 maja br. Żabka ruszyła z kampanią „Weź to na gorąco!”, której jednym z kluczowych założeń jest zaprezentowanie szerokiej oferty przekąsek na gorąco PROSTO z PIECA.
czytaj więcej
BIZNES 2024-05-23

Mastercard i McCANN Poland z pierwszym Black Pencil w historii polskiej reklamy

Mastercard i McCANN Poland osiągnęły historyczny sukces na gali D&AD Awards 2024, zdobywając najwyższe wyróżnienie – Black Pencil – za kampanię "Gdzie Zamieszkać"/"Where to Settle". Jest to pierwszy Black Pencil w historii polskiej reklamy i branży marketingu.
czytaj więcej