Biuro prasowe

BIZNES 2023-01-19

DRAGO entertainment złożyło Prospekt do KNF

DRAGO entertainment rozpoczęło oficjalny proces przeniesienia akcji spółki z rynku NewConnect na Główny Rynek GPW w Warszawie. Do Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) wpłynął właśnie Prospekt krakowskiej spółki. Procesowi przejścia nie będzie towarzyszyła emisja nowych akcji.
czytaj więcej
BIZNES 2023-01-12

Współprace stymulują rozwój platformy GAMIVO

GAMIVO, właściciel platformy transakcyjnej dla graczy, w 2022 roku postawił m.in. na współpracę z liderami w swoich segmentach.
czytaj więcej
BIZNES 2023-01-12

DRAGO entertainment ma umowy z Ultimate Games na porting gier

Notowana na NewConnect spółka DRAGO entertainment, podpisała z Ultimate Games, jednym z najbardziej uznanych w Polsce wydawców gier na konsole, umowy na porting i dystrybucję dwóch tytułów.
czytaj więcej
BIZNES 2023-01-11

Winter Survival: Prologue zadebiutuje 6 lutego na Festiwalu Steam Next Fest

Notowane na NewConnect studio DRAGO entertainment poinformowało o dacie premiery Winter Survival: Prologue. Projekt trafi w ręce graczy już 6 lutego 2023 roku, podczas Festiwalu Steam Next Fest.
czytaj więcej
BIZNES 2023-01-04

Gas Station Simulator 4 stycznia zadebiutuje na macOS na Steam

Gas Station Simulator – bestsellerowa gra od DRAGO entertainment, już dziś zadebiutuje na urządzeniach z systemem macOS na platformie Steam.
czytaj więcej
BIZNES 2023-01-04

Uznana marka fitness zadebiutuje na NewConnect

Giełda Papierów Wartościowych zatwierdziła dokument informacyjny i podjęła uchwałę o wprowadzeniu do obrotu na rynku NewConnect akcji spółki OLYMP - dostawcy kompleksowych rozwiązań dla branży fitness, specjalizującego się w produkcji sprzętu treningowego.
czytaj więcej
BIZNES 2022-12-22

DRAGO entertainment wprowadza nowy update dla Gas Station Simulator

DRAGO entertainment – notowany na NewConnect producent gier – aktualizuje sprzedażowy hit Gas Station Simulator o nowe, świąteczne akcenty rozgrywki.
czytaj więcej
BIZNES 2022-12-16

GAMIVO w 2022 roku postawiło na automatyzację i udoskonalenie platformy

GAMIVO, właściciel platformy transakcyjnej dla graczy, w 2022 roku kontynuował intensywny rozwój serwisu, usprawniając dotychczasowe, a także dodając nowe funkcjonalności.
czytaj więcej
BIZNES 2022-11-25

Grupa Pharmena w trzecim kwartale odnotowuje 14 proc. wzrost przychodów

Grupa Pharmena wypracowała w trzecim kwartale br. 4,6 mln zł przychodów ze sprzedaży, co stanowi 14 proc. wzrost rdr. Narastająco po dziewięciu miesiącach br. Grupa zaraportowała 12,9 mln zł przychodów ze sprzedaży (+19 proc. rdr.).
czytaj więcej
BIZNES 2022-11-23

Klabater z kolejną umową na porting gry z katalogu Gooblinz

Klabater SA producent i wydawca gier, podpisał umowę na przygotowanie, adaptację i wydanie na platformy: Xbox One, S|X, Sony PlayStation 4 i 5 i Nintendo Switch kolejnego tytułu z katalogu francuskiego wydawcy i producenta Goblinz.
czytaj więcej