Biuro prasowe

Giełda BIZNES 2021-10-18

Movie Games z 2 stoiskami na Poznań Game Arena oraz GameDev Investment Forum

Warszawa, 18 października 2021 - Notowana na NewConnect spółka Movie Games zaprezentuje się na dwóch stoiskach w ramach poznańskich targów gier wideo Poznań Game Arena (PGA) oraz ich części B2B Game Industry Conference.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-18

Sylen Studio podpisał umowę dystrybucyjną z MUVE

Sylen Studio kontynuuje intensywne przygotowania do premiery gry Komornik: Nieskruszony, która planowana jest na czwarty kwartał 2021 r. W związku z tym Spółka podpisała umowę z międzynarodowym dystrybutorem gier – MUVE.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-14

Startuje druga transza oferty publicznej Stars.Space S.A.

Trwa oferta publiczna akcji Stars.Space S.A., spółki specjalizującej się w monetyzacji influencer marketingu. W ramach pierwszej transzy, nabywców znalazły wszystkie zaoferowane akcje o łącznej wartości 1 mln zł.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-13

Konflikt w Nexity Global: Dawid Kmiecik repr. przez BDO Legal Łatała i wspólnicy

Dawid Kmiecik podjął kroki prawne w związku z konfliktem, w wyniku którego 28 lipca 2021 roku został z naruszeniem prawa zawieszony, a następnie odwołany ze stanowiska prezesa Nexity Global SA. Sprawą zajmuje się obecnie kancelaria BDO Legal Łatała i Wspólnicy
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-12

Sukces kampanii kickstarterowej gry MythBusters: The Game od Movie Games

Kampania crowdfundingowa gry MythBusters: The Game, autorstwa Movie Games, zakończyła się sukcesem. Celem kampanii było wsparcie marketingowe tytułu oraz pozyskanie środków na rozszerzenie gry, która obecnie znajduje się w końcowym stadium produkcji, o dodatkowe elementy.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-12

Image Games pozyskało środki na realizację pierwszej produkcji

Image Games, spółka będąca wspólnym przedsięwzięciem notowanych na New Connect Movie Games oraz Platige Image, poinformowała o pozyskaniu środków na realizację pierwszej gry studia o roboczym tytule Rookie.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-11

Wspólnicy Pixel Crow zgodzili się na połączenie z notowanym Pixel Crow Games

Zgromadzenie Wspólników Pixel Crow Sp. z o.o. oraz Walne Zgromadzenie akcjonariuszy Pixel Crow Games S.A. (dawnego Patent Fund S.A.) zgodzili się na połączeniu obu Spółek oraz na emisję połączeniową.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-11

Movie Games zwiększa zaangażowanie w Movie Games VR

Movie Games producent i wydawca gier wideo notowany na NewConnect, nabył pakiet 271 875 sztuk akcji spółki Movie Games VR, zwiększając tym samym udział w kapitale zakładowym Spółki do 41,79 procent. .
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-07

Stars.Space odnotowuje bardzo udany start sprzedaży kosmetyków

Blisko milion złotych przychodów osiągnęła spółka Stars.Space S.A. do końca września bieżącego roku. Spółka ruszyła z działaniami operacyjnymi w sierpniu, a 28 września wystartował jej sklep internetowy z marką kosmetyczną Stars from the Stars.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-06

GAMIVO poszerza ofertę o akcesoria gamingowe i gry w wersji fizycznej

GAMIVO, właściciel platformy transakcyjnej dla gier i towarów cyfrowych, poszerza asortyment oferowanych produktów. Od 1 października br. na platformie pojawiły się akcesoria gamingowe i gry w wersji fizycznej.
czytaj więcej