Biuro prasowe

BIZNES 2023-02-13

Kaman Sport Group uruchamia Fundację i program Nadzieje Olimpijskie

W czwartkowy wieczór w sportowej przestrzeni Nine’s w Browarach Warszawskich odbyła się premiera Fundacji i programu Nadzieje Olimpijskie.
czytaj więcej
BIZNES 2023-02-10

Wolt oficjalnym partnerem Legii Warszawa

Wolt, firma specjalizująca się w szybkich dostawach jedzenia i usługach z obszaru quick delivery, w obecnym sezonie będzie oficjalnym partnerem klubu Legia Warszawa.
czytaj więcej
BIZNES 2023-02-10

OLYMP wyposaży kluby fitness sieci Best GYM

Notowany na NewConnect dostawca kompleksowych rozwiązań dla branży fitness, specjalizujący się w produkcji sprzętu treningowego OLYMP ma umowę z właścicielem sieci klubów Best GYM.
czytaj więcej
BIZNES 2023-02-02

Soudal sponsorem drużyny kolarskiej Soudal Quick-Step

Soudal połączył siły z marką Quick-Step i rozpoczął współpracę sponsorską z belgijskim profesjonalnym zespołem kolarskim Quick-Step Alpha Vinyl Team, który zmienił nazwę na Soudal Quick-Step.
czytaj więcej
BIZNES 2023-01-30

OLYMP łączy siły z Ekspertfitness.com!

Notowany na NewConnect dostawca kompleksowych rozwiązań dla branży fitness, specjalizujący się w produkcji sprzętu treningowego OLYMP rozpoczyna współpracę z Ekspertfitness.com.
czytaj więcej
BIZNES 2023-01-17

Novak Djoković zostaje globalnym ambasadorem waterdrop®

Novak Djoković, jeden z najbardziej szanowanych i utytułowanych tenisistów na świecie, ogłosił dzisiaj, że dołączył do firmy waterdrop® jako ambasador i inwestor.
czytaj więcej
BIZNES 2023-01-04

Pierwsza kobieta za sterami firmy bukmacherskiej w Polsce

Fuksiarz.pl ma nowego szefa. Została nim Aneta Tylicka. Tym samym jest pierwszą kobietą w Polsce, która stanęła za sterami firmy bukmacherskiej. Zajmie się zwiększaniem rentowności brandu Fuksiarz.pl czy inwestowaniem w kapitał ludzki, a także zwiększeniem konkurencyjności firmy.
czytaj więcej
BIZNES 2022-12-28

Goodyear po raz kolejny będzie partnerem zespołu De Rooy w Rajdzie Dakar

Goodyear jest partnerem zespołu De Rooy Iveco w Rajdzie Dakar, dostarczając zawodnikom opony oraz rozwiązania do zarządzania oponami na każdy etap.
czytaj więcej
BIZNES 2022-12-15

„Kibicuj tym, którzy nas wspierają” – FAVBET wzywa ukraińskich kibiców

20 listopada rozpoczęły się Mistrzostwa Świata FIFA 2022 w Katarze. Jest to wydarzenie wielkie i pod wieloma względami unikatowe.
czytaj więcej
BIZNES 2022-12-15

Najbardziej wyrównany finał mundialu w historii?

Mistrzostwa świata w Katarze. Najbardziej wyrównany finał mundialu w historii? – informacja prasowa
czytaj więcej