Biuro prasowe

BIZNES 2021-10-18

Biurowy renesans w radiowym eterze. Globalworth podsumowuje kampanię.

Jak poprawić swoją motywację w pracy? Jak budować dobre relacje w zespole pracując zdalnie? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań znajdziemy w felietonach i podcastach, które powstały w ramach współpracy Globalworth i Radia TOK FM.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-18

Jak zmieniły się preferencje nabywców mieszkań

Jakie aspekty związane z projektem i lokalizacją są teraz najważniejsze dla osób kupujących nowe mieszkania? Jakie lokale zyskały na atrakcyjności? Jakie czynniki decydują o zakupie? Sondę przeprowadził serwis nieruchomości dompress.pl
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-15

Colliers stawia na Living Services

Colliers, międzynarodowa firma doradcza oferująca usługi w zakresie nieruchomości oraz zarządzania inwestycjami, wyodrębniła z oferowanych dotychczas usług działu Corporate Finance nową linię biznesową – Living Services, która skupi się wyłączenie na projektach z obszaru living.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-15

Akademia SEGRO przybliża licealistom branżę magazynową

Finał projektu Akademia SEGRO organizowanego przez firmę SEGRO, dewelopera, zarządcę i właściciela powierzchni produkcyjno-magazynowych i Fundację Wspierania Edukacji i Rozwoju „Innowatorium”, odbył się 12 października w SEGRO Logistics Park Stryków.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-15

TECH LIGHT z nową lokalizacją pod Warszawą

Firma AXI IMMO doradzała firmie TECH LIGHT w transakcji najmu 1200 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w parku dystrybucyjnym Panattoni A2 Warsaw East Park niedaleko Warszawy.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-15

Jesienny przestój na budowie. Jak zabezpieczyć konstrukcję dachu?

Jak zabezpieczyć konstrukcję dachową, gdy przewidujemy, że prace dekarskie mogą przeciągnąć się do późnej jesieni, a nawet zimy?
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-15

Centra handlowe stawiają na coworking

Raporty branżowe jasno wskazują, że pracownicy oczekują miejsc pracy możliwie blisko domu, przez co firmy oraz korporacje stawiają na multilokalizacje. Świetnie wyposażone, nowoczesne przestrzenie coworkingowe to przyszłość wielokanałowych centrów handlowych.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-15

Hochtief Polska wykonawcą drugiego etapu inwestycji Pasaż Aniński

Hochtief Polska podpisał kontrakt na realizację kolejnego etapu inwestycji Pasaż Aniński. Budynek D to drugi etap osiedla mieszkaniowego powstającego przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Warszawie.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-14

Warsaw Trade Tower z nowymi udogodnieniami dla najemców

Należący do Globalworth wieżowiec Warsaw Trade Tower poszerza swoją ofertę o innowacyjny koncept siłowni sieci F45. Nowy klub powstanie na parterze budynku, a jego otwarcie planowane jest na początku 2022 roku.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-14

INPRO zakończyło budowę osiedla Brawo oraz Optima III

Deweloper INPRO S.A. zakończył budowę dwóch osiedli mieszkaniowych: kompleksu Brawo położonego w Pruszczu Gdańskim oraz III zadania inwestycyjnego osiedla OPTIMA w Gdańsku Jasieniu.
czytaj więcej