Biuro prasowe

BIZNES 2019-02-15

Cyberbezpieczeństwo w Polskich firmach 2019 [RAPORT]

Cyberataki będą kosztować przedsiębiorstwa 6 bilionów dolarów rocznie - to więcej niż zarabiają handlarze narkotyków.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-14

Edimax BR-6478AC V3 - wydajny router dla domu lub biura

Nowoczesne domy i firmy potrzebują wydajnego, niezawodnego oraz bezpiecznego Wi-Fi. Dzięki czterem antenom o wysokim wzmocnieniu, technologii 11ac i portom gigabitowym dwupasmowy router BR-6478AC V3 pozwala cieszyć się większa prędkością oraz zasięgiem sieci bezprzewodowej.
czytaj więcej

Innowacyjność – kompetencje mają kluczowe znaczenie

Przedsiębiorcy dostrzegają potencjał drzemiący w cyfrowej transformacji. 92% przedstawicieli europejskiego sektora MŚP, którzy wzięli udział w badaniu Ricoh wskazuje, że ta ma znaczący wpływ na ich branżę, ale tylko 41% z nich jest gotowa na zmiany, które przyniesie.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-13

Jaka jest sieć przyszłości?

Firmowa sieć to obszar, w którym stosuje się wiele innowacyjnych rozwiązań: sieć definiowaną programowo (SDN), sztuczną inteligencję, czy IoT. Wszystkie te elementy mają dziś ogromny wpływ na jej funkcjonowanie. Oto bliżej kilka z nich, istotnych dla większości organizacji.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-13

Hakerzy w słusznej sprawie

Po nietypowe rozwiązanie sięgnął szwajcarski rząd. Świadomie zaprosił do ataku profesjonalnych hakerów, który mają „przetestować” krajowy system głosowania online.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-13

Do 2022 roku 40% organizacji przyjmie uwierzytelnianie biometryczne SaaS

Rozpowszechniający się zwyczaj przynoszenia własnych urządzeń do pracy sprawił, że tradycyjne metody zabezpieczeń, takie jak hasła lub przekazywane przez SMS kody autoryzacyjne, wydają się już przestarzałe.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-13

Duża aktualizacja Project Fame już pod koniec lutego

Cherrypick Games, notowany na NewConnect producent gier mobilnych, wprowadzi pod koniec lutego nowe funkcjonalności do swojego idle clickera – Project Fame.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-13

Walentynki i technologie

Walentynki i technologie. Komentuje dr Dominika Kaczorowska-Spychalska z Wydziału Zarządzania UŁ
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-13

JMMJ świętuje 10-lecie swojej obecności na polskim rynku

JMMJ, polski producent spersonalizowanych usług programistycznych, obchodzi właśnie swoje 10-lecie. Z tej okazji firma pragnie poinformować o odświeżonej identyfikacji wizualnej.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-13

Tenda AC8 - gigabitowa wydajność dla każdego

Tenda AC8 to router stworzony dla użytkowników z szerokopasmowym łączem, którzy chcą w pełni wykorzystać potencjał szybkiego internetu.
czytaj więcej