Biuro prasowe

BIZNES 2020-03-31

Poczuj smak wakacji z nowym Lechem Shandy Spritz

Na zbliżający się sezon letni Lech Shandy powraca z nowym wariantem połączenia piwa i lemoniady. Oryginalny Lech Shandy Spritz o smaku popularnego włoskiego drinka, to idealna propozycja dla wszystkich, którzy już teraz pragną poczuć smak wakacji!
czytaj więcej

Czy na whisky można zarobić?

Dziś whisky to trzecia najchętniej spożywana kategoria alkoholi w Polsce. Do jego wyjątkowego wachlarza smakowo-aromatycznego przekonują się kolejni miłośnicy mocnych trunków. Okazuje
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-26

SZTUKA WINIARSKA W POLSCE

Sztuką jest produkcja wyśmienitego wina, a jeszcze większą sztuką jest właściwa jego ocena.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-25

Rozwiązania ekspozycyjne wsparciem bezpieczeństwa higienicznego w sklepach

W ostatnim czasie widać, jak ważną rolę odgrywa branża handlowa, gdzie sprawnie funkcjonujące sklepy, z pełnymi półkami towaru, i wydajne łańcuchy dostaw zapewniają klientom poczucie bezpieczeństwa.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-24

Kto zyska a kto straci na koronawirusie? Wpływ epidemii na rynek spożywczy

Od dwóch tygodni jesteśmy bombardowani doniesieniami z rynku handlu detalicznego artykułami spożywczymi – nasiliły się wizyty w sklepach wielkopowierzchniowych i zakupy na zapas, sklepy internetowe z żywnością mają bardzo wydłużone terminy dostaw.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-23

Pora na Pola z kolejną emisją akcji na Beesfundzie

Pora na Pola to internetowy targ naturalnego jedzenia z dostawą do domu, który zrzesza sprawdzonych i zaufanych rolników oraz producentów najwyższej jakości żywności.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-23

VAN PUR S.A.: WSPIERAMY POLAKÓW I PRZEZNACZAMY 2 MLN NA WALKĘ Z KORONAWIRUSEM

Pierwszy milion złotych przekaże na wsparcie szpitali, drugi przeznaczy na Fundusz dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-23

VAN PUR PRZEZNACZA 2 MLN NA WALKĘ Z KORONAWIRUSEM

Van Pur S.A. największa polska spółka piwowarska, producent marek takich jak Łomża, Karpackie czy Cortes, włącza się do walki z pandemią koronawirusa w Polsce.
czytaj więcej

Ponad 6 ton produktów mięsnych Tarczyński S.A. trafi do szpitali zakaźnych

Firma Tarczyński S.A. rozpoczęła przekazywanie swoich produktów do wszystkich 19 szpitali zakaźnych na terenie całej Polski. Dodatkowo wyroby marki trafią też do placówek charytatywnych we Wrocławiu.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-17

Polskie piwo rzemieślnicze w Norwegii

Bezalkoholowe piwo rzemieślnicze PINTA Mini Maxi Mango będzie od czerwca tego roku oferowane w sieci sklepów Vinmonopolet w Norwegii.
czytaj więcej