Biuro prasowe

BIZNES 2021-10-15

Równowaga zaczyna się w domu, czyli najnowszy Raport IKEA Życie w Domu 2021

Charakter IKEA kształtuje fascynacja życiem w domu. Każdego roku prosimy tysiące osób, aby podzieliły się z nami swoimi przemyśleniami i odczuciami na temat własnego miejsca zamieszkania.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-13

Kolory dachówek w barwach jesieni nadal zachwycają

Choć czerń i jej odcienie zagwarantowały sobie silną pozycję na polskich dachach, to warto zwrócić uwagę na szlachetne, tradycyjne odcienie dachówek w kolorach jesieni.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-08

Candy przedstawia 4 nowe piekarniki do zabudowy z innowacyjną funkcją Cook Light

Marka Candy, znana z wielu innowacyjnych produktów AGD, wprowadza na rynek 4 nowe piekarniki do zabudowy, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-08

Nowy odkurzacz Hoover już w Polsce

Lekki, wygodny, bezprzewodowy odkurzacz pionowy Hoover H-FREE 500 HF522SFP 011 to nowość na polskim rynku. To ważące tylko 2,2 kg kompaktowe urządzenie z pewnością zachwyci użytkowników ceniących sobie komfort i swobodę podczas sprzątania.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-08

Komentarz rynkowy DPD Polska: konsumenci chcą płacić za e-zakupy bezgotówkowo

Pandemia koronawirusa wpłynęła na zmianę zwyczajów zakupowych u konsumentów – zarówno w kwestii wyboru kanału zakupowego (zwrot w kierunku e-commerce), jak i formy regulowania należności.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-04

Matki gamerki na celowniku marketerów

Głównym decydentem, zarówno przy większych jak i mniejszych zakupach w przeciętnym domu są zazwyczaj kobiety
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-04

Glovo wspiera warszawską „Kuchnię konfliktu”

Glovo, w ramach społecznej aktywności firmy, nawiązało współpracę z warszawską „Kuchnią konfliktu”, z której kurierzy dowiozą zamówione posiłki zupełnie za darmo. To miejsce dające pracę i szansę na normalne życie osobom ze statusem uchodźcy z krajów ogarniętych konfliktami
czytaj więcej
Konsument BIZNES 2021-09-29

Kurierzy Uber Eats od kuchni

Kurierzy Uber Eats od kuchni
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-24

Hisense prezentuje swoje najbardziej uznane i docenione telewizory

Hisense na konferencji prasowej „Nowa mistrzowska ramówka telewizyjna Hisense na jesień” zaprezentował również trzy tegoroczne wyjątkowe modele telewizorów
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-14

E-sklep AZETA PL dostarcza kosmetyki tego samego dnia

Rynek e-commerce rośnie w dynamicznym tempie zarówno w Polsce jak i na świecie. Jednocześnie rosną wymagania konsumentów, którzy coraz częściej jako kluczowy aspekt zakupów internetowych wskazują szybkość dostawy zamówienia, co z kolei wymusza zmiany w sektorze logistyki.
czytaj więcej