Biuro prasowe

BIZNES 2024-06-26

4∞Form: Rewolucyjna innowacja dla przemysłu farmaceutycznego

Aluflexpack opracował rewolucyjną innowację w dziedzinie opakowań, która znajdzie zastosowanie przede wszystkim w przemyśle farmaceutycznym, ale może przydać się też w szerszym kontekście.
Źródło informacji: SIGMA International (Poland)
czytaj więcej
BIZNES 2024-06-14

Maksymilian Świniarski nowym prezesem TZF Polfa S.A.

Maksymilian Świniarski został mianowany nowym Prezesem Zarządu TZF Polfa S.A. Decyzja o powołaniu Maksymiliana Świniarskiego na to stanowisko została podjęta przez Radę Nadzorczą Spółki po przeprowadzeniu postępowania kwalifikacyjnego, do którego zgłosiło się 19 kandydatów i kandydatek. Nowy Prezes zastąpi na stanowisku Jarosława Króla, który kierował Spółką od czerwca 2017 roku.
BIZNES 2024-06-12

Synergia nauki, zdrowia i rozwoju. Relacja z konferencji Wydziału Zarządzania UW

Co o lekach biologicznych muszą wiedzieć farmaceuci, jak „reklamować” produkty farmaceutyczne, kiedy zastosowanie leku w trybie off-label jest zasadne i jak można sklasyfikować konsumentów odwiedzających apteki - to tylko kilka zagadnień poruszonych w trakcie konferencji.
BIZNES 2024-04-26

ZIKO APTEKA DRIVE THRU - NOWY PUNKT NA MAPIE KRAKOWA PRZY ULICY TYNIECKIEJ.

Pacjenci Ziko Apteka przy ulicy Tynieckiej 161 w Krakowie od kilku miesięcy mogą korzystać z rozwiązania, jakim jest apteka Drive Thru.
BIZNES 2024-04-25

Moderna i OpenAI współpracują by rozwijać technologię mRNA

Moderna oraz OpenAI ogłosiły rozpoczęcie stałej współpracy, która ma na celu wspólne tworzenie innowacji. Wizją tego partnerstwa jest transformacyjny wpływ sztucznej inteligencji na przyszłość biznesu i sektora opieki zdrowotnej.
Źródło informacji: Weber Shandwick
czytaj więcej
BIZNES 2024-04-02

Jak odmienić oblicze branżowych kongresów ?

Jak realizować event, który każdego roku zrzesza partnerów biznesowych, farmaceutów oraz producentów w jednym miejscu? I jak sprawić, by ewaluował wyłącznie z wydarzenia branżowego również w forum towarzyskie? Poznaj case study X DOZ Forum.
BIZNES 2024-03-28

Wyjątkowo wysoka wydajność

Wirówki Frontier 5720R i 5830R Multi-Pro z funkcją chłodzenia są przeznaczone do pracy w wielu różnych zastosowaniach z użyciem wysokiej prędkości RPM i RCF w laboratoriach farmaceutycznych, chemicznych i nie tylko.
Źródło informacji: Tok Tok
czytaj więcej
BIZNES 2024-02-14

ODPOWIEDZIALNA SAMOOPIEKA KLUCZEM DO POPRAWY ZDROWIA PUBLICZNEGO

Szacuje się, że obecnie w Unii Europejskiej występuje 3,3 miliona przypadków drobnych dolegliwości dziennie.
BIZNES 2024-01-31

Innowacja i prostota

Wagi Adventurer™ Semi-Micro sprawiają, że praca w laboratorium staje się prawdziwą nauką
Źródło informacji: Tok Tok
czytaj więcej
BIZNES 2024-01-31

STADA Pharm wkracza w nowe obszary – komentarz Pauliny Romaniszyn

Przełomowe – tak jednym słowem podsumować można plany STADA Pharm na 2024 rok. Miniony rok zakończony na poziomie 450 mln PLN, a tym samym ponad dwukrotny wzrost sprzedaży w porównaniu do sytuacji sprzed 4 lat sprawia, że rozwój firmy osiąga spektakularne tempo.