Biuro prasowe

BIZNES 2019-10-17

Nowości Raumplus

Na targach Warsaw Home marka Raumplus zaprezentowała dwa całkowicie nowe rozwiązania. Po raz pierwszy na świecie pokazane zostały drzwi z frontami ze spieków ceramicznych oraz pokryte skórą.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-16

Drutex najczęściej polecany przez monterów

Okna elewacyjne Drutex są najczęściej polecane przez monterów okien wynika z najnowszego raportu „Rynek stolarki okiennej w Polsce” opracowanego przez ASM Centrum Badań i Analiz Rynku.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-16

Baby&Travel z tytułem Lidera Najwyższej Jakości Produktów dla Dzieci

Prestiżowy tytuł i statuetkę odebrały Ilona Ferreira i Małgorzata Matyjaszczyk, założycielki jednego z największych dystrybutorów w polskiej branży akcesoriów i zabawek dziecięcych, na imprezie zorganizowanej przez magazyn „Businesswoman & Life
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-16

Dobry szef, czyli jaki?

Aż 74 proc. pracowników uważa, że najważniejszymi cechami dobrego szefa są bycie sprawiedliwym oraz wymagającym, mobilizującym do działania – wynika z raportu „Cztery osobowości – jeden rynek pracy” przygotowanego przez Sodexo i Antal.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-16

Dzień Otwarty w krakowskim oddziale Motoroli Solutions

Już w najbliższą sobotę, 19 października swoje drzwi dla wszystkich sympatyków otworzy krakowski oddział Motoroli Solutions. Wszystko za sprawą Dnia Otwartego, w ramach którego przewidziano cały szereg warsztatów, test laby, meet upy, testy z codility i gry terenowe.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-15

Pierwsza Fundacja Pirotechniczna

Pierwsza w Polsce Fundacja pirotechniczna
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-15

Jak usprawnić logistykę dzięki prostym rozwiązaniom?

Do tego, aby usprawnić logistykę i obniżyć jej koszty nie zawsze potrzebne są skomplikowane rozwiązania. Zdarza się, że firma przez lata niepotrzebnie przepłaca za transport czy magazynowanie, podczas gdy kilka prostych decyzji pozwoliłoby poczynić duże oszczędności.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-14

Rewolucja w OZE. Firmy będą oszczędzać na energii

Przedsiębiorcy zostali włączeni do definicji prosumenta w myśl Ustawy o OZE. Nowelizacja może przyczynić się do wzrostu zainteresowania mikroinstalacjami, a także w kilkuletniej perspektywie przynieść wymierne oszczędności w kosztach zakupu prądu, zwłaszcza małym i średnim firmom
czytaj więcej
Firma BIZNES 2019-10-14

Firmy nie inwestują. Nie mają z czego.

Firmy wstrzymują inwestycje. Wg ankiet NBP zaledwie co piąty przedsiębiorca planuje inwestycje w tym roku.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-10

Koniec problemu braku programistów na rynku

Deficyt programistów na rynku, ich wysoki koszt czy długi czas oczekiwania na realizację projektów przez IT nie muszą już być przeszkodą w rozwoju firmy. Odpowiedzią są aplikacje “bez programowania” dla ludzi biznesu. Co ciekawe, implementacja takich aplikacji zajmuje… kilka dni!
czytaj więcej