Biuro prasowe

BIZNES 2020-11-06

Hotel Number One by Grano po raz kolejny wspiera Euro Chamber Music Festival

Gdański hotel kolejny raz objął mecenatem największy w północnej Polsce festiwal muzyki kameralnej, który odbywa się między 16 października a 22 listopada.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-05

„Polski stół” – kulinarna opowieść o Polsce

Przewodnik po polskich tradycjach kulinarnych autorstwa Magdaleny Tomaszewskiej-Bolałek. Cyfrowa publikacja jest dostępna bezpłatnie w językach angielskim oraz hiszpańskim. Wśród partnerów publikacji znalazło się m.in. Muzeum Polskiej Wódki i Stowarzyszenie Polska Wódka.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-04

Renowacja flagowego hotelu Golden Tulip w centrum Warszawy

Wznoszący się na warszawskim Mirowie budynek hotelu Golden Tulip Warsaw Centre to jeden z najatrakcyjniej położonych obiektów Louvre Hotels Group w Polsce. Już wkrótce czterogwiazdkowy hotel powita gości w zupełnie nowych wnętrzach.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-04

Renovation of the Louvre Hotels Group flagship hotel in the heart of the Polish

Occupying a building located in the Mirów neighbourhood of the Polish capital city, Golden Tulip Warsaw Centre is one of the best-placed Louvre Hotels Group operations in the country. Soon, the four-star hotel will welcome its guests in completely new interiors.
czytaj więcej
BIZNES 2020-10-28

Pokój z widokiem na winnicę

Winiarnie to wyjątkowe miejsca, w których łączy się przyjemność dla podniebienia z odkrywaniem najstarszych tradycji tego regionu. Włoski region Trentino to region bogaty w sieć urokliwych winnic, w których można również zatrzymać się na nocleg.
czytaj więcej
BIZNES 2020-10-19

Sieć Grano Hotels z własną aplikacją mobilną

Sieć Grano Hotels wystartowała z nową aplikacją mobilną umożliwiającą wyszukiwanie i rezerwowanie noclegów.
czytaj więcej
BIZNES 2020-10-16

Najbardziej ekologiczny hotel w Holandii

Hotel Jakarta w Amsterdamie jest ekologiczny w każdym calu - zaczynając od budynku, drewnianej konstrukcji, indonezyjskiego ogrodu wewnętrznego, na przyjaznej dla użytkowników akustyce i neutralności energetycznej kończąc.
czytaj więcej
Turystyka BIZNES 2020-10-14

Poznaliśmy zwycięzców Turystycznych Skarbów Małopolski!

We wtorek 13.10 na uroczystej gali w Opactwie Benedyktynów w Tyńcu ogłoszeni zostali zwycięzcy drugiej edycji Turystycznych Skarbów Małopolski. Kto tym razem wygrał w konkursie orgaznizowanym przez Samorząd Województwa Małopolskiego i Małopolską Organizację Turystyczną?
czytaj więcej
Turystyka BIZNES 2020-09-30

Diners Club Polska we współpracy z IATA wprowadza Travel Services Account

Nowa usługa Diners Club Polska ma przede wszystkim zwiększyć transparentność płatności w branży turystycznej. Travel Services Account jest pierwszym, dostępnym w Polsce rozwiązaniem płatniczym zgodnym z wytycznymi Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Powietrznych (IATA).
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-29

Ecolab udostępnia bezpłatne materiały edukacyjne i szkoleniowe dotyczące COVID19

Czynnikiem decydującym o wyborze obiektu noclegowego czy restauracji stała się dzisiaj gwarancja przestrzegania reżimu sanitarnego.
czytaj więcej