Biuro prasowe

BIZNES 2019-02-11

Kariera w motorsporcie – mocne strony kobiet

Dla wielu osób motorsport to wciąż świat mężczyzn. Panuje w nim rywalizacja, niebezpieczeństwo i adrenalina. Czy kobiety mają szansę odnaleźć się w tym świecie?
czytaj więcej
Motoryzacja BIZNES 2019-02-07

Olejowe wybory Polaków

Najważniejszym czynnikiem branym pod uwagę przez kierowców podczas wyboru oleju silnikowego jest rekomendacja mechanika lub doradcy serwisowego.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-07

Continental ponownie z tytułem Superbrands!

Po raz drugi z rzędu Continental otrzymał prestiżowy tytuł Superbrands.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-01

TEMARED wśród laureatów rankingu Diamenty Forbesa 2019

Firma TEMARED po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł "Diamentu Forbesa”. Ranking przygotowywany przez firmę analityczną Bisnode Polska we współpracy z miesięcznikiem Forbes wyróżnia najdynamiczniej rozwijające się w danym roku firmy w kraju.
czytaj więcej
BIZNES 2019-01-31

Bridgestone Poznań zakończył rozbudowę magazynu opon

Bridgestone, największy na świecie producent opon i wyrobów z gumy, zakończył rozbudowę magazynu w swojej fabryce w Poznaniu i stworzył dzięki temu przestrzeń do składowania aż miliona opon.
czytaj więcej
BIZNES 2019-01-23

Kradzieże paliwa wciąż są zmorą kierowców i firm

Wysokie ceny paliw sprzyjają zwiększonemu popytowi na olej napędowy i benzynę z nielegalnych źródeł. Złodzieje korzystają z koniunktury, a poszkodowani są zarówno właściciele prywatnych samochodów, jak i właściciele firm dysponujących flotami pojazdów.
czytaj więcej
BIZNES 2019-01-23

Zalety Monitoringu Floty

System monitorowania pojazdów oparty o technologie GPS i GSM ma wiele zastosowań. Pozwól nam opowiedzieć, jak możesz udoskonalić działanie swojej firmy!
czytaj więcej
BIZNES 2019-01-21

Shell LubeMatch w nowej odsłonie

Shell udostępnił ulepszoną wersję internetowego narzędzia doboru oleju Shell LubeMatch.
czytaj więcej
BIZNES 2019-01-18

Elektroniczne gadżety samochodowe z okazji Dnia Babci i Dziadka

Z tej okazji naszym najbliższym przekazujemy prezenty. Jeśli dziadkowie prowadzą aktywny tryb życia i często podróżują swoimi samochodami warto dać im coś praktycznego, na przykład nawigację lub wideorejestrator.
czytaj więcej
BIZNES 2019-01-16

TomTom ogłasza współpracę z DENSO

TomTom (TOM2), firma specjalizująca się w technologii geolokalizacyjnej, ogłosił nawiązanie współpracy z DENSO w ramach rozwoju platformy oprogramowania dla pojazdów autonomicznych.
czytaj więcej