Biuro prasowe

BIZNES 2021-10-18

E-eksport to przyszłość i szansa na rozwój dla polskich

Czas na e-eksport. To szansa dla polskich firm, aby poprzez platformy e-commerce szukać nowych rynków zbytu. Rusza kampania edukacyjna e-point pod patronatem Izby Gospodarki Elektronicznej.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-15

Dlaczego plan strategiczny firm IT powinien uwzględniać niedobór pracowników?

W badaniach przeprowadzonych przez Korn Ferry w 2018 r. szacowano, że niedobór pracowników w sektorze IT może osiągnąć poziom nawet 4,3 mln w 2030 r. To o ponad 4 miliony mniej niż firmy z branży będą musiały zatrudniać.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-14

Marka Somat pomaga rodzinnym domom dziecka

Marka Somat we współpracy z fundacją Polki Mogą Wszystko rozpoczyna akcję pomocowo-edukacyjną skierowaną do rodzinnych domów dziecka.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-14

Szymon Szczepanik został powołany na członka zarządu Seifert Polska

Szymon Szczepanik został powołany na członka zarządu Seifert Polska – spółki-córki międzynarodowej Grupy Logistycznej Seifert Odtąd wraz z Prezesem Seifert Polska Janem Brachmannem, Szymon Szczepanik (34) stanowić będzie główny trzon zarządu firmy.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-14

Grupa Muszkieterów z ponad 6,5 miliardami złotych obrotów po trzech kwartałach

Przez pierwsze 9 miesięcy br. Grupa Muszkieterów wypracowała obroty na poziomie ponad 6,5 miliarda złotych. Oznacza to wzrost o prawie 739 milionów złotych (12,8 proc.) w stosunku do tego samego okresu w 2020 roku.
czytaj więcej
Firma BIZNES 2021-10-14

Ulga dla klasy średniej? Nie dla wszystkich

Przepisy Polskiego Ładu zakładają wprowadzenie nowej ulgi podatkowej, skierowanej do tzw. klasy średniej.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-14

Od Hotelu Prezydent do Instytutu Wójtowicz!

Instytut Wójtowicz to gabinet prowadzony przez Aleksandrę Wójtowicz – dyplomowaną linergistkę , która ukończyła cykl szkoleń w Polskich oraz zagranicznych ośrodkach.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-13

Czy w planie strategicznym firm z sektora IT jest miejsce marketing online?

Plan strategiczny to wyznaczenie celu, którego realizacja pozwoli walczyć o pozycję lidera w branży. Wdrożenie działań z obszaru marketingu internetowego z pewnością w tym pomoże.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-13

Danfoss: efektywność energetyczną najlepszą drogą do neutralności emisyjnej.

UE opublikowała nowe rekomendacje i wskazówki w zakresie „pierwszeństwa efektywności energetycznej”. Danfoss, od początku swojego istnienia nie tylko edukuje w tym zakresie, ale również wdraża ten koncept w praktyce
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-12

Certyfikat Dobra Marka 2021 dla Wendre

Produkty najlepszej jakości, brand cieszący się największym zaufaniem i renomą – to właśnie te cechy musi spełniać marka by znaleźć się w gronie laureatów nagrodzonych w prestiżowym programie Dobra Marka. W tym roku do tej grupy dołączyła firma Wendre.
czytaj więcej