Biuro prasowe

BIZNES 2022-04-27

Agnieszka Kulczycka wybrana do zarządu sekcji Wydawców Muzycznych ZAiKS

Prezeska Sirens została ponownie wybrana do zarządu sekcji Wydawców Muzycznych ZAiKS, czyli polskiej organizacji zbiorowego zarządzania prawami autorskimi twórców.
czytaj więcej
BIZNES 2022-04-26

70. Festiwal Filmowy w Trydencie. Jest polski akcent!

Organizowany od 1952 roku Trento Film Festival jest najstarszym i uznawanym za jeden z najbardziej prestiżowych pokazów filmów poświęconych tematyce górskiej. Na festiwalu nie może zabraknąć polskiego akcentu. Wydarzenie odbędzie się w dniach 29 kwietnia – 8 maja 2022 r.
czytaj więcej
BIZNES 2022-04-20

Kossakowie, Hofman, Malczewski w DESA Unicum

Już 26 kwietnia podczas aukcji „Art outlet. Sztuka dawna” w Warszawie pod młotek trafią unikatowe dzieła głośnych twórców polskiego i europejskiego malarstwa XIX stulecia, Młodej Polski i Międzywojnia.
czytaj więcej
BIZNES 2022-04-20

Sztuka zza obiektywu - aukcja fotografii kolekcjonerskiej w DESA Unicum

„Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię, są tylko dobre fotografie” – powiedział Ansel Adams, jeden z najbardziej uznanych amerykańskich fotografów XX wieku.
czytaj więcej
BIZNES 2022-04-06

CHMIELEWSKI, CHRISTA, POLCH – KULTOWE POLSKIE KOMIKSY W DESA UNICUM

Ameryka dała popkulturze nieustraszonych superbohaterów Spider-Mana i Batmana, Francja przebojowych Galów Asteriksa i Obeliksa, a Polska trójkę przyjaciół Tytusa, Romka i A’Tomka, nie mogących żyć bez siebie Kajko i Kokosza czy kosmicznego detektywa Funky Kovala.
czytaj więcej
BIZNES 2022-03-30

OD BŁĘKITNYCH AKWAMARYNÓW PO CIEMNE PERŁY TAHITI

Co wspólnego mają ze sobą tiara królowej Elżbiety II, berło króla Stanisława Augusta Poniatowskiego oraz pierścionek zaręczynowy podarowany Jessice Biel przez Justina Timberlake’a?
czytaj więcej
BIZNES 2022-03-30

OD BŁĘKITNYCH AKWAMARYNÓW PO CIEMNE PERŁY TAHITI

Co wspólnego mają ze sobą tiara królowej Elżbiety II, berło króla Stanisława Augusta Poniatowskiego oraz pierścionek zaręczynowy podarowany Jessice Biel przez Justina Timberlake’a? Łączą je akwamaryny
czytaj więcej
BIZNES 2022-03-30

Sztuka która nie boi się emocji w DESA Unicum

Groza stanu wojennego, szarość i brzydota schyłkowego PRL-u, ale także alternatywne ruchy społeczne, ludzka solidarność oraz fantazyjna groteska – już 31 marca w Warszawie na aukcji „Sztuka Współczesna. Dzikość i ekspresja” będzie można poczuć klimat lat 80. w Polsce.
czytaj więcej
BIZNES 2022-03-30

JEDWAB – odrobina luksusu w zasięgu Twojej ręki

Jedwabne tkaniny i dodatki bezsprzecznie kojarzą się z czymś wyjątkowym. Dla wielu są też synonimem elegancji. Zarówno odzież, jak i dodatki do domu wykonane z jedwabiu dodają całej stylizacji charakteru, uzupełniając ją niepowtarzalnym urokiem.
czytaj więcej
BIZNES 2022-03-21

Nadchodzi nowy serial kryminalny "Herkules". Za oprawą muzyczną stoi Sirens

Po „Chyłce” oraz „Szadzi” przyszedł czas na kolejny serial kryminalny produkcji Player Original. „Herkules” w reżyserii Bartosza Kruhlika pojawi się w ofercie Player w kwietniu.
czytaj więcej