Biuro prasowe

BIZNES 2018-12-10

Nowa linia win Jack Rabbit Premium Selection

Jack Rabbit rozszerza swoją ofertę produktową na polskim rynku i wprowadza nową linię win Premium Selection. W jej ramach dostępne będą czerwone wino Zinfandel z Kalifornii oraz białe Sauvignon Blanc z Chile.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-05

NAJLEPSZE ZE ZBOŻA NA ŚWIĄTECZNYM STOLE

W wielu domach rozpoczynają się już przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Planujemy zakup prezentów dla najbliższych i świąteczne menu.
czytaj więcej
BIZNES 2018-11-29

Ketchup Curry – nowy sos marki Fanex

Fanex wprowadził na rynek nowy sos – Ketchup Curry. Receptura przypadnie do gustu miłośnikom orientalnych smaków z charakterem. Pomidorowa baza sosu została wzbogacona mieszanką przypraw kuchni azjatyckiej, która doda wyrazistości zarówno potrawom mięsnym, jak i warzywnym.
czytaj więcej
BIZNES 2018-11-28

Tych przypraw nie może zabraknąć w sklepie przed Świętami!

Czym doprawiamy dania w Boże Narodzenie? Galeo – jeden z liderów rynku przypraw – zdradza, które przyprawy i zioła z jego oferty najczęściej w tym okresie znikają ze sklepowych półek.
czytaj więcej

Dlaczego cyberbezpieczeństwo jest ważne dla przemysłu spożywczego?

Warszawa, 23 lipca 2018 r. – Jak podaje Schneider Electric, lider cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, tylko w ostatnich 3 latach odnotowano wzrost cyberataków przemysłowych o 2100%.
czytaj więcej
BIZNES 2018-11-21

Vegeta Natur doceniona i nagrodzona

Vegeta Natur to przyprawa uniwersalna, której nie powinno zabraknąć w żadnym domu. Będąca w segmencie przypraw naturalnych Vegeta Natur gwarantuje idealny smak inspirowany naturą. To również wysokiej jakości receptury, bogactwo przypraw, ziół i warzyw.
czytaj więcej
BIZNES 2018-11-16

Pasty warzywne Podravka ze złotym godłem Konsumenckiego Lidera Jakości

Decyzją polskich konsumentów pasty warzywne Ajvar, Pindżur i Relish Podravka zostały nagrodzone najwyższym odznaczeniem plebiscytu Konsumencki Lider Jakości – złotym godłem, w kategorii pasty warzywne.
czytaj więcej

Żabka Polska z nowoczesnym narzędziem HR do zarządzania czasem pracy

Żabka Polska wdrożyła rozwiązanie do zarządzania czasem pracy w oparciu o system SAP Fiori. Za realizację wdrożenia odpowiadała firma GAVDI Polska.
czytaj więcej
BIZNES 2018-11-08

Nowa odsłona słodkich sosów Fanex

Słodkie sosy deserowe Fanex, są teraz dostępne w nowych butelkach w kolorze ecru. Jednocześnie firma ulepszyła recepturę produktów, dodając do składu większą ilość owoców. Fanex uprościł także etykiety na opakowaniach i dodał nowatorskie oznakowanie numeryczne.
czytaj więcej
BIZNES 2018-11-06

Duet idealny – Telepizza już na PizzaPortal.pl

PizzaPortal.pl poszerza grono lokali dostępnych w serwisie o lubianą sieć pizzerii z hiszpańskim rodowodem. W ofercie platformy od października znajduje się Telepizza z blisko 70 restauracjami w 35 polskich miastach.
czytaj więcej