Biuro prasowe

BIZNES 2019-10-17

Olympus prezentuje nowy model aparatu

Olympus oficjalnie prezentuje nowy model aparatu z wbudowaną pięcioosiową stabilizacją obrazu
czytaj więcej

Ocmer optymalizuje procesy finansowo-księgowe

Ocmer – generalny wykonawca hal przemysłowych zoptymalizował procesy finansowo-księgowe poprzez wdrożenie systemu Exact Synergy Enterprise.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-16

ERP – coraz mniej wdrożeń przekracza planowany budżet

Mniej niż połowa wdrożeń systemów ERP zakończyła się przekroczeniem pierwotnego budżetu – wynika ze statystyk portalu Statista.com opublikowanych w połowie 2019 roku.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-16

Badanie firmy Zebra: rekordowa liczba przedsiębiorstw staje się „inteligentna”

Firma Zebra Technologies Corporation (NASDAQ: ZBRA) oferująca innowacyjne rozwiązania dla biznesu pozwalające uzyskać przewagę nad konkurencją, ogłosiła dziś wyniki trzeciej edycji dorocznej ankiety Intelligent Enterprise Index (Wskaźnik inteligentnego przedsiębiorstwa).
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-16

E-commerce napędza branżę kurierską

Rynek usług kurierskich bardzo szybko ewoluuje. Proces rozwoju jest determinowany przez potrzeby odbiorców indywidualnych oraz powszechność zakupów online.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-16

Poznaj firmy i liderów biznesu na Made in Wrocław

Już w czwartek 17 października w Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia odbędzie się Made in Wrocław. To połączenie konferencji biznesowej i darmowych targów dla wszystkich mieszkańców.
czytaj więcej

Firmy muszą być dobrymi obywatelami

28% badanych zgodziłoby się na obniżenie wynagrodzenia o 10%, jeśli pracowałoby dla firmy, która angażuje się w pomoc w przeciwdziałaniu problemom społecznym.
czytaj więcej

Systemy kontroli dostępu w budynkach instytucji finansowych

Nieodpowiednie zabezpieczenie kluczowych miejsc, gdzie zapadają finansowe decyzje, w skrajnych przypadkach może wpływać na sytuację gospodarczą w kraju, a nawet globalnie.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-15

Metallic, nowa oferta SaaS od Commvault

Firma Commvault właśnie uruchomiła nowe przedsięwzięcie o nazwie Metallic™. Jest to oferta SaaS (Software as a service), która umożliwia firmom ekonomiczną ochronę danych z plików i aplikacji w środowiskach lokalnych, chmurowych i hybrydowych.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-15

Domena .EU staje się globalną

Domeny.pl: obywatele UE będą mogli rejestrować adres .EU bez względu na miejsce zamieszkania. Liczba domen .EU może jednak gwałtownie zmaleć ze względu na brexit.
czytaj więcej