Robotyka i SI”, „E-sport”, „Inteligentny dom” –  nowe kategorie w serwisie agencyjnym Newseria Innowacje. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem powiadomień z tych kategorii, prosimy o dokonanie zmian po zalogowaniu się do swoich profili. 

Biuro prasowe

BIZNES 2019-08-23

KRZYSZTOF SADECKI MÓWCĄ KONGRESU 60 MILIONÓW

Tegoroczna edycja kongresu 60 milionów odbywa się w Miami, Londynie, Berlinie, Buffalo, Rzeszowie i Nowym Jorku. Wśród mówców w Rzeszowie i Nowym Jorku pojawi się Krzysztof Sadecki. Podczas nowojorskiej edycji odbędzie się premiera jego książki „Poznaj świat i spotkaj siebie”.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-21

DB Schenker dla Nissens Automotive A/S

Logistyka dla producentów i dystrybutorów motoryzacyjnych części zamiennych
czytaj więcej
Firma BIZNES 2019-08-21

Czy ustawa antylichwiarska wykosi małe firmy?

Rząd pracuje nad ustawą ograniczającą działalność firm pożyczkowych.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-21

Produkty marki Cersanit w finale konkursu wzorniczego „Dobry Wzór 2019”

Produkty marki Cersanit w finale konkursu wzorniczego „Dobry Wzór 2019”
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-20

Metalowe plakaty z Cyberpunk 2077 hitem w Stanach Zjednoczonych?

Polska firma Displate, będąca liderem wśród globalnych producentów metalowych posterów, poszerza współpracę z CD PROJEKT RED. W jej ramach wykona dla studia serię plakatów opartych na motywach z gry Cyberpunk 2077.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-20

5 decyzji marketingowych na wrzesień. Czy planujesz je podjąć?

Jakie kroki i narzędzia wykorzystać, by strategia marketingowa przyniosła zamierzone efekty? Przedstawiamy wielką piątkę decyzji, które zwiększą skuteczność działań.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-20

7 pomysłów na akcję promocyjną z nagrodami

Jak sprawić, aby klient stojący przed półką sklepową sięgnął właśnie po nasz produkt? Jednym ze sposobów, które motywują konsumentów do zakupów są akcje marketingowe z nagrodami.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-19

Wrocław staje się rajem dla firm IT

Branża IT rośnie w siłę. W stolicy Dolnego Śląska działa kilkaset firm z tego sektora i wciąż pojawiają się nowe. Co je przyciąga? Dostępność specjalistów i elastyczne powierzchnie biurowe.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-16

Outsourcing logistyki w sklepie internetowym

Dwa, bardzo podobne do siebie sklepy internetowe mogą być zupełnie inaczej zorganizowane. W ostatecznym rozrachunku właśnie organizacyjna sprawność może zdecydować o tym, który z tych e-sklepów wygra konkurencyjną walkę.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-16

Czy bycie multifranczyzobiorcą naprawdę się opłaca?

Franczyza lodowa to biznes, w którym wielu przedsiębiorców szybko decyduje się na otworzenie kolejnego punktu sprzedaży. Niskie koszty inwestycji oraz perspektywa sprawnego mnożenia zysków sprawiają, że bycie multifranczyzobiorcą staje się coraz bardziej popularne.
czytaj więcej