Biuro prasowe

BIZNES 2019-10-22

Polacy nie ufają samolotom? Nowy raport o stresie podczas wyjazdów

Co drugi Polak odczuwa stres podczas wakacyjnych wyjazdów – wpływa na to m.in. wybrany przez nas środek transportu. Zdecydowanie najpewniej czujemy się w pociągu.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-18

CORENDON ZWIĘKSZA LICZBĘ LOTÓW

W minioną środę przedstawiciele linii lotniczych Corendon Airlines spotkali się z polskimi touroperatorami, zarządcami portów lotniczych oraz biur podróży na uroczystej kolacji.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-17

W górach bezpieczniej z polisą

Jesień to idealna pora roku na wędrówki po górach. Wyruszając na szlak, warto zabrać ze sobą polisę turystyczną, która pomoże w wielu nieprzewidzianych sytuacjach.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-09

Na zapowiedź o zniesieniu wiz do USA, liczba wyszukiwań lotów wzrosła o 319%

Eksperci wyszukiwarki KAYAK.pl sprawdzili, czy debata publiczna na temat bezwizowych podróży do USA mogła wpłynąć na zainteresowanie Polaków lotami do Ameryki.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-08

Odkrywcy Taurus – ruszyła nowa akcja promująca aktywny styl życia

Taurus ruszył z nowym projektem dla aktywnych osób. W ramach programu Odkrywcy Taurus uczestnicy mogą liczyć na pakiet specjalnych korzyści.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-04

Podsumowanie wakacji 2019: Polskę chętnie odwiedzali Amerykanie, Brytyjczycy i..

Eksperci wyszukiwarki KAYAK.pl sprawdzili, czy w tym roku zagraniczni goście równie chętnie planowali wakacje w Polsce, sprawdzili, które narodowości najczęściej wybierały ten kierunek oraz jakie miejscowości cieszyły się największą popularnością.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-03

Rimini oczami Felliniego

Rimini, największy kurort w regionie Emilia Romagna może szczycić się bogatą ofertę kulturalną i artystyczną. Dzielnica Starego Miasta stanowiła inspirację dla wielu filmów Federica Felliniego.
czytaj więcej
BIZNES 2019-09-27

HOLISTYCZNE PODEJŚCIE DO BIZNESU W ZAKOPANEM

Otoczony górską przyrodą i pięknymi podhalańskimi krajobrazami luksusowy hotel na malowniczej Polanie Szymoszkowej, to doskonałe miejsce nie tylko na wypoczynek, ale również na organizację szkoleń, kongresów i innych wydarzeń biznesowych.
czytaj więcej
BIZNES 2019-09-25

Polska turystyka w dobrej kondycji, ale…

Od stycznia maleje też zadłużenie biur podróży i agencji turystycznych notowanych w Krajowym Rejestrze Długów. Co prawda w sierpniu i wrześniu nieco wzrosło, ale to raczej sezonowe wahnięcie.
czytaj więcej
BIZNES 2019-09-12

EKUZ znowu idzie po rekord

Popularność EKUZ dynamicznie rośnie. Wszystko wskazuje na to, że w 2019 roku po raz 9. z rzędu padnie rekord wydanych kart.
czytaj więcej