Biuro prasowe

Czy wybór konkretnych dań zrewolucjonizuje rynek diet pudełkowych?

Czy unowocześniane oferty diet pudełkowych będą stanowiły konkurencję dla restauracji? Czy cateringi mogą całkowicie odejść od zamówień opartych na pełnych dietach?
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-23

Marka Slodkie posadzi 1000 m2 lasu!

W efekcie współpracy z Fundacją Las na Zawsze za każde złożone zamówienie producent słodyczy reklamowych sadzi 1 m2 lasu. Dzięki działaniom firmy w niespełna pół roku zebrano środki na zalesienie powierzchni wielkości 1000 m2!
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-22

Orbit® odświeża swój look!

Marka zdecydowała się na zmianę identyfikacji wizualnej. Obejmuje ona zarówno odświeżenie dotychczasowego logotypu, jak i metamorfozę designu opakowań wszystkich dostępnych na polskim rynku bezcukrowych gum i miętusów Orbit®.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-20

Sezonowe smaki w restauracji. Czy można zatrzymać je przez cały rok?

O tym, jak ważnym aspektem jest sezonowość w branży spożywczej nie trzeba nikogo przekonywać. Jak się jednak okazuje, świeże smaki można oferować swoim gościom znacznie dłużej. Marka Perino podpowiada, jak to zrobić.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-17

Sokołów promuje aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży

Mecz finałowy na Stadionie Miejskim Legii w Warszawie zakończył turniej Sokoliki Cup, których sponsorem była firma Sokołów - producent linii Sokoliki. Na turnieju był także obecny utytułowany piłkarz – Łukasz Fabiański, który jest ambasadorem marki Sokoliki.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-17

„Herbapol-Lublin” startuje z kampanią nowych napojów herbaLOVE

Firma „Herbapol-Lublin” S.A. rozpoczyna kampanię wspierającą nowości, jakimi są napoje owocowo-herbaciane herbaLOVE. Hasło kampanii - „Z miłości do smaku i orzeźwienia!” podkreśla najważniejsze atrybuty tych produktów.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-17

Lidl wprowadza nowy produkt z winem z polskiej winnicy

Od 17 czerwca klienci znajdą na półkach Lidl Polska nowy produkt - mule w winie z polskiej winnicy. Do przygotowania produktu użyto białe wino wytrawne Palava 2021 z podwrocławskiej Winnicy Niemczańskiej.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-15

Galaretki nadziewane Fresh&Fruity Exotic od Wawel – limitowana edycja

Poznaj smaki egzotycznej przygody zamknięte w znanych i lubianych galaretkach nadziewanych Fresh&Fruity.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-14

Klienci Everli zapłacą o 40% mniej za roczny abonament Plus

Everli obniża o ponad 40 proc. cenę rocznego abonamentu.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-14

Kraftowa atrakcja w Beskidach

Od maja 2022 roku w Wieprzu koło Żywca można zwiedzać PINTĘ, największy rzemieślniczy browar w Polsce oraz PINTA Barrel Brewing, jedyny w Polsce browar wyspecjalizowany w warzeniu piw dzikich i starzeniu piw w drewnianych beczkach.
czytaj więcej