Biuro prasowe

BIZNES 2021-05-10

Deli2 skorzystało na pandemii

W odpowiedzi na wzrost zainteresowania produktami premium na polskim rynku spożywczym powstały Delikatesy premium Deli2.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-30

Polacy po 45. roku życia bardziej podatni na wyłudzenie danych osobowych

Ponad 43 proc. Polaków obawia się, że w czasie pandemii padnie ofiarą oszustów wyłudzających dane osobowe. Prawie 30 proc. spotkało się już z taką próbą.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-29

Raport PMR: Kto kupuje odżywki dla sportowców?

Pandemia COVID-19 oraz wprowadzone w odpowiedzi na nią restrykcje przełamały pozytywny trend i w 2020 r., według szacunków PMR, rynek suplementów skurczył się o 5% r/r.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-22

Pyszne.pl wspiera restauracje w wyborze ekologicznych rozwiązań

Branża restauracyjna stawia coraz silniej na ekologiczne rozwiązania. Motywowana troską o planetę, a także chęcią sprostania zmieniającym się oczekiwaniom klientów, wdraża je na wielu płaszczyznach, w tym w obszarze dostaw.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-22

Pyszne.pl wspiera restauracje w wyborze ekologicznych rozwiązań - akcja promocyj

Serwis Pyszne.pl 22 kwietnia oferuje 20% zniżki na opakowania z logo marki w sklepie internetowym dla restauracji partnerskich.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-14

Green Caffè Nero w partnerstwie z Glovo rusza z dostawami

Green Caffè Nero nawiązało współpracę z Glovo, oferując dostawy ulubionej kawy, ciast czy przekąsek wprost do domu lub biura. W wygodny sposób można skorzystać z oferty kawiarni, która za pośrednictwem aplikacji Glovo dostępna jest dla klientów z Warszawy, Krakowa i Wrocławia.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-14

Obniżenie wynagrodzenia w czasie pandemii – co z dalszą spłatą zadłużeń?

Zapisy Tarczy antykryzysowej pozwalają pracodawcom – w określonych warunkach - na obniżenie pensji pracownikom nawet do poziomu minimalnego wynagrodzenia. 1/4 pracowników przyznaje, że w 2020 r. ich wypłaty zostały czasowo obniżone, natomiast dla 17% była to zmiana na stałe
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-13

Odważnym się nie jest, odważnym się bywa

Blisko 60 proc. Polaków uważa, że odwaga nie jest cechą charakteru, ale zachowaniem w konkretnej sytuacji – wynika z badania „Polacy o odwadze”. W jakich sytuacjach Polacy czują się odważni? Co motywuje do bycia odważnym, a co przed nią powstrzymuje?
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-13

Analiza Barometr E-shopper DPDgroup 2020 – wpływ pandemii na zachowania e-zakupo

Tegoroczna analiza Barometr E-shopper przeprowadzona przez DPDgroup przedstawia wpływ pandemii Covid-19 na zachowania konsumentów oraz sytuację e-sklepów.
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-30

Papa John's debiutuje we Wrocławiu

W sobotę 27 marca została otwarta nowa restauracja pod szyldem Papa John’s – tym razem marka zadebiutowała we Wrocławiu, rozpoczynając tym samym ekspansję poza stolicą. Właścicielem lokalu jest drugi sub-franczyzobiorca w Polsce – p. Kateryna Poliakova.
czytaj więcej