Biuro prasowe

BIZNES 2019-06-17

Grupa Eesti Energia rusza z produkcją paliwa ze zużytych opon

Eesti Energia rozpoczęła produkcję paliwa płynnego i energii elektrycznej ze zużytych opon, których w Estonii przybywa 12 tys. ton rocznie. Między innymi w ten sposób firma chce przyczyniać się do promowania gospodarki o obiegu zamkniętym oraz do ochrony środowiska.
czytaj więcej
BIZNES 2019-06-13

ESCO szansą na obniżenie kosztów zużycia energii

Choć ESCO nie jest nową formą rozliczania inwestycji w poprawę efektywności energetycznej, wiele podmiotów, które mogłyby z niej skorzystać, nadal nie posiada wiedzy na jej temat. Specjaliści PROMAR dzielą się swoimi doświadczeniami i obalają mity, jakie narosły wokół tej formuły
czytaj więcej
BIZNES 2019-06-11

IKEA Industry Stalowa Wola inwestuje w produkcję zielonej energii

IKEA Industry Stalowa Wola inwestuje w produkcję zielonej energii
czytaj więcej
BIZNES 2019-06-07

Promocja w IKEA – kredyt na fotowoltaikę bez prowizji

W IKEA właśnie trwa promocja, dzięki której możesz sporo zaoszczędzić. Jeśli do 30 czerwca 2019 r. podpiszesz umowę kredytową na panele fotowoltaiczne, nie zapłacisz prowizji.
czytaj więcej
BIZNES 2019-06-06

INEA „PRZYJACIELEM UNICEF”

INEA przystąpiła do programu „Przyjaciel UNICEF”. Tym samym przez najbliższe 12 miesięcy będzie wspierać działania międzynarodowej organizacji humanitarnej mające na celu niesienie pomocy dzieciom.
czytaj więcej
Energetyka BIZNES 2019-05-08

Poprawa efektywności energetycznej na osiedlu Juliusz w Sosnowcu

Osiedle Juliusz w Sosnowcu zużywa po energomodernizacji już ponad 3 razy mniej energii – Dalkia wypełniła kontraktową gwarancję redukcji zużycia energii dla mieszkańców
czytaj więcej
BIZNES 2019-04-24

Energia ze Słońca pomoże ustabilizować opłaty za prąd w firmie

W obliczu rosnących cen prądu ważnym wyzwaniem dla przedsiębiorców jest optymalizacja ponoszonych kosztów. Firmy decydują się na rozwiązania, które zmniejszają zużycie prądu. Warto pamiętać o drugim filarze zrównoważonego korzystania z energii - czerpaniu z zasobów odnawialnych.
czytaj więcej
BIZNES 2019-04-08

Ekonomiczne korzyści z fotowoltaiki. Jak zainwestować w ekologiczną energię?

Prąd drożeje i niestety nic nie wskazuje na to, by tendencja ta miała się zmienić. Rosnące ceny paliwa oraz certyfikatów emisji CO2 przekładają się na rachunki. Sposobem na oszczędności może być znalezienie innego źródła energii, takiego jak panele fotowoltaiczne.
czytaj więcej
BIZNES 2019-04-04

Nowości w ofercie Immergas. Więcej mocy dla Twojej wygody

Jeden z liderów branży grzewczej w Polsce – Immergas, zaprezentował nowe pozycje dostępne w ofercie dla kotłowni przemysłowych. To gazowy kocioł kondensacyjny Victrix PRO 68 2 ErP oraz zasobniki ciepłej wody użytkowej.
czytaj więcej
BIZNES 2019-04-01

MOKPOL oświetlony przez lampy LEDVANCE

Największy ze sklepów sieci MOKPOL już kilka miesięcy może cieszyć się nowoczesnym oświetleniem dzięki oprawom LED marki LEDVANCE.
czytaj więcej