Biuro prasowe

BIZNES 2021-12-01

Zawodnicy KROSS ORLEN Cycling Team kończą sezon z historycznymi wynikami

Maja Włoszczowska, Bartłomiej Wawak i Ondrej Cink, czyli grupa kolarska wspierana przez KROSS oraz PKN ORLEN, ma za sobą długi i wymagający sezon. Dzięki zaangażowaniu całego teamu, zawodnicy KOCT wystartowali w tym sezonie w sumie 58 razy osiągając najlepsze wyniki w historii.
czytaj więcej
BIZNES 2021-11-30

Świąteczne promocje na zegarki marki Suunto.

Podaruj sobie lub swoim bliskim wyjątkowy prezent. Sprawdź świąteczne promocje na wybrane modele zegarków sportowych i rozpocznij przygodę z marką Suunto.
czytaj więcej
BIZNES 2021-11-29

Król i Kwiatkowski klientami Publiconu

Publicon nawiązał współpracę z kolejnymi przedstawicielami sportów zimowych.
czytaj więcej
BIZNES 2021-11-25

Bezpieczny start sezonu zima 2021/2022 w Trentino

Narty w słonecznej Italii to kompilacja białego szaleństwa oraz włoskiego dolce vita. Sezon zimowy 2021/2022 w arenach narciarskich regionu Trentino zapowiada się dodatkowo jako pełen innowacji.
czytaj więcej
BIZNES 2021-11-10

Olivia Yacht Club – rejsy po Zatoce Gdańskiej nie tylko latem

Olivia Yacht Club – rejsy po Zatoce Gdańskiej nie tylko latem. Olivia zaprasza na jesienno-zimowe żeglowanie, które zainauguruje już w najbliższy weekend Rejsem Niepodległości.
czytaj więcej
BIZNES 2021-11-03

Branża sportowa wraca do gry?

Prognozy wzrostów obrazują fakt, że po długim okresie pandemicznych restrykcji, branża sportowa rozpoczyna odrabiać finansowe straty i wracać do gry. Jednak warto postawić pytanie – z jakimi wyzwaniami będzie musiała się ona zmierzyć się w najbliższym czasie?
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-27

Pięściarz Mateusz Masternak nowym klientem Publiconu

Mateusz Masternak, czołowy polski pięściarz, rozpoczął współpracę z Publiconem. Dołączył tym samym m.in. do Huberta Hurkacza, powierzając agencji wspieranie rozwoju swojej kariery od strony biznesowej.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-27

Rozszerzenie działalności klubu szansą na rekordową ekspozycję marki

Rozwiązanie z pogranicza sportu i biznesu wrocławskiego klubu siatkówki Gwardii Wrocław. Poprzez zaangażowanie w siatkówkę plażową i osiągniecie sukcesu, klub z zaplecza PlusLigi osiągnął rekordową ekspozycję medialną.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-20

Nowe funkcje Suunto 9 Peak.

Październik przyniósł nam wyjątkowe aktualizacje w nowoczesnych zegarkach sportowych Suunto 9 Peak. Wśród nich, między innymi, nowa funkcja, która pokazuje, jak szybko podczas ćwiczeń spalasz gramy tłuszczów i węglowodanów.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-04

BETFAN podaje, czy Polacy pojadą na mundial

Według analiz BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, piłkarska drużyna Biało-Czerwonych wywalczy drugie miejsce w grupie i możliwość zagrania w barażach o awans na mistrzostwa świata. Zdaniem bukmachera biletu na turniej w Katarze Polakom jednak nie uda się zdobyć.
czytaj więcej