Biuro prasowe

BIZNES 2023-03-24

Zakłady Grupy Tubądzin coraz bliżej neutralności klimatycznej

Zakłady Grupy Tubądzin coraz bliżej neutralności klimatycznej
czytaj więcej
BIZNES 2023-03-24

PowerWalker VI RLP - nowa seria zasilaczy awaryjnych UPS

Marka PowerWalker znana z inwerterów solarnych i urządzeń do zarządzania energią ma w swojej ofercie produkty także dla tych, którzy poszukują wielofunkcyjnego zasilacza awaryjnego. Nowe modele z serii VI RLP wyróżniają się solidną specyfikacją
czytaj więcej
BIZNES 2023-03-24

Za edukacją, przeciw odgórnym zakazom

Jedynie 15% respondentów deklaruje, że w ich gospodarstwie domowym napoje energetyzujące spożywa osoba niepełnoletnia. Większość Polaków opowiada się przeciwko wprowadzaniu zakazu sprzedaży tego rodzaju produktów osobom, które nie ukończyły 18. roku życia.
czytaj więcej
BIZNES 2023-03-24

Przyszłość branży mleczarskiej

Według danych Ministerstwa Finansów wartość eksportu wyrobów mleczarskich w 2022 rok wyniosła 16,8 mld zł i była o 37% wyższa niż w roku poprzednim. Mimo to polski sektor mleczarski stoi w obliczu znaczących wyzwań, stwarzających zagrożenie dla wielu podmiotów rynku.
czytaj więcej
BIZNES 2023-03-24

Plot Twist zdradza nowe szczegóły o The Last Case of Benedict Fox

Kampania promocyjna The Last Case of Benedict Fox wchodzi w coraz dynamiczniejszy etap. Spółka na Future Games Show Spring Showcase udostępniła nowy trailer najbardziej oczekiwanej gry na Xbox-a. Gra jest już w ostatnim etapie produkcyjnym i notuje stały wzrost wishlisty.
czytaj więcej
BIZNES 2023-03-24

Szpital Południowy wspólnie z Centrum Medycznym Damiana dla pewności podczas cią

Od teraz pacjentki Warszawskiego Szpitala Południowego przy ul. Pileckiego 99 w Warszawie mogą przeprowadzać testy prenatalne nowej generacji VERACITY Premium. Usługa jest realizowana we współpracy z Centrum Medycznym Damiana.
czytaj więcej
Zdrowie BIZNES 2023-03-24

Pacjenci i lekarze na celowniku cyberprzestępców

– Ochrona zdrowia jest jednym z najczęściej atakowanych przez cyberprzestępców sektorów – przestrzegają specjaliści ds. cyberbezpieczeństwa ESET
czytaj więcej
Energetyka BIZNES 2023-03-24

Ciepło odpadowe to największe na świecie niewykorzystane źródło energii

Centra danych, supermarkety, stacje metra, fabryki, oczyszczalnie ścieków, budynki – wszystkie te obiekty wytwarzają duże ilości ciepła, które po prostu się marnuje.
czytaj więcej
BIZNES 2023-03-24

Zablokowaliśmy Ci dostęp, kliknij na link

Hakerzy znajdują nowsze i doskonalsze sposoby na wyłudzanie danych osobowych. W ostatnim czasie nastąpił wysyp e-maili i sms-ów z informacjami o zablokowanym dostępie do platformy zakupowej lub banku. Takich prób doświadczyło już 40% Polaków – jak wynika z badania ChronPESEL.pl.
czytaj więcej