Biuro prasowe

BIZNES 2022-11-08

Tak było na Przedsmaku Tygodnia Kuchni Polskiej

Startujemy dokładnie 11 listopada, w Święto Niepodległości. Wcześniej w Warszawie i Krakowie odbyły się dwa wydarzenia branżowe o wspólnej nazwie Przedsmak Tygodnia Kuchni Polskiej.
czytaj więcej
BIZNES 2022-10-03

BFF Banking Group zorganizował w Warszawie wystawę włoskich dzieł sztuki

BFF Banking Group zorganizował w Warszawie wystawę włoskich dzieł sztuki „ART FACTOR – The Pop Legacy in Post-War Italian Art”. Kolekcja dostępna jest w Warszawie do 26 października, w Pałacu Kultury i Nauki.
czytaj więcej
BIZNES 2022-09-27

16 urodziny Instytutu Konfucjusza w Krakowie

W najbliższy weekend rozpoczyna się świętowanie 16 urodzin Instytutu Konfucjusza w Krakowie! Z tej okazji Instytut przygotował całą gamę atrakcji, które odbędą się stacjonarnie i online. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.
czytaj więcej
BIZNES 2022-09-23

Kobieca siła polskiego kina

Najważniejszą nagrodę na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych zdobył anglojęzyczny debiut Agnieszki Smoczyńskiej „The Silent Twins”. To jednak nie jedyny przykład silnego, niezależnego, tworzonego przez kobiety kina, dostrzeżony przez publiczność oraz jury.
czytaj więcej
BIZNES 2022-09-21

Samsung i DESA Unicum zapraszają na DESA Design Days

DESA Design Days to odbywające się 24 września wydarzenie poprzedzające aukcję designu w DESA Unicum, które będzie doskonałą okazją do tego, aby spotkać się i porozmawiać z ekspertami z branży, a także obejrzeć wystawę, na której znajdą się licytowane podczas aukcji obiekty.
czytaj więcej
BIZNES 2022-09-16

Niecodzienni bohaterowie o czytelnictwie. Wieczór Przyjaciół FPC

Wieczór przyjaciół Fundacji Powszechnego Czytania w Bibliotece Narodowej zgromadził zaskakująco różnorodnych gości: dyrektor Biblioteki Narodowej i aktorka Anna Mucha, prezydent Białegostoku i szefowa marketingu Green Caffe Nero – razem przekonywali o znaczeniu czytania.
czytaj więcej
BIZNES 2022-09-09

2. Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Karola Kurpińskiego

„Karol Kurpiński wśród klasyków” to temat drugiej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego im. Karola Kurpińskiego zaplanowanej w dniach 15–17/09/2022.
czytaj więcej
BIZNES 2022-09-02

Galeria Malta wspiera rozwój psychiczny i fizyczny Poznaniaków

Kontakt z kulturą i sztuką jest niezwykle ważny w życiu każdego. Ma nie tylko walory edukacyjne, pozwala także rozwinąć wyobraźnię. Jednak nie wszyscy mają równy dostęp do spotkań z kulturą. Dlatego właśnie powstała „Happy Malta”.
czytaj więcej
BIZNES 2022-09-02

Czy ktoś się boi szalonej, obsesyjnej “Koniary”?

Star Stable Entertainment uruchamia nową platformę "Ride with Us" podkreślającą duży pozytywny wpływ pasji do koni na życie milionów ludzi na całym świecie.
czytaj więcej
BIZNES 2022-09-01

Europejski dla Dzieci Ukrainy - Finał aukcji dzieł sztuki

Finał aukcji dzieł sztuki na rzecz porzuconych i osieroconych dzieci, ofiar wojny Hotel Raffles Europejski Warsaw dzięki współpracy z DESA Unicum, największym domem aukcyjnym w Europie Środkowo-Wschodniej przygotował zbiór 48 prac poświęconych najmłodszym ofiarom wojny.
czytaj więcej