Biuro prasowe

BIZNES 2023-12-01

Zmiany na czele Mazda Motor Poland

Maciej Hochman nowym Dyrektorem Zarządzającym Mazda Motor Poland, Łukasz Paździor awansuje na stanowisko Dyrektora Regionalnego Mazda SMG
czytaj więcej
BIZNES 2023-11-29

Kto będzie budować samochody przyszłości?

Branża motoryzacyjna stoi u progu transformacji. Jednym z największych wyzwań pozostaje dostępność wykwalifikowanej kadry zarówno niższego, jak i wyższego szczebla.
czytaj więcej
BIZNES 2023-11-23

SCM: 4 korzyści leasingu operacyjnego dla JDG

Prowadzenie firmy często wiąże się z koniecznością zakupu samochodu. Czy w tym celu warto zainteresować się leasingiem operacyjnym? W poniższym materiale ekspert Santander Consumer Multirent przedstawia 4 zalety takiego finansowania dla jednoosobowych działalności gospodarczych.
czytaj więcej
BIZNES 2023-11-20

Polskie floty utrzymują kurs na zrównoważony rozwój

Aż 93% polskich operatorów flotowych uważa zrównoważony rozwój za ważny czynnik w funkcjonowaniu firmy. Co druga flota w Polsce postrzega zrównoważony rozwój jako sposób na optymalizację kosztów operacyjnych, a 29% uważa, że to czynnik kształtujący wartości korporacyjne.
czytaj więcej
Motoryzacja BIZNES 2023-11-16

OŚWIADCZENIE ZARZĄDU AutoDNA Sp. z o.o.

OŚWIADCZENIE ZARZĄDU AutoDNA Sp. z o.o. W SPRAWIE OSTATECZNEGO POSTANOWIENIA SĄDU Z POWÓDZTWA AutoDNA Sp. z o.o. PRZECIWKO cV Group UAB
czytaj więcej
BIZNES 2023-11-15

Odkryj Rowerową Planetę Škody w Robloxie!

Już 8 listopada 2023 r. w popularnej grze Roblox rozpoczęła się rowerowa przygoda edukacyjna, w której na graczy czekają różne wyzwania. Škoda przygotowała serię misji rowerowych, a każdy uczestnik zobowiązany jest do przestrzegania zasad ruchu drogowego podczas ich wykonywania.
czytaj więcej
BIZNES 2023-11-14

67% Polaków zmienia opony na zimowe – badanie rankomat.pl

Dbałość o odpowiednie ogumienie w samochodzie to przede wszystkim kwestia bezpieczeństwa na drodze, ale ma też przełożenie na ekonomię jazdy.
czytaj więcej
BIZNES 2023-11-09

Premio Opmar pierwszym serwisem sieci w Polsce wyposażonym w czytnik CheckPoint

Premio Opmar jako pierwszy serwis sieci Premio w Polsce wprowadził do swojej oferty innowacyjny czytnik najazdowy Goodyear CheckPoint, który umożliwia monitorowanie kluczowych parametrów opon oraz wagi pojazdów ciężarowych
czytaj więcej
BIZNES 2023-11-07

Goodyear zaprezentuje innowacyjne rozwiązania dla flot na targach SOLUTRANS 2023

Goodyear będzie promował swój autorski pakiet rozwiązań dla flot Goodyear Total Mobility podczas targów SOLUTRANS 2023 w Lyon Eurexpo we Francji 21-25 listopada, wykorzystując do tego interaktywne stoisko.
czytaj więcej
BIZNES 2023-11-06

Doświadczony psycholog radzi jak zwalczać stres w trudnych warunkach jazdy

Ceniony szwedzki psycholog David Waskuri opracował na zamówienie Goodyear 5 wskazówek, które pomogą przygotować się na zimowe warunki na drodze i pozwolą poczuć się pewniej za kierownicą.
czytaj więcej