Biuro prasowe

BIZNES 2020-03-31

Niepewna przyszłość handlowców

Od lutego 2020 roku zadłużenie branży handlowej wzrosło o 130 mln złotych i wynosi już ponad 2 mld zł. Suma należności rośnie również w sektorze spożywczym. Tak wynika z bazy danych Krajowego Rejestru Długów.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-30

Etykieta jest wizytówką produktu.

Etykieta to pierwszy kontakt produktu z docelowym Klientem i główny czynnik wyboru konsumenckiego.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-30

Pozłacane etykiety na Twoich produktach

Złote dodatki od zawsze kojarzone są z luksusem. To dlaczego by nie umieścić odrobiny luksusu na etykiecie produktu!? Pozłacana etykieta dodatkowo podniesie prestiż Twojego produktu.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-30

DTM CX86e -najmniejsza na świecie kolorowa drukarka etykiet LED z suchym tonerem

Drukarka DTM CX86e pozwala firmom produkować wszechstronne i profesjonalne kolorowe etykiety, paragony, metki, zawieszki, kupony, bony, vouchery, identyfikatory i wiele innych. To szybkie i kompaktowe rozwiązanie w zakresie druku materiałów reklamowych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-30

Oszczędzaj czas i pieniądze drukując etykiety, kiedy tylko chcesz!

Wyjątkowość LX500e polega na wykorzystaniu atramentowej technologii druku z najwyższą rozdzielczością. Pozwala to na wydruk fantastycznych, pełno kolorowych etykiet bezpośrednio we własnym biurze bądź zakładzie produkcyjnym.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-30

FX510e - Nowy system do foliowania i metalizacji etykiet firmy DTM Print.

Zwiększ wartość swoich produktów, dodając im elegancji i luksusu!
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-30

Sklepy przyszłości pojawią się szybciej, niż się nam wydaje

Konsumenci coraz chętniej przenoszą swoje zwyczaje zakupowe do internetu i to tam uczą się pewnych wzorców. Obecna sytuacja sprawi, że tradycyjne sklepy znacznie szybciej będą musiały się zmienić
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-25

Płatności bezgotówkowe podnoszą zadowolenie klienta z obsługi

Podstawowym wyzwaniem technologicznym dla sprzedawców jest sposób, w jaki przechowują, integrują i wykorzystują zbierane dane. Detaliści potrzebują jednolity system obserwacji każdego klienta - w przyszłości może to być terminal płatniczy.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-20

Główne obawy Polaków: dalszy wzrost cen żywności i możliwość zachorowania kogoś

Aż 84 proc. Polaków twierdzi, że odczuwa skutki pandemii. Obawiamy się, że obecna sytuacja będzie skutkować dalszym wzrostem cen żywności (79 proc. respondentów), możliwością zachorowania kogoś bliskiego (72 proc.) oraz bankructwem wielu firm (72 proc.).
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-19

Polskie firmy powołały Związek Polskich Pracodawców Handlu i Usług

Polskie firmy, twórcy takich marek jak Apart, CCC, Kazar, Lancerto, Mediaexpert, Ochnik, Reserved, jednoczą się w obliczu kryzysu i powołują Związek Polskich Pracodawców Handlu i Usług.
czytaj więcej