Biuro prasowe

BIZNES 2020-11-26

Primavera Parfum rozszerza swoją działalność na Azję Południowo-Wschodnią

Od blisko roku Primavera Parfum, krajowy dystrybutor e-commerce, ułatwia polskim firmom wejście na chiński rynek online. Teraz, za sprawą współpracy z grupą Lazada, otwiera przed nimi możliwości sprzedaży produktów w regionie Azji Południowo-Wschodniej.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-25

TK Maxx wspiera lubelską Fundację COR INFTANTIS

Lubelska Fundacja COR INFANTIS otrzymała wsparcie finansowe od Fundacji TK Maxx i Homesense. Jednorazowa dotacja została przekazana organizacji działającej na rzecz dzieci z wadami serca.
czytaj więcej
Handel BIZNES 2020-11-25

Black Friday: markowe produkty w niższych cenach?

Prawie 1/4 Polaków wyczekuje świąt zakupowych, a ponad połowa planuje wydać w Black Friday więcej niż w rok temu
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-25

Zamów online w Empiku z dostawą do Żabki, a odbierzesz paczkę i słodki prezent!

„Przesyłki kurierskie” to najbardziej rozpoznawalna usługa w ofercie pakietu „Wygodnych Usług” dostępnych w Żabce. Aż 77% klientów kojarzy Żabkę właśnie z nią.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-25

VIVO! Piła: lista czynnych lokali

Zgodnie z ostatnimi zapowiedziami premiera, 28 listopada placówki handlowe w galeriach zostaną ponownie otwarte. Do tego czasu w VIVO! Piła skorzystamy z oferty kilkunastu marek.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-24

Muszkieterowie uruchamiają 69. stację paliw

Grupa Muszkieterów konsekwentnie rozwija sieć stacji paliw Intermarché. 9 listopada uruchomiony został 69. obiekt zlokalizowany w Skierniewicach. Oferta obiektu jest rozszerzona o możliwość ładowania pojazdów elektrycznych, a także o część gastronomiczną Café Marché.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-24

Fielmann otwiera trzeci butik optyczny w Poznaniu

19 listopada 2020 roku niemiecki lider rynku optycznego otworzył już 22. salon w Polsce. Do sieci Fielmann dołączył właśnie nowo otwarty butik w CH Posnania, największym centrum handlowym w Wielkopolsce.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-23

Nowy ogród wystawowy we Wrocławiu - twoje ogrodzenie na wyciągnięcie ręki

Z myślą o dolnośląskich klientach firma Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe otworzyła pierwszy we Wrocławiu własny punkt sprzedaży wraz z dużym ogrodem wystawowym. Można w nim „w realu” obejrzeć wszystkie modele Nowoczesnych Ogrodzeń Frontowych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-23

Klienci Tesco wspierają potrzebujących przed Świętami

Tegoroczne Święta w Tesco poprzedzi specjalna zbiórka żywności. To pomoc dla osób w trudnej sytuacji życiowej, których liczba, ze względu na trwającą pandemię, znacznie wzrosła. Klienci sieci mogą pomagać od 23 do 28 listopada w 91 sklepach Tesco w 73 polskich miastach.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-23

Limity osób w sklepach? To niestety często fikcja

Wiele placówek tylko informuje kupujących o dozwolonej liczbie osób, przerzucając odpowiedzialność na swoich klientów
czytaj więcej