Biuro prasowe

BIZNES 2021-08-02

Symulatory – gatunek gier dający nieskończone możliwości

Oto subiektywna listę najpopularniejszych, najbardziej oczekiwanych lub wyróżniających się symulatorów, w które już możemy zagrać lub niedługo będziemy mogli to zrobić.
czytaj więcej
BIZNES 2021-08-02

Platforma Gamivo notuje 4-krotny wzrost zysku brutto w II kwartale 2021

Gamivo, właściciel platformy transakcyjnej dla gier i towarów cyfrowych, osiągnął w II kwartale 2021 9,3 mln zł przychodów wygenerowanych przez platformę Gamivo.com. Oznacza to wzrost o 55 proc. w porównaniu z analogicznym okresem rok wcześniej.
czytaj więcej

GTF Poland będzie kształcić specjalistów od chmury obliczeniowej

Eksperci z GFT Poland, we współpracy Google Cloud, opracowali program rocznych studiów podyplomowych, skierowanych do osób, które pragną budować swoje kompetencje w obszarze rozwiązań chmurowych.
czytaj więcej

Billennium otwiera oddział zagraniczny w Kanadzie

Billennium, polska spółka IT tworząca rozwiązania dla biznesu, poinformowała o otwarciu 1 sierpnia Delivery Center w Mississauga (Ontario) w Kanadzie. Po Niemczech, Indiach i Malezji to czwarty oddział zagraniczny firmy.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-30

Satis Group wchodzi w nowy etap rozwoju w nowej rzeczywistości

Satis Group S.A., notowana na GPW grupa technologiczna, zakończyła ostatni etap procesu restrukturyzacji, co pozwala jej w pełni skoncentrować się na rozwoju działalności w nowych, bardzo dobrze rokujących segmentach.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-30

Krytyczny błąd Microsoft Hyper-V

Analitycy z firmy Guardicore odkryli poważną lukę z zabezpieczeniach Hyper-V. Napastnicy mogą wykorzystać podatność do unieruchomienia wszystkich maszyn wirtualnych pracujących pod kontrolą tego oprogramowania.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-30

Icy Dock EZConvert Ex Pro MB987M2P-1B

EZConvert Ex Pro MB987M2P-1B to niedrogie i proste w użyciu rozwiązanie pozwalające dodać zatokę M.2 PCIe NVMe do dowolnego komputera posiadającego slot PCIe 3.0 x4/x8/x16.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-29

Genesis Krypton 200 i 220 - lekkie i efektowne myszki dla graczy

Ważą niecałe 80 gramów. W posagu wnoszą programowalne przyciski, wewnętrzną pamięć i podświetlenie RGB, które pozwala stworzyć unikalny klimat. Oto nowe, ergonomicznie wyprofilowane myszki Genesis Krypton 200 i Krypton 220.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-29

Analiza i modernizacja firmowej infrastruktury IT. Od czego zacząć?

Analiza istniejących inwestycji w infrastrukturę IT może ustalić, co warto zmodernizować, wymienić, a które elementy całkowicie wycofać. Jeśli ją właściwie przygotujemy, korzyści wykroczą poza oszczędność kosztów czy większą efektywność. Zatem od czego zacząć?
czytaj więcej

Inteligentne technologie wsparciem dla łańcuchów dostaw

Inteligentne technologie wsparciem dla łańcuchów dostaw
czytaj więcej