Biuro prasowe

BIZNES 2018-12-12

Lenovo ThinkPad X1 Carbon Produktem Roku 2018 według redakcji IT Professional

Biznesowy ultrabook Lenovo ThinkPad X1 Carbon został wybrany przez redakcję miesięcznika „IT Professional” Produktem Roku 2018. Nagrody wręczono wczoraj (11 grudnia) podczas uroczystej gali w Teatrze Kamienica w Warszawie.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-12

Mikroapartamenty – przyczyna czy skutek zachodzących zmian społecznych?

Czy trend budowania mikroapartamentów wpływa na to, jak z mieszkań korzystamy czy też jest odwrotnie – to zmiany społeczne wpływają na ewolucję mieszkalnictwa?
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-12

Shipa Freight, nowa platforma spedycyjna Agility, już zdobywa nagrody!

Agility w tym roku uruchomiło platformę Shipa Freight, pierwszą zintegrowaną usługę spedycyjną online, dedykowaną małym i średnim firmom. W ciągu zaledwie siedmiu miesięcy jej innowacyjność i funkcjonalność została doceniona przez klientów i ekspertów branży logistycznej.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-12

W ramach konkursu „Charakter nadaje życiu smak” Wawel otrzymał tysiące zgłoszeń

Ponad 6 500 konsumentek zaangażowało się w konkurs zorganizowany w ramach trzeciej edycji kampanii marek Malaga, Tiki-Taki i Kasztanki. Działania wsparły dwie ambasadorki – Agata Gwiazdowska oraz Ola Stodółka.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-12

Ciepłownictwo systemowe na COP24

Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie została oficjalnym partnerem Szczytu klimatycznego COP24 w Katowicach. 13. grudnia w pawilonie polskim w godz. 9.00-10:30 odbędzie się debata „Ciepło systemowe, jako skuteczne narzędzie poprawy jakości powietrza”.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-12

DB Schenker logistyczną TOP Marką

DB Schenker został uznany za najbardziej medialną markę w branży. Firma zajęła pierwsze miejsce w rankingu TOP Marka 2018 w kategorii transport i logistyka.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-12

Aforti Collections: Państwo przychylne przedsiębiorcom

Przedsiębiorcy już od 1 stycznia 2019 roku będą mogli liczyć na znaczące zmiany w przepisach, które z założenia mają przyczynić się do uproszczenia i tym samym ułatwienia prowadzenia działalności gospodarczej. Jedne z najważniejszych nowelizacji, które obejmą również sektor MSP.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-12

Porta Drzwi z Superbrand 2019

Porta Drzwi, marka należąca do największego producenta drzwi w Europie Środkowo-Wschodniej – Porta KMI Poland, otrzymała międzynarodowy tytuł Superbrand, przyznawany najsilniejszym markom w Polsce. Tym wyróżnieniem Porta Drzwi została uhonorowana już kolejny rok z rzędu.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-12

Najlepszy antywirus na rynku pochodzi z gdyńskiej firmy Bitdefender GravityZone

Redakcja i czytelnicy magazynu IT Professional - adresowanego do ekspertów branży informatycznej, po raz kolejny wyróżnili najlepsze na rynku rozwiązania IT, przyznając im tytuły Produktów Roku. Nagrodzono m.in. oprogramowanie antywirusowe firmy Bitdefender.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-12

7 grzechów głównych w zarządzaniu cyfrowym produktem

W zarządzaniu produktem potrzeba intuicji, która wyjdzie naprzeciw potrzebom oraz dostarczy uniwersalne rozwiązanie. Na co należy uważać chcąc osiągnąć sukces w działaniu?
czytaj więcej