Biuro prasowe

BIZNES 2020-01-28

Opera zamierza zająć się fintechem w Europie.

Opera przejmuje europejską firmę banking-as-a-service Pocosys
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-27

Rynek walutowy wart miliardy – podsumowanie wydarzeń w 2019 r.

Jak wygląda dziś wartość rynku kantorów internetowych w Polsce oraz jakie wydarzenia wpłynęły na rynek walutowy w 2019? Eksperci Currency One przygotowali raport podsumowujący te zagadnienia.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-27

Newmor podsumowuje rok 2019

Od lat dyktuje nie tylko trendy wzornicze, ale i funkcjonalne rozwiązania, wpływające na nowe postrzeganie przestrzeni komercyjnych. Newmor Polska to niewątpliwie jeden z liderów w produkcji i dystrybucji materiałów wykończeniowych do wnętrz obiektowych.
czytaj więcej
Finanse BIZNES 2020-01-27

Zaufanie do polskiego rynku finansowego: Bezpieczeństwo a zyski inwestorów

Oprocentowanie lokat bankowych w kraju jest obecnie na najniższym poziomie w historii, a odsetki nadal są obniżane. Kiedy porównamy je z inflacją, okazuje się, że powierzając nasze pieniądze bankom możemy na tym stracić, zamiast zyskać.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-27

Rozmowy o gospodarce na najwyższym piętrze budynku Olivii Star w Gdańsku

W czwartek 23 stycznia, w centrum konferencyjnym na ostatnim piętrze najwyższego budynku na Pomorzu – Olivii Star – odbyła się pierwsza debata z cyklu „Rozmowy na szczycie”.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-25

Współpraca z biegłym rewidentem

Biegły rewident jako specjalista z sektora księgowo-finansowego na stałe wpisany jest w krajobraz polskiej przedsiębiorczości, jako ekspert dokonujący badania sprawozdań finansowych. O czym warto pamiętać, aby ta współpraca przebiegała efektywnie i z korzyścią dla firmy?
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-23

Joanna Seklecka przewodniczącą Komitetu Agentów Rozliczeniowych przy ZBP

Komitet Agentów Rozliczeniowych przy Związku Banków Polskich powierzył funkcję przewodniczącej Joannie Sekleckiej, prezesowi zarządu eService.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-23

Internetowykantor.pl najczęściej ocenianą firmą w Polsce

850 000 - to imponująca liczba opinii, którą może pochwalić się Internetowykantor.pl w serwisie Opineo.pl. Tym samym jest najczęściej ocenianym kantorem online w Polsce i jednocześnie najczęściej ocenianą firmą w kraju! Co ważne, niemal 100 proc. komentarzy jest pozytywnych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-21

REIT-y szansą na uwolnienie polskiego kapitału

Fundusze REIT lokują kapitał w zakup nieruchomości komercyjnych i dzielą się zyskami z wynajmu z grupą mniejszych i większych udziałowców.
czytaj więcej
Finanse BIZNES 2020-01-21

Finansowanie start-upów: Granty państwowe a prywatne fundusze

Większość środków, z których korzystają start-upy w Polsce, pochodzi z funduszy państwowych. Jednak to właśnie współpracując z funduszem, przedsiębiorcy mają większą szansę na sukces rynkowy.
czytaj więcej