Biuro prasowe

BIZNES 2021-04-15

PU HETMAN stawia na komunikację i rozpoczyna współpracę z keyPR

Firma PU HETMAN po raz pierwszy w historii zdecydowała się rozpocząć działania komunikacyjne w zakresie PR. Na swojego przedstawiciela wybrała agencję keyPR.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-15

Polscy Liderzy Gospodarki Obiegu Zamkniętego wybrani!

Platforma do zakupu zestawów tkanin i skrawków niewykorzystanych przy produkcji, refillomaty Swapp! ograniczające liczbę jednorazowych opakowań plastikowych czy inicjatywa „Naprawiaj, nie wyrzucaj” to tylko część wyróżnionych projektów w konkursie Stena Circular Economy Award.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-06

Zrównoważony rozwój w centrum działań w Danfoss

Danfoss to jedna z firm, które dążąc do własnego rozwoju, dbają o swoich pracowników, lokalne społeczności i środowisko. Opublikowany przez firmę Raport zrównoważonego rozwoju za rok 2020 sposób podejścia firmy do tematu.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-06

SUNEX z dwucyfrowym wzrostem przychodów

SUNEX S.A., czołowy producent i dystrybutor innowacyjnych rozwiązań opartych o odnawialne źródła energii w pierwszym kwartale br. osiągnął około 23 mln zł przychodów. Oznacza to wzrost o 15,2% względem tego samego okresu poprzedniego roku.
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-31

Na co zwracać uwagę podczas kupna pelletu?

Jak kupić dobrej jakości pellet i na co każdy powinien zwracać uwagę przy jego wyborze?
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-30

TikTok dołącza do Koalicji na rzecz zwalczania handlu dzikimi zwierzętami

TikTok ogłosił współpracę z Koalicją na rzecz zwalczania handlu dzikimi zwierzętami w internecie.
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-29

AkzoNobel partnerem pionierskiej misji naukowej Polar Pod

Do pionierskiej ekspedycji naukowej z załogową platformą oceanograficzną Polar Pod, dryfującą wokół Antarktydy, dołączył koncern AkzoNobel jako wyłączny partner w zakresie farb i specjalistycznych powłok.
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-26

Czy godzina dla Ziemi wystarczy?

W sobotę o godz. 20.30 na całym świecie miliony ludzi i instytucji zgaszą na godzinę światło, aby pokazać, że przyszłość planety nie jest im obojętna. Jak można pomóc planecie i spróbować zmniejszyć nasz ślad węglowy na co dzień?
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-19

Operacja Czysta Rzeka 2021 startuje w Światowy Dzień Wody

Ponad 150 sztabów i ponad 1000 wolontariuszy to bilans rejestracji w 3. edycji Operacji Czysta Rzeka. Wciąż można dołączyć. Akcje odbędą się w reżimie obostrzeń związanych z COVID-19.
czytaj więcej