Biuro prasowe

Giełda BIZNES 2020-01-28

Zolkiewicz & Partners: Biznes w świecie ujemnych stóp procentowych

Zolkiewicz & Partners: Biznes w świecie ujemnych stóp procentowych Autorem komentarza jest Piotr Żółkiewicz, zarządzający funduszem Zolkiewicz & Partners Inwestycji w Wartość FIZ
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-22

Art Games Studio i Polyslash rozpoczynają współpracę nad grą Alchemist Simulator

Art Games Studio, notowany na NewConnect producent i dystrybutor gier wideo na PC i konsole, podpisał umowę ze spółką Polyslash na rozbudowanie gry Alchemist Simulator.
czytaj więcej
Giełda BIZNES 2020-01-13

AgioFunds TFI SA umacnia pozycję na rynku niezależnych TFI

W grudniu 2019 roku AgioFunds TFI nabyło 30% udziałów w firmie Symphony Wealth Management specjalizującej się w dystrybucji funduszy inwestycyjnych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-10

Gra When I Was Young od Art Games Studio od dziś w sprzedaży na Steam

When I Was Young, przygodowo-zręcznościowa gra z portfolio wydawniczego Art Games Studio, notowanego na NewConnect producenta i dystrybutora gier wideo na PC i konsole, we wczesnym dostępie (tzw. early access) zostaje wprowadzona do sprzedaży.
czytaj więcej
BIZNES 2019-12-23

Art Games Studio chce zostać wyłącznym wydawcą gry SpyHack

Strategiczno-taktyczna gra w wersji na PC zadebiutuje w I kwartale 2020 roku
czytaj więcej
BIZNES 2019-12-19

ECC Games ma umowę z globalnym wydawcą. 505 Games wyda Drift20

ECC Games SA, producent gier i symulatorów sportów motoryzacyjnych, podpisał umowę ze znanym wydawcą gier komputerowych – 505 Games.
czytaj więcej
BIZNES 2019-12-10

Wpływ krajowej interwencji produktowej na rynek CFD

Inwestorzy detaliczni pozytywnie oceniają wprowadzenie statusu klienta doświadczonego na rynku CFD w Polsce, wynika z Badania wpływu interwencji produktowej KNF na inwestorów przeprowadzonego w listopadzie br. przez Izbę Domów Maklerskich.
czytaj więcej
BIZNES 2019-12-05

Art Games Studio rozszerza portfolio wydawnicze o pięć nowych tytułów

Art Games Studio rozszerza portfolio wydawnicze o pięć nowych tytułów. Spółka stawia na marketing projektów oraz własny dział wydawniczy.
czytaj więcej
Giełda BIZNES 2019-12-05

Regulacje MAR wymagają zmian w celu zachęcenia młodych firm do wchodzenia na GPW

Jednym z wyzwań, z którymi boryka się polski rynek kapitałowy, jest niewielka ilość debiutów na GPW. Jako przyczynę takiego stanu, młode przedsiębiorstwa o dużym potencjale wzrostu podają głównie nadmierne regulacje, które nie wpływają na realne zwiększenie bezpieczeństwa obrotu.
czytaj więcej
Giełda BIZNES 2019-11-29

Dwóch nowych członków Zarządu w AgioFunds TFI SA

27 listopada 2019 roku Rada Nadzorcza AgioFunds TFI SA powołała do Zarządu towarzystwa dwóch nowych członków: Mariusza Jagodzińskiego i Marcina Grabowskiego, związanych z firmą od 2016 roku.
czytaj więcej