Biuro prasowe

Telekomunikacja BIZNES 2020-07-10

Nowe formaty telekomunikacyjne głównymi trendami w najbliższych latach

Zmiana zachowań i nawyków spowodowanych lockdownem oraz zalecenie dystansowania społecznego znacznie przyspieszyły transformację cyfrową w obszarze komunikacji z klientami.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-01

Wpływ koronawirusa na jakość i sprzedaż usług telefonii komórkowej

Zalecenia dotyczące utrzymania dystansu społecznego spowodowały, że ludzie w dużej mierze przenieśli swoje kontakty interpersonalne do internetu i na łącza telefonii komórkowej.
czytaj więcej
Telekomunikacja BIZNES 2020-06-25

Infobip globalnym liderem w kategorii SMS A2P

Infobip, światowy lider w rozwiązaniach omnichannel, kolejny rok z rzędu został uznany w raporcie ROCCO za najlepszego dostawcę SMS dla operatorów komórkowych oraz przedsiębiorstw.
czytaj więcej
Telekomunikacja BIZNES 2020-06-17

Koronawirus testuje wytrzymałość sektora TELCO

Główne wyzwania sektora TELKO to poważne rozbieżności między konfiguracją sieci, a nowymi wzorcami ruchu, ponadto fizyczne ataki na infrastrukturę 5G (choćby domniemaną) i wyszukane formy cyberataków ze strony nowych, złych graczy.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-10

Przedsiębiorcy z Krakowa i okolic z darmowym internetem do końca roku

Dostęp do internetu bez żadnych opłat aż do grudnia 2020 roku – taką ofertę dla firm i przedsiębiorstw przygotowała wchodząca na rynek firma ITH. Rozwiązanie jest lokalnym odpowiednikiem tarczy antykryzysowej. Na razie obowiązywać będzie jedynie na terenie Krakowa oraz okolic.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-25

TVN24 i TVN24 BiS już teraz w PLAY NOW i PLAY NOW TV

Play rozszerza ofertę pakietów telewizyjnych dla użytkowników PLAY NOW i PLAY NOW TV. Operator wprowadza do oferty nowy pakiet NEWS, w którym znajdą się popularne kanały informacyjne: TVN24, TVN24BiS, Euronews, Bloomberg i BBC World News.
czytaj więcej
Telekomunikacja BIZNES 2020-05-12

Infobip wraz z WhatsApp pomagają w walce z koronawirusem

Okazuje się, że w dobie pandemii COVID-19, publiczne i rządowe organizacje ochrony zdrowia stoją przed wyzwaniem szybkiego dostarczania informacji na dużą skalę. Z pomocą mogą przyjść rozwiązania dotychczas związane z platformami do komunikacji omnichannel.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-06

W Polsce będzie zlokalizowany 16 region MS Azure w Europie

Microsoft oficjalnie ogłosił, że w Polsce będzie zlokalizowany 16 region MS Azure w Europie. Projekt o nazwie #polskadolinacyfrowa będzie realizowany przy współpracy z Operatorem Chmury Krajowej (OChK)
czytaj więcej
Telekomunikacja BIZNES 2020-04-16

Infobip wprowadza w maju Coversations – rozwiązanie do zarzadzania wielokanałow

Infobip zauważa coraz wyraźniejszy trend specjalizacji i przenoszenia usług wsparcia biznesu do chmury. W odpowiedzi na te potrzeby światowy lider w komunikacji omnichannel wprowadzi w maju do swojego portfolio rozwiązanie Conversations.
czytaj więcej
BIZNES 2020-04-14

Usługi telekomunikacyjne dla biznesu i rynku operatorskiego warte 14 mld zł

Według najnowszych danych PMR, wartość rynku usług telekomunikacyjnych dla segmentu B2B i operatorskiego w Polsce w 2019 r. wyniosła 14,3 mld zł.
czytaj więcej