Biuro prasowe

BIZNES 2020-07-13

Fixit w czasie pandemii nie zwalnia tempa i stawia na rozwój

Customer Experience Company - to motyw przewodni gruntownego rebrandingu Fixit. Jego efektem jest nie tylko odnowione logo, ale także szereg nowych usług zaprojektowanych z myślą o zaspokojeniu rosnących potrzeb klientów.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-10

Nie wywracaj biura do góry nogami. Mądrze zaplanuj powrót do pracy stacjonarnej

Nasze stanowiska pracy, tym bardziej w dobie koronawirusa, powinny być w odpowiedni sposób przygotowane do pracy. Jak wskazują eksperci Staples, powrót z home office do biur może być w pełni bezpieczny i nie wiązać się z oklejaniem biura foliami czy brzydką żółto-czarną taśmą.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-10

Od przyjaciela do przełożonego. Czy można być dobrym managerem?

Życie zawodowe dla sporej grupy ludzi jest ważną częścią życia. Nie zawsze stanowi jedynie źródło dochodu.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-10

Pandemia motorem napędowym zmian

Epidemia koronawirusa przyniosła wiele, często zaskakujących, zmian w różnych dziedzinach życia. Wpłynęła na naszą codzienność, edukację, ale także na trendy konsumenckie. A jak zmienił się biznes? Czy wprowadzone zmiany zostaną z nami na dłużej?
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-10

Co wyróżnia najlepsze programy lojalnościowe?

Najlepsze programy lojalnościowe to takie, które angażują klientów i budują emocjonalny związek pomiędzy marką i jej odbiorcami. Dlatego postanowiliśmy wyodrębnić najlepsze pomysły na programy lojalnościowe i zebrać je w jednym tekście.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-09

Sopro nie zwalnia tempa! Nowa inwestycja jednego z wiodących producentów chemii.

Sopro Polska podpisało umowę z Atlas Ward na wybudowanie hali magazynowej i show roomu na terenie Zakładu Produkcyjnego w Nowinach.
czytaj więcej
Firma BIZNES 2020-07-08

Trendy w światowym marketingu – wyniki międzynarodowego badania z okresu pandemi

W którą stronę będzie ewoluował światowy marketing w wyniku pandemii? Coroczna, szósta edycja międzynarodowego badania marketerów „Salesforce State of Marketing” wskazuje nasilenie trendów, które ujawniły się już w latach ubiegłych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-06

Telemarketing prawie jak w Hollywood

W najnowszym wydaniu BOK (5-6/2020) Poświęcamy wiele miejsca relacji z rozdania nagród w konkursach Złota Słuchawka i Telemarketer Roku 2020. Dlaczego było prawie jak w Hollywood? O tym w materiale redakcyjnym.
czytaj więcej
Firma BIZNES 2020-07-06

Znane marki łączą siły z Empikiem

Wraz z dynamicznym wzrostem Empik.com znane marki i producenci chętnie gromadzą się pod parasolem jednego z liderów e-commerce.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-06

Eksport online remedium na kryzys gospodarczy? Cykl webinariów Amazon i PAIH

Amazon we współpracy z Polską Agencją Inwestycji i Handlu (PAIH) wspiera lokalnych przedsiębiorców i zaprasza 9 i 14 lipca br. na pierwsze z serii bezpłatnych webinariów dotyczących sprzedaży online i możliwościach skalowania biznesu dzięki ekspansji zagranicznej.
czytaj więcej