Biuro prasowe

BIZNES 2019-04-10

Vienna Life zwraca uwagę na potrzeby dzieci w nowej kampanii CSR: „Zauważaj”

Ruszyła kampania, która jest wspólną inicjatywą Vienna Life i Powiślańskiej Fundacji Społecznej. „Zauważaj” – hasło kampanii – ma zwracać uwagę na kwestię empatii i wrażliwości na potrzeby tych, dla których start w dorosłość jest trudniejszy niż w przypadku większości z nas.
czytaj więcej
BIZNES 2019-03-21

Nagrody Bizneswoman Roku 2018 rozdane. Wśród laureatek m.in. Anna Dymna i Katarz

Nagrody Bizneswoman Roku 2018 rozdane. Wśród laureatek m.in. Anna Dymna i Katarzyna Nosowska
czytaj więcej
BIZNES 2019-03-13

Rozlicz PIT w Avenidzie – bezpiecznie, szybko i wygodnie

16 marca w godz. 12:00-20:00 w Avenidzie urzędnicy z Krajowej Izby Skarbowej bezpłatnie pomogą mieszkańcom Poznania i okolic w składaniu zeznań podatkowych i w wysłaniu ich drogą internetową do odpowiedniego oddziału Urzędu Skarbowego.
czytaj więcej
BIZNES 2019-03-06

Wsparcie dla 375 projektów społecznych w całej Polsce

Ogłoszono zwycięzców V edycji programu grantowego „Decydujesz, pomagamy”! Tesco wraz z Fundacją Tesco wesprze 375 najciekawszych inicjatyw społecznych.
czytaj więcej
BIZNES 2019-03-05

Jula dobrym sąsiadem

Budowanie dobrosąsiedzkich relacji i społeczeństwa obywatelskiego rozpoczęliśmy od siebie programem „Jula dobrym sąsiadem”. Właśnie podsumowaliśmy drugą edycję naszego programu.
czytaj więcej
BIZNES 2019-03-04

Wręczono nagrody w jubileuszowej X edycji konkursu Bizneswoman Roku

W piątek 1 marca, w Teatrze Studio w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się Gala wręczenia nagród w jubileuszowej X edycji konkursu Bizneswoman Roku.Nagrodę honorową za całokształt działań w obszarze społecznym odebrała Anna Dymna.
czytaj więcej

Jak zmniejszyć emisję smogu nawet o 96%?

Dane pochodzące z raportu „Szóste Paliwo” przygotowanego przez firmę ROCKWOOL nie pozostawiają wątpliwości: aby podjąć skuteczną walkę ze smogiem, powinni najpierw ocieplić ściany zewnętrzne i dach budynku, a potem wymienić kocioł.
czytaj więcej
BIZNES 2019-01-21

Oddaj głos na lokalną inicjatywę w swojej okolicy!

Od 21 stycznia do 17 lutego wszyscy mieszkańcy Polski mogą głosować na najciekawsze inicjatywy społeczne w swoim regionie, które otrzymają dofinansowanie w ramach programu Decydujesz, pomagamy. W V edycji programu 375 organizacji otrzyma granty na realizację lokalnych projektów.
czytaj więcej
BIZNES 2019-01-17

Fundacja Child & Family oraz myWorld obdarowały dzieci z polskich domów dziecka

Child & Family Foundation postanowiła sprawić świąteczną niespodziankę podopiecznym z czterech polskich domów dziecka, wręczając im wyjątkowe prezenty gwiazdkowe. Upominki zostały przygotowane przez pracowników grupy myWorld w Austrii i Słowenii.
czytaj więcej
BIZNES 2019-01-09

Mio gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Mio wspiera 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Warszawskim Ursynowie. 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.
czytaj więcej