Biuro prasowe

BIZNES 2019-02-15

Podwójne podium dla PepsiCo w prestiżowym konkursie Top Employer!

PepsiCo zajęło II miejsce zarówno w europejskiej, jak i polskiej edycji cieszącego się wielkim uznaniem konkursu Top Employer. Piąte z rzędu wyróżnienie dla PepsiCo Polska potwierdza jednocześnie, że polityka firmy w zakresie zarządzania personelem przynosi oczekiwane rezultaty.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-15

Serwisowanie kasy fiskalnej – co warto wiedzieć?

Przedsiębiorcy mają obowiązek dokonywania przeglądu swoich urządzeń fiskalnych minimum co dwa lata. Już wkrótce wejdzie w życie nowelizacja ustawy o VAT, w której znalazły się zapisy o obligatoryjnych karach za spóźnienia. Jak wygląda serwis i ile kosztuje taka usługa?
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-15

Ruszyła nowa strona internetowa STIEBEL ELTRON

STIEBEL ELTRON uruchomił nową stronę internetową. Witrynę stiebel-eltron.pl charakteryzuje przejrzystość informacji, prostota, funkcjonalność, szybkość wczytywania stron oraz intuicyjna nawigacja.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-15

Gastromall Group konsekwentnie buduje pozycję lidera na rynku gastronomicznym

Gastromall Group jako inwestor strategiczny przejmuje udziały w sieci Makarun Spaghetti and Salad i zapowiada dynamiczną ekspansję na rynku krajowym i zagranicznym.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-14

Wrocław może pochwalić się najlepszym centrum usług biznesowych w Polsce

3M Global Service Center Poland, mające siedzibę we Wrocławiu, po raz kolejny zostało wyróżnione w prestiżowych konkursach. Firma do swojej kolekcji nagród dołożyła dwie statuetki, zostając laureatem konkursów CEE Business Services Awards oraz Outsourcing Stars.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-13

SumUp, wiodąca w Europie spółka FinTech, przejmuje platformę e-commerce Shoplo

SumUp, wg. Inc 5000 najbardziej dynamicznie rozwijająca się spółka w Europie, działająca na 31 światowych rynkach z ponad milionem użytkowników, z dniem 31 stycznia br. przejęła Shoplo – polską wielokanałową platformę e-commerce.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-13

Najwięksi nowi polscy przedsiębiorcy na eBay podwoili obroty w 2018 roku

Łączne obroty 10 największych nowych polskich sprzedawców, którzy dołączyli do platformy eBay w 2018 roku, osiągnęły ponad 2 miliony euro. Jest to wolumen dwa razy większy niż obrót 10 największych nowych polskich sprzedawców w roku 2017.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-12

Biznes bardziej odpowiedzialny? Trendy i prognozy na 2019 rok

Biznes bardziej odpowiedzialny? Trendy i prognozy na 2019 rok. Komentuje dr Agata Rudnicka z Wydziału Zarządzania UŁ
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-11

Xerox na targach RemaDays Warsaw

Xerox Polska zaprezentuje się na 15 Międzynarodowych Targach Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Podczas jednej z największych imprez targowych branży reklamy w Polsce będzie można zobaczyć najnowsze i innowacyjne systemy drukujące – Xerox Iridesse oraz Versant 3100.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-11

Nowe biuro, nowe możliwości

Everspace to specjaliści w dziedzinie projektowania i wyposażenia przestrzeni biurowych. Nowa siedziba firmy jest odzwierciedleniem wartości i idei, które towarzyszą ich projektom, a także reprezentuje nieszablonowe podejście do designu.
czytaj więcej