Biuro prasowe

BIZNES 2022-06-23

Jeden z najszybciej rozwijających się software house’ów wybiera biura CitySpace

To właśnie topowa lokalizacja w jednym z najnowocześniejszych biurowców we Wrocławiu i kompleksowa obsługa oferowana przez operatora biur przekonały software house Scalo, by swoje nowe biuro otworzył właśnie w CitySpace MidPoint.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-23

Superior Taste Award 2022 dla Majonezu Kieleckiego

Popularny na rynku Majonez Kielecki produkowany w Wytwórczej Spółdzielni Pracy „Społem” został wyróżniony prestiżową, międzynarodową nagrodą Superior Taste Award 2022
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-22

GLS przejmuje francuski start-up technologiczno-logistyczny Tousfacteurs

Przejęcie umożliwi GLS zastosowanie cyfrowych rozwiązań typu last-mile w celu dalszej optymalizacji doświadczeń klientów.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-22

ShEO Awards 2022. Wprost uhonorowało kobiety

21 czerwca „Wprost” po raz kolejny uhonorowało kobiety, które w swojej dziedzinie są liderkami. Otrzymanie statuetki ShEO to podsumowanie ich osiągnięć, a także źródło inspiracji dla pozostałych kobiet.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-22

Dobre praktyki 3M wyróżnione przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Wzmacnianie kultury różnorodności w miejscu pracy, wsparcie kobiet w nauce, wolontariat kompetencyjny. Łącznie osiem inicjatyw firmy 3M znalazło się w raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2021. Dobre praktyki”.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-22

Wykorzystaj czas wakacyjny do tego, aby zwiększyć Sprzedaż

Wielu sprzedawców twierdzi, że sezon letni musi być równoznaczny z brakiem aktywności w obszarze marketingu. Sprawdź, w jaki sposób możesz wykorzystać ten okres na promocję i wzmocnienie działań swojej marki.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-21

Podobus Fundacji NEUCA dla Zdrowia rusza w Polskę

Fundacja NEUCA dla Zdrowia lada dzień ruszy z nową akcją. Bezpłatne badania podologiczne, bo o nich mowa, mają na celu pogłębienie wiedzy na temat profilaktyki badań stóp i paznokci pod kątem zdiagnozowania zmian grzybiczych i kurzajek.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-21

Hobby, które pozwolą na relaks po stresującej pracy. Sprawdź, co wybrać.

Dyrektorzy, właściciele firm i menadżerowie odczują stres na wysokim poziomie – wynika z najnowszych badań The American Institute of Stress.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-20

Relokacja firm w Ukrainie i migracja pracowników IT

Inwazja Rosji w Ukrainie trwa już czwarty miesiąc i pośrednio oddziałuje na wszystkie sektory gospodarki, w tym również IT.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-20

NAJLEPSZY PRZYJACIEL DŁUŻNIKA? … WINDYKATOR!

Windykator, windykacja - większości z nas te słowa kojarzą się źle. Zawód windykatora utożsamiany jest z kimś, kto chce nam zaszkodzić, bezwzględnie wyegzekwować nasze długi.
czytaj więcej