Biuro prasowe

BIZNES 2020-01-28

Fundacja, która zmienia ludzkie życia

22 lata działalności, 240 rodzin w całej Polsce, które otrzymują regularną pomoc. To bilans działań Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Każda rodzina podopiecznych to osobna historia zmagania się z traumą po stracie najbliższej osoby.
czytaj więcej

DPD Polska partnerem logistycznym Federacji Polskich Banków Żywności

DPD Polska nawiązała współpracę z Federacją Polskich Banków Żywności. Firma kurierska zapewni partnerowi wsparcie logistyczne podczas realizowania projektów Federacji.
czytaj więcej

Warszawskie restauracje zagrają razem z WOŚP

Restauracje znalazły sposób na pomaganie Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Zapraszają wolontariuszy na ciepłe napoje, przekazują część utargów i organizują licytacje.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-03

Netto wspiera potrzebujących

W ubiegłym roku do akcji Świątecznej Zbiórki Żywności, organizowanej przez Federa-cję Banków Żywności, przyłączyło się 108 sklepów sieci handlowej Netto.
czytaj więcej
BIZNES 2019-12-30

Solidarity Week w Accor po raz 14!

Pracownicy hoteli grupy Accor wzięli udział w corocznej inicjatywie Solidarity Week. W jej ramach zespoły hotelowe zorganizowały wydarzenia na rzecz pomocy wybranym fundacjom i stowarzyszeniom. Dzięki nim pomoc dotarła do 1000 dzieci i 100 zwierzaków ze schronisk.
czytaj więcej
BIZNES 2019-12-20

HSBC: ponad 100 000 USD grantu dla polskiej Fundacji Robinson Crusoe

Fundacja Robinson Crusoe znalazła się wśród tegorocznych beneficjentów HSBC Future Skills High Impact Project Fund. Grant w wysokości ponad 100 000 USD zostanie przeznaczony na realizację projektów w ramach “Akademia Robinsona”.
czytaj więcej
BIZNES 2019-12-18

Organizacje społeczne przepraszają uchodźców za łamanie praw człowieka

Przy przejściu granicznym w Terespolu pojawił się ogromny napis „PRZEPRASZAMY – GRANICA PRAW CZŁOWIEKA”.
czytaj więcej
BIZNES 2019-12-11

Choinkowy Las pomaga dzieciom chorym na raka

Jak kupując świąteczne drzewko podzielić się magią Bożego Narodzenia z potrzebującymi? To proste! We Wrocławiu i w Legnicy wyrosły Choinkowe Lasy, które pomagają małym pacjentom z Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej "Przylądek Nadziei".
czytaj więcej
BIZNES 2019-12-09

STOP Barierom – podsumowanie ogólnopolskiej kampanii

Tysiące osób niepełnosprawnych oraz członków ich rodzin zostało objętych kampanią społeczną STOP Barierom.
czytaj więcej