Biuro prasowe

BIZNES 2022-11-23

YOPE z nową serią produktów Zimowa Noc

Tej zimy YOPE dba o skórę i jednocześnie rozpieszcza zmysły. Limitowana seria kosmetyków o nazwie Zimowa Noc to połączenie naturalnych składników, esencji, masła oraz olejów roślinnych z cudownie kojącym zapachem cynamonu, goździków imbiru i nutą słodkiego rumu.
czytaj więcej
BIZNES 2022-11-21

Światowy Dzień Telewizji – jaka jest jej rola w życiu Polaków?

Telewizja stanowi rodzinne centrum rozrywki i wpływa na nasze codzienne życie.
czytaj więcej
BIZNES 2022-11-21

Grono - nietuzinkowe miejsce na mapie Warszawy

Co można stworzyć na 30m2 w centrum stolicy? Sklep z winami? Miejsce degustacji? Lokal, do którego można wpaść na aperitivo i antipasti? Piękną przestrzeń do spotkań z przyjaciółmi? Albo... wszystko to razem! Zapraszamy Cię do naszego Grona.
czytaj więcej
BIZNES 2022-11-21

Rusza kampania wizerunkowa OLEWNIK. W roli głównej Sucha Krakowska z Szynki

Właśnie ruszyła ogólnopolska, telewizyjna kampania reklamowa przygotowana przez Grupę OLEWNIK - „Idzie Nowe. Krakowska jak się patrzy!” W ramach akcji promowane będą najwyższa jakość i niedościgniony smak Suchej Krakowskiej z Szynki oraz przywiązanie producenta do tradycji.
czytaj więcej
BIZNES 2022-11-18

Modele Philips TV - najlepsze do sportowych transmisji

Odświeżanie 120 Hz, Ambilight i tryb flagi – te modele Philips TV sprawdzą się do sportowych transmisji
czytaj więcej
BIZNES 2022-11-18

Polskie marki Your KAYA i La Bomba łączą siły

Your KAYA, polska marka organicznych artykułów menstruacyjnych i naturalnych kosmetyków, połączyła siły z marką specjalizującą się w produktach do ciała i kąpieli La Bomba.
czytaj więcej
BIZNES 2022-11-17

Aloes zamknięty w kosmetykach

Seria Arganicare Aloe Vera to silnie nawilżające kosmetyki oparte na aloesie. Kosmetyki z tej linii przeznaczone są do codziennej pielęgnacji włosów normalnych i przetłuszczających się.
czytaj więcej
BIZNES 2022-11-17

Yope z nową linią produktów do higieny intymnej

Powstała linia do mycia i pielęgnacji intymnej YOPE, w skład której wchodzą serum, olejek, emulsja myjąca i żel dla mężczyzn. Bo higiena intymna to coś więcej niż tylko mycie.
czytaj więcej
BIZNES 2022-11-02

„Be Your Own BOSS” Pierwszy salon w nowej odsłonie w stolicy, w Promenadzie

Marki BOSS nikomu przedstawiać nie trzeba. Początkowo zdominowana przez garnitury, dziś oferta BOSS poszerzyła się już o modę sportową, casual oraz akcesoria dla kobiet i mężczyzn. BOSS otworzył salon w nowym koncepcie Pre BOSSed w warszawskiej galerii Atrium Promenada.
czytaj więcej
BIZNES 2022-10-31

DENI CLER – spotkanie z gwiazdami i prezentacja kolekcji DENI CLER SPORT

27 października w warszawskim salonie marki DENI CLER odbyła się prezentacja nowej linii DENI CLER SPORT, która wychodząc naprzeciw trendom i zapotrzebowaniu na wysokiej jakości sportowe ubrania, oferuje swym klientom artykuły łączące ponadczasowość i sportowy styl.
czytaj więcej