Biuro prasowe

BIZNES 2020-10-06

Nowość na rynku - dedykowane etykiety samoprzylepne COVID dla wybranych branż

Seria etykiet Etisoft_znaczy bezpieczeństwo pomaga dostosować obiekt do nowych wytycznych w zakresie utrzymania higieny, bezpiecznej odległości i dystansu społecznego w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się chorób.
czytaj więcej
BIZNES 2020-10-06

Pora wybrać biegłego rewidenta

Wrzesień i październik to najlepszy czas, aby dokonać wyboru biegłego rewidenta, który zajmie się badaniem sprawozdania finansowego. Tegoroczne działania upływają w firmach pod znakiem pandemii i jej wpływu na funkcjonowanie biznesu.
czytaj więcej
BIZNES 2020-10-06

Jak wybrać dobrą firmę ozonującą do odkażania biur i instytucji publicznych?

Wraz z sezonem jesiennym do biur powrócili pracownicy a do szkół uczniowie. Dla administratorów biur i instytucji publicznych oznacza to nic innego jak konieczność zadbania o bezpieczeństwo i higienę pracy, które w czasach pandemii wymagają podjęcia dodatkowych środków.
czytaj więcej
BIZNES 2020-10-05

Ceramika Paradyż zainwestuje 125 mln złotych w innowacyjną technologię

Ceramika Paradyż jako pierwsza firma na świecie zyska możliwość produkcji wielkoformatowych płyt ceramicznych wytworzonych w oparciu o innowacyjną technologię prasowania z jednoczesnym barwieniem w całej masie.
czytaj więcej
BIZNES 2020-10-02

Jak zmienia się co-packing?

Co-packing to usługa logistyczna, która może być ogromnym ułatwieniem dla firm dostarczających do sklepów lub klientów końcowych zestawy produktów. Obecnie jednak pod pojęciem co-packingu może kryć się znacznie więcej.
czytaj więcej
Firma BIZNES 2020-10-02

Małe firmy windykują dłużników na jeden klik

Lockdown i ograniczenia w bezpośrednich kontaktach, a także pogorszenie sytuacji gospodarczej spowodowało ogromny wzrost zapotrzebowania na windykację on-line. Wg danych Faktura.pl o około 49% porównując pierwsze półrocze 2019 i 2020r.
czytaj więcej
Firma BIZNES 2020-09-30

Polski rynek startupowy nie jest ukierunkowany na biznes

Rosnąca ilość spotkań startupów z korporacjami nie przekłada się na budowę wartości biznesowej. Większość startupów nie ma szans na nawiązanie długofalowej współpracy z partnerami korporacyjnymi – zazwyczaj wygasa ona w ciągu 12 miesięcy.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-30

BPI Real Estate Poland i Revive chcą połączyć siły by zainwestować w Poznaniu

BPI Real Estate Poland oraz Revive chcą połączyć siły na poznańskim rynku nieruchomości.
czytaj więcej
Firma BIZNES 2020-09-30

Omikron Capital inwestuje w spółkę z branży obróbki metali

ZAP-Mechanika to kolejna firma, w którą zainwestował Omikron Capital. Inwestor chce dynamicznie rozwijać firmę poprzez rozwój sprzedaży, rozbudowę mocy przerobowych w oparciu o automatyzację oraz ekspansję na nowe rynki zbytu.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-29

Objawy koronawirusa w firmach: 3/4 funkcjonuje inaczej

Według najnowszego badania Krajowego Rejestru Długów, pandemia wymusiła zmiany w ponad 3/4 firm z sektora MŚP. Dla części z nich oznaczały one cięcie kosztów, np. pensji (33%). Dla innych był to czas szukania nowych pomysłów na swoją działalność (24%).
czytaj więcej