Biuro prasowe

BIZNES 2020-03-30

P&G razem z Międzynarodowym Ruchem Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca

Procter & Gamble udostępni artykuły gospodarstwa domowego, usługi opieki zdrowotnej i środki odkażające o wartości 10 mln dolarów pracownikom służby zdrowia i rodzinom dotkniętym pandemią. Działania koncernu prowadzone są również w Polsce.
czytaj więcej

Maja Ostaszewska z Grand Prix i tytułem Inspiratorki Roku w Bizneswoman Roku

W XI edycji konkursu Bizneswoman Roku Sukces Pisany Szminką przyznano dwie nagrody dla kobiet szczególnie zaangażowanych w działania społeczne.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-23

#NASZgłos, czyli jak pomóc sobie i innym

Ludzie młodzi coraz bardziej stronią od polityki. Czy, gdy nadejdzie czas zdołają udźwignąć odpowiedzialność nie tylko za siebie, ale także i za całe społeczeństwo ?
czytaj więcej

Twórcy internetowi i celebryci zachęcają swoich fanów do pozostania w domu

Influencerzy w naszym kraju już po raz kolejny pokazują siłę polskiego Internetu i angażują się w kolejną akcję społeczną. Tym razem zachęcają swoich fanów, aby pozostali w domach w czasie epidemii koronawirusa.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-06

11 Koncert Nadziei. Największe muzyczne wydarzenie charytatywne we Wrocławiu

Gwiazdy Teatru Muzycznego Capitol w duetach z przedstawicielami znanych firm. Takiego połączenia Wrocław jeszcze nie widział! 6 kwietnia będzie wyjątkowa okazja: charytatywny, 11. Koncert Nadziei "Capitalne Duety".
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-05

Rekord wylicytowanych płytek na aukcjach WOŚP

18 okolicznościowych płytek z podpisem Jurka Owsiaka łącznie osiągnęły rekordową kwotę 52 260 zł.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-28

UNICEF: Pół miliona dzieci ucieka przed wojną w Syrii

W ciągu ostatnich trzech miesięcy w północnej Syrii ponad pół miliona dzieci zostało zmuszonych do opuszczenia domów. To średnio 6500 dzieci każdego dnia. Od początku konfliktu w tym kraju nie było jeszcze tylu przesiedlonych dzieci w tak krótkim czasie.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-26

Louis Vuitton: Ponad 10 milionów dolarów na pomoc potrzebującym dzieciom

W ciągu czterech lat od rozpoczęcia międzynarodowego partnerstwa z UNICEF - Funduszem Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci, Louis Vuitton zebrał ponad 10 milionów dolarów amerykańskich!
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-18

SLV Group Guinness Rolki Reggae Rekord. Rolkarze jadą z pomocą dla dzieci

Aż 25 godzin bez przerwy po 400-metrowej pętli. Agata i Wojciech Miszewscy, rolkarskie małżeństwo z Oleśnicy, w ostatni weekend marca zamierza ustanowić oficjalny rekord świata.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-05

Plaga dzikich wysypisk w Polsce. Rocznie likwiduje się ich kilkanaście tysięcy

Zrównoważona gospodarka odpadami, w obliczu rosnącej ilości śmieci produkowanych nie tylko w przemyśle, ale także w domach, jest koniecznością. Tymczasem, w latach 2009-2018 rocznie likwidowano średnio niemal 12,5 tys. dzikich wysypisk.
czytaj więcej