Biuro prasowe

BIZNES 2021-10-15

Dzięki e-fakturom setki tysięcy segregatorów trafi do potrzebujących

W Polsce wystawia się nawet 1,5 miliarda papierowych faktur rocznie.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-05

Ipsos dla Huawei: Polacy w pandemii - zadowoleni, choć w stresie

Niemal dwie trzecie Polaków deklaruje zadowolenie z życia rodzinnego mimo pandemicznych wyzwań, wynika z badania Ipsos dla Huawei. Równocześnie wielu z nas dostrzega znaczący, negatywny wpływ pandemii na zdrowie – częściej się stresujemy i gorzej oceniamy swoją kondycję fizyczną.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-05

List Marka Krupińskiego, UNICEF Polska do Premiera Mateusza Morawieckiego

W imieniu UNICEF Polska wyrażam zdecydowany sprzeciw wobec działań polskich władz w stosunku do dzieci, które wraz z rodzinami przekroczyły granicę polsko-białoruską i znalazły się na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-30

Dan Cake przeciwdziała marnowaniu żywności w ramach ogólnopolskiej kampanii

Na produktach marki Dan Cake już niebawem pojawią się specjalne oznaczenia, które ułatwią konsumentom poprawne rozumienie dat ważności i tym samym pozwolą ograniczyć marnowanie żywności.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-27

Technologie przyszłości a nasza prywatność

Premiera interaktywnych okularów, stworzonych we współpracy marki Ray-Ban z Facebookiem, pokazała, że kolejna technologiczna bariera została pokonana, ale także wzbudziła wątpliwości o prywatność osób postronnych.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-23

EWA CHODAKOWSKA I PURELLA SUPERFOODS WSPIERAJĄ KOBIETY Z RAKIEM PIERSI

„Breast Cancer Awarensess Month” to międzynarodowa akcja społeczna podnosząca świadomość profilaktyki raka piersi. W tym roku, ponownie, do akcji przyłącza się PURELLA SUPERFOODS wraz z Ewą Chodakowską.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-13

200 liderów wzywa ONZ do koordynacji badań, aby zapobiec wyginięciu człowieka

Słabnące pole magnetyczne Ziemi, zatruwający oceany gazowy siarkowodór, wymykająca się spod kontroli nanotechnologia i sztuczna inteligencja to jedne z możliwych przyszłych zagrożeń dla ludzkości ostrzegają: The Millennium Project, World Futures Studies Federation i APF.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-08

Kościół Uliczny w Warszawie obchodzi 11 lat

We wrześniu swoje urodziny obchodzi Kościół Uliczny – organizacja, która od 11 lat wspiera osoby bezdomne w Warszawie. Jako jedna z nielicznych nieprzerwanie trwała ze swoją pomocą, także w trakcie najsurowszych obostrzeń pandemicznych.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-01

Być sobą w pracy. Nagrody dla pracodawców, osób i organizacji

Z początkiem września wystartowały publiczne nominacje do tegorocznej edycji LGBT+ Diamonds Awards, jedynych nagród dla pracodawców tworzących przyjazne miejsca pracy, a także dla osób publicznych i organizacji.
czytaj więcej
BIZNES 2021-08-09

Dzieci w Syrii nie mogą dłużej czekać. Podpisz apel UNICEF Polska i pomóż zakońc

UNICEF Polska przygotował apel do społeczności międzynarodowej o pilne podjęcie wszelkich możliwych działań w celu ratowania syryjskich dzieci i zapewnienia im bezpieczeństwa. Każdy może się pod nim podpisać za pośrednictwem strony: unicef.pl/apel-syria.
czytaj więcej