Biuro prasowe

BIZNES 2019-11-20

Ops-Core z kolejnym kontraktem dla USSOCOM

Ops-Core, wchodzący w skład Gentex Corporation, otrzymał kontrakt na dostawę hełmów dla Dowództwa Operacji Specjalnych Stanów Zjednoczonych (USSOCOM) o wartości maksymalnej 95 mln USD
czytaj więcej
Obronność BIZNES 2019-10-01

Warszawskie Forum Bezpieczeństwa rozpocznie się już 2 października!

Już 2 października rozpocznie się Warsaw Security Forum 2019 roku. Wśród ponad 1500 gości z całego świata jest 24 przedstawicieli administracji zagranicznej, oficjalna delegacja Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych, a także światowej klasy eksperci.
czytaj więcej
BIZNES 2019-09-19

Warszawscy kontrterroryści ze wsparciem firm branży stolarki okienno-drzwiowej

Warszawscy kontrterroryści z nowym, specjalistycznym sprzętem przekazanym przez Stowarzyszenie Dom Bezpieczny.
czytaj więcej
BIZNES 2018-09-21

Funkcjonariusze Straży Granicznej pobiegną wokół Niepodległej!

W 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości Straż Graniczna organizuje bieg sztafetowy „Wokół Niepodległej”. Funkcjonariusze i pracownicy Straży Granicznej będą biegli wzdłuż polskiej granicy nieprzerwanie przez 18 dni, pokonując dystans ok. 3600 km.
czytaj więcej
BIZNES 2018-02-27

Nowe stanowisko w strukturach Axis Communications

Jako wiceprezes na Europę, Bliski Wschód i Afrykę (EMEA), Verena Rathjen będzie odpowiedzialna za długofalowy sukces w regionie i strategię rozwoju firmy na dynamicznie rozwijającym się rynku, uwzględniającą poszerzone portfolio rozwiązań.
czytaj więcej
BIZNES 2018-02-01

Axis Communications przenosi działalność operacyjną do nowego biura

Axis Communications, lider rynku sieciowych systemów dozorowych, w związku z dynamicznym rozwojem w Polsce, dokonał uroczystego otwarcia swojej nowej siedziby.
czytaj więcej
BIZNES 2018-01-03

2017 – kolejny rok wzrostu branży ochrony osób i mienia - podsumowanie

Rok 2017 był dla rynku ochrony osób i mienia kolejnym rokiem dynamicznych zmian i wzrostu, zanotowanych pomimo wprowadzenia minimalnej stawki godzinowej. Potwierdzają to prognozy Deloitte zgodnie z którymi wartość rynku ochrony osób i mienia w Polsce ma wzrosnąć.
czytaj więcej
BIZNES 2016-07-14

R&D w obronności - debata ZPP PO

O możliwościach współpracy NCBiR i przemysłu dyskutowali z ministrem Jarosławem Gowinem oraz dyrektorem NCBiR Maciejem Chorowskim uczestnicy konferencji zorganizowanej przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Przemysłu Obronnego (ZPP PO).
czytaj więcej
BIZNES 2016-06-08

Nowy związek przedsiębiorców z branży obronnej

Powstanie ZPP PO to efekt współpracy Związku Przedsiębiorców i Pracodawców oraz portalu Defence24.pl.
czytaj więcej
BIZNES 2015-11-09

Check Point ujawnia tożsamość „Rakietowych Kociaków”

9 listopada firma Check Point Software Technologies, specjalizująca się w zabezpieczeniach sieciowych, zaprezentowała raport, w którym zaprezentowała szczegółowe dane oraz analizę działalności grupy „Rocket Kitten”, najprawdopodobniej powiązanej z irańskim KSRI
czytaj więcej