Biuro prasowe

BIZNES 2021-08-02

Poznaj 5 platform, które powinien znać każdy biznesmen!

Organizacja czasu pracy, niezależnie od pełnionego stanowiska, jest obecnie szczególnie ważna. W związku z tym, w ostatnim czasie, powstało wiele poradników na ten temat, z których możemy czerpać inspirację.
czytaj więcej
BIZNES 2021-08-02

Trwa emisja akcji PlanMyDeal

Większość firm stoi przed podobnymi wyzwaniami. Jak skutecznie zarządzać czasem pracy? Jak najlepiej obsługiwać klientów? Gdzie tych klientów szukać? Spółka PlanMyDeal SA odpowiada na te wyzwania tworząc platformę PlanMyDeal.com.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-31

Marka True men skin care wchodzi do Notino

True men skin care – polska, pielęgnacyjna marka dla mężczyzn – rozpoczęła współpracę z Notino, największym sklepem internetowym z perfumami i kosmetykami w Europie.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-30

DB Schenker najbardziej odpowiedzialną firmą w swojej branży

DB Schenker zwyciężył w 15. edycji Rankingu Odpowiedzialnych Firm w kategorii „transport, logistyka, usługi”.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-30

Spadła liczba upadłości firm, wzrosła liczba restrukturyzacji

W pierwszej połowie 2021 r. sądy ogłosiły upadłość wobec 201 firm. 36 proc. z nich było notowanych w Krajowym Rejestrze Długów już rok przed ogłoszeniem upadłości przez sąd, a w dniu bankructwa 58 proc.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-30

Ekologia w e-commerce – oczekiwania konsumentów czy odpowiedzialność w biznesie?

Rynek e-commerce rozwija się coraz bardziej dynamicznie, a zwiększona liczba wysyłanych zamówień może negatywnie wpływać na środowisko. Dzieje się tak szczególnie w przypadku wykorzystywania do pakowania przesyłek plastiku i niebiodegradowalnych opakowań.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-30

Integracja w biznesie to niższe koszty

Integrujmy! Ten trend nie bez powodu staje się coraz silniejszy w rozmaitych branżach i obszarach biznesu. Jeśli wiele usług łączy się ze sobą w jednym systemie, przeważnie przekłada się to na oszczędności – czasu i pieniędzy.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-29

Przedszkole w smartfonie: LiveKid z rundą 9 mln zł od giełdowych inwestorów

9 mln złotych i January Ciszewski, Nunatak Capital oraz IMPERIO na pokładzie LiveKid - polskiego startupu, który stworzył ekosystem wsparcia dla rodziców, przedszkoli i żłobków. Z rozwiązania codziennie korzysta w Europie ponad 150 tysięcy użytkowników.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-29

Na czym polegają skuteczne media relations?

Ogromna konkurencja rynkowa oraz wysokie wymagania ze strony samych konsumentów niejako wymuszają na biznesach cykliczną obecność w mediach.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-29

(post)Pandemiczna reorganizacja branży sportowej

Pandemia wprowadziła do branży sportowej jedną z największych rewolucji w historii. Zmieniły się zachowania klientów, zainteresowanie poszczególnymi dyscyplinami. Konsument nie jest tym samym odbiorcą, z którym mieliśmy do czynienia przed pandemią.
czytaj więcej