Biuro prasowe

BIZNES 2021-01-26

Tydzień nowości i eksperymentów - Cooler Master prezentuje prototypy sprzętów

Cooler Master uchyla rąbka tajemnicy, czego można spodziewać się w nadchodzących miesiącach. Na wirtualnym evencie można podziwiać prototypowe obudowy, chłodzenia, peryferia, zasilacze i inne akcesoria.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-26

Candy SLIM – wąskie suszarki do niewielkich łazienek

Niewielka łazienka nie jest już przeszkodą dla posiadania suszarki do prania. Wystarczy wybrać urządzenie o kompaktowych wymiarach, które zmieści się wszędzie.Idealnym rozwiązaniem są tu suszarki Candy RapidO RO4 H7A2TEX-S i Candy SmartPRO CSO4 H7A2DE-S.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-26

Szybka kamera PTZ od Axis do dużych obszarów o słabym oświetleniu

Axis Communications właśnie zaprezentowało nowe urządzenie AXIS Q6135-LE, czyli szybką kamerę PTZ z technologią OptimizedIR o zasięgu 250 m.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-26

Commvault rozszerza gamę rozwiązań BaaS i udostępnia Metallic w Polsce

Wraz z premierą Metallic w Polsce i na ośmiu innych rynkach w regionie EMEA pojawiają się nowe rozszerzenia tego wielokrotnie nagradzanego rozwiązania.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-26

Podsumowanie roku 2020 w branży IT - wzrost wynagrodzeń

Podczas gdy wiele branż walczy o przetrwanie, rynek IT w czasie pandemii kwitnie, a zarobki rosną niezależnie od specjalizacji.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-26

Future Collars z finansowaniem ponad 5 mln PLN na rozwój edukacji online

Future Collars, nowoczesna szkoła programowania i kompetencji cyfrowych online, pozyskała 5 mln PLN od funduszy VC. Finansowanie umożliwi firmie dalszy rozwój oferty usług konsumenckich i biznesowych oraz kontynuowanie misji demokratyzacji dostępu do nauki i pracy.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-26

Polskie startupy powalczą o finał Glovo Extreme Tech Challenge

Dwa startupy z Polski wywalczyły miejsce w konkursie Extreme Tech Challenge, którego regionalną edycję sygnuje Glovo. 27 stycznia powalczą o prestiżowe zwycięstwo z konkurencją z całej Europy.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-25

Cyfryzacja opanowuje biznes, ale często brakuje pieniędzy i specjalistów

Rola digitalizacji rośnie zwłaszcza w dobie pandemii. Większość biznesów chce się cyfryzować, ale często brakuje im pieniędzy i specjalistów.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-25

Fury Skyraider - podświetlana i odporna na zalanie klawiatura dla graczy

Fury Skyraider to klawiatura gamingowa, która ma szansę zdobyć serca wielu graczy. Konstrukcja ma wbudowane wielokolorowe podświetlenie LED. Są też uchwyt na telefon lub tablet i mechanizm anti-ghostingu. Całość jest odporna na zalanie i nie kosztuje majątku.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-25

SAP Polska wśród najlepszych pracodawców Top Employer 2021

Firma SAP Polska uzyskała certyfikat Top Employer 2021 dla najlepszych pracodawców. Wyróżnienie jest przyznawane przedsiębiorstwom tworzącym wyjątkowe warunki do pracy i stosującym najwyższe standardy HR przez Top Employers Institute.
czytaj więcej