Biuro prasowe

BIZNES 2019-10-22

(Nie)rzetelny polski biznes

Budownictwo, usługi wykonawczo-remontowe i transport to trzy nierzetelne branże według przedsiębiorców – wynika z badania „Rzetelność branżowa”, przeprowadzonego przez Keralla Research na zlecenie Rzetelnej Firmy, działającej pod patronatem Krajowego Rejestru Długów.
czytaj więcej
Finanse BIZNES 2019-10-22

TOP3 zmian w produktach finansowych: dostępne dla obecnie wykluczonych, tańsze i

Postępująca rewolucja technologiczna na rynku finansowym doprowadzi do spadku cen produktów i zwiększonej dostępności dla osób wykluczonych. Poprawi się również przejrzystość usług i ich dopasowanie do potrzeb klienta.
czytaj więcej
Finanse BIZNES 2019-10-17

Pewna rata z gwarancją w przyszłości w PKO Leasing

PKO Leasing startuje z nowym Abonamentem Leasingowym opartym na stałej stopie procentowej. W ramach promocji spółka wprowadza dwa nowe produkty: Abonament Leasing+ oraz Abonament Maszynowy.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-16

Getin Bank liderem rankingu kont oszczędnościowych według „Pulsu Biznesu"

Konto „Bonus za aktywność” uplasowało się na czele cyklicznego rankingu najlepszych kont oszczędnościowych według redakcji „Pulsu Biznesu”. Oprócz bezkonkurencyjnego oprocentowania w wysokości 3,5% autorzy zestawienia wyróżnili okres obowiązywania promocji do 12 miesięcy.
czytaj więcej
Finanse BIZNES 2019-10-16

Karty Diners Club Klasyczna, Traveler i LOT za 0 zł

W ramach Tygodnia Płatności Bezgotówkowych Diners Club Polska przygotował specjalną promocję na wszystkie imienne rodzaje kart. Klienci, którzy złożą wniosek do końca października na karty Klasyczna, LOT i Traveler, będą zwolnienie z pierwszej opłaty rocznej.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-14

Karta kredytowa może obniżyć naszą zdolność kredytową

Od początku roku banki wydały o 22,9% więcej kart kredytowych niż w tym samym okresie w roku poprzednim – tak wynika z danych Biura Informacji Kredytowej.
czytaj więcej
Finanse BIZNES 2019-10-11

Nowy Dyrektor Inwestycyjny w Esaliens TFI

Do zespołu Esaliens TFI dołączył Krzysztof Cesarz, obejmując stanowisko Dyrektora Inwestycyjnego.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-10

Polacy chcą pożyczać szybko ale w dobrej cenie

Smartney, nowoczesna instytucja finansowa, która zadebiutowała na rynku kredytowym w pierwszej połowie tego roku, zapytała konsumentów o ich potrzeby i preferencje związane z pożyczaniem.
czytaj więcej
Finanse BIZNES 2019-10-10

6 stereotypów o leasingu

Przedsiębiorcy coraz chętniej sięgają po leasing jako metodę finansowania inwestycji, dostrzegając zalety tego rozwiązania. Jednak popularność nie zawsze idzie w parze z rzetelną wiedzą na temat leasingu.
czytaj więcej