Biuro prasowe

BIZNES 2021-07-30

Największa pasieka w Polsce

Dwanaście lat działalności i ponad 3000 uli – tyle potrzebowali Miodziarze, aby Pasieki Rodziny Sadowskich stały się nie tylko rozpoznawalną i najchętniej kupowaną przez konsumentów marką naturalnych miodów, ale także największym gospodarstwem pasiecznym w Polsce.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-29

Fleksitarian przybywa szybciej niż osób na diecie bezmięsnej

W kwietniu bieżącego roku, przeprowadziliśmy badanie ilościowe na reprezentatywnej próbie przeszło 1,000 mieszkańców Polski.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-27

Królewskie Mleczko Malinowe, czyli malinowa lekkość już w sprzedaży!

Do królewskiej rodziny z Wawelu - Królewskiego Mleczka Waniliowego i Śmietankowego - dołączył nowy smak. Królewskie Mleczko Malinowe to aromatyczna, owocowa propozycja dla wszystkich miłośników pianek w czekoladzie.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-26

Lody już nie tylko dla ochłody, czyli wiodące trendy w branży

Celebrowanie okazji i dostarczanie sobie przyjemności, wyrafinowana przekąska, multisensoryczne doświadczenia. Maksyma „lody dla ochłody” wydaje się być dziś dalece niewystarczająca.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-23

Od lodowej kanapki do multisensorycznej przyjemności

W maju br. sprzedaż lodów za ostatnie 11 miesięcy osiągnęła wynik 3 110 mld zł, co oznacza wzrost na poziomie 7 proc. w porównaniu do analogicznego okresu w ubiegłych latach . Polacy lubią lody, szczególnie mając do wyboru bogatą ofertę smaków, dodatków czy form podania.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-20

Zawsze jest sezon na MLEKOVITĘ

W liczącym ponad 1000 pozycji asortymencie MLEKOVITY dostępne są produkty, które zaspokajają potrzeby konsumentów niezależnie od pory roku. W sezonie letnim największą popularnością cieszą się wyroby wykorzystywane do przygotowywania lekkich posiłków oraz mleczne przekąski.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-16

Czy w Polsce mamy rynek alkoholi premium?

W Polsce z roku na rok wzrasta sprzedaż trunków w wyższej cenie. Pojawiają się nawet opinie o „premiumizacji” rynku alkoholi w Polsce. Ale co to właściwie oznacza? I czy w Polsce za premium uchodzi to samo, co w zachodnich i południowych krajach Europy?
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-14

JNT rozwija kategorię win gronowych z Nowego Świata i podpisuje umowę z Karoliną

JNT Group buduje kategorię win gronowych z Nowego Świata. Firma wprowadza na rynek 3 kolekcje nowoczesnych win: Freeway z Kalifornii, Moonlight Lake z Australii oraz Los Flamingos z Chile. Ich ambasadorką została Karolina Gilon.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-07

Tetra Pak w gronie 50 Liderów Zrównoważonego Rozwoju i Klimatu

Tetra Pak znalazła się w gronie 50 światowych Liderów Zrównoważonego Rozwoju i Klimatu. Jedną z wiodących firm w zakresie pakowania i przetwórstwa żywności doceniono za zaangażowanie w budowanie zrównoważonej przyszłości.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-06

ID Logistics rozpoczyna obsługę sklepu internetowego Lindt&Sprüngli

ID Logistics rozszerzył współpracę z Lindt&Sprüngli (Poland), światowym liderem na rynku czekolady premium, i rozpoczął obsługę sprzedaży internetowej tego producenta w centrum dystrybucyjnym w Grodzisku Mazowieckim.
czytaj więcej