Biuro prasowe

BIZNES 2021-05-11

Połączenie żeglarstwa i biznesu? W Gdańsku to możliwe

Gdańsk nierozłącznie kojarzy się z morzem, a jego doskonałe warunki i wciąż rozwijająca się infrastruktura powodują, że coraz więcej ludzi decyduje się spróbować swoich sił na wodzie. Wykorzystuje to duży biznes.
czytaj więcej
BIZNES 2021-05-10

FeelGood! Nowa odsłona programu lojalnościowego GO Sport

Dodatkowe -10% na pierwsze zakupy i 50% cashback dla nowych klientów, a także do -30% na wszystkie produkty oraz serwis dla aktualnych uczestników – takie korzyści oferuje odnowiony program lojalnościowy FeelGood!, z którego korzystać można już teraz w GO Sport.
czytaj więcej
BIZNES 2021-05-07

Z alpejskich szczytów do Polski: marka Northland dostępna w GO Sport

Northland, austriacki producent odzieży, obuwia oraz sprzętu do sportów outdoorowych, jest od teraz dostępny w Polsce! Produkty tej marki można znaleźć w sieci sklepów sportowych GO Sport.
czytaj więcej
Sport BIZNES 2021-05-04

SIXT Business League

Świat biznesu, organizacji pożytku publicznego oraz sportu jednoczą się w ramach pierwszej w historii Polski inicjatywy, która wykorzystuje e-kolarstwo do tworzenia… Realnej zmiany gospodarczej i społecznej. Już 15 maja rozegrany zostanie pierwszy rajd SIXT Business League .
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-29

Polbruk sponsoruje i kibicuje drużynie Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

​Firma Polbruk SA jest jednym ze sponsorów drużyny Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Nasi siatkarze zagrają wkrótce w wielkim Superfinale Ligi Mistrzów we włoskiej Weronie i staną przed szansą zdobycia najważniejszego trofeum w europejskiej siatkówce.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-28

Prosto do celu. Zegarki sportowe Suunto wspierane przez platformę komoot.

Dzięki współpracy Suunto wraz z platformą komoot odkrywanie nowych miejsc może być jeszcze prostsze. Nowoczesne narzędzia nawigacyjne, dokładne mapy oraz GPS pomogą dotrzeć do wyznaczonego celu i pozwolą przeżyć niezapomniane przygody.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-06

Marka Salomon wystartowała z nową kampanią - ruszaj w outdoor na swoich zasadach

Salomon, francuska marka z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu i projektowaniu innowacyjnych produktów outdoorowych, właśnie wystartowała z kampanią promującą najnowszą serię obuwia X Ultra 4.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-01

Pobiegną we Wrocławiu, by pomóc – rusza Poland Business Run 2021

Fundacja Poland Business Run co roku gromadzi tysiące biegaczy, którzy biorąc udział w największej charytatywnej sztafecie w Polsce, pomagają zebrać środki na wsparcie osób z niepełnosprawnością narządów ruchu.
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-30

Wytrzymałość i fiński design. Znane modele zegarków Suunto w wersji Premium.

Zarówno codzienne aktywności, jak i ekstremalne treningi mogą być prostsze. Ceniona fińska marka zegarków sportowych Suunto prezentuje nowe modele Suunto 7 Titanum oraz Suunto 9 Titanum.
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-24

Superbrands 2021 – Romet marką najczęściej polecaną przez konsumentów

Marka Romet już po raz czwarty z rzędu została nagrodzona tytułem Superbrands, co jednoznacznie wzmacnia jej pozycję rynkową.
czytaj więcej