Biuro prasowe

BIZNES 2023-01-27

Przekaż żappsy i wesprzyj 31. Finał WOŚP!

W tygodniu poprzedzającym 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy użytkownicy Żappki mają możliwość wymiany zbieranych przez siebie podczas zakupów punktów lojalnościowych, tzw. żappsów, na cegiełki charytatywne.
czytaj więcej
BIZNES 2023-01-25

Zredukuj faktury za prąd nawet o 94% - technologią w koszty prowadzania sklepów

Na koszt prowadzenia placówki handlowej składa się bardzo wiele elementów, jednak coraz istotniejszym z nich jest koszt energii elektrycznej. Są jednak sposoby, aby te wydatki znacząco ograniczyć
czytaj więcej
BIZNES 2023-01-24

Great fashion, great prices – w Galerii Zaspa otworzył się sklep Sinsay

Galeria Zaspa należąca do Grupy Capital Park zyskała nowego najemcę. Sinsay – bo o tej marce mowa - to kolejny polski brand modowy, który otworzył swój sklep w gdańskim centrum handlowym. Nowy najemca zajął blisko 600 mkw. powierzchni.
czytaj więcej
BIZNES 2023-01-24

Żabka nawiązała współpracę naukową z UAM oraz VIII LO w Poznaniu

Żabka podjęła współpracę z Wydziałem Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz VIII LO w Poznaniu, by dzielić się wiedzą merytoryczną i inspirować licealistów oraz studentów do rozwoju i jeszcze lepszego poznania biznesu.
czytaj więcej
BIZNES 2023-01-23

Nowe sklepy, inwestycje oraz inicjatywy – tak wyglądał Port Łódź w 2022 roku

Nieustanny rozwój, poszerzanie oferty handlowej, nowe udogodnienia dla klientów, generalna modernizacja węzłów sanitarnych, inwestycje na terenie zewnętrznym, a także akcje społeczne i pomocowe. Tak w skrócie można podsumować miniony rok w Porcie Łódź.
czytaj więcej
BIZNES 2023-01-20

2022 vs. 2023 oczami TP Vision

TP Vision, właściciel marki Philips TV & Sound: najważniejsze wydarzenia 2022, trendy rynkowe i ewolucja roli telewizora w gospodarstwie domowym, rozwój technologii, wyzwania na rok 2023.
czytaj więcej
BIZNES 2023-01-20

Żabka gra z WOŚP! Wylicytuj udział w telewizyjnym spocie swojej ulubionej sieci

Żabka zaproponowała niecodzienną licytację w ramach wsparcia 31. Finału WOŚP. Fani sieci mogą wylicytować na platformie Allegro udział w spocie reklamowym oraz spędzić dzień pełen atrakcji na planie zdjęciowym z zespołem marketingu.
czytaj więcej
BIZNES 2023-01-19

Dyrektywa Omnibus i opinie w e-sklepach nie takie oczywiste dla sprzedawców

Od stycznia 2023 roku zaczęła obowiązywać dyrektywa Omnibus. Obowiązek informacji o weryfikacji opinii w sklepie internetowym jest jedną z nowych zmian. W związku z tym pojawia się wiele pytań i niejasności m.in. to czy dozwolone jest publikowanie tylko pozytywnych opinii.
czytaj więcej
BIZNES 2023-01-19

DHL Parcel rozpoczyna współpracę z Allegro

DHL Parcel nowym partnerem Allegro
czytaj więcej
Handel BIZNES 2023-01-18

Zebra Technologies wdraża “The Modern Store by Zebra"

Firma przedstawiła właśnie na targach NRF swój pomysł na operacje detaliczne, aby jeszcze lepiej zaangażować pracowników, zoptymalizować zasoby i poprawić wrażenia klientów.
czytaj więcej