Biuro prasowe

BIZNES 2021-10-12

„Historia jednego kieliszka” – wernisaż prac ceramicznych światowych artystów

W dniach 30 września–1 października 2021 roku w Pavilionie Hotelu Raffles Europejski Warsaw odbył się wernisaż prac ceramicznych światowych projektantów. Artyści wędrowali po miejscach związanych z polskim wzornictwem i kulturą. Odwiedzili także Muzeum Polskiej Wódki w Warszawie.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-06

Green Planet w Dubaju - tak powinny wyglądać centra edukacyjne

Tropikalny las z 3 tysiącami zwierząt i roślin, a wszystko pod dachem. Taką atrakcję zwiedzać można w Dubaju. To jedna na najnowszych i najatrakcyjniejszych placówek na świecie.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-28

Niezwykły wernisaż - kolektyw Muzeum Polskiej Wódki i światowych projektantów

Co łączy światowych artystów, międzynarodowy design i Muzeum Polskiej Wódki? I czy ChOG Polska Wódka może stać się inspiracją do stworzenia kolekcji ceramicznej? Na te pytania odpowiedzią jest IDE TO POLAND / CERAMIC & FOOD ROUTE, projekt International Design Expeditions.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-27

Bogactwo rowerowych przygód w Trentino

Podmuch jesiennego wiatru powoli zrywa liście z drzew, jak również napędza do aktywności na dwóch kółkach. Region Trentino okalają liczne ścieżki rowerowe, z których można podziwiać piękno włoskiego krajobrazu z perspektywy siodełka. Gotowi do startu? W takim razie ruszamy!
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-23

Hotelarstwo przyszłości – zrównoważone działania w turystyce

Bezpieczeństwo sanitarne, czystość, dbałość o środowisko naturalne, synergia z naturą, czy nowe metody płatności za podróże to tylko niektóre z obecnych i wschodzących trendów w turystyce. Jak będzie wyglądało hotelarstwo przyszłości?
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-15

Podsumowanie wakacji Polaków. Królował Bałtyk, straciły góry, hitem... Toruń!

Prawie 40% turystów spędziło tegoroczne wczasy nad morzem. Rośnie popularność city breaków, częściej wybieramy też hotele z wyższej półki. Oto wnioski z analizy wakacyjnych wyborów Polaków, którą przeprowadzili eksperci portalu rezerwacyjnego Travelist.pl.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-13

Polacy pokochali wypoczynek na działkach! Najbardziej pożądane są miejsca nad je

Długotrwała izolacja domowa i ograniczenia związane z podróżowaniem znacząco wpłynęły na nasz sposób wypoczywania. Na fali pandemii powróciliśmy do natury i szukaliśmy wyciszenia. Trend ten utrzymuje się do dziś, stale ewoluując, co potwierdzają liczne badania.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-08

Ruszyła piąta edycja Romance TV Award!

Już po raz piąty najbardziej kobieca stacja - Romance TV organizuje konkurs dla najromantyczniejszych hoteli i restauracji w Polsce. Zwycięzcy otrzymają kampanię promocyjno-reklamową na antenie Romance TV.
czytaj więcej
BIZNES 2021-08-30

Urlop za pół miliona złotych.Czyli jak uniknąć wysokich kosztów pomocy medycznej

Wakacje zbliżają się do końca. Podczas tegorocznego lata lotniska przezywały oblężenie. Spragnieni podróży Polacy chętnie wyjeżdżali na zagraniczny urlop. Pandemia sprawiła, że turyści muszą przestrzegać licznych obostrzeń i przywiązywać szczególną wagę do zasad bezpieczeństwa.
czytaj więcej
BIZNES 2021-08-23

Co czeka branżę hotelarską?

Od nadchodzących jesiennych i zimowych miesięcy zależy prędkość i skala powrotu do dobrej formy sektora hotelarskiego.
czytaj więcej