Biuro prasowe

BIZNES 2019-04-16

Zamek w Przegorzałach czeka nowe życie

Sopocka pracownia Ideograf, przygotowuje projekt przeobrażenia zabytkowego zamku w hotel, w którym znajdzie się mnóstwo pokoi, oraz m.in. restauracja i strefa wellness.
czytaj więcej
BIZNES 2019-04-15

Podglądani na urlopie

W wynajętym poprzez serwis Airbnb wakacyjnym domu znaleziono kamerę internetową ukrytą w czujniku dymu.
czytaj więcej
BIZNES 2019-04-02

Polonus uruchomił sprzedaż na kursy wakacyjne!

Polonus otworzył dziś wakacyjny kalendarz połączeń. Popularne kierunki letnich wyjazdów dostępne są w niezwykle atrakcyjnych cenach zaczynających się już od 15 zł.
czytaj więcej
BIZNES 2019-03-19

Klimatyczny hotel Kopieniec z panoramą na Tatry

Nowoczesny hotel Kopieniec Fizjo - Med & SPA****, położony w malowniczej miejscowości Murzasichle, oferuje wypoczynek, który w niczym nie ustępuje najlepszym alpejskim kurortom. Podróżujących w te rejony kusi bajecznym widokiem na panoramę Tatr i designerskim wyposażeniem.
czytaj więcej
BIZNES 2019-03-05

GRUPA COSTA CROCIERE

Costa Crociere S.p.A. jest wiodącą firmą rejsową w Europie i Chinach, z siedzibą w Genui (Włochy). 28 statków marek Costa Cruises, AIDA Cruises i Costa Asia łącznie ma ponad 85 000 miejsc. Do roku 2023 do floty dołączy 5 nowych statków.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-20

Hotel światłem malowany: porady ekspertów

Hotele to miejsca, w których najbardziej liczy się dobre samopoczucie gości oraz oryginalne wzornictwo, który wyróżnia dane miejsce i nadaje mu unikatowego charakteru. Niektóre z nich to prawdziwe architektoniczne perełki.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-12

Art deco w chińskim wydaniu: nowy brand na hotelowej mapie Europy

Golden Tulip wprowadza do Europy nowy brand - Metropolo. Pierwszy hotel chińskiej marki został otwarty w Krakowie. Projekt wnętrz powierzono pracowni architektonicznej Tremend. Tym razem, architekci zdecydowali się na realizację inspirowaną chińskim stylem art deco.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-07

ITAKA i UNICEF Polska – razem dla dzieci na Madagaskarze

Warszawa, 7 lutego 2019 r. – Wkrótce minie 10 lat współpracy biura podróży ITAKA i UNICEF Polska. Dzięki wspólnym działaniom do tej pory udało się poprawić sytuację tysięcy dzieci w wielu krajach świata. Dziś stawiamy przed sobą nowe wyzwanie: budowa szkoły na Madagaskarze.
czytaj więcej
BIZNES 2019-01-23

Linie lotnicze nie ujawniły w sprawozdaniach finansowych ponad 5 mld euro

​Wraz ze zbliżającym się końcem roku podatkowego linie lotnicze, podobnie jak wszystkie przedsiębiorstwa, sporządzają sprawozdania finansowe. Przewoźnicy bardzo chętnie raportują swoje zyski operacyjne, ale liczby często nie pokazują całej prawdy.
czytaj więcej
BIZNES 2019-01-23

Wystaw się na ISPO Munich z POG

Do in Poland to nowa inicjatywa Polish Outdoor Group. POG, przy okazji Międzynarodowych Targów Sportowych i Outdoorowych ISPO Munich 2019, chce promować Polskę jako miejsce idealne do produkcji, sprzedaży i spędzania czasu. Od 2004 roku rynek outdoorowy wzrósł ponad 4-krotnie.
czytaj więcej