Biuro prasowe

BIZNES 2020-09-14

Krocząc ścieżką wolności – zamki i dwory na Drodze Wolności

Na przestrzeni historii obserwujemy niesłabnące pragnienie ludzi do wolności, które przez wieki przejawiało się w różnych formach.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-30

Dobre praktyki Małopolski na rzecz wspierania turystyki

Choć sektor turystyczny w całym kraju przeżywa trudny okres, małopolska branża może liczyć na Samorząd Województwa i Małopolską Organizację Turystyczną, które podjęły dodatkowe działania na rzecz wsparcia turystyki i zapewnienia bezpieczeństwa gościom odwiedzającym region.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-29

Muzeum Polskiej Wódki zdobywcą nagrody 2020 Tripadvisor Travelers’Choice Award

Z dumą ogłaszamy, że Muzeum Polskiej Wódki zostało nagrodzone 2020 Tripadvisor Travelers’ Choice Award. Oznacza to, że Muzeum Polskiej Wódki znalazło się w grupie 10% najlepszych obiektów turystycznych strony Tripadvisor pod względem ocen i recenzji odwiedzających je podróżników.
czytaj więcej
Turystyka BIZNES 2020-08-28

Kartą Diners Club kupisz bilety komunikacji miejskiej online m.in. w Warszawie,

Diners Club Polska rozszerza akceptację o portale i aplikacje oferujące bilety komunikacji miejskiej w 5 miastach, w tym 4 wojewódzkich. Są to Warszawa, Wrocław, Łódź, Bydgoszcz i Jaworzno. Klienci mogą kupować bilety za pośrednictwem 7 serwisów i aplikacji
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-24

Na wakacje samochodem lub motocyklem

Podróżowanie autem daje niezależność, możliwość zwiedzania miejsc „po drodze” oraz spontanicznego modyfikowania kierunku i czasu wyprawy. Wychodząc naprzeciw potrzebom turystów, włoski region Trentino proponuje aż 4 trasy tematyczne, które można pokonać samochodem lub motocyklem.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-20

Grano Apartments Old Town oficjalnie otwarte

Grano Apartments Old Town to komfortowe apartamenty w kompleksie Grano Residence, tuż przy gdańskiej starówce. Goście Grano Apartments Old Town mogą korzystać z udogodnień znajdujących się w sąsiednim Hotelu Grano, którego otwarcie nastąpiło w maju bieżącego roku.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-18

PIECHOWICE – PERŁA DOLNEGO ŚLĄSKA

Zachęceni sezonem turystycznym chętnie spędzanym w Polsce, przedstawiamy jedno z najciekawszych miejsc na mapie Karkonoszy. Piechowice to oaza spokoju otoczona górskimi szczytami, która zaprasza do poznania jej tajemnic.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-13

Kontrola protokołów sanitarnych w hotelach sieci Louvre Hotels Group

Sieć Louvre Hotels Group powierzyła organizacji NSF International przeprowadzenie niezależnego przeglądu wewnętrznych protokołów sanitarnych we wszystkich hotelach grupy w ramach programu Checked by NSF™.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-04

Blue Marine w Mielnie - połowa gości już płaci bonem turystycznym

W Blue Marine Mielno aż 45 proc. gości przez 2 dni działania programu zapłaciło za nocleg bonem. Pierwszy klient z bonem stawił się w recepcji już o 8.00 rano w sobotę, zaledwie kilka godzin po uruchomieniu systemu w ZUS.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-03

Koleje Dolnośląskie stawiają na komfort pasażerów

Klimatyzowane pociągi, dostęp do Internetu i bezgotówkowy zakup biletów – między innymi takie udogodnienia czekają na pasażerów Kolei Dolnośląskich. Dane dotyczące komfortu w pociągach opublikował Urząd Transportu Kolejowego.
czytaj więcej