Biuro prasowe

BIZNES 2019-04-19

Moc inspiracji na świąteczne wypieki z marką Electrolux

Przygotowywanie świątecznych ciast i deserów to prawdziwa gratka dla miłośników słodkości, Zainspiruj się naszymi przepisami na same pyszności i przekonaj się, które produkty marki Electrolux sprawdzą się wyśmienicie podczas wszystkich kulinarnych eksperymentów.
czytaj więcej
BIZNES 2019-04-15

Cut The Mustard projektuje opakowania dla marki „Drugie Śniadanie”

Cut The Mustard od ubiegłego roku konsekwentnie rozwija dział design, odpowiedzialny m.in. za projekty opakowań. Efektem tych działań było powierzenie przez firmę Dawtona zadania zaprojektowania opakowań marki „Drugie Śniadanie”.
czytaj więcej
BIZNES 2019-04-08

Charles Brand nowym prezesem Tetra Pak na Europę i Azję Środkową

Charles Brand został powołany na prezesa Tetra Pak na Europę i Azję Środkową (E&CA). Jednocześnie pozostanie on w gronie globalnych liderów firmy.
czytaj więcej
BIZNES 2019-04-05

„Herbapol-Lublin” S.A. wprowadza na rynek produkty BIO

„Herbapol-Lublin” S.A., jeden z największych polskich producentów herbat oraz lider w segmencie syropów owocowych, wprowadza na rynek linię produktów ekologicznych.
czytaj więcej

„Herbapol-Lublin” z kampanią promującą nową formułę syropów z witaminą D

„Herbapol-Lublin”, jeden z największych polskich producentów herbat oraz lider w segmencie syropów owocowych, wprowadza na rynek nową formułę syropów owocowych.
czytaj więcej
BIZNES 2019-04-04

Z magazynu na wielkanocny stół

ID Logistics, operator w dedykowanej logistyce kontraktowej, podsumował przygotowania do przedświątecznych dostaw magazynowych. O tym jak w tym roku przebiegał wielkanocny szczyt towarowy mówi Marcin Papuga, dyrektor magazynu ID Logistics - centrum dystrybucyjnego Lindt&Sprüngli.
czytaj więcej
BIZNES 2019-04-03

Polacy coraz chętniej zamawiają jedzenie online – znamy wyniki raportu

Rynek zamówień jedzenia online rośnie w tempie nawet 50 proc. rocznie, a jego wartość to blisko 0,9 mld zł – wynika z danych PizzaPortal.pl. Dziś jedzenie w Polsce zamawia prawie 25 mln osób, które z każdym rokiem przeznaczają na ten cel większe środki.
czytaj więcej

Coca-Cola Polska wśród liderów CSR

21 dobrych praktyk Coca-Cola znalazło się w najnowszym raporcie „Odpowiedzialny Biznes w Polsce 2018"
czytaj więcej
BIZNES 2019-03-29

BelVita Soft Bakes Filled – miękka nowość z pysznym nadzieniem

Lider sprzedaży ciastek pożywnych, marka belVita, rozszerza portfolio miękkich przekąsek o nowość z nadzieniem.
czytaj więcej
BIZNES 2019-03-29

Rośliny to przyszłość! Flora. 100% roślinna. Dobra dla serca.

Receptura oparta na kompozycji trzech cennych olejów, zawartość niezbędnych kwasów tłuszczowych Omega-3 i 6 oraz 100% roślinny skład – oto dwa odświeżone warianty marki Flora: Flora Original oraz Flora Light. To wyjątkowe propozycje dla wszystkich, którzy dbają o zdrowie serca.
czytaj więcej