Biuro prasowe

BIZNES 2020-09-30

Jak nie utopić pieniędzy?

W lipcu i sierpniu tego roku mieliśmy do czynienia z wieloma podtopieniami, których skutkiem było m.in. zalanie samochodów. Według statystyk te popowodziowe, ale reanimowane ponownie auta właśnie teraz mogą trafić na rynek sprzedaży samochodów używanych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-24

Sterowiec Goodyear Blimp – symbol od ponad stulecia

Powrót sterowca Goodyear Blimp do Europy to doskonały moment, aby świętować stulecie podniebnej innowacji, sięgającej czasów pierwszych sterowców Goodyear z początków XX wieku.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-24

Arval startuje z wynajmem długoterminowym aut dla klientów indywidualnych

Arval Service Lease Polska kontynuuje jesienną ofensywę biznesową i rusza z ofertą wynajmu konsumenckiego.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-23

Coraz większe zaangażowanie polskich producentów części w elektromobilność

Branża elektromobilności w Polsce rozwija się coraz szybciej. Jej ważną częścią są krajowi producenci części i podzespołów samochodowych oraz jednostki badawcze.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-21

Ruszyła promocja „Zyskaj z Shell Helix”

14 września 2020 roku wystartowała promocja olejów silnikowych Shell Helix skierowana do właścicieli i mechaników niezależnych warsztatów samochodowych. W ramach sprzedaży premiowej zakupy wybranych olejów Shell Helix nagradzane są kuponami o wartości 50 i 200 złotych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-21

Wyższe mandaty za parkowanie i akcyza za stare auta. A może jeden dzień bez samo

W stolicy pięciokrotnie wzrośnie wysokość mandatów za brak biletu z parkometru, aż do 250 zł. Tymczasem warto spróbować czegoś innego. 22 września po raz szesnasty, będziemy obchodzić w Polsce „Dzień Bez Samochodu”.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-17

Sterowiec Goodyear Blimp wraca do europejskiego motorsportu

Sterowiec Goodyear Blimp będzie towarzyszył 24-godzinnym wyścigom Le Mans i Nürburgring. To pierwszy przelot nad europejskim wyścigiem od ponad 35 lat. Kontynuacja stuletniej współpracy między Goodyearem a Zeppelinem.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-15

Czternaście zwycięstw w Le Mans. Wspomnienia Goodyeara przed powrotem do zmagań

Goodyear od kilkudziesięciu lat angażuje się w różne formy wyścigów. Na swoim koncie ma rekord wygranych w Formule 1, czternaście zwycięstw w 24-godzinnym wyścigu Le Mans oraz wiele innych imponujących wyróżnień. Marka ma nadzieję na kolejne sukcesy.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-09

Czy wiesz ile Twoje auto będzie warte, jak będziesz je sprzedawać?

Kupując nowe, czy używane auto zwracamy uwagę na moc silnika, rodzaj skrzyni biegów, przebieg czy wyposażenie. Jednak rzadko myślimy o tym, ile stracimy sprzedając kiedyś dany model samochodu.
czytaj więcej