Biuro prasowe

BIZNES 2018-10-23

Obsługa zaawansowanych procesów w wielu językach

Stworzenie kompetentnego zespołu do obsługi klientów na różnych rynkach to rosnące wyzwanie. Firmy coraz częściej powierzają to zadanie zewnętrznym dostawcom, którzy posiadają zasoby umożliwiające nie tylko realizację projektów, ale także ich optymalizację.
czytaj więcej
BIZNES 2018-10-23

Stefan Stefański na pokładzie F25

Do zespołu domu produkcyjnego F25 dołączył Stefan Stefański. Objął stanowisko Kierownika Produkcji i dołączył do zespołu Moniki Wagner.
czytaj więcej
BIZNES 2018-10-23

Mobile first w Social Customer Care – 5 kroków do sprawnej komunikacji

Szacuje się, że 80% użytkowników korzysta z social media za pomocą urządzeń mobilnych. Dlatego działania Social Customer Care powinny być kierowane do użytkowników smartfonów. Co warto wziąć pod uwagę, kierując komunikację do klientów nowej generacji?
czytaj więcej
BIZNES 2018-10-22

JAK ODEJŚĆ Z PRACY Z KLASĄ?

Już niemal zapomnieliśmy o systemie, w jakim pracowali nasi rodzice, gdy pierwsza praca często była ostatnią, a kilkudziesięcioletni staż w jednej firmie nikogo nie dziwił.
czytaj więcej
BIZNES 2018-10-22

eurobank wchodzi na platformę FinAi

Euro Bank S.A. podpisał umowę o współpracy z FinAi.
czytaj więcej
BIZNES 2018-10-22

Złożoność wrogiem użytkowników i specjalistów IT

Złożoność i mało intuicyjne systemy prowadzą do ograniczenia efektywności i wydajności pracowników oraz mogą obniżyć bezpieczeństwo organizacji. Warto skupić się na zmianach w kadrze pracowniczej, ich wpływu na złożoność środowiska pracy.
czytaj więcej
BIZNES 2018-10-22

HDF Inwentaryzacja 6.0 - Program do zarządzania aktywami trwałymi firmy.

HDF Polska – lider w zakresie projektowania systemów optymalizujących produkcję - wypuścił na rynek nową wersję oprogramowania do zarządzania aktywami trwałymi przedsiębiorstwa: HDF Inwentaryzacja 6.0.
czytaj więcej
BIZNES 2018-10-22

IFR publikuje doroczny raport World Robotics Report

World Robotics Report publikowany corocznie przez Międzynarodową Federację Robotyki (International Federation of Robotics, IFR) został zaprezentowany w Tokio
czytaj więcej
BIZNES 2018-10-22

Inteligentne zarządzanie flotą pojazdów: lokalizacja w czasie rzeczywistym

Śledzenie samochodów na mapie to rozwiązanie, które cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród menadżerów floty. System lokalizacji w czasie rzeczywistym eliminuje „papierkową robotę” i usprawnia zarządzanie.
czytaj więcej
Firma BIZNES 2018-10-22

Robisz biznes w budowlance? Na pieniądze poczekasz.

Branża budowlana wysyła sprzeczne sygnały – jest lepiej, ale ma być gorzej. Eksperci obawiają się, że zanotowany w sierpniu wzrost jest tylko chwilowy i wynika z sztucznego przyspieszenia przed wyborami samorządowymi.
czytaj więcej