Biuro prasowe

BIZNES 2020-11-24

Sportowy lockdown, czyli jak dbać o zdrowie i kondycję w nowej normalności?

Pandemia Covid-19 w Polsce po raz kolejny wpłynęła na działalność branży fitness. Jednak kluby i siłownie, mimo poważnych ograniczeń, szybko wypracowały nowe rozwiązania. Ofertę dla aktywnych Polaków mają również firmy, które oferują sprzęt do treningów w domu.
czytaj więcej
BIZNES 2020-10-09

Kondycja, czyli potencjał do zagospodarowania

Pandemia Covid-19 w Polsce wpłynęła na działalność wielu branż. Niektóre wyszły z kryzysu obronną ręką, inne poniosły straty. Są też takie - jak branża fitness - których słabnąca kondycja oznacza pogorszenie kondycji całego społeczeństwa.
czytaj więcej
BIZNES 2020-10-07

Deepspot – najgłębszy basen nurkowy z szansą na rekord Guinnessa

W Mszczonowie pod Warszawą otworzy się Deepspot, czyli najgłębszy basen nurkowy w Polsce, który ma szansę zapisać się na kartach historii i ustanowić oficjalny rekord Guinnessa.
czytaj więcej
BIZNES 2020-10-05

STR8 rozpoczyna współpracę z drużyną Dziki Warszawa

Klub Dziki Warszawa rozpoczął współpracę z należącą do greckiego koncernu Sarantis marką STR8. Współpraca obejmuje działania eventowe i digitalowe.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-30

Soudal wspiera kolarzy amatorów

Dużym sukcesem zakończył się Wyścig by Tomasz Marczyński w Niepołomicach – w tym roku wspólnie z zawodnikiem zespołu Lotto Soudal na mecie stanęło prawie 500. kolarzy amatorów. Zawodnicy pokonali jedną z wybranych tras - o długości 37 lub 112 kilometrów.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-29

Więcej rowerów elektrycznych, szosowych i nowe modele górskie w KROSS na 2021

KROSS, lider rynku rowerowego w Polsce przedstawił nową kolekcję na kolejny sezon. Wśród nowości pokazano 7 modeli rowerów elektrycznych: miejskich, crossowych i górskich a także zmienioną serię Level. Poszerzono także ofertę znanych i cenionych graveli z rodziny Esker.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-29

Czeka nas rozwój sportów motorowych

Jaka jest szansa na to aby w Polsce bardziej dynamicznie rozwijały się sporty motorowe? Na razie udało się to tylko w przypadku żużla. Jednak inne dyscypliny takie jak rajdy czy Formuła 1 również cieszą się ogromnym zainteresowaniem a nie przekłada się to na ich rozwój w Polsce.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-23

Prawie pół ekstraklasy w Brzegu Dolnym. Młodzieżowy MicoCup wraca do gry!

Już w najbliższą sobotę i niedzielę (26-27 września) na stadionie w Brzegu Dolnym zostanie rozegrana IV edycja młodzieżowego turnieju piłkarskiego MicoCup. Swoje drużyny wystawi aż sześć klubów, które mają seniorskie drużyny w ekstraklasie.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-02

Wrocław Business Run 2020 już w niedzielę! Sprawdź, co musisz wiedzieć

9. edycja charytatywnej sztafety Wrocław Business Run już w najbliższą niedzielę, 6 września. Tym razem event odbędzie się w nowej, bezpiecznej formule. Każdy z 19 tys. zapisanych biegaczy pokona dystans 4 km.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-21

Cykl Biegów 5/5 Sezon 2020/2021 już trwa!

VIII Bieg AGROBEX Piastowska Piątka w Pobiedziskach wygrał Marcin Stokowski z Pobiedzisk. Najlepszy zawodnik przebiegł dystans 5 km w czasie 18:23. Drugie miejsce zajął Bartosz Przybysz ze Swarzędza, a na trzecim miejscu stopniu podium stanął Radosław Pluciński.
czytaj więcej