Robotyka i SI”, „E-sport”, „Inteligentny dom” –  nowe kategorie w serwisie agencyjnym Newseria Innowacje. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem powiadomień z tych kategorii, prosimy o dokonanie zmian po zalogowaniu się do swoich profili. 

Biuro prasowe

BIZNES 2019-08-09

Podczas AsysDent w Łodzi pobili stomatologiczny rekord Guinnessa

To była niezwykła próba bicia rekordu Guinnessa, którą podjęto podczas największej w Polsce konferencji higienistek i asystentek dentystycznych. Dowiedz się więcej!
czytaj więcej
BIZNES 2019-05-09

Rynek OTC w Polsce: 4% wzrostu w latach 2019-2024

White paper raportu PMR: "Rynek produktów OTC w Polsce 2019. Analiza rynku i prognozy rozwoju na lata 2019-2024”.
czytaj więcej
BIZNES 2019-04-11

Otyłość to nie kwestia estetyczna, a poważna choroba - eksperci alarmują!

Właśnie rozpoczęła się kampania społeczno - edukacyjna „Otyłość Kontra Zdrowie”, której celem jest zwrócenie uwagi nie tylko na sam problem, ale przede wszystkim na możliwość skutecznej i bezpiecznej terapii farmakologicznej opartej o substancję czynną jaką jest liraglutyd.
czytaj więcej
BIZNES 2019-04-02

Roche Polska w gronie firm odpowiedzialnych społecznie

Roche wśród liderów odpowiedzialnego biznesu w branży farmaceutycznej. 7 dobrych praktyk Roche Polska zostało wyróżnionych przez ekspertów zrównoważonego rozwoju.
czytaj więcej
BIZNES 2019-03-19

Współpraca COI z Uniwersytetem w Lozannie i Ludwig Institute badającym nowotwory

Współpraca Centrum Onkologii – Instytutu z Uniwersytetem w Lozannie oraz Instytutem Badań nad Nowotworami Ludwig Institute
czytaj więcej
BIZNES 2019-03-11

Na EuroLab WMFTG prezentuje kompletną ścieżkę przepływu płynów dla bioprodukcji

Podczas Targów EuroLab firma WMFTG zaprezentuje kompletną ofertę produktów dla firm z obszaru bioprodukcji, biotechnologii i farmacji, w tym pompy perystaltyczne Quantum, pompy i rurki Watson-Marlow, zaciski plombujące Q-Clamp i akcesoria BioPure.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-21

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii – umowa o strategicznej współpracy

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Roche – globalny pionier w dziedzinie biotechnologii – podpisały umowę o strategicznej współpracy w dziedzinie nowych technologii.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-05

Kuehne + Nagel: 200 globalnych certyfikowanych oddziałów KN PharmaChain

Ogólnoświatowa sieć certyfikowanych lokalizacji do obsługi branży farmaceutycznej rośnie, do grona dołączył oddział w Toronto. Globalne ustandaryzowane procesy na każdym poziomie zgodności to wartość napędowa dla Klientów z branży pharma & healthcare w całym łańcuchu dostaw.
czytaj więcej
BIZNES 2019-01-24

Hemofilia – co wiemy o tej chorobie?

Odpowiedzi na pytanie o hemofilię, postawione podczas sondy ulicznej mogą zaskakiwać. Pokazują, że Polacy nie mają dużej wiedzy na jej temat, chociaż jest to jedna z najczęstszych skaz krwotocznych i najwcześniej rozpoznawanych chorób genetycznych.
czytaj więcej
BIZNES 2019-01-17

Avenida Poznań dla kobiet zaświeci na różowo

21 stycznia Avenida Poznań zaświeci na różowo.
czytaj więcej