Biuro prasowe

BIZNES 2022-06-24

Wchodzi nowa ustawa deweloperska. Kupujący będą mogli poczuć się bezpieczniej?

Obowiązującą od 10 lat ustawę deweloperską, od 1 lipca zastąpi nowa, korzystniejsza dla kupujących nowe mieszkania. Eksperci portalu GetHome.pl sprawdzili, od kiedy i na jaką ochronę wpłat mogą oni liczyć.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-24

Marvipol wprowadza do sprzedaży Trio Park we Wrocławiu

Marvipol Development rozpoczyna sprzedaż mieszkań we Wrocławiu przy ul. Dożynkowej i tym samym notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych deweloper - debiutuje na wrocławskim rynku nieruchomości mieszkaniowych.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-24

Południe Vita – nowa inwestycja Develii w Gdańsku

Develia, jeden z największych deweloperów w Polsce, rozpoczyna sprzedaż nowego projektu w Gdańsku – Południe Vita. W I etapie zostanie wybudowanych 111 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych układach.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-24

MOXO HOUSE z pozwoleniem na użytkowanie

MOXO HOUSE, pierwsza inwestycja GH Development w Polsce otrzymała pozwolenie na użytkowanie. Inwestycja na warszawskim Mokotowie jest pierwszym projektem belgijskiego dewelopera w Warszawie i w Polsce.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-24

Domy ogrzewane pompą ciepła w Villa Campina pod Warszawą

Odnawialne źródła energii wykorzystujące zieloną energię pochodzącą ze środowiska, to jedyny sposób by uniezależnić się od rosnących cen węgla, gazu czy oleju opałowego.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-23

Wystawa „Plany na przyszłość | LAB” przechodzi w ręce OW SARP!

Architektoniczna wystawa „Plany na przyszłość” stała się obowiązkowym punktem w kalendarzu wielu warszawiaków, w tym również architektów i projektantów.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-23

Wykańczanie wnętrz nie musi być drogie

W aktualnym, wymagającym okresie doświadczeni wykonawcy czy architekci są parterami biznesowymi, na których warto postawić. Ich wiedza pomaga ułatwić cały proces i obniżyć jego koszty.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-23

836 kolejnych mieszkań od Grupy Murapol w ofercie rynku pierwotnego w 5 miastach

Grupa Murapol rozpoczyna sprzedaż 836 mieszkań w kolejnych etapach inwestycji realizowanych w Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu, Bydgoszczy i Tychach.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-23

IV budynek na Wyspie Solnej w Kołobrzegu już w sprzedaży

Vacation Investments uruchomiło sprzedaż budynku B w III etapie inwestycji mieszkaniowej Wyspa Solna w Kołobrzegu.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-22

Radosna IV – kolejny gotowy budynek

Po kilku latach realizacji projekt Radosna IV wchodzi na ostatnią prostą. Z czterech planowanych budynków trzy już są gotowe, a do zakończenie budowy ostatniego zostało kilka miesięcy.
czytaj więcej