Biuro prasowe

BIZNES 2020-04-09

Sposoby na domowy gabinet

Miejsce do pracy w domu stało się dziś potrzebne jak nigdy dotąd. O ile pozwala na to metraż, najlepszym rozwiązaniem jest domowy gabinet. Możemy go wydzielić za pomocą szklanych ścianek i drzwi.
czytaj więcej
Firma BIZNES 2020-04-09

Technologia zastępuje w sklepach fizyczną ochronę

Ludzi w handlu w coraz większym stopniu zastępuje elektronika i nowoczesna technologia – staje się coraz bardziej opłacalna przy wysokich stawkach oczekiwanych przez pracowników.
czytaj więcej
BIZNES 2020-04-07

Koronawirus napędza windykację online

W dobie koronawirusa i spowolnienia gospodarki przedsiębiorcy nie zwlekają już miesiącami z odzyskiwaniem należności od kontrahentów. Na znaczeniu mocno zyskała windykacja, którą można zlecić online.
czytaj więcej
BIZNES 2020-04-07

Komunikacja wewnętrzna w dobie epidemii – zalecenia dla firm

Nieskuteczna komunikacja w firmie to koszt 40 tys. złotych rocznie. Liczba ta dotyczy jednak okresu, w którym funkcjonowanie firmy nie jest zagrożone przez globalną epidemię.
czytaj więcej
BIZNES 2020-04-06

mambon.pl: bezpłatna platforma zachęcająca do społecznej solidarności

Grzegorz Szulik, prezes fintech ’u PROVEMA, opowiada o tym jak ułatwić przedsiębiorstwom „zamrożonym” przez izolację utrzymanie płynności finansowej i przetrwanie do lepszych czasów.
czytaj więcej
BIZNES 2020-04-05

Salony kosmetyczne i fryzjerskie zamknięte i zadłużone

Od początku kwietnia salony kosmetyczne i fryzjerskie w całej Polsce są nieczynne. Ok. 130 tysięcy punktów zostało zamkniętych w związku z nowymi obostrzeniami wprowadzonymi na czas epidemii koronawirusa
czytaj więcej
BIZNES 2020-04-03

Zamontowany system małej infrastruktury KESSEL - premia dla instalatora

Zamontowany system małej infrastruktury KESSEL to gwarantowana premia dla instalatora
czytaj więcej
BIZNES 2020-04-03

Zaskocz kontrahenta prezentem

Biznes i dyplomacja są nierozerwalnie związane z wręczaniem sobie prezentów. Nadchodząca Wielkanoc może być miłą okazją, aby sprawić niespodziankę kontrahentowi.
czytaj więcej
BIZNES 2020-04-02

Zmiana terminu zgłoszenia beneficjentów rzeczywistych

Ministerstwo Finansów przesunęło termin, w którym zgodnie z zapisami Ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu z dnia 1 marca 2018, należy dokonać zgłoszenia beneficjentów rzeczywistych spółek do Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-04-02

Mihiderka startuje z gotowymi daniami na dowóz.

19 marca właściciele sieci restauracji Mihderka zdecydowali, że w trosce o klientów oraz pracowników zamkną wszystkie swoje lokale.
czytaj więcej