Biuro prasowe

BIZNES 2021-01-26

Gang Fajniaków podaruje dzieciom ponad 325 tys. ciepłych posiłków

Zgodnie ze złożoną w grudniu zeszłego roku obietnicą, sieć Biedronka przekazuje na rzecz programu Pajacyk cały przychód ze sprzedaży książki Gangu Fajniaków „Zimowa przygoda”.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-11

Foxy pomaga z UNICEF w walce z koronawirusem

W mijającym roku dzięki działaniom UNICEF udało się dostarczyć m.in. środki ochrony osobistej do 1,8 mln pracowników medycznych oraz 2,5 mln zestawów do testowania na obecność COVID-19 do 56 krajów na całym świecie.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-08

Firma PAGEN została Przyjacielem UNICEF!

Firma PAGEN Sp. z o.o. dołączyła do programu „Przyjaciel UNICEF”. Wspólnie z największą organizacją na świecie działającą na rzecz dzieci, będzie wspierać najmłodszych z najuboższych zakątków świata.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-08

Nowy Rok, stare postanowienia Polaków

Nowy Rok, a wraz z nim nadzieje na zmianę. 74% Polaków co roku planuje postanowienia noworoczne, często nie realizując tych ubiegłorocznych, 25% zniechęca się już w połowie stycznia, a 10% nawet ich nie zaczyna.
czytaj więcej
BIZNES 2020-12-28

DPD Polska partnerem logistycznym akcji „Każdy może pomóc”

19 grudnia odbyła się 9. edycja akcji „Każdy może pomóc” organizowanej przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku. Wolontariusze wspierani przez kurierów z oddziału DPD Polska w Gdańsku obdarowali świątecznymi upominkami ok. 650 podopiecznych gdańskiej pomocy społecznej.
czytaj więcej
BIZNES 2020-12-21

Amazon Box Stars - Gwiazdy dobroczynności wśród pracowników Amazon

2020 to wyjątkowy rok, w którym niesienie pomocy innym jest szczególnie ważne. By docenić pracowników, którzy nie tylko wykonali w ostatnich miesiącach wspaniałą pracę, ale także wspierali potrzebujących, w Amazon powstał konkurs Box Stars.
czytaj więcej
BIZNES 2020-12-11

Panattończycy uprawiając sport, zebrali 64 600 EUR w 2 tygodnie

Pracownicy Panattoni przekuli swoją aktywność fizyczną na wymierne wsparcie dla UNICEFu.
czytaj więcej
BIZNES 2020-12-11

Zdalny zdolny uczeń – świąteczna akcja społeczna Alei Bielany i Radia Wrocław

W czasach epidemii brak dostępu do narzędzi digitalowych oznacza wyłączenie z edukacji. Aleja Bielany z Radiem Wrocław rozpoczęła akcję „Zdalny Zdolny uczeń”, wspierającą dzieci z niezamożnych rodzin.
czytaj więcej
BIZNES 2020-12-08

Circle K wraz z PCK kontynuują akcję wspierania seniorów

Circle K wspólnie z Polskim Czerwonym Krzyżem wspiera seniorów w całej Polsce przekazując świąteczne paczki. Na wsparcie akcji, Circle K przekaże aż 20% całkowitego zysku ze sprzedaży w sklepie na stacjach własnych, w okresie od 1 do 21 grudnia b.r.
czytaj więcej
BIZNES 2020-12-07

Kilkuset Powstańców Warszawskich otrzyma świąteczne paczki

Rozpoczęła się kolejna edycja świątecznej akcji „Pamiętam, pomagam”, podczas której kilkuset Powstańców Warszawskich otrzyma paczki z żywnością. Znajdują się w nich delikatesowe produkty: wędliny, wypieki, herbaty, kawy, produkty świąteczne oraz słodycze.
czytaj więcej