Biuro prasowe

BIZNES 2022-08-04

Polacy bronią złota w #SloveniaOpen w Lubljanie!

Tak jak przed rokiem, tak i w tym roku z turnieju międzynarodowego #SloveniaOpen Polacy przywieźli złote medale pokonując w finale w pięknym stylu Reprezentację Włoch 2:0!
czytaj więcej
BIZNES 2022-07-29

Bezpieczeństwo 79. Tour de Pologne po raz 12. zapewni Grupa Impel

Nowe lokalizacje etapów, koncentrację wyścigu we wschodniej Polsce i szereg rozwiązań w zakresie zabezpieczenia zaplanowali organizatorzy 79. Tour de Pologne. Wyścig wystartuje 30 lipca, a o jego bezpieczeństwo po raz kolejny zadba Grupa Impel.
czytaj więcej
BIZNES 2022-07-25

Głosuj na szkołę w swoim województwie

Trwa właśnie drugi etap programu „Każdy Dzień na Medal”, w ramach którego można głosować na projekty sportowe zgłoszone przez szkoły podstawowe z całej Polski. Jest to wspólna inicjatywa P&G, Polskiej Fundacji Olimpijskiej i Bierdronki.
czytaj więcej
BIZNES 2022-07-15

Circle K oficjalnym partnerem meczu charytatywnego „Iga Świątek i Przyjaciele dl

Circle K jako oficjalny partner wspiera mecz charytatywny „Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy”.
czytaj więcej
BIZNES 2022-07-14

Volkswagen Bank sponsorem wyścigu kolarskiego Memoriał Braci Gazdów

Tradycyjnie w połowie lipca Pszczyna zamienia się w stolicę polskiego kolarstwa. Wszystko za sprawą organizowanego w mieście wyścigu o nazwie Memoriał Braci Gazdów. Tegoroczna edycja odbędzie się 17 lipca. Wyścigowi jak zawsze towarzyszyć będą liczne atrakcje.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-21

II turniej siatkówki plażowej Cynkometu. Firma wspiera Dni Czarnej Białostockiej

Wszyscy chętni mogą zgłaszać chęć udziału w turnieju, który odbędzie się 2 lipca 2022 nad Zalewem Czapielówka w Czarnej Białostockiej. Organizatorem rozgrywek jest Cynkomet, podlaski producent maszyn rolniczych i sponsor Dni Czarnej Białostockiej.
czytaj więcej
BIZNES 2022-05-30

Czwarta edycja Biegu Szklarskiego – zapisy trwają

25 września 2022 po raz czwarty wystartuje Bieg Szklarski. Zebrane w trakcie wydarzenia pieniądze zostaną przekazane na pomoc dzieciom poszkodowanym w wyniku wojny w Ukrainie. Organizatorami imprezy są NSG Group przy współpracy z MOSiR w Sandomierzu i Tarnobrzegu.
czytaj więcej
BIZNES 2022-05-24

MINUTOR Energia Puchar Polski 505 – wyniki regat: Gdynia 21-22 maja

Pierwszy etap cyklu regat w ramach MINUTOR Energia Puchar Polski 505 już za nami. W miniony weekend, 21-22 maja, na zaproszenie organizatora przyjechało 21 załóg z całej Polski.
czytaj więcej
BIZNES 2022-05-24

Nowy trend w branży fitness. Nadchodzi rewolucja na siłowniach

44% badanych deklaruje, że ćwiczy więcej niż przed pandemią. Niemal co drugi ankietowany twierdzi, że wydał na sprzęt sportowy więcej niż w poprzednich latach. Wrocławska firma STreZ Fitness Solutions chce wpisać się w ten trend i odpowiedzieć na potrzeby rynku nowym produktem.
czytaj więcej
BIZNES 2022-05-20

P&G, Polska Fundacja Olimpijska oraz sieć sklepów Biedronka łączą siły

Już 19 maja rusza wspólna akcja Procter & Gamble, Polskiej Fundacji Olimpijskiej oraz sieci sklepów Biedronka. Projekt wesprze szkoły podstawowe w ich działaniach promujących sport wśród młodzieży.
czytaj więcej