Robotyka i SI”, „E-sport”, „Inteligentny dom” –  nowe kategorie w serwisie agencyjnym Newseria Innowacje. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem powiadomień z tych kategorii, prosimy o dokonanie zmian po zalogowaniu się do swoich profili. 

Biuro prasowe

BIZNES 2019-08-22

Nowe logo marki Gerber

Marka Gerber to w Polsce niekwestionowany lider w kategorii gotowych dań dla niemowląt i małych dzieci. Historia produktów z charakterystyczną, szkicowaną węglem, buzią małej dziewczynki zaczęła się już w 1927 roku. Teraz, po ponad 90 latach działania, marka odświeża swoje logo.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-20

Grześki wracają do szkoły!

Dla wszystkich, którzy po wakacyjnej przerwie wracają do klas i sal wykładowych Grześki mają specjalną ofertę. W ramach promocji pod hasłem Grześki & paczka Jazda do szkoły chrupiące wafelki Grześki i najeżone bakaliami batony Jeżyki można kupić w supercenach.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-01

Coca-Cola rozszerza portfolio o nowy napój energetyzujący – Coca-Cola Energy

Coca-Cola rozszerza portfolio o zupełnie nowy i wyjątkowy napój energetyzujący – Coca-Cola Energy
czytaj więcej
BIZNES 2019-07-22

Kinowa kampania limitowanej edycji wód smakowych Żywiec Zdrój w Cinema City

W kinach Cinema City w całej Polsce, pod hasłem „Złap pragnienie w sieć orzeźwienia”, wystartowała kampania limitowanej edycji wody Żywiec Zdrój oraz dwóch jej wariantów smakowych – super-limonkowego i ultra-poziomkowego. Występuje w niej słynny kinowy super-bohater – SpiderMan.
czytaj więcej
BIZNES 2019-07-15

Fanex: Imponująca sprzedaż majonezu latem

Fanex - lider w produkcji sosów dla rynku Horeca, zauważa systematyczny wzrost sprzedaży majonezu i sosów majonezowych na poziomie ok. 9% rok do roku.
czytaj więcej
BIZNES 2019-07-09

Jedyne takie na rynku - zapiekane makrele od SEKO

Po hawajsku lub po azjatycku – SEKO S.A., polskie przedsiębiorstwo przetwórstwa rybnego, pokazuje kolejne rybne nowości. Tym razem jest to jedyny taki produkt na rynku – zapiekana makrela w dwóch smakach.
czytaj więcej
BIZNES 2019-07-02

Dan Cake wynajął ponad 4,4 tys. m2 w Śląskim Centrum Logistycznym

Dan Cake Polonia, jeden z czołowych producentów w branży piekarniczo-cukierniczej w Polsce, podpisał umowę najmu z Biurem Inwestycji Kapitałowych. Firma będzie wynajmowała ponad 4,4 tys. m2 powierzchni magazynowo-biurowej w Śląskim Centrum Logistycznym w Sosnowcu.
czytaj więcej
BIZNES 2019-06-27

Prezes SEKO o planach swojej firmy z okazji Światowego Dnia Rybołówstwa

To ważny dzień dla branży rybnej – 27 czerwca obchodzony jest Światowy Dzień Rybołówstwa. Z tej okazji zapytaliśmy Kazimierza Kustrę, prezesa firmy SEKO SA, wiodącego polskiego przedsiębiorstwa rybnego, o plany i trendy na najbliższe lata.
czytaj więcej
BIZNES 2019-06-25

zGRILLowane sosy od SEKO

SEKO S.A., polskie przedsiębiorstwo przetwórstwa rybnego, wprowadziło na rynek kolejne nowości produktowe. Tym razem są to sosy z serii „zGRILLowane” jako pyszny dodatek do potraw z grilla. Występują w 4 wariantach smakowych.
czytaj więcej
BIZNES 2019-06-18

FRoSTA obchodzi 20. urodziny! Co osiągnęła w tym czasie?

FRoSTA, lider mrożonych produktów rybnych, obchodzi 20 lat działalności w Polsce. Co w tym czasie osiągnęła?
czytaj więcej