Biuro prasowe

BIZNES 2018-12-10

Huawei prezentuje platformę cyfrową dla miast przyszłości

Podczas tegorocznego Smart City Expo World Congress (SCEWC) w Barcelonie Huawei zaprezentował platformę cyfrową umożliwiającą inteligentny i zrównoważony rozwój smart city.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-10

Marriott dotknięty drugim z największych w historii naruszeniem danych

Mariottt International ucierpiał w wyniku jednego z największych w historii naruszeń bezpieczeństwa danych. Największa na świecie sieć hotelarska stwierdziła, że naruszonych zostało około 500 mln rekordów z danymi klientów.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-10

Śląska firma Senetic nagrodzona za międzynarodową ekspansję

Polscy przedsiębiorcy osiągają coraz więcej spektakularnych sukcesów na rynkach zagranicznych. Nie brakuje wśród nich firm ze Śląska, które reprezentują ten region na całym świecie.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-07

Facebook zwiększa nagrodę za odkrycie błędów w zabezpieczeniach

Rosnąca obawy związane z ochroną danych w mediach społecznościowych przyczyniły się do zmian w polityce Facebooka i podniesienia wysokości nagrody za odkryte błędy w zabezpieczeniach.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-06

HomeToGo przejmuje największego amerykańskiego konkurenta, Tripping.com

HomeToGo, największa na świecie metawyszukiwarka noclegów zamknęła najnowszą rundę finansowania i przejęła swojego największego amerykańskiego konkurenta Tripping.com. Łącznie HomeToGo pozyskało ponad 150 milionów dolarów.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-05

2019 rokiem „Smart Data”

Zapotrzebowanie na rozwiązania z zakresu analityki danych w Polsce może wzrosnąć w przyszłym roku nawet o 25-30 proc. Głównymi czynnikami „datyzacji” polskiego biznesu będą: rozwój chmury publicznej oraz zmiana świadomości przedsiębiorców, wynika z analizy firmy TogetherData.
czytaj więcej

Innowacyjność – być albo nie być

Małe i średnie firmy są nieustannie bombardowane sloganami dotyczącymi innowacji i często zagubione w świecie, który każe im być bardziej nowoczesnymi.
czytaj więcej