Biuro prasowe

BIZNES 2020-01-17

Rebranding Crunlight

Marka przekąsek Crunlight przechodzi rebranding. Pierwsze produkty z asortymentu są już dostępne w nowych, wyrazistych opakowaniach w kolorze fuksji. Odświeżony wygląd zyskało również logo.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-17

Kampania napojów roślinnych Sante Organic

Firma Sante rozpoczyna kampanię promującą napoje roślinne Sante Organic. W prowadzonych działaniach akcentowane będą wyróżniki Sante Organic: krótka lista składników, certyfikat BIO, doskonały smak. Akcja promocyjna obejmie stacje TV, prasę, digital, eventy oraz działania PR.
czytaj więcej

TCL kontynuuje rewolucję w parametrach

TCL kontynuuje rewolucję w parametrach odbiorników telewizyjnych prezentując na targach CES 2020 nową generację technologii Mini-LED. Czołowa globalna marka branży TV prezentuje kolejną światową premierę –innowacyjną technologię wyświetlania nowej generacji
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-17

Ile na mieszkanie musi pracować urzędnik, sprzątaczka i rolnik?

Skrócił się szacunkowy czas oszczędzania na mieszkanie przez Polaków z różnych grup zawodowych. Wyniki dotyczące większości pracowników, nadal nie wyglądają jednak dobrze.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-17

Jury konkursu Chivas Venture wybrało najbardziej innowacyjny polski start-up

Josh Brito z firmy MakeGrowLab będzie reprezentować Polskę w światowym finale konkursu Chivas Venture 23 czerwca 2020 r. podczas Collision Conference w Kanadzie.
czytaj więcej
Firma BIZNES 2020-01-17

Po co managerom kompetencje digitalowe?

Jak wprowadzić firmę na tory transformacji cyfrowej? Jaka technologia pozwoli uzyskać przewagę konkurencyjną w najbliższym czasie? Potrzebę posiadania kompetencji digitalowych przez managerów, uzasadnia praktyk biznesu i wykładowca akademicki, Jarosław Gracel.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-17

Laptop w trybie off i tani sprzedawca, czyli jak mniej płacić za prąd

Rząd obiecał zwrot wydatków, jakie polskie rodziny poniosą z powodu wyższych rachunków za energię. Mimo to z roku na rok zużywamy jej więcej, co boleśnie odczuwają domowe budżety. Jak odciążyć portfele?
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-17

Yaron Shama dołącza do zarządu Ronson Development

Rada Nadzorcza Ronson Development powołała Yarona Shamę na stanowisko wiceprezesa zarządu ds. finansowych, począwszy od 1 lutego 2020 r. Zastąpi on Ramiego Gerisa, który w grudniu zapowiedział rezygnację z pełnionej funkcji.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-17

ZDROFIT VARSO - aktywna oaza zieleni w samym centrum Warszawy!

Zdrofit, czyli największa sieć fitness w Polsce otwiera swój flagowy klub w tętniącym życiem sercu stolicy.
czytaj więcej