Robotyka i SI”, „E-sport”, „Inteligentny dom” –  nowe kategorie w serwisie agencyjnym Newseria Innowacje. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem powiadomień z tych kategorii, prosimy o dokonanie zmian po zalogowaniu się do swoich profili. 

Biuro prasowe

Konsument BIZNES 2019-08-19

Inteligentny dom zaczyna się od detali

Konfigurator osprzętu już dostępny!
czytaj więcej
BIZNES 2019-07-30

Klienci Designer Outlet Warszawa wydają na zakupy więcej niż przed rokiem

O 13,6% wzrosła sprzedaż w I półroczu 2019 r. w Designer Outlet Warszawa w porównaniu z tym samym okresem w roku poprzednim. Centrum odnotowało 3% wzrost odwiedzalności pomimo ponad dwukrotnie mniejszej, wynikającej z ustawy, liczby niedziel handlowych.
czytaj więcej
Konsument BIZNES 2019-07-16

Czym kierują się Polacy aranżując łazienkę raport

Czy dzisiaj łazienka jest symbolem statusu społecznego? Czy aranżując jej wnętrze kierujemy się funkcjonalnością, estetyką, czy może ekologią? Na pytania te odpowiedź przynoszą wyniki najnowszego badania przeprowadzonego przez Agencję Badań Rynku i Opinii SW Research.
czytaj więcej
BIZNES 2019-07-10

Optymizm wypiera niepewność

Polscy konsumenci nie są już tak sceptyczni. Jak wynika z badania GUS, dobrze oceniają nie tylko własną sytuację finansową, ale także z nadzieją spoglądają w najbliższą przyszłość. Jak przekłada się to na ich codziennie wybory i jakie znaczenia ma dla rynku FMCG?
czytaj więcej
BIZNES 2019-07-10

CH Turawa Park stawia na sportowy CSR

. Centrum Handlowe Turawa Park, zarządzane przez spółkę BNP Paribas Real Estate Poland, postanowiło wykorzystać atuty swojej lokalizacji i wyjść do klientów z cykliczną inicjatywą, która nie tylko promuje sportowy tryb życia, ale przyczynia się do wsparcia osób potrzebujących.
czytaj więcej
BIZNES 2019-07-04

Premiera serialu Coca-Cola „Smaki bez granic” – międzykulturowe spotkania przy w

2 lipca zobaczymy pierwszy, premierowy odcinek serialu „Smaki bez granic” marki Coca-Cola.
czytaj więcej
BIZNES 2019-06-27

WITAMY W HOTELU Z ROKU 2119

Wycieczki na księżyc, posiłki przygotowywane na drukarce 3d i wysoce spersonalizowane wnętrza
czytaj więcej
BIZNES 2019-06-26

Restauracje przyszłości. Jak cyfryzacja zmieni rynek dostaw jedzenia?

Jak w obliczu postępującej cyfryzacji będą w przyszłości wyglądały restauracje? Ich rozwój oprze się na poprawie jakości jedzenia, usprawnieniu logistyki, automatyzacji w kuchni oraz tzw. downsizingu – prognozują eksperci platformy PizzaPortal.pl.
czytaj więcej
BIZNES 2019-06-24

Fortuna na najmłodszych

Równowartość zakupu mieszkania w Warszawie lub… 45 wycieczek do ciepłych krajów – tyle według najnowszych badań wynosi średni koszt wychowania jednego dziecka w Polsce. ciągu Rodzice stanowią grupę z potencjałem, która musi zostać uwzględniona w budowaniu strategii firm.
czytaj więcej
BIZNES 2019-05-31

W Fashion Outlet Kraków część rekreacyjna zajmie ponad 1/3 powierzchni całego ob

• Restauracje i część rozrywkowa w galerii handlowej wzmacniają pozytywne wrażenia zakupowe i satysfakcję z pobytu, czyli budują pozytywny tzw. customer experience, a to przekłada się na większą odwiedzalność.
czytaj więcej