Biuro prasowe

BIZNES 2023-01-17

Novak Djoković zostaje globalnym ambasadorem waterdrop®

Novak Djoković, jeden z najbardziej szanowanych i utytułowanych tenisistów na świecie, ogłosił dzisiaj, że dołączył do firmy waterdrop® jako ambasador i inwestor.
czytaj więcej
BIZNES 2023-01-04

Pierwsza kobieta za sterami firmy bukmacherskiej w Polsce

Fuksiarz.pl ma nowego szefa. Została nim Aneta Tylicka. Tym samym jest pierwszą kobietą w Polsce, która stanęła za sterami firmy bukmacherskiej. Zajmie się zwiększaniem rentowności brandu Fuksiarz.pl czy inwestowaniem w kapitał ludzki, a także zwiększeniem konkurencyjności firmy.
czytaj więcej
BIZNES 2022-12-28

Goodyear po raz kolejny będzie partnerem zespołu De Rooy w Rajdzie Dakar

Goodyear jest partnerem zespołu De Rooy Iveco w Rajdzie Dakar, dostarczając zawodnikom opony oraz rozwiązania do zarządzania oponami na każdy etap.
czytaj więcej
BIZNES 2022-12-15

„Kibicuj tym, którzy nas wspierają” – FAVBET wzywa ukraińskich kibiców

20 listopada rozpoczęły się Mistrzostwa Świata FIFA 2022 w Katarze. Jest to wydarzenie wielkie i pod wieloma względami unikatowe.
czytaj więcej
BIZNES 2022-12-15

Najbardziej wyrównany finał mundialu w historii?

Mistrzostwa świata w Katarze. Najbardziej wyrównany finał mundialu w historii? – informacja prasowa
czytaj więcej
BIZNES 2022-11-25

TIM wspiera pływaczki – sponsoring sportowy Alicji Tchórz i Kornelii Fiedkiewicz

Do grona młodych talentów sportowych, które wspiera TIM S.A., dołączyły dwie polskie pływaczki – Alicja Tchórz oraz Kornelia Fiedkiewicz.
czytaj więcej
BIZNES 2022-11-18

Szklarska Poręba – polski Eden dla sportowców

Szklarska Poręba określana jest coraz częściej jako raj dla miłośników sportu i rekreacji. To idealne miejsce dla biegaczy oraz narciarzy biegowych. Swoją wyjątkowość zawdzięcza panującemu tam mikroklimatowi zbliżonemu do warunków alpejskich.
czytaj więcej
BIZNES 2022-11-16

Poznajcie śmiałków, którzy wygrali II edycję konkursu #ExtremalneNurkowanie!

A oto oni, 4 zwycięzcy fantastycznego konkursu, którego główną nagrodą jest odbycie szkolenia wprowadzającego do nurkowania! Kasia, Adrian, Łukasz i Darek już w ten weekend, 20 listopada, zasmakują dawki adrenaliny w najgłębszym basenie w Europie - Deepspot w Mszczonowie
czytaj więcej
BIZNES 2022-10-27

Poczuj magię podwodnego świata z Avalon Extreme!

27 października startuje II edycja konkursu #ExtremalneNurkowanie, w którym nagrodą główną jest udział w szkoleniu wprowadzającym do nurkowania – Deepspot w Mszczonowie pod Warszawą.
czytaj więcej
BIZNES 2022-10-20

Superbet oficjalnym partnerem Reprezentacji Polski w skokach narciarskich

Polscy skoczkowie narciarscy rozpoczną sezon nie tylko z legendarnym Adamem Małyszem w fotelu prezesa PZN, ale także z nowym oficjalnym partnerem kadry. Przez najbliższe dwa lata reprezentantów i PZN będzie wspierał polski bukmacher Superbet, należący do globalnej Grupy Superbet.
czytaj więcej