Biuro prasowe

BIZNES 2020-11-27

Black Friday - czas łowców okazji, ale też oszustów wyłudzających dane osobowe

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez KRD i serwis ChronPESEL.pl, prezenty w sieci zamierza kupić prawie 60 proc. klientów. Niestety nie wszyscy czują się bezpiecznie robiąc zakupy w Internecie. Za największe zagrożenie badani uważają utratę danych osobowych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-20

Diamenty – pewna inwestycja na niepewne czasy

Nadchodzący czas będzie szczególnie trudny i niepewny pod względem lokowania kapitału. Warto rozważyć bezpieczne inwestycje, np. zakup diamentów lokacyjnych. Jak bezpiecznie lokować kapitał w diamentach radzi Sebastian Motowidło, rzeczoznawca diamentów.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-20

⅓ Polaków planuje zakupy podczas Black Friday

Dlatego ExpertSender sprawdził, co Polacy uważają na temat tego święta zakupowego i czy planują w tym roku zakupy. I tak według raportu “Polacy i Black Friday” 61 proc. osób odpowiedziało, że choć raz w życiu skorzystało z ofert dostępnych tego dnia.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-19

Zazdrość oczami Polaków

44 proc. Polaków przyznaje, że przynajmniej czasami odczuwa zazdrość, 41 proc. wskazuje, że tej emocji doświadcza rzadko i tyle samo uważa się za trochę zazdrosnych – wynika z badania „Polacy o zazdrości”, przeprowadzonego na zlecenie Fundacji Nienieodpowiedzialni.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-19

Aż 77% Polaków segreguje odpady opakowaniowe! Wyniki badania Fundacji ProKarton

Fundacja ProKarton prezentuje wyniki cyklicznego badania społecznego, przeprowadzonego przez firmę Kantar. W badaniu sprawdziliśmy wiedzę oraz nawyki Polaków w zakresie selektywnej zbiórki kartonów do płynnej żywności.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-16

Wymień meble i… chroń naturę

Zmiana aranżacji mebli może przyczynić się do ochrony środowiska. Czy to wizja odległej przyszłości, czy nowy trend, który wkrótce zawładnie branżą meblarską? Prace nad w pełni ekologicznymi materiałami już trwają.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-12

Rynek rozwiązań CEM zwiększy się dwukrotnie do 2024 roku

Tęsknota za zakupami z duszą napędza rynek Customer Experience i Customer Engagement.
czytaj więcej
BIZNES 2020-10-20

Nowy portal do zamawiania jedzenia z dowozem

Dania z restauracji U Szwejka, Jeff`s, Podwale 25 Kompania Piwna, Der Elefant, Otto Pompieri i St Antonio można teraz zamawiać pod jednym adresem delidelivery.pl
czytaj więcej
BIZNES 2020-10-19

Polacy o ofertach dowiadują się z mediów społecznościowych

Wraz z rozwojem e-commerce, zmienia się też nastawienie kupujących online do reklam. Jak wynika z raportu E-zakupy w Polsce 2020, ExpertSender, siedem na dziesięć osób nie ufa lub nie ma zdania na temat reklam w Internecie.
czytaj więcej
BIZNES 2020-10-12

Doświadczenia klientów – jakie firmy najlepiej chronią nasze dane osobowe?

Badanie Customer Experience od Genesys: 9 na 10 konsumentów obawia się o swoje dane osobowe przekazywane firmom i instytucjom. Najmniej ufamy mediom społecznościowym
czytaj więcej