Biuro prasowe

BIZNES 2021-04-15

DHL Parcel inwestuje w 33 dostawcze samochody elektryczne od Arval

DHL Parcel Polska powiększa swoją flotę samochodów dostawczych o pojazdy MAN eTGE. Zaawansowane technologicznie elektryki będzie można spotkać m.in. na ulicach Warszawy, Gdańska, czy Poznania. Pojazdy w ramach wynajmu długoterminowego z pełną obsługą dostarczyła firma Arval.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-15

Goodyear dostarczy opony do 26 samochodów na otwarcie sezonu ELMS

Goodyear będzie wyłącznym dostawcą opon dla kategorii LMP2 podczas rundy otwierającej Europejską Serię Le Mans, która rozpocznie się w ten weekend. Dwie z trzech startujących klas skorzysta wyłącznie z opon Goodyear w niezwykle konkurencyjnej stawce.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-14

Lexus LS 600h L Landaulet

Z czym kojarzy się ślub? Na takie pytanie każda para młoda odpowie zapewne nieco inaczej. Dla większości osób nieodłącznym elementem radosnej ceremonii jest wyjątkowy samochód, który towarzyszy nowożeńcom w czasie specjalnego wieczoru.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-12

Goodyear wzmacnia swoje zaangażowanie w zrównoważone pozyskiwanie soi

Firma Goodyear ogłosiła nową globalną strategię dotyczącą pozyskiwania oleju sojowego zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, która odzwierciedla jej zdecydowane zaangażowanie w odpowiedzialne pozyskiwanie surowców.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-09

O rynku premium wypożyczalni samochodów w Polsce

Rynek wynajmu samochodów w Polsce wzrasta co roku średnio o 15%.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-08

Goodyear dostawcą opon do Audi e-tron GT quattro i RS e-tron GT

Nowa generacja gran turismo Audi e-tron GT będzie zaopatrzona w 21-calowe opony Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-07

Lexus z rekordową sprzedażą w USA. To najwyższy wynik w historii

Amerykański oddział Lexusa podzielił się wynikami sprzedaży w marcu. Miesięczny rezultat japońskiej marki okazał się najwyższy w historii jej obecności w Stanach Zjednoczonych.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-06

Goodyear współpracuje z pionierem mobilności, firmą UFODRIVE

Goodyear ogłosił nawiązanie strategicznej współpracy z firmą UFODRIVE, w pełni cyfrową wypożyczalnią samochodów elektrycznych. Celem współdziałania obu firm jest poprawa wydajności floty pojazdów elektrycznych.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-01

Wielkanoc 2021 na polskich drogach

Choć w 2020 roku podczas wielkanocnego weekendu pandemia przełożyła się na mniejsze natężenie ruchu na drogach, nie powstrzymało to kierowców od jazdy pod wpływem alkoholu. Policja zatrzymała wówczas 542 pijanych kierowców z czego najwięcej - aż 212 - w Wielką Sobotę.
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-31

Coraz więcej motocyklistów rozszerza OC? Tak, ale…

W 2020 roku wzrosła liczba właścicieli skuterów i motocykli, którzy rozszerzyli obowiązkowe OC o dobrowolne ubezpieczenia. Jednak „gołe” OC wciąż wybiera 80% motocyklistów – wynika z danych Compensy. Z 10 do 16% wzrosła w ciągu roku liczba właścicieli jednośladów kupujących NNW.
czytaj więcej