Biuro prasowe

BIZNES 2019-10-22

Nowa jakość w e-grocery. Zakupy na Frisco.pl z Asystentem Google

Wystartowała testowa wersja nowej funkcji Asystenta Google, umożliwiająca głosowe składanie zamówień na Frisco.pl To jedno z pierwszych takich wdrożeń w branży e-grocery na świecie.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-18

Grupa POLOmarket poszerza zdrową półkę

Największa polska sieć supermarketów wchodząca w skład Grupy POLOmarket poszerza ofertę produktów BIO, bez glutenu, bez cukru oraz bez laktozy i GMO. Sieć w ostatnich miesiącach zalistowała na stałe kilkadziesiąt indeksów tworzących tzw. zdrową półkę.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-17

Stena Recycling po raz trzeci nagrodzi „Lidera Gospodarki Obiegu Zamkniętego”.

Wzrost liczby miejsc pracy i konkurencyjności firm oraz redukcja emisji gazów cieplarnianych o 4% - to tylko kilka potencjalnych efektów wprowadzenia zaleceń Komisji Europejskiej z obszaru gospodarki cyrkularnej. Właśnie rusza konkurs Stena Circular Economy Award.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-14

Modelowy Sklep - serce Targów RetailShow

Modelowy Sklep co roku cieszy się dużym zainteresowaniem odwiedzających targi RetailShow. W tym roku został zaprojektowany w formacie delikatesów, nieco zapomnianym przez inwestorów, a stanowiącym alternatywę dla dyskontów.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-14

Sprzedano już 2 miliony foteli biurowych Plus marki Kinnarps

Można znaleźć je w biurach, na wieży kontroli lotów, w laboratoriach badawczych i na stanowiskach produkcji przemysłowej. Fotele biurowe Plus to klasyka szwedzkiej ergonomii i designu. Od wprowadzenia ich na rynek Kinnarps sprzedał już 2 miliony egzemplarzy!
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-11

Największy salon Pepco w Trójmieście otwarty w CH Osowa

CH Osowa świętuje otwarcie kolejnego sklepu. To jeden z większych lokali w Polsce – nowe Pepco zajmuje powierzchnię ponad 700 mkw., podczas gdy przeciętnie jest to około 450 mkw.
czytaj więcej
Handel BIZNES 2019-10-11

Kryminalny Escape Room CBS Reality w Placu Unii

Od 11 do 19 października przy Placu Unii dostępny będzie Escape Room CBS Reality. Na uczestników zabawy w pokoju zagadek czekać będą dwie sprawy kryminalne do rozwiązania. Udział w grze jest darmowy. Każdy więc będzie mógł wcielić się w detektywa i odnaleźć mordercę.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-09

Mokotowskie Spotkania - kolejna odsłona Targów Lokalnych Marek w Placu Unii

Od 10 do 12 października w Placu Unii trwać będzie kolejna edycja Mokotowskich Spotkań. To jedyne w swoim rodzaju targi polskich marek, na których lokalni producenci prezentują swoje wyroby.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-09

Premiera raportu: Wygodne wyszukiwarki w e-commerce

8 pażdziernika miała miejsce oficjalna premiera raportu „Wygodne wyszukiwarki w e-commerce”, wydanego przez Usability LAB z Grupy RST. Patronat medialny nad publikacją objęli Magazyn E-commerce oraz InternetStandard.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-09

Czekolady Premium marki Wawel z certyfikatem UTZ

Czekolady Premium marki Wawel z certyfikatem UTZ
czytaj więcej