Biuro prasowe

BIZNES 2023-11-28

Jak technologia zmienia oblicze ratownictwa?

Wraz z postępem cyfrowym organizacje poszukiwawcze nadal są często wzywane przez policję do wspierania służb ratunkowych w poszukiwaniu zaginionych i często bezbronnych osób.
czytaj więcej
BIZNES 2023-11-28

Spółka Brother Technology otrzymała platynowy certyfikat RBA

Firma Brother Industries ogłosiła, że jej spółka zależna Brother Technology (Shenzhen) Ltd, zajmująca się produkcją drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych, została poddana audytowi przez Responsible Business Alliance (RBA) i otrzymała certyfikat Platinum, czyli najwyższą ocenę.
czytaj więcej
BIZNES 2023-11-27

Zalman CNPS10X Optima II Black RGB — efektowne chłodzenie dla wymagających

Wśród graczy nie brakuje osób, które wymagają wydajnego oraz dobrze wyglądającego chłodzenia do procesora. Zalman CNPS10X Optima II Black RGB wydaje się być dla nich świetnym wyborem.
czytaj więcej
BIZNES 2023-11-27

Cała prawda o technologii 5G

Chociaż mogłoby się wydawać, że technologia 5G jest tematem globalnej dyskusji od dawna, to wiele przedsiębiorstw, które zastanawiają się nad wykorzystaniem jej korzyści w Europie, dopiero rozpoczyna rozważania na jej temat.
czytaj więcej
BIZNES 2023-11-27

Genesis: nowa podkładka z podświetleniem Boron 500 XXL RGB Logo

Genesis zaprezentował kontynuację popularnej linii akcesoriów dla graczy - gamingową podkładkę pod mysz Boron 500 XXL RGB Logo. To produkt skierowany zarówno do entuzjastów i profesjonalistów e-sportu, jak też casualowych graczy, poszukujących wyjątkowego połączenia stylu
czytaj więcej
BIZNES 2023-11-27

TOUGHBOOK 55 DOSTOSOWANY DO ZMIENNYCH POTRZEB MOBILNYCH PRACOWNIKÓW

TOUGHBOOK 55mk3 ustanawia nowy standard w dziedzinie wytrzymałego sprzętu mobilnego do różnych zastosowań, dzięki znacznie usprawnionej mocy obliczeniowej procesora "Raptor Lake", modularności i łączności
czytaj więcej
BIZNES 2023-11-27

Cyberprzestępcy atakują w Black Friday i nie tylko

W tym roku 6 na 10 Polaków planuje skorzystać z przecen podczas Black Friday1. Jednak cyberprzestępcy nie próżnują, a F5 Labs odnotowało wzrost aktywności podejrzanych botów w sieci.
czytaj więcej
BIZNES 2023-11-25

PROJEKTORY PANASONIC ZAPEWNIŁY PIERWSZE MULTISENSORYCZNE WRAŻENIA Z KARTINGU

Chaos Karts w Manchesterze korzysta z projektorów LCD Panasonic serii PT-MZ20 o jasności 20 000 lm, aby przenieść graczy w interaktywne doświadczenie gry wideo na żywo
czytaj więcej
BIZNES 2023-11-24

PROJEKTORY PANASONIC ODWZOROWAŁY WATYKAŃSKĄ KAPLICĘ SYKSTYŃSKĄ

18 listopada, za sprawą zaawansowanej technologii Panasonic, miało miejsce niespotykane dotąd światowej klasy wydarzenie, które zabierze nas w fascynującą podróż przez największy skarb Watykanu – Kaplicę Sykstyńską.
czytaj więcej
BIZNES 2023-11-24

PANASONIC PREZENTUJE NOWĄ USŁUGĘ Z WYKORZYSTANIEM SZTUCZNEJ INTELIGENCJI

Panasonic nawiązuje współpracę z wiodącym analitykiem danych handlowych ADEAL Systems, wykorzystując sztuczną inteligencję do tworzenia cyfrowej sygnalizacji w swoim innowacyjnym Centrum Doświadczeń Klienta (CXC).
czytaj więcej