Biuro prasowe

BIZNES 2021-08-02

Dekpol Deweloper rozpoczyna sprzedaż apartamentów Trimare

Najnowsza inwestycja Dekpol Deweloper zlokalizowana jest w Sztutowie, jednej z najpiękniejszych miejscowości na Mierzei Wiślanej.
czytaj więcej
BIZNES 2021-08-02

Murapol S.A. złożyła prospekt w Komisji Nadzoru Finansowego

Murapol S.A., złożyła w dniu 30 lipca br. prospekt w Komisji Nadzoru Finansowego w związku z rozważanym zamiarem przeprowadzenia pierwszej publicznej oferty akcji (IPO) i rozpoczęciem notowań na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.
czytaj więcej
BIZNES 2021-08-02

Boom na parki logistyczne daje pracę w FM

W pierwszym kwartale tego roku do użytku oddano 710 tys. mkw. powierzchni magazynowej. To o 48% więcej niż w tym samym okresie rok wcześniej.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-30

Od kawalerek po przestronne domy. Deweloperzy budują

Letnia aura sprzyja deweloperom rozwijającym inwestycje mieszkaniowe w Poznaniu, jak i na obrzeżach. Klienci poszukujący własnych czterech kątów mają spory wybór domów i mieszkań. Budowy postępują zgodnie z harmonogramami, są też premierowe inwestycje, np. Osiedle Malarska.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-29

Rodzinne Podolany dobrym wyborem dla rodzin z dziećmi

Tworząc inwestycję na poznańskich Podolanach, firma Sky Investments gwarantuje nabywcom więcej przestrzeni, pozostając tym samym nadal w granicach miasta. Rodzinne Podolany, zlokalizowane przy ul. Heleny Rzepeckiej to idealne rozwiązanie na przykład dla rodzin z dziećmi.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-29

Nadolnik w Poznaniu. Lokalizacja z wieloma atutami

Wybierając nieruchomość, klient w pierwszej kolejności zwraca uwagę na lokalizację z dostępem do komunikacji miejskiej, centrów handlowych, miejsc pracy, czy terenów zielonych. Właśnie w takim miejscu budowany jest II etap kompleksu Nadolnik Compact Apartments.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-29

Sukces sprzedażowy inwestycji Śródka OdNowa 2

Inwestycja deweloperska Śródka OdNowa 2 niemal w całości sprzedana. W budynku wielorodzinnym przy ul. Bernata w Poznaniu zostały dosłownie ostatnie mieszkania. Trwają prace budowlane. Jeszcze w tym roku nabywcy odbiorą klucze i będą się urządzać.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-29

Poznaniacy coraz bardziej odważni przy wykańczaniu mieszkań

Mieszkańcy Poznania podążają za modnym minimalizmem i niezmiennie gustują w bieli i szarości, ale coraz częściej skłaniają się ku bardziej kolorowym wnętrzom. Chętnie korzystają z opcji wykończenia pod klucz, by oszczędzić czas i energię.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-28

Pomóż zaprojektować toaletę koło górskiego szlaku – weź udział w ankiecie

W trwającej właśnie 23. edycji konkursu KOŁO „Projekt Łazienki 2021” zadaniem jest stworzenie koncepcji budynku o funkcji toalety publicznej, który mógłby stanąć koło szlaku górskiego w Dolinie Chochołowskiej.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-28

Styl japandi w nowej odsłonie płytek wielkoformatowych Ceramiki Paradyż

Subtelna paleta barw, proste formy i naturalna harmonia. Tak w kilku słowach można zdefiniować jeden z najgorętszych trendów wnętrzarskich tego roku – japandi.
czytaj więcej