Biuro prasowe

BIZNES 2021-12-01

Wyniki badań: klienci oczekują szybszej obsługi przy kasie

. Badania pokazały, że choć tradycyjne kasy jeszcze długo nie odejdą do lamusa, to nowoczesne metody, takie jak kasy samoobsługowe, self-scan, inteligentne wózki na zakupy i rozwiązania typu walk out, będą pojawiały się coraz częściej
czytaj więcej
BIZNES 2021-12-01

Ultra Convenience – lekarstwo na problemy branży retail w korona-kryzysie

Branża retail w ostatnim czasie spotyka się z wieloma problemami: niewystarczającą ilością pracowników, obawą konsumentów przed bezpieczeństwem sanitarnym, zakazem handlu itd. Rozwiązaniem na te problemy może być nowy model sprzedaży - Ultra Convenience
czytaj więcej
BIZNES 2021-12-01

PAYBACK gotowy na święta

PAYBACK startuje z corocznym kalendarzem adwentowym! Od 1 do 24 grudnia na uczestników Programu będą czekać wyjątkowe, jednodniowe oferty przygotowane przez wybrane sklepy online, w tym między innymi CCC, Decathlon, Empik, eobuwie, H&M, IKEA czy RTV EURO AGD.
czytaj więcej
BIZNES 2021-11-30

Na ratunek zniszczonym włosom – naprawcza kuracja restrukturyzująca Equilibra

Na ratunek zniszczonym i słabym włosom – naprawcza kuracja restrukturyzująca Equilibra TRICOLOGICA. Oczyszczanie, odżywianie, głęboka restrukturyzacja - trzy kroki skutecznej pielęgnacji dla zdrowych, lśniących i naturalnie mocnych włosów.
czytaj więcej
Handel BIZNES 2021-11-30

TXM zwiększa marżę handlową i redukuje koszty

Spółka TXM, zarządzająca siecią odzieżowych sklepów dyskontowych opublikowała sprawozdanie finansowe za 3 kwartały 2021 r.
czytaj więcej
BIZNES 2021-11-29

Plomby naklejkowe - uniwersalne i szybkie w użyciu, idealne w trudnych miejscach

Procesy logistyczne firm działających w branży retail, magazynowej i transportowej odbywają się na wielu obszarach, więc konieczność zabezpieczenia produktów, mienia i miejsc, jak i właściwe oznaczenie towarów, wymagają różnorodnych zabezpieczeń.
czytaj więcej
BIZNES 2021-11-29

Zakupy online kosztują - czasem nie tylko pieniądze, ale i dane osobowe

Przełom listopada i grudnia to czas największych promocji i zakupowej gorączki. Po Black Friday kolejne okazje pojawiają się w Cyber Monday i w Dzień Darmowej Dostawy. Ale korzystając z wyjątkowych zniżek warto zadbać także o bezpieczeństwo swoich zakupów.
czytaj więcej
BIZNES 2021-11-25

Instytut Staszica: Wyższa akcyza zaszkodzi polskiemu rolnictwu

Podniesienie akcyzy na wyroby alkoholowe i tytoniowe osłabi konkurencyjność polskich producentów i zaszkodzi rolnikom dostarczającym surowce do ich wytworzenia. Takie wnioski płyną ze stanowiska Instytutu Staszica, który odniósł się do planowanych przez rząd zmian.
czytaj więcej
BIZNES 2021-11-25

Żabka rozwija zespół sprzedaży, by lepiej wspierać franczyzobiorców

Sklepów Żabka przybywa, regularnie rośnie też liczba osób decydujących się na współpracę z Żabką w ramach umowy franczyzowej. Aktualnie sieć w całej Polsce poszukuje ok. 30 partnerów ds. sprzedaży, inicjując przy tym oryginalną kampanię rekrutacyjną.
czytaj więcej
BIZNES 2021-11-25

Co zmniejsza satysfakcję z zakupów w trakcie Black Friday

towary o wartości ponad 120 milionów złotych, które zostaną sprzedane Polakom w trakcie Black Friday i Cyber Monday, zostaną uszkodzone – tak wynika z najnowszych badań przeprowadzonych na zlecenie dostawcy przyjaznych środowisku opakowań DS Smith.
czytaj więcej