Biuro prasowe

BIZNES 2022-12-08

W jaki sposób metawersum ma szansę zmienić nasze życie i biznes?

Eksperci DXC Technology wskazują na 5 najważniejszych trendów
czytaj więcej
BIZNES 2022-12-08

Hiring Freeze? Specjaliści posługujący się językiem Scala nie muszą się obawiać

Choć na zachodzie w firmach związanych z branżą IT wciąż utrzymuje się tzw. zjawisko “hiring freeze”, w Europie sytuacja jest zupełnie inna. Firmy zamiast zamrażać, rozpędzają swoje rekrutacje.
czytaj więcej
BIZNES 2022-12-08

Hikvision prezentuje swoje pierwsze moduły pamięci DDR5. Wysoka wydajność w przy

Hikvision, lider branży Security, regularnie rozszerza swoją ofertę o nowe produkty, w tym podzespoły skierowane do graczy. Tym razem producent z dumą prezentuje swoje pierwsze pamięci RAM DDR5, które trafiają na rynek w ramach serii U1.
czytaj więcej
BIZNES 2022-12-08

Absolutny rekord podkręcania GeForce RTX 4080. I to w tej wersji!

Galax, czyli firma, która stoi za marką KFA2, od dawna znana jest z produkowania wyłącznie wysokiej jakości autorskich wariantów kart graficznych NVIDIA GeForce. Dziś dowiedzieliśmy się, że za pomocą jednej z nich ustanowiono rekord podkręcania dla GeForce RTX 4080.
czytaj więcej
BIZNES 2022-12-08

Zdalne hakowanie samochodów za pomocą numeru VIN

Aplikacja mobilna w samochodzie może być furtką dla hakerów - ostrzegają specjaliści od bezpieczeństwa. Sam Curry, niezależny badacz, znalazł luki w oprogramowaniu wykorzystywanym przez kilku producentów samochodów.
czytaj więcej
BIZNES 2022-12-07

BiometrIQ i IDR&D ogłaszają partnerstwo w zakresie systemów biometrycznych

BiometrIQ i IDR&D ogłaszają strategiczne partnerstwo w zakresie wdrażania zaawansowanych systemów biometrycznych w Polsce.
czytaj więcej
BIZNES 2022-12-07

Bookero: polski start-up rewolucjonizuje zarządzanie kalendarzem przedsiębiorców

Bookero dokonuje rewolucji na rynku rezerwacji. To innowacyjny kalendarz, który w prosty i szybki sposób pozwala zarządzać bukingami. Platforma w znacznym stopniu pomaga właścicielom biznesów w efektywnym kierowaniu firmami.
czytaj więcej
BIZNES 2022-12-07

Jak nie płacić za hosting w chmurze nawet 3 miesiące w roku?

Chmura to doskonała opcja dla tych, którzy szukają niedrogiego sposobu na hosting serwisu e-commerce w bezpiecznym i wydajnym środowisku. Dowiedz się, jak w ogóle nie płacić za hosting w chmurze, nawet przez 3 miesiące w roku.
czytaj więcej
BIZNES 2022-12-07

Cyberzagrożenia traktowane po macoszemu. Szefowie ds. bezpieczeństwa IT ignorują

Eksperci prawni oraz specjaliści od bezpieczeństwa IT apelują, by firmy przywiązywały większą uwagę do wewnętrznych skarg dotyczących cyberzagrożeń. W innym przypadku powstrzymanie nasilających się cyberataków będzie niemożliwe.
czytaj więcej
BIZNES 2022-12-06

Rockwell Automation wprowadza FLEXHA 5000

Platforma I/O została zaprojektowana w celu zredukowania stopnia skomplikowania sprzętu i kosztów dzięki zastosowaniu wygodniej zintegrowanej konstrukcji.
czytaj więcej