Biuro prasowe

BIZNES 2021-08-04

Deli2 nominowane w konkursie e-Commerce Polska awards 2021!

Deli2 – pionier wśród polskich e-sklepów delikatesowych, otrzymał nominację w prestiżowym konkursie e-Commerce Polska awards 2021 w nowej kategorii Best start in e-commerce.
czytaj więcej
BIZNES 2021-08-04

Modern Commerce pozyska 80 mln zł z emisji akcji

Notowana na NewConnect grupa e-commerce związana z dobrami luksusowymi Modern Commerce z powodzeniem zakończyła publiczną emisję akcji. Cena akcji nowej emisji została ustalona na poziomie ceny maksymalnej, czyli 0,54 zł za jedna akcję.
czytaj więcej
BIZNES 2021-08-02

Kolejny rekordowy kwartał BOWIM S.A. Ponad 100,0 mln zł zysku netto w I półroczu

Bowim S.A., jeden z głównych dystrybutorów stali na polskim rynku, odnotował w ubiegłym półroczu najwyższe w swojej historii kwartalne wyniki finansowe. Zgodnie z opublikowanymi wstępnymi danymi Spółka osiągnęła w I półroczu br. blisko 104,0 mln zł jednostkowego zysku netto.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-30

Mobilne sklepy Żabka pojawią się m.in. na targach, koncertach i festiwalach

Mobilna Żabka – to nowy, innowacyjny koncept sklepów testowanych przez sieć Żabka. Klienci będą mogli zrobić w nich szybkie zakupy na targach, koncertach, wydarzeniach sportowych i kulturalnych. Pierwsza mobilna Żabka pojawi się w strefie gastronomicznej Wrocław Tattoo Konwent.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-29

Lidl w Avenidzie Poznań

W Avenidzie Poznań otwarto nowy sklep sieci Lidl Polska. Jest to 26. obiekt Lidla w Poznaniu, jako jeden z nielicznych zlokalizowany na terenie centrum handlowego.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-29

Żabka przyjęła Kodeks Dobrych Praktyk dla rynku franczyzy

Żabka jako jedna z pierwszych firm podpisała Kodeks Dobrych Praktyk dla rynku franczyzy, którego celem jest zapewnienie wysokich standardów współpracy pomiędzy franczyzobiorcami a franczyzodawcami.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-27

Raport Salesforce Shopping Index: galopujący wzrost cen i wydatków konsumentów

Kolejna odsłona Salesforce Shopping Index - tym razem za drugi kwartał 2021 roku - pokazuje, że średni wzrost cen wynosi już 11%!
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-26

Żabka wspiera lokalne piekarnie

Sklepy Żabka zapewniają stały dostęp do świeżego pieczywa, stawiając na współpracę ze sprawdzonymi lokalnymi piekarniami, gwarantującymi ulubiony przez klientów smak oraz wysoką jakość swoich wypieków.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-26

Deli2 rozwija działalność o kolejną aglomerację

Deli2 S.A. konsekwentnie realizuje plan rozwoju i wkracza na nowy rynek. Od 29 lipca e-sklep dostarczać będzie produkty premium także łodzianom.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-23

Wózki do kompletacji pionowej w obsłudze e-commerce

Wraz z dynamicznym rozwojem sprzedaży online, menadżerowie magazynów obsługujących sklepy stacjonarne i e-commerce szukają sposobów optymalizacji procesów kompletacji. W przypadku sieci VVS Eksperten sprawdziły się wózki do kompletacji pionowej.
czytaj więcej