Biuro prasowe

BIZNES 2022-08-08

Commvault po raz jedenasty z rzędu wśród liderów w Gartner Magic Quadrant

Commvault poinformował, że w najnowszym raporcie „2022 Gartner® Magic Quadrant™ for Enterprise Backup and Recovery Software Solutions” został sklasyfikowany przez firmę Gartner w grupie liderów.
czytaj więcej
BIZNES 2022-08-08

Polska premiera - monitor interaktywny Newline LYRA w Warszawie

Newline zaprasza na testy pierwszego na rynku monitora interaktywnego z Android 11
czytaj więcej
BIZNES 2022-08-08

Jak URZĄDdzić bezpieczeństwo

Są już dostępne wyniki kontroli NIK dotyczące tego, na ile urzędy po pandemii dostosowały bezpieczeństwo swoich procesów do wytycznych Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji.
czytaj więcej
BIZNES 2022-08-08

ChargeEuropa po cichu buduje sieć darmowego ładowania aut elektrycznych

ChargeEuropa, firma z siedzibą w Polsce chce zbudować sieć ładowania aut elektrycznych w miastach, które dopiero zmierzą się z tym wyzwaniem. Po oficjalnym uruchomieniu w lipcu pilotażowej sieci w Warszawie, firma zapewniła sobie ponad 1000 lokalizacji na kolejne dwa lata.
czytaj więcej
BIZNES 2022-08-05

SaldeoSMART także w języku ukraińskim

Producent platformy SaldeoSMART, wspierającej pracę księgowych, biur rachunkowych i firm, udostępnił ukraińską wersję swojego rozwiązania. To odpowiedź na potrzeby zgłaszane przez biura zatrudniające pracowników z Ukrainy oraz współpracujące z ukraińskojęzycznymi klientami.
czytaj więcej
BIZNES 2022-08-05

Lato gorących promocji - smartfony Motorola w atrakcyjnych cenach

Połowa wakacji to idealna pora na zmianę smartfonu, który sprosta współczesnym wyzwaniom – nie tylko wykona dobre zdjęcia, ale również szybko połączy się z Internetem i zapewni bezpieczną komunikacje dla całej rodziny.
czytaj więcej
BIZNES 2022-08-04

Serce Warszawy po raz drugi zabije w rytmie fintech!

Fintech Summit Poland 2022 już wkrótce! Zeszłoroczna edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem entuzjastów i praktyków branży FinTech, dlatego też event powraca i to z wielkim przytupem!
czytaj więcej
BIZNES 2022-08-04

W ciągu roku urośliśmy w 2 razy. Jakie zalety polskiego rynku dostrzega firma IT

Rynek IT w Polsce odnotowuje gwałtowny wzrost. W ciągu roku nowy biznesowy grać w Polsce - SOFTSWISS urósł dwukrotnie i planuje zwiększyć liczbę pracowników w Poznaniu o 50%. Jakie zalety polskiego rynku dostrzega międzynarodowa firma z branży IT?
czytaj więcej
BIZNES 2022-08-03

IDnow uzyskuje nową linię kredytową w wysokości 60 mln euro

Europejski dostawca usług potwierdzania tożsamości i tożsamości cyfrowej, IDnow, ogłasza podpisanie nowej linii kredytowej z funduszy i rachunków zarządzanych przez BlackRock, tym samym otrzymując dostęp do 60 milionów euro na rozwój.
czytaj więcej
BIZNES 2022-08-02

Technologia termowizyjna i radarowa, czyli jak skutecznie ochronić duże obiekty

Infrastruktura krytyczna ma szczególne znaczenie strategiczne dla każdego z państw. Jednym z rozwiązań, coraz częściej stosowanym, są technologie radarowe i termowizyjne, które znacząco podnoszą skuteczność ochrony przy jednoczesnym minimalizowaniu kosztów.
czytaj więcej