Biuro prasowe

BIZNES 2021-09-23

Hotelarstwo przyszłości – zrównoważone działania w turystyce

Bezpieczeństwo sanitarne, czystość, dbałość o środowisko naturalne, synergia z naturą, czy nowe metody płatności za podróże to tylko niektóre z obecnych i wschodzących trendów w turystyce. Jak będzie wyglądało hotelarstwo przyszłości?
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-15

Podsumowanie wakacji Polaków. Królował Bałtyk, straciły góry, hitem... Toruń!

Prawie 40% turystów spędziło tegoroczne wczasy nad morzem. Rośnie popularność city breaków, częściej wybieramy też hotele z wyższej półki. Oto wnioski z analizy wakacyjnych wyborów Polaków, którą przeprowadzili eksperci portalu rezerwacyjnego Travelist.pl.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-13

Polacy pokochali wypoczynek na działkach! Najbardziej pożądane są miejsca nad je

Długotrwała izolacja domowa i ograniczenia związane z podróżowaniem znacząco wpłynęły na nasz sposób wypoczywania. Na fali pandemii powróciliśmy do natury i szukaliśmy wyciszenia. Trend ten utrzymuje się do dziś, stale ewoluując, co potwierdzają liczne badania.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-08

Ruszyła piąta edycja Romance TV Award!

Już po raz piąty najbardziej kobieca stacja - Romance TV organizuje konkurs dla najromantyczniejszych hoteli i restauracji w Polsce. Zwycięzcy otrzymają kampanię promocyjno-reklamową na antenie Romance TV.
czytaj więcej
BIZNES 2021-08-30

Urlop za pół miliona złotych.Czyli jak uniknąć wysokich kosztów pomocy medycznej

Wakacje zbliżają się do końca. Podczas tegorocznego lata lotniska przezywały oblężenie. Spragnieni podróży Polacy chętnie wyjeżdżali na zagraniczny urlop. Pandemia sprawiła, że turyści muszą przestrzegać licznych obostrzeń i przywiązywać szczególną wagę do zasad bezpieczeństwa.
czytaj więcej
BIZNES 2021-08-23

Co czeka branżę hotelarską?

Od nadchodzących jesiennych i zimowych miesięcy zależy prędkość i skala powrotu do dobrej formy sektora hotelarskiego.
czytaj więcej
BIZNES 2021-08-16

Kempingi nad jeziorem – pozwól naturze stać się Twym domem

Wyobraź sobie, że Twój sen przerywa śpiew ptaków i powiew rześkiego wiatru znad jeziora… To właśnie tak wyglądają poranki na kempingach w północnych Włoszech. Oto kilka propozycji wypoczynku pośród różnorodnych atrakcji nad najpiękniejszymi jeziorami włoskiego regionu Trentino.
czytaj więcej
BIZNES 2021-08-12

Jak uniknąć najczęstszych awarii, które mogą popsuć urlop?

Przygotowaliśmy listę najważniejszych kwestii, o których warto pamiętać przed wybraniem się na wypoczynek.
czytaj więcej
BIZNES 2021-08-09

5 pomysłów na wypoczynek z dziećmi

Przełom lata i jesieni w regionie Trentino obfituje różnorodnością form wypoczynku dla dzieci i dorosłych. Mnogość trydenckich atrakcji wynika ze zróżnicowania terenu – od malowniczych dolin, poprzez około 300 jezior, po szczyty słynnych Dolomitów. Wyróżniamy 5 najciekawszych.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-26

Tu się szkolą załogi linii KLM

KLM najstarsza działająca linia lotnicza ma słowo „królewska” nie tylko w nazwie. Od lat stara się także na najwyższym poziomie dbać o obsługę i bezpieczeństwo pasażerów. Szkolenie załogi linii lotniczej przechodzą w specjalnym centrum zlokalizowanym na lotnisku w Amsterdamie.
czytaj więcej