Biuro prasowe

BIZNES 2021-04-15

Vixa Games S.A. na konferencji Invest Cuffs 2021

Vixa Games, prezentuje swoje gry na konferencji zrzeszającej branżę rynku inwestycyjnego Invest Cuffs 2021. Model biznesowy studia zakłada wydawanie co najmniej dwóch średniobudżetowych gier z segmentu indie premium rocznie.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-15

GPW podjęła uchwałę w sprawie wprowadzenia akcji DRAGO entertainment

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie podjęła uchwałę w sprawie wprowadzenia do alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect akcji spółki DRAGO entertainment: 1.001.300 akcji zwykłych na okaziciela serii A oraz 70.050 akcji zwykłych na okaziciela serii C.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-14

Zarząd SUNEX zamierza podwoić w tym roku dywidendę

Zarząd SUNEX S.A., czołowego producenta i dystrybutora innowacyjnych rozwiązań opartych o odnawialne źródła energii, rekomenduje wypłatę dywidendy w wysokości ponad 0,8 mln zł czyli 0,04 zł na jedną akcję.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-13

MLP Group zawarło transakcję portfelowego finansowania projektów z konsorcjum Ba

Spółki zależne od MLP Group podpisały portfelową umowę kredytową z konsorcjum banków BNP Paribas Bank Polska oraz PKO Bank Polski
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-13

Punch Punk S.A. producentem Bicycle Mechanic Simulator

Punch Punk S.A., producent gier wideo na PC i konsole podpisał umowę z Manager Games S.A. na produkcję gry Bicycle Mechanic Simulator. Premiera tytułu na PC planowana jest w drugiej połowie 2022 roku.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-12

Technologia Incuvo zakwalifikowana do dofinansowania przez NCBiR

Projekt Incuvo, notowanego na NewConnect producenta gier na urządzenia Virtual Reality, został wybrany do dofinansowania w drugiej rundzie konkursu Szybka Ścieżka, organizowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR).
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-09

Ignibit S.A. z sukcesem zakończyła ofertę publiczną akcji

Ignibit S.A. zajmująca się produkcją autorskich gier wideo, portowaniem projektów PC na VR oraz realizacją strategicznych kontraktów komercyjnych, z sukcesem zakończyła ofertę publiczną prowadzoną w związku z emisją akcji serii E.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-07

29 kwietnia na PlayStation VR zadebiutuje Layers of Fear

Po Oculus Rift, Oculus Quest i Viveport przyszedł czas na VR-owe gogle Sony – od 29 kwietnia – Layers of Fear – będzie dostępny także na PlayStation VR.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-07

Do jutra trwają zapisy w ramach oferty publicznej akcji Ignibit S.A.

Do 8 kwietnia trwają zapisy w ramach oferty publicznej akcji serii E Ignibit S.A., zajmującej się produkcją autorskich gier wideo, portowaniem projektów PC na VR oraz realizacją strategicznych kontraktów komercyjnych.
czytaj więcej