Biuro prasowe

BIZNES 2020-03-31

Wirtualne spacery - recepta dla rynku nieruchomości?

Wirtualne spacery to sposób prezentacji nieruchomości, który do niedawna był rzadkością, wkrótce stać się standardem. W upowszechnieniu wirtualnych spacerów pomoże Otodom, który udostępni pośrednikom 50 specjalistycznych kamer do ich tworzenia.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-30

Deweloperzy w trybie pracy zdalnej i online

Ostatnie dni zapamiętamy na długo ze względu na walkę z pandemią koronawirusa. Wielu przedsiębiorców szuka rozwiązań pozwalających na pracę z domu, komunikację z klientami i złagodzenie skutków nowej rzeczywistości. Zjawisko dotyczy także firm z branży deweloperskiej.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-30

Enklawa Winogrady z kolejnymi postępami na budowie

Choć tegoroczna wiosna nie należy do najłatwiejszych ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju i na świecie, deweloperzy dokładają wszelkich starań, by rozpoczęte inwestycje były realizowane zgodnie z planem.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-30

Osiedle Zielone Rabowice II po raz V

Flagowa inwestycja firmy Greenbud Development - Zielone Rabowice II - wkracza w kolejny, już V etap realizacji. Tym razem na potencjalnych mieszkańców czekać będą domy o powierzchni ponad 106 m kw. wraz z ogrodami.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-30

Panattoni po raz czwarty dla K-Flex w Uniejowie

Panattoni, lider rynku nieruchomości powierzchni przemysłowych w Europie, zrealizuje kolejną inwestycję dla K-FLEX, wiodącego producenta materiałów do izolacji termicznej i akustycznej.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-27

Nowa Murowana coraz bliżej zakończenia budowy

Murowana Goślina to miejscowość zlokalizowana w powiecie poznańskim. To właśnie tam powstaje nowoczesna inwestycja pod kojarzącą się z podpoznańskim miastem nazwą – Nowa Murowana. Projekt składa się z pięciu etapów, trzy z nich są już oddane.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-27

Największy kompleks smart apartamentów w Polsce. Gdzie powstaje?

Smart apartamenty to kompaktowo zaprojektowane lokale w niedużym metrażu, z osobną łazienką i aneksem kuchennym. Największa tego typu inwestycja w Polsce, powstaje w Poznaniu, przy ulicy Nadolnik, blisko Śródki.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-27

Wybór mieszkania od dewelopera. Jak przebiega?

Zakup nowego mieszkania w stanie deweloperskim, które będzie można wykończyć według własnej koncepcji to marzenie wielu Polaków. Ile potrzebujemy czasu, żeby kupić własne M i sfinalizować transakcję?
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-27

Panattoni wybuduje A2 East Warsaw Park - 80 000 m kw. pod Warszawą

Panattoni, lider rynku powierzchni przemysłowych w Europie, ponownie inwestuje w Warszawie i okolicach. Planowany Panattoni A2 East Warsaw Park będzie miał łącznie 80 000 m kw. powierzchni.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-26

Regamet – orzeł wśród blach rozwija skrzydła!

W 2018 r. Regamet, podkarpacki producent blachodachówek, blach dwumodułowych i paneli dachowych przeszedł gruntowny rebranding, teraz wprowadza nową segmentację oferty. Od 15 marca 2020 r. dostępne są dwie kolekcje produktów marki: Regamet PRO oraz Regamet CLASSIC.
czytaj więcej