Biuro prasowe

BIZNES 2018-12-10

Nowe oblicze loftu - odmieniony Qbus Hotel Łódź

Łódź to miasto, które nieustannie się rozwija - stare fabryki prezentują się w nowoczesnej odsłonie, przyciągając miłośników loftowych aranżacji. Niedawno nowe oblicze zyskał również hotel Qubus, którego lobby i restauracja nawiązują do industrialnej estetyki.
czytaj więcej
BIZNES 2018-11-30

Współpraca z Małopolską Szkołą Gościnności - kształtowanie przyszłego pracownika

Od 3 lat krakowski region grupy Orbis współpracuje z Małopolską Szkołą Gościnności. Dzięki temu partnerstwu Grupa nie tylko inwestuje w młodzież, szkoli ją podczas staży, pomaga z aspektem edukacyjnym, ale też kreuje swój wizerunek w oczach potencjalnego pracownika.
czytaj więcej
BIZNES 2018-11-27

Milionowe inwestycje w krakowskich Novotelach

200m2 tarasu, apartament z widokiem na Wawel i odnowienie kolejnych pokoi. Wraz z rozwojem krakowskiego rynku turystycznego hotele Novotel Kraków Centrum i Novotel Kraków City West stawiają na renowacje i wyjątkowe rozwiązania.
czytaj więcej
BIZNES 2018-11-22

5 jesiennych atrakcji Trentino

W malowniczym Trentino można się świetnie bawić bez względu na porę roku. Jest jednak kilka pomysłów, które świetnie sprawdzą się podczas jesiennej wycieczki. Poniżej przedstawiamy pięć jesiennych atrakcji Trentino.
czytaj więcej
BIZNES 2018-11-16

Udany sezon w Maroku

Po raz kolejny Maroko miało bardzo dobry sezon. Na Targach TT Warsaw będzie dalsze promowanie Maroka i pogłębianie współpracy z polskimi biurami.
czytaj więcej
BIZNES 2018-11-06

Regionalne Targi Turystyczne w Maroku

19-20.10 br. po raz pierwszy odbyły się Regionalne Targi Turystyczne w północnym Maroku. W targach wzięli również udział przedstawiciele polskich biur: Rainbow, Itaki, TUI, Oasis Tours, Best Reisen i Prima Holiday.
czytaj więcej
BIZNES 2018-11-05

Jak sprawić, by ręce były czyste, a rachunki niskie?

Elektryczna suszarka do rąk czy papierowe lub tekstylne ręczniki – co jest bardziej higieniczne? Co skuteczniejsze? Co gwarantuje mniejsze wydatki? Oba rozwiązania mają zwolenników. Zebraliśmy fakty, które pomogą podjąć decyzję, które z nich wybrać.
czytaj więcej
BIZNES 2018-10-30

Kolejna faza remontu hotelu Novotel Katowice Centrum zakończona

Hotel Novotel Katowice Centrum zmienia się na lepsze i przygotowuje do grudniowego Szczytu Klimatycznego ONZ! Do użytku gości trafi 139 odnowionych pokoi – przytulnych i nowoczesnych. To jednak nie koniec zmian!
czytaj więcej
BIZNES 2018-10-24

15 ciekawostek lotniczych na Światowy Dzień Statystyki

Skycop prezentuje lotnicze ciekawostki statystyczne z okazji obchodzonego niedawno Światowego Dnia Statystyki.
czytaj więcej
BIZNES 2018-10-17

Wywiad z Martą Chełkowską

Województwo pomorskie ma za sobą wyjątkowo udany sezon
czytaj więcej