Biuro prasowe

BIZNES 2020-05-28

Puszka dla Maluszka od NAN 2

W Kreatywnej Pracowni NAN 2 możesz zaprojektować wyjątkową etykietę magnetyczną z imieniem i zdjęciem swojego maluszka!
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-27

City Line - nowa linia produktów Caffè Vergnano!

Caffè Vergnano wprowadza na rynek City Line, czyli nową linię kaw dla sektora detalicznego. Mieszanki, nawiązujące smakiem i aromatem do najlepszych włoskich tradycji parzenia kawy, dostępne są już w polskim sklepie internetowym marki.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-26

Japońska fabryka żywności instaluje urządzenia chłodnicze CO2 Panasonic

Firma Tanpopo Japanese Food, japoński producent sushi z siedzibą w Wielkiej Brytanii, wyposażyła niedawno swój magazyn w Feltham w zachodnim Londynie w agregaty skraplające z linii Panasonic CO2 Cold Chain.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-21

Fanex wprowadza Paluszki Żerańskie Słono-Pikantne

Fanex – polski producent sosów oraz dodatków spożywczych dla branży HoReCa, wprowadził na rynek nowy smak swoich flagowych Paluszków Żerańskich. Słono-Pikantna wersja przekąsek przypadnie do gustu miłośnikom nieco ostrzejszych smaków z charakterem.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-20

Mondelez przyśpiesza realizację zobowiązań z zakresu CSR

Mondelēz International ogłosił raport społecznej odpowiedzialności „Snacking made right”. Firma spełnia lub przekracza zobowiązania dotyczące zrównoważonego rozwoju na rok 2019 i jest na bardzo dobrej drodze do realizacji wszystkich celów do roku 2025.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-20

Nowe sałatki z rybą Salatino Active trafiły na rynek

Grupa Graal odnotowała w ciągu ostatnich 10 tygodni widoczne wzrosty sprzedaży i nie poprzestaje na tym. Holding wprowadza na rynek sałatki funkcjonalne Salatino Active. To gotowe posiłki bez konserwantów, stworzone z myślą o tych, którym brakuje czasu na gotowanie.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-18

Trwa akcja Sokołów Pomaga

Pomoc od Sokołowa nadal napływa do potrzebujących. W ramach ogólnopolskiej akcji „Sokołów Pomaga”, firma przekazała ponad 20 ton produktów żywnościowych na rzecz osób w potrzebie oraz 300 000 zł na zakup środków ochronnych dla personelu medycznego.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-15

MINI CHAŁWA – tradycyjny produkt w nowoczesnym formacie convienience

Polacy doceniają smak chałwy, która od lat jest zakorzeniona w polskiej tradycji, jednak oczekiwania konsumenckie ulegają zmianom zgodnie z panującymi trendami. Dziś po przekąski często sięgamy impulsywnie, wybierając je już w samym sklepie.
czytaj więcej

Schneider Electric dokonuje akwizycji ProLeiT

Schneider Electric, globalny lider cyfrowej transformacji, ogłosił plan przejęcia ProLeiT – firmy zajmującej się dostarczaniem rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej, technologii kontroli procesów oraz systemów zarządzania produkcją (MES) dla przemysłu spożywczo-napojowego.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-12

Wpływ pandemii COVID-19 na branżę winiarską

Zamknięte restauracje, a także ograniczony dostęp do sklepów mogą przyczynić się do zmarnowania nawet miliarda litrów wina. Nagły wzrost cen walut odbija się również negatywnie na importerach. Mniejszy zysk ze sprzedaży przekłada się bezpośrednio na ich kondycję finansową.
czytaj więcej