Biuro prasowe

BIZNES 2022-11-25

Jakie nastroje wzbudzili w 2022 roku polscy operatorzy komórkowi?

Co internauci piszą na profilach operatorów komórkowych na Facebooku i jakie generuje to emocje?
czytaj więcej
BIZNES 2022-11-17

Cordiant Digital Infrastructure nowym właścicielem Emitel

Cordiant Digital Infrastructure Limited i Astatine Investment Partners sfinalizowały transakcję, w ramach której notowany na giełdzie papierów wartościowych w Londynie fundusz przejął 100% udziałów Emitel S.A.
czytaj więcej
BIZNES 2022-10-27

Firmy połączone z ekosystemem rozwijają się szybciej. Polska wśród największych

Mimo niepewnego otoczenia makroekonomicznego prognozy zapowiadają przekroczenie liczby połączeń bezpośrednich między firmami w porównaniu z okresem przed pandemią.
czytaj więcej
BIZNES 2022-10-17

Emitel pomaga w odbudowie transmisji telewizyjnych i radiowych w Ukrainie

Emitel przekazał kolejną partię urządzeń radiotelekomunikacyjnych na potrzeby odbudowy sieci nadawczej w Ukrainie. Dostawa 50 sztuk nadajników telewizyjnych umożliwi wznowienie i utrzymanie stabilnej transmisji sygnału telewizyjnego na wyzwolonych terenach kraju.
czytaj więcej
BIZNES 2022-10-14

ZMIANY W ZARZĄDZIE MAINSTREAM MEDIA AG, WŁAŚCICIELA KANAŁU ROMANCE TV POLSKA

W zarządzie Mainstream Media AG, właściciela kanału ROMANCE TV Polska, zaszły zmiany. Tim Werner pozostaje na stanowisku CEO na kolejne pięć lat, natomiast Johannes Walzer zastępuje Horsta Kümmela na stanowisku dyrektora finansowego.
czytaj więcej
BIZNES 2022-09-12

Emitel partnerem technologicznym Mistrzostw Świata w SUP

W dniach 7-11 września w Gdyni, po raz pierwszy w Polsce, odbyły się Mistrzostwa Świata w SUP (stand up paddle), czyli w wiosłowaniu na stojąco, organizowane przez Polski Związek Kajakowy we współpracy ze Związkiem Sportowym SUP oraz Międzynarodową Federacją Kajakową (ICF).
czytaj więcej
BIZNES 2022-09-02

Vectra prezentuje nową ofertę

Vectra dostrzega potrzeby klientów związane z dostępem do superszybkiego, stabilnego Internetu i wychodzi im naprzeciw – w ramach najnowszej oferty, jako jedyny operator na polskim rynku, proponuje abonentom dostęp do światłowodowego Internetu o prędkości pobierania do 1,2 Gb/s.
czytaj więcej
BIZNES 2022-08-16

Branża telekomunikacyjna wciąż ze sporym dystansem do idealnej obsługi klienta

Branża TELCO wciąż ma sporo do nadrobienia w kwestii poprawy customer experience, a także skutecznego informowania o benefitach łączności 5G.
czytaj więcej
BIZNES 2022-08-12

Infinix rozpoczyna sprzedaż w Polsce. Smartfony z serii HOT już dostępne

Infinix Mobile rozpoczyna ekspansję w Europie wprowadzając pierwsze modele ze swojego portfolio. W sprzedaży są już smartfony, m.in. z serii HOT.
czytaj więcej
Telekomunikacja BIZNES 2022-08-02

Ryszard Lindner objął stanowisko Country Managera Infinix Mobility w Polsce

Producent smartfonów Infinix wchodzi do Polski. Nowym oddziałem będzie zarządzał Ryszard Lindner, od lat związany z telekomunikacją oraz dystrybucją urządzeń elektronicznych w firmach takich jak Orange czy Also, gdzie był odpowiedzialny za dystrybucję urządzeń Xiaomi.
czytaj więcej