Biuro prasowe

BIZNES 2021-10-18

Zbliża się Commvault Connections21, wydarzenie roku sektora zarządzania danymi

Już 28 października br. odbędzie się najważniejszy event globalnej branży data services. Commvault Connections21 to nieodpłatne wydarzenie online, na którym nie powinno zabraknąć żadnego profesjonalisty.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-18

Rzeczywistość rozszerzona wspiera cyberbezpieczeństwo w Przemyśle 4.0

Cyberbezpieczeństwo, jako obszar naukowy, rynkowy i technologiczny, jest niezwykle prężnie rozwijającym się w Polsce, który może w przyszłości budować przewagę konkurencyjną przedsiębiorstw.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-18

5 najlepszych praktyk dotyczących oprogramowania ransomware

Tylko przez pół roku ransomware wzrósł o 151 procent
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-15

25% firm zwiększyła w trakcie pandemii inwestycje w nowe technologie

Jak wskazuje najnowsza 3 edycja badania „Leasing Index” zrealizowanego przez Santander Leasing wśród firm, które zdecydowały się po wybuchu pandemii w 2020r. na zwiększenie zakresu rozwiązań IT.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-15

Polski translator w Dubaju. Rusza prestiżowy GITEX Technology Week

17-21 października 2021 r. odbędzie się jedno z największych wydarzeń w świecie IT i nowych technologii – GITEX Technology Week w Dubaju. To wyjątkowa możliwość przeglądu najświeższych rozwiązań i trendów technologicznych.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-15

Rosną ceny w sklepach tradycyjnych

Dane M/platform za wrzesień 2021 nieubłaganie potwierdzają wzrost cen dla większości kategorii spożywczych i napojowych.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-14

Vercom na #GPWinnovationDay

Vercom, dynamicznie rosnąca spółka technologiczna, dostarczająca chmurowe rozwiązania w modelu CPaaS (Communication Platform-as-a-Service), weźmie udział w konferencji organizowanej przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie - #GPWInnovationDay.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-14

Efektywna kompletacja dzięki automatyzacji

W odpowiedzi na potrzebę zwiększenia liczby składowanych komponentów oraz polepszenia efektywności kompletacji firma Siemens wdrożyła rozwiązanie łączące zautomatyzowany magazyn małych części, przenośniki, windy i wysokie regały zasilane reach truckami.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-14

Liferay Vision: rozmowa o wyzwaniach nowej cyfrowej ery

Podczas globalnego wydarzenia poświęconego cyfryzacji Liferay Vision, eksperci w zakresie technologii przeanalizowali teraźniejszość i przyszłość cyfryzacji, a także jej wpływ na główne sektory gospodarki.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-14

Jak cyfryzuje się branża produkcyjna? Nowy raport od S&T

Polskie firmy produkcyjne coraz chętniej sięgają po usługi IT w chmurze, ale wciąż mają przed nią obawy – głównie w obszarze bezpieczeństwa informatycznego. Z aplikacji umożliwiających przetwarzanie danych w chmurze korzysta blisko jedna czwarta firm. Odsetek ten będzie rósł.
czytaj więcej