Biuro prasowe

BIZNES 2021-02-23

Hotelarze zdali egzamin - Polacy po powrocie do hoteli czują się bezpiecznie

Jak Polacy oceniają przygotowanie hoteli do ponownego otwarcia? Aż 98% twierdzi, że w obecnej sytuacji było to dobrym pomysłem. Przeważająca większość z tych, którzy zdecydowali się na wyjazd, czuła się bezpiecznie.
czytaj więcej
BIZNES 2021-02-18

Nareszcie w Polsce! Portal dla miłośników USA.

Tysiące Polaków czekają na otwarcie granic do USA. Z powodu koronawirusa były prezydent Donald Trump zabronił polskim turystom wjazdu do Stanów Zjednoczonych. Wkrótce, dzięki udostępnieniu szczepionek, sytuacja międzynarodowych podróży powinna się stopniowo znormalizować.
czytaj więcej
Turystyka BIZNES 2021-02-11

Wypad na narty bez ujemnego salda na koncie

Na 12 lutego w Polsce i 15 lutego we Włoszech zaplanowane zostało otwarcie stoków narciarskich. Wybierając się w góry należy nie tylko przestrzegać zasad reżimu sanitarnego, ale dobrze jest również odpowiednio przygotować się na nieprzewidziane sytuacje i wypadki.
czytaj więcej
BIZNES 2021-02-09

Polacy potrzebują zimowych wyjazdów - zainteresowanie hotelami bije rekordy

Polacy chcą wyjeżdżać. Chwilę po zniesieniu obostrzeń nastąpiła błyskawiczna reakcja klientów - portal rezerwacyjny Travelist.pl odnotował natychmiastowy wzrost ruchu na stronie, o 139% większy w stosunku do poprzedniego tygodnia.
czytaj więcej
BIZNES 2021-02-05

Jedno z najbardziej oryginalnych Muzeów w Warszawie wraca z wyjątkową ofertą

Mowa o Muzeum Polskiej Wódki. To miejsce ma w swojej ofercie nie tylko zwiedzanie rozbudowanej ekspozycji, poświęconej historii Polskiej Wódki, która wpisana jest na listę Chronionych Oznaczeń Geograficznych UE. Oferta obejmuje również spotkania w formie warsztatów czy wykładów.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-29

Podróżnicze podsumowanie 2020 roku oraz wiosenne plany Polaków

Branża turystyczna musiała zmierzyć się z wieloma wyzwaniami na przestrzeni minionego roku. Jak więc przedstawiały się wybory podróżnicze Polaków w 2020 roku? Odpowiada Travelist.pl.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-28

Dlaczego tęsknimy za podróżowaniem?

Czas sprzed pandemii wydaje nam się coraz bardziej odległy i powoli zapominamy o swobodnym przemieszczaniu się z plecakiem po świecie… Jedyne co nam zostało to przywoływanie wspomnień (oczywiście z zachowanie dystansu i w maseczkach) i tęsknota za podróżowaniem.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-26

Campanile and the European market: important hotels in the brand’s history

From a family chain of suburban hotel-restaurants to a global brand offering innovative facilities located in strategic metropolitan regions – the Campanile brand have been embracing the spirit of changing times for over 40 years.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-26

Campanile na rynku europejskim. Hotele, które zapisały się w historii marki

Od rodzinnej sieci podmiejskich hoteli-restauracji po globalną markę oferującą zlokalizowane w wielkich metropoliach innowacyjne obiekty – hotele Campanile od ponad 40 lat podążają z duchem czasu. Które obiekty zapisały się w dziejach ekspansji marki na rynku europejskim?
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-26

Rezerwacje ruszyły – pierwsza mobilna sieć hoteli Good Spot czeka na turystów

W sercu Karkonoszy – w Karpaczu, do dyspozycji gości zostały oddane trzy przestronne i w pełni wyposażone mobilne apartamenty. Rezerwacje ruszyły 22 stycznia.
czytaj więcej