Biuro prasowe

BIZNES 2021-10-18

Streetart w Polsce – stoczniowe oblicze amerykańskiego trendu

Murale i graffiti tworzą atmosferę każdej większej aglomeracji. Po trudnych początkach, kiedy to malowanie sprayem po ścianie uchodziło bardziej za akt wandalizmu, niż za środek artystycznego wyrazu, streetart na stałe zadomowił się w polskiej popkulturze.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-12

„Historia jednego kieliszka” – wernisaż prac ceramicznych światowych artystów

W dniach 30 września–1 października 2021 roku w Pavilionie Hotelu Raffles Europejski Warsaw odbył się wernisaż prac ceramicznych światowych projektantów. Artyści wędrowali po miejscach związanych z polskim wzornictwem i kulturą. Odwiedzili także Muzeum Polskiej Wódki w Warszawie.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-07

Pozytywny odbiór dema Komornik: Nieskruszony w trakcie festiwalu Steam Next

Wersja demonstracyjna gry Komornik: Nieskruszony produkcji Sylen Studio miała swój oficjalny debiut w trakcie festiwalu Steam Next. Demo spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem graczy. Tylko w trakcie festiwalu wishlista tytułu wzrosła o 50 proc.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-04

Dassault Systèmes został partnerem French Touch 2021

Dassault Systèmes został partnerem French Touch 2021 – cyklu wydarzeń handlowych i kulturalnych promujących Francję w Polsce
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-29

Europejska premiera filmu „Do prostego człowieka” odbędzie się w Warszawie

Do prostego człowieka / To Everyman w reżyserii Cezarego Albińskiego będzie mieć swoją europejską premierę podczas Warszawskiego Festiwalu Filmowego, który odbędzie się między 8 a 17 października.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-28

Vanilla Ice powraca w kampanii Samsunga promując postawy proekologiczne

Raper Vanilla Ice w nowej wersji swojego hitu „Ice Ice Baby” promuje energooszczędne korzystanie z zamrażarki. Podniesienie temperatury w tych urządzeniach w każdym gospodarstwie domowym Europy o jeden stopień Celsjusza ograniczyłoby emisję o ponad milion ton CO2 rocznie.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-28

Bez Tytułu, bez ograniczeń. Miejsce, w którym kuchnia i design idą w parze

Wyobraź sobie miejsce, w którym każdy kąt wygląda zupełnie inaczej. W którym możesz zamówić zarówno ślimaki, bruschettę, jak i frytki. W którym najwyższa jakość obsługi i wszechobecna sztuka wiąże się z niewymuszoną, luźną atmosferą, w której odnajdzie się każda osobowość.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-27

Niezwykły wernisaż - kolektyw Muzeum Polskiej Wódki i światowych projektantów

Co łączy światowych artystów, międzynarodowy design i Muzeum Polskiej Wódki? I czy ChOG Polska Wódka może stać się inspiracją do stworzenia kolekcji ceramicznej? Na te pytania odpowiedzią jest IDE TO POLAND / CERAMIC & FOOD ROUTE, projekt International Design Expeditions.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-21

Wzornicze spotkanie Ideal Standard w Londynie 23 września

Together World Tour tym razem zatrzyma się w Londynie. 23 września miasto-ikona przywita gości Ideal Standard nie tylko online, ale także fizycznie na wystawie Design London. Swoją premierę będzie miała tam nowa umywalka Tipo-Z z kolekcji Atelier.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-21

Rusza kampania społeczna na rzecz osób głuchych w popkulturze

UNMUTE krzyczy głośniej niż decybele. Rusza kampania społeczna na rzecz osób głuchych w popkulturze
czytaj więcej