Biuro prasowe

BIZNES 2020-07-09

Optymistyczne perspektywy dla polskiej turystyki

Imponujące odbicie polskiej turystyki po okresie „lockdown" pokazuje, że w branży tkwi duży potencjał, a inwestowanie w nieruchomości pod wynajem m.in. nad polskim morzem nadal jawi się jako interesująca propozycja dla osób poszukujących dobrej lokaty kapitału.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-08

Goście hoteli Louvre Hotels Group nie muszą rozstawać się ze zwierzakami

W czasie lockdownu koty i psy przyzwyczaiły się do stałej obecności opiekunów. Wyjazd właściciela na wakacje nie musi być przyczyną rozłąki. Dzięki kampanii Pets Friendly nasi czworonożni przyjaciele mogą korzystać z dedykowanych usług w hotelach Louvre Hotels Group.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-08

Hotele B&B ponownie otwarte. Sieć planuje dalszy rozwój w Polsce

– Niezależnie od wyzwań, którym obecnie musimy stawić czoło, chcemy kontynuować nasz rozwój – mówi Béatrice Bouchet, Prezes Zarządu B&B Hotels Polska. Wszystkie hotele B&B są ponownie otwarte dla gości, a sieć planuje w Polsce kolejne inwestycje.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-26

Koleje Dolnośląskie latem z "Latem z KD"

Rusza wakacyjna akcja pn. „Lato z KD”, mająca na celu wsparcie odbudowy ruchu turystycznego. Będzie trwała przez trzy wakacyjne miesiące i docelowo swoim zasięgiem obejmie całe Województwo Dolnośląskie.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-26

Sieć Grano Hotels z blisko 90% obłożeniem

Obiekty gdańskiej sieci Grano Hotels zanotowały podczas długiego weekendu niemalże pełne obłożenie
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-24

„Pociąg do Kultury” wraca na tory

W ostatni weekend czerwca, na tory wraca popularne połączenie, umożliwiające bezpośredni dojazd z Wrocławia do Berlina. W związku z ograniczeniami spowodowanymi epidemią koronawirusa, liczba sprzedawanych biletów będzie jednak ograniczona.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-17

eSky.pl i AXA Partners wprowadzają ubezpieczenie turystyczne COVID-19

Firma eSky.pl we współpracy z firmą ubezpieczeniową AXA Partners wprowadza ubezpieczenie “Rezygnacja z podróży All Risk”, które pozwala na komfortowe planowanie podróży lotniczych, uwzględniając możliwość rezygnacji z m.in. zachorowania na COVID-19.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-16

Kampania „Clean&Safe” dla bezpiecznego pobytu w hotelach Louvre Hotels Group

Wraz otwarciem branży HoReCa w nowym reżimie sanitarnym, związanym z pandemią wirusa SARS-CoV-2, grupa hotelowa Louvre Hotels rozpoczęła kampanię „Clean&Safe”, zobowiązując wszystkie swoje hotele do wdrożenia nowych procedur dotyczących higieny i bezpieczeństwa epidemicznego.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-10

12 czerwca Muzeum Polskiej Wódki świętuje drugie urodziny!

Z okazji drugich urodzin, w najbliższy piątek 12 czerwca, Muzeum Polskiej Wódki przygotowało szereg atrakcji dla zwiedzających, zarówno tych którzy zdecydują się osobiście odwiedzić Muzeum, jak dla internautów, którzy wybiorą opcję wirtualnej wycieczki po muzealnych galeriach.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-08

Wracają wyjazdy zagraniczne. Jak przygotować się na bezpieczne podróżowanie.

Po trzech miesiącach przestoju w branży turystycznej, coraz więcej krajów otwiera się na turystykę i możliwości podróżowania. Przed nami czas wakacji i planowania urlopów. Część osób z pewnością zdecyduje się też na zagraniczny wypoczynek.
czytaj więcej