Biuro prasowe

BIZNES 2024-06-21

Jak stworzyć strefę kibica w swoim domu? - poradnik od KFC

Aby wspólne kibicowanie podczas Euro 2024 było jeszcze przyjemniejsze, KFC wprowadziło specjalny KFC Pizza Twisters Box i KFC Pizza Twisters Box & Chicken. Wybierz idealny zestaw kibica: z 5 Pizza Twisters lub z 2 Pizza Twisters, frytkami i kawałkami chrupiącego kurczaka.
BIZNES 2024-06-14

Idealny zestaw kibica na Euro 2024 to KFC Pizza Twisters Box

KFC Pizza Twisters to wyjątkowo mocny zawodnik – tylko przez tydzień setki tysięcy Polaków skosztowało tego kulinarnego hitu! Już od 13 czerwca w KFC będzie można zamówić specjalne KFC Pizza Twisters Box lub KFC Pizza Twisters Box & Chicken.
BIZNES 2024-06-03

Premiera limitowanej kolekcji butelek Rainbow od Waterdrop

Austriacka marka Waterdrop wprowadza szklaną butelkę w kolorach tęczy. Część dochodu ze sprzedaży limitowanej kolekcji zostanie przekazana na wsparcie organizacji LGBTQIA+.
Źródło informacji: Rocket Science
czytaj więcej
BIZNES 2024-05-31

Dzień Dziecka w Blue City aż przez dwa dni

Dzień Dziecka w Blue City z masą darmowych atrakcji
BIZNES 2024-05-27

Pierwszy stacjonarny concept store Answear.com w Fabryce Norblina już otwarty

W warszawskiej Fabryce Norblina rozpoczął właśnie działalność jedyny w Europie stacjonarny concept store Answear.com. Na powierzchni 2.000 mkw., klienci mogą zanurzyć się w świecie premium fashion brands, które dotąd były dostępne wyłącznie online.
Źródło informacji: Beyond Public Relations
czytaj więcej
BIZNES 2024-05-24

Gumy rozpuszczalne MAOAM Kracher nagrodzone Złotym Paragonem

MAOAM Kracher, jeden z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych produktów z oferty gum rozpuszczalnych produkowanych przez Haribo, zdobył I miejsce i nagrodę Złotego Paragonu Kupców Polskich w kategorii Produkty Impulsowe Spożywcze.
BIZNES 2024-05-23

Kiermasz Sztuki i Rękodzieła na Dzień Mamy

Do Dnia Matki zostały cztery dni. Z pozoru niewiele, ale nie gdy można znaleźć moc inspiracji (albo i prezentów) w jednym miejscu. A taką funkcję niewątpliwie pełni Kiermasz Sztuki i Rękodzieła w Blue City, gdy zbliżają się ważne okazje.
BIZNES 2024-05-17

Nie wiemy, z kim podpisujemy umowy kredytowe i jak policzyć odsetki

Ponad połowa rodaków – 58 proc. – ocenia swoją orientację w świecie finansów jako średnią, a niemal co piąty jako wysoką. Jednak w przypadku konkretnych pytań, te deklaracje rozmijają się z rzeczywistością. Takie wnioski przynosi badanie „Wiedza finansowa Polaków w praktyce”,
BIZNES 2024-05-14

SŁONECZNA AKCJA ZIKO DERMO - "SAKIEWKA WAKACYJNYCH SKARBÓW"

Od 15 maja w Ziko Dermo będzie można wziąć udział w wyjątkowej akcji p.t. "Sakiewka Wakacyjnych Skarbów”. Celem nowego projektu drogerii jest zachęcenie do efektywnej pielęgnacji i skutecznej ochrony skóry w okresie letnim.