Biuro prasowe

BIZNES 2018-12-11

Szwajcarska sieć handlu detalicznego Coop współpracuje z NiceLabel

Lublana, Słowenia – 11 grudnia 2018 r.: Szwajcarska sieć handlu detalicznego Coop współpracuje z NiceLabel, wiodącym światowym producentem oprogramo¬wania do projektowania etykiet i systemów zarządzania etykietami.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-09

Grzyby, ryby i bakalie. Ostatni dzwonek na świąteczne zamówienia

Poduszeczki wieprzowe w leśnych smakach, pasztet drobiowy z rodzynkami oraz kaczka z gruszką – to nowości w tegorocznej świątecznej ofercie firmy LECH-Garmażeria Staropolska. Firmowe sklepy przyjmują też zamówienia na typowe zestawy wigilijne.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-06

Galeria Krakowska z pierwszym na świecie salonem multibrandowym Estée Lauder Com

W Galerii Krakowskiej otwarto pierwszy na świecie salon multibrandowy Estée Lauder Companies z ofertą czterech renomowanych marek: Clinique, Estée Lauder, La Mer i Origins.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-05

Magiczny czas, czyli grudzień w Avenidzie

Bezpłatne pakowanie prezentów, warsztaty pieczenia pierniczków i wielkie łowy prezentów. Avenida Poznań zaprasza na wspólne celebrowania okresu przedświątecznego
czytaj więcej
Handel BIZNES 2018-12-05

Grudniowe promocje w Porcie Łódź

Osoby, które jeszcze nie zakupiły prezentów gwiazdkowych dla swoich najbliższych, mogą to zrobić szybko, sprawnie i w jednym miejscu, a na dodatek znacznie taniej. W Porcie Łódź zbliża się bowiem comiesięczna akcja rabatowa „Szczęśliwa 13- tka”.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-04

Rekord w Czorny Piontek. Śląska wersja Black Friday podbiła serca i statystyki

Ponad 84 000 osób wybrało się w piątek, 23 listopada, na zakupy do Galerii Katowickiej. Rekordowy wynik jest zasługą drugiej już odsłony śląskiej wersji Black Friday, a dokładniej Fest Czornego Weekendu, w czasie którego w centrum pojawiło się ponad 183 000 osób.
czytaj więcej
Handel BIZNES 2018-12-04

Miliardy na polskim rynku e-commerce

Polacy coraz częściej wybierają się na zakupy do… ulubionych sklepów internetowych. Ponad połowa polskich internautów kupowało on-line w ubiegłym roku
czytaj więcej
BIZNES 2018-11-30

Zabawki wciąż chętnie kupujemy w sklepach

Okres przedświąteczny to w branży zabawkarskiej prawdziwe żniwa. I choć coraz częściej prezenty kupujemy dzieciom przez Internet, aranżacja, ekspozycja i szeroko pojęty visual merchandising w placówkach stacjonarnych wciąż ma ogromne znaczenie.
czytaj więcej
BIZNES 2018-11-29

Zaangażuj się razem z Intermarché w Świąteczną Zbiórkę Żywności

Od 30 listopada do 1 grudnia klienci 62 sklepów Intermarché w 14 województwach po raz kolejny będą mogli wspomóc najbardziej potrzebujących podczas Świątecznej Zbiórki Żywności.
czytaj więcej
BIZNES 2018-11-29

Jak odpowiadać na potrzeby klienta przyszłości?

Polski konsument jest coraz bardziej świadomy swoich potrzeb i liczy na szybką realizację swoich oczekiwań. O tym, kim jest klient przyszłości i jak odpowiadać na jego oczekiwania mówił Marcin Poniatowski.
czytaj więcej