Biuro prasowe

BIZNES 2021-02-26

Podejmij wyzwanie i weź udział w Suunto World Vertical Week.

W dniach 1-7 marca 2021 roku na całym świecie odbędzie się Suunto World Vertical Week. To wyjątkowe wydarzenie i wyzwanie dla wszystkich aktywnych, którzy kochają piąć się w górę.
czytaj więcej
BIZNES 2021-02-25

PKN ORLEN dołącza do KROSS jako sponsor tytularny Kross Racing Team

Dynamiczny rozwój i zdobycie medali podczas Igrzysk Olimpijskich – to plan jednej z najlepszych grup kolarstwa górskiego na świecie z Mają Włoszczowską na czele. Drużyna od lat wspierana przez polskiego producenta rowerów KROSS, zyskała nowego sponsora tytularnego – PKN ORLEN.
czytaj więcej
BIZNES 2021-02-24

Arctic Lines - przygoda zaczyna się teraz.

Antti Autti fiński snowboardzista, medalista mistrzostw świata i pasjonat ekstremalnych wypraw wraz z marką Suunto zapraszają na wyjątkowy cykl filmów, które zainspirują każdego miłośnika mocnych wrażeń i zimowych, skandynawskich krajobrazów.
czytaj więcej
BIZNES 2021-02-18

ASICS podsumowuje rok. Wzrost dochodów o ponad połowę

Japoński producent odzieży sportowej, ASICS w 2020 roku w Europie odnotował wzrost dochodów o 60,3%.
czytaj więcej
BIZNES 2021-02-16

Marka Demix dostępna w GO Sport

Demix, międzynarodowa marka produkująca artykuły sportowe, dołączyła do listy brandów znajdujących się w ofercie GO Sport.
czytaj więcej
BIZNES 2021-02-12

Z miłości do wypraw w nieznane. Zegarki sportowe Suunto

Suunto, to coś więcej niż producent zegarków sportowych. To historie pasjonatów przygód, długa tradycja, fiński design i niezawodność. Poznajcie tę wyjątkową markę.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-19

Polska Liga Esportowa S.A. podsumowuje 2020 rok

Esport w Polsce jest zjawiskiem stosunkowo nowym, jednak rozwijającym się w sposób bardzo dynamiczny – zarówno pod kątem organizacyjnym, społecznym jak i ekonomicznym wynika z raportu „Polska Liga Esportowa - 2020”.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-08

Deepspot - najgłębszy basen do nurkowania już z oficjalnym rekordem Guinnessa

To już oficjalne! Najgłębszy basen do nurkowania w Mszczonowie pod Warszawą oficjalnie ustanowił rekord Guinnessa. Zatwierdzony wynik to aż 45,45 m głębokości!
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-05

Esport staje się solidnym graczem cyfrowej gospodarki

W ciągu kilku lat esport może stać się jedną z głównych gałęzi cyfrowej gospodarki. Pandemia, ograniczając tradycyjne formy rozrywki przyspieszyła jego ekspansję. Esport na igrzyskach olimpijskich to już tylko kwestia czasu - mówi prezes Polskiej Ligi Esportowej Paweł Kowalczyk.
czytaj więcej
BIZNES 2020-12-03

DAZN ROZPOCZYNA EMISJĘ SWOICH PROGRAMÓW OFERUJĄC SPORĄ DAWKĘ BOKSU

DAZN, wiodąca, streamingowa platforma sportowa, oficjalnie rozpoczyna emisję swoich programów w ponad 200 krajach i regionach na całym świecie, w tym i w Polsce.
czytaj więcej