Biuro prasowe

BIZNES 2020-06-05

Z przyjemnością dla przyszłości. Wedel przyjmuje strategię CSR

Pod hasłem "Z przyjemnością dla przyszłości", Wedel systematyzuje dotychczasową bogatą działalność z obszaru społecznej odpowiedzialności i przyjmuje strategię CSR na lata 2020-2027.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-05

#DobraRobotaChallenge, czyli kim chcę być, gdy dorosnę

By przybliżyć najmłodszym charakter pracy w różnych zawodach, z inicjatywy Fundacji „Wawel z Rodziną” powstał #DobraRobotaChallenge. W wyzwaniu tym, dorośli przybliżają dzieciom specyfikę swojej pracy w krótkich materiałach wideo.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-04

Marka Neptun wraca na rynek

Po wieloletniej nieobecności na sklepowe półki wracają produkty marki Neptun. Grupa Kapitałowa Graal reaktywowała popularną markę rybną i rozpoczęła proces wprowadzania jej na rynek.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-04

Rozwój rynku polskich win

Polskie wina są fenomenem ostatnich lat. Choć branża winiarska w naszym kraju odrodziła się zaledwie kilka lat temu to wina z Polski są już nagradzane na międzynarodowych konkursach.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-02

Impulsy czekają na odmrożenie

Najnowsze dane Nielsen dla kategorii lodów wskazują spadki – głównie za sprawą wariantów impulsowych wypieranych teraz przez większe formaty familijne. Czy wraz z łagodzeniem obostrzeń związanych z pandemią i wzrostem temperatur ten trend się obróci?
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-01

Przyprawiające o zachwyt warsztaty kulinarne z Appetitą i Ewą Wachowicz

Appetita, z portfolio firmy Colian, zorganizowała niezapomniane warsztaty kulinarne z ekspertką dobrego smaku i stylu, Ewą Wachowicz. 20 czerwca br. laureaci konkursu „Przypraw nas o zachwyt 2” doskonali umiejętności kulinarne pod okiem ambasadorki marki.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-28

Puszka dla Maluszka od NAN 2

W Kreatywnej Pracowni NAN 2 możesz zaprojektować wyjątkową etykietę magnetyczną z imieniem i zdjęciem swojego maluszka!
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-27

City Line - nowa linia produktów Caffè Vergnano!

Caffè Vergnano wprowadza na rynek City Line, czyli nową linię kaw dla sektora detalicznego. Mieszanki, nawiązujące smakiem i aromatem do najlepszych włoskich tradycji parzenia kawy, dostępne są już w polskim sklepie internetowym marki.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-26

Japońska fabryka żywności instaluje urządzenia chłodnicze CO2 Panasonic

Firma Tanpopo Japanese Food, japoński producent sushi z siedzibą w Wielkiej Brytanii, wyposażyła niedawno swój magazyn w Feltham w zachodnim Londynie w agregaty skraplające z linii Panasonic CO2 Cold Chain.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-21

Fanex wprowadza Paluszki Żerańskie Słono-Pikantne

Fanex – polski producent sosów oraz dodatków spożywczych dla branży HoReCa, wprowadził na rynek nowy smak swoich flagowych Paluszków Żerańskich. Słono-Pikantna wersja przekąsek przypadnie do gustu miłośnikom nieco ostrzejszych smaków z charakterem.
czytaj więcej