Biuro prasowe

BIZNES 2021-10-14

Goodyear UltraGrip Performance+ SUV uznana za wzorową w dużym teście opon

Opona Goodyear uzyskała najwyższe oceny w teście opon zimowych przeprowadzonym przez niemiecki magazyn Auto Bild allrad, otrzymując ocenę "wzorową". W badaniu sprawdzano zachowanie dziesięciu marek.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-12

Premiera polskiego carportu. Ranking aut elektrycznych według internautów

W Polsce rośnie liczba zarejestrowanych samochodów osobowych z napędem elektrycznym, co wywołuje liczne dyskusje w sieci. Jak wynika z analizy internetu przeprowadzonej przez SentiOne, wśród dostępnych na polskim rynku aut elektrycznych, najwięcej wzmianek w sieci dotyczy Tesli.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-12

Goodyear i Dunlop prowadzą w testach opon zimowych ADAC

ADAC, TCS i ÖAMTC opublikowały coroczne testy opon zimowych, odpowiednio na rynkach niemieckim, szwajcarskim i austriackim, przyznając produktom Goodyear i Dunlop wspólne pierwsze miejsce w teście obejmującym 16 marek. Opony oceniano pod względem siedemnastu kryteriów.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-07

Cyfryzacja moto branży i niska podaż aut – spotkanie sieci dealerskich

27 września br. w Ogrodzieńcu odbyła się konferencja „Jak zmieni się świat automotive w najbliższym czasie?” zorganizowana przez Idea Getin Leasing, Autokatalog.pl oraz IBRM SAMAR. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele sieci dealerskich z całej Polski.
czytaj więcej
Motoryzacja BIZNES 2021-10-06

Bralczyk komentuje nową kampanię Ubera z kierowczyniami

W nowej kampanii Uber przedstawia historie kierowców i… kierowczyń.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-05

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 wygrywa w teście opon całorocznych Auto Bild

Goodyear po raz drugi z rzędu został zwycięzcą testu opon całorocznych magazynu Auto Bild, wyprzedzając ponad 30 innych marek. W kompleksowym badaniu sprawdzano zachowanie opon m.in. na suchej, mokrej i ośnieżonej nawierzchni oraz pod względem przebiegu.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-04

Samochód za opony - rusza wielka loteria Goodyear

Kupując komplet opon zimowych lub całorocznych Goodyear można wygrać mobilne ekspresy do kawy, modele sterowca Goodyear Blimp, karty przedpłacone o wartości 5000 zł każda oraz nagroda główna – Toyota Yaris Cross.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-01

Gdyby James Bond chciał ubezpieczyć Astona Martina DB5…

W „Nie czas umierać” James Bond po raz kolejny wsiada za kierownicę swojego najsłynniejszego auta – Astona Martina DB5 z 1963 roku. Eksperci Compensy tłumaczą, jak kupuje się OC na tak stare samochody i ile za obowiązkową polisę zapłaciłby brytyjski agent.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-01

Jakub Jaczewski nowym szefem ds. Sprzedaży Flotowej i Samochodów Używanych Mazd

Jakub Jaczewski dołącza od początku października do zespołu działu handlowego Mazda Motor Poland i obejmuje stanowisko Managera ds. Sprzedaży Flotowej i Samochodów Używanych
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-01

Łódź miastem współtworzonym. Carsharing w ofensywie

Traficar, największy operator carsharingowy w Polsce, udostępnia swą flotę w Łodzi. 200 nowoczesnych samochodów, w tym elektryczne Renault Zoe i Dacia Spring, będą na łódzkich drogach jeździć od 1 października.
czytaj więcej