Biuro prasowe

BIZNES 2018-12-11

ECOVIS MILCZAREK I WSPÓLNICY MOCNĄ FIRMĄ GODNĄ ZAUFANIA 2017

Instytut Europejskiego Biznesu ponownie dokonał analizy wyników finansowych wśród 70 tysięcy polskich przedsiębiorstw. Na ich podstawie przyznał tytuł „Mocnej Firmy Godnej Zaufania”.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-11

Koralowy we wnętrzach biurowych

Projektanci mody docenili go już jakiś czas temu, teraz Instytut Pantone ogłosił Kolorem Roku 2019. Świat pokochał kolor koralowy, więc w najbliższym czasie spodziewajmy się przeniknięcia tej barwy do wnętrz, mebli i dodatków.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-11

Radaway z nagrodą w konkursie Dobry Design 2019

W tegorocznej edycji konkursu Dobry Design 2019 Radaway za model kabiny Essenza New KDJ Black zdobył główną nagrodę. Produkty marki to synonim najwyższej jakości, designu i komfortu użytkowania, które doceniają zarówno Klienci, jak również specjaliści branży.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-11

DHL Express jednym z Liderów Logistyki w programie Operator Logistyczny Roku

•DHL Express otrzymał nagrodę Lidera Logistyki w kategorii międzynarodowych usług kurierskich •W 2018 roku firma wdrożyła program rozwoju dla polskich przedsiębiorstw m.in. z branży e-commerce •Firma jest laureatem nagród i wyróżnień programu nieprzerwanie od 2003 roku
czytaj więcej
Firma BIZNES 2018-12-10

12 listopada kosztował firmy ok. 5-7 mld zł, do końca roku jeszcze 5 wolnych dni

12 listopada ustanowiony wolnym dniem był dobrą wiadomością dla zatrudnionych na umowę, ale stratą dla gospodarki i kłopotem dla firm, które sporo kosztował. To rzeczywiste pieniądze, których przedsiębiorcy tego dnia nie zarobili.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-09

Wolny od nałogu. Promotech zwycięzcą w ogólnopolskim konkursie

Białostocki Promotech zdobył pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie „Firma wolna od tytoniu” w kategorii najbardziej skuteczne przedsiębiorstwo.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-09

O jakim prezencie marzą pracownicy?

Zdaniem aktywnych zawodowo Polaków idealny prezent od pracodawcy powinien być dopasowany do potrzeb i gustów osoby obdarowywanej, a także praktyczny i funkcjonalny – tak wskazało odpowiednio 57 proc. i 45 proc. respondentów.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-06

Dagmara Pomirska nowym szefem sprzedaży w Axis Communications

Firma Axis Communications, lider rynku sieciowych systemów zabezpieczeń, poinformowała, że 3 grudnia obowiązki Sales Managera w Polsce, na Ukrainie i w Krajach Bałtyckich będzie pełnić Dagmara Pomirska, odpowiadając za rozwój sieci sprzedaży na tych rynkach.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-06

Aforti Finance – ile kosztuje własna działalność?

Własna firma czy etat? To pytanie niesie ze sobą nie tylko ogrom perspektyw, ale również nieodłączne ryzyko. Ile i jakie koszty prowadzenia działalności gospodarczej należy uwzględnić, decydując się na założenie firmy?
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-06

Sukces firmy MajsterPol potwierdza, że warto inwestować w rodzinny biznes

Rodzinne firmy różnią się od swoich „nierodzinnych” konkurentów. Dzieje się tak nie tylko ze względu na strukturę zarządu, ale także wyjątkową lojalność i dążenie do wspólnego celu przedsiębiorstwa, często angażującym w większym stopniu niż pracowników innych firm.
czytaj więcej