Robotyka i SI”, „E-sport”, „Inteligentny dom” –  nowe kategorie w serwisie agencyjnym Newseria Innowacje. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem powiadomień z tych kategorii, prosimy o dokonanie zmian po zalogowaniu się do swoich profili. 

Biuro prasowe

BIZNES 2019-08-21

Zielone Arkady w obliczu modernizacji dróg wokół obiektu

W Bydgoszczy trwa modernizacja dróg i budowa nowej linii tramwajowej. Klienci Zielonych Arkad - największego centrum handlowego w regionie - będą mogli dotrzeć do niego w bardziej komfortowy sposób.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-20

Eye Boutique Nail Bar – nowy najemca w Placu Unii

Z początkiem sierpnia, do grona najemców Placu Unii dołączył Eye Boutique Nail Bar. Jest to profesjonalny salon manicure i pedicure, który oferuje zabiegi zarówno dla pań, jak i panów.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-16

Księgarnie Świat Książki z dwoma salonami w Galerii Krakowskiej

Na mapie Galerii Krakowskiej pojawił się nowy punkt – Świat Książki Kids. To kolejny krok rozwoju marki w największej Galerii w centrum Krakowa – tuż po otwarciu księgarni Świat Książki w nowej lokalizacji.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-14

Dwa centra handlowe EPP z certyfikatami miejsca przyjaznego rowerzystom

Należące do EPP centra handlowe Galeria Veneda w Łomży oraz Galeria Twierdza w Zamościu otrzymały certyfikaty miejsca przyjaznego rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-14

Sztuczna inteligencja wkracza do sklepów

Reklamy dostosowane do upodobań, czy haseł wypisywanych do wyszukiwarki to tylko niektóre dowody na to, że świat wirtualny wrósł już w rzeczywistość. Znaczenie online’u rośnie, a rozwiązania w nim stosowane zaczynają wkraczać do offline, zmieniając oblicze tradycyjnego handlu.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-13

Pasaż Grunwaldzki z pierwszym we Wrocławiu Kazar Studio

W Pasażu Grunwaldzkim otwarto pierwszy we Wrocławiu salon reprezentujący awangardowy koncept firmy Kazar Group – Kazar Studio. W należącym do EPP Pasażu Grunwaldzkim Kazar Studio zajmuje powierzchnię 120 mkw.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-13

E-commerce w Polsce – czy dostawy do punktów wyprą tradycyjne przesyłki do drzwi

Jak wynika z najnowszego badania przeprowadzonego przez Gemius , popularność dostaw do paczkomatów w polskim e-commerce po raz kolejny wzrosła. Czy dostawy do punktów mają szansę wyprzeć tradycyjne przesyłki do drzwi? Przed jakim wyzwaniem staną e-sklepy?
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-12

Ostatnia szansa na zgłoszenie na IV Kongres Przedsiębiorców Polskiego Handlu

Kongres Przedsiębiorców Polskiego Handlu jest jednym z najbardziej inspirujących spotkań edukacyjnych dla handlu niezależnego w Polsce i jednocześnie największym tego typu wydarzeniem, skierowanym do niezależnych przedsiębiorców prowadzących sklepy detaliczne.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-12

Sneakersy od Distance w Galerii Amber

W należącej do EPP Galerii Amber w Kaliszu otwarto butik Distance. W salonie marki, która powstała z pasji do obuwia sportowego, klienci znajdą najmodniejsze i unikatowe modele sneakersów. Butik Distance znajduje się na poziomie +1 i zajmuje powierzchnię 72 mkw.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-09

Kulinarne debiuty w Galerii Młociny

Mieszcząca się na terenie Galerii Młociny strefa Spotkania i Dania to tylko jeden z wielu powodów, by odwiedzić otwartą kilka miesięcy temu galerię. Co więcej, lista sklepów, restauracji oraz atrakcji dla gości stale się powiększa.
czytaj więcej