Biuro prasowe

BIZNES 2021-10-14

GROT po Szkole Ognia

Modułowy System Broni Strzeleckiej GROT – flagowa konstrukcja Fabryki Broni została przedstawiona w najnowszych filmach Szkoły Ognia, specjalistycznego ośrodka, w którym szkolą się jednostki specjalne z całego świata.
czytaj więcej
BIZNES 2021-02-05

Mennica Legacy Tower wins the European Property Awards!

Mennica Legacy Tower wins the European Property Awards!
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-04

Zimowe obowiązki zarządcy

Praca zarządcy nieruchomości w okresie zimowym jest bardzo wymagająca - komentarz Mariusza Łubińskego, prezesa firmy Admus Zima to początek wytężonej pracy dla wielu branż, w tym dla firm zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami.
czytaj więcej
BIZNES 2019-11-20

Ops-Core z kolejnym kontraktem dla USSOCOM

Ops-Core, wchodzący w skład Gentex Corporation, otrzymał kontrakt na dostawę hełmów dla Dowództwa Operacji Specjalnych Stanów Zjednoczonych (USSOCOM) o wartości maksymalnej 95 mln USD
czytaj więcej
Obronność BIZNES 2019-10-01

Warszawskie Forum Bezpieczeństwa rozpocznie się już 2 października!

Już 2 października rozpocznie się Warsaw Security Forum 2019 roku. Wśród ponad 1500 gości z całego świata jest 24 przedstawicieli administracji zagranicznej, oficjalna delegacja Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych, a także światowej klasy eksperci.
czytaj więcej
BIZNES 2018-09-21

Funkcjonariusze Straży Granicznej pobiegną wokół Niepodległej!

W 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości Straż Graniczna organizuje bieg sztafetowy „Wokół Niepodległej”. Funkcjonariusze i pracownicy Straży Granicznej będą biegli wzdłuż polskiej granicy nieprzerwanie przez 18 dni, pokonując dystans ok. 3600 km.
czytaj więcej
BIZNES 2018-02-27

Nowe stanowisko w strukturach Axis Communications

Jako wiceprezes na Europę, Bliski Wschód i Afrykę (EMEA), Verena Rathjen będzie odpowiedzialna za długofalowy sukces w regionie i strategię rozwoju firmy na dynamicznie rozwijającym się rynku, uwzględniającą poszerzone portfolio rozwiązań.
czytaj więcej
BIZNES 2018-02-01

Axis Communications przenosi działalność operacyjną do nowego biura

Axis Communications, lider rynku sieciowych systemów dozorowych, w związku z dynamicznym rozwojem w Polsce, dokonał uroczystego otwarcia swojej nowej siedziby.
czytaj więcej
BIZNES 2018-01-03

2017 – kolejny rok wzrostu branży ochrony osób i mienia - podsumowanie

Rok 2017 był dla rynku ochrony osób i mienia kolejnym rokiem dynamicznych zmian i wzrostu, zanotowanych pomimo wprowadzenia minimalnej stawki godzinowej. Potwierdzają to prognozy Deloitte zgodnie z którymi wartość rynku ochrony osób i mienia w Polsce ma wzrosnąć.
czytaj więcej
BIZNES 2016-07-14

R&D w obronności - debata ZPP PO

O możliwościach współpracy NCBiR i przemysłu dyskutowali z ministrem Jarosławem Gowinem oraz dyrektorem NCBiR Maciejem Chorowskim uczestnicy konferencji zorganizowanej przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Przemysłu Obronnego (ZPP PO).
czytaj więcej