Biuro prasowe

BIZNES 2022-06-21

Ubezpieczenia komunikacyjne – najlepiej w pakiecie i zdalnie

Z reguły ten, kto nigdy jeszcze nie doświadczył kolizji drogowej, może mieć przekonanie, że temat wypadków go nie dotyczy. Dane z raportu PIU pokazują, że w 2021 r. cztery samochody na sto doznały zniszczeń, a średni koszt 1 szkody wynosił prawie 8 500 zł.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-21

Nowa koncepcja opon Goodyear dla multimodalnej przyszłości

Dzięki systemom współdzielenia aut, pojazdom autonomicznym i paliwom alternatywnym, które zapewniają rozwiązania w wielu różnych scenariuszach, w nadchodzących latach czeka nas wiele zmian. Skoro transport zmienia swoje oblicze, czas, aby podobnie zmienić oblicze opon.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-14

Santander Consumer Multirent wprowadził leasing motocykli nierejestrowanych

Santander Consumer Multirent zdecydował się dodać do swojej oferty leasing motocykli nierejestrowanych. Produkt jest już dostępny u wybranych dealerów współpracujących z leasingodawcą.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-13

Wytrwałe dążenie Goodyeara do sukcesu w 24-godzinnym wyścigu Le Mans

Drugi rok z rzędu Goodyear występował w 24-godzinnym wyścigu Le Mans jako wyłączny partner oponiarski kategorii LMP2, zapewniając niezrównane osiągi, trwałość i spójność działania.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-08

Goodyear w oczekiwaniu na wyścig Le Mans

24-godzinny wyścig Le Mans to najbardziej prestiżowa impreza w kalendarzu zmagań długodystansowych. Goodyear będzie wyłącznym dostawcą opon dla 27 samochodów startujących w klasie LMP2. Oznacza to ścisłą współpracę z zespołami w zakresie ustawień i strategii na cały wyścig.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-06

Kulisy motorsportu w najnowszym wydaniu e-magazynu GoRacing od Goodyear

Rywalizacja w ramach czterech serii mistrzostw motorsportowych nabiera tempa, a kolejne wyścigi z pewnością przyniosą wiele emocji i niespodzianek. W najnowszej czwartej edycji e-magazynu GoRacing, Goodyear zaprasza za kulisy tych niezwykle intrygujących widowisk sportowych.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-02

Santander Consumer Multirent: Jak polscy kierowcy kupują auta używane?

• Badanie przeprowadzone na zlecenie Santander Consumer Multirent na rzecz raportu „Polak kupuje auto używane” wykazało, że większość polskich kierowców ostatni samochód z drugiej ręki kupiło bezpośrednio od sprzedawcy, korzystając z oferty prywatnej (55 proc.).
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-02

Dunlop gotowy na nowe wyzwania w pierwszym 24-godzinnym wyścigu SPA EWC

W najbliższy weekend Długodystansowe Mistrzostwa Świata FIM przeniosą się na Circuit de Spa-Francorchamps. Wydarzenie tego typu zawsze stanowi wyzwanie dla wszystkich zaangażowanych, ale Dunlop jest gotowy na nocny wyścig.
czytaj więcej
BIZNES 2022-05-31

Dawid i Goliat - nierówna walka warsztatów samochodowych z ubezpieczycielami

Dzwonią do mnie właściciele warsztatów, które dotąd należały do sieci partnerskich ubezpieczycieli, z prośbą aby pomóc im w walce o adekwatną stawkę - mówi Łukasz Kowalczyk z Wyzszestawki.pl. - Gdy pytam, co z umowami, słyszę, że albo wypowiedziane, albo już wkrótce.
czytaj więcej
BIZNES 2022-05-30

Nowy poziom integracji technologii i danych w ramach oferty Total Mobility

Nowe aplikacje w ofercie Total Mobility - FleetHub, jak i TechHub - łączą wiele punktów danych z różnych systemów i prezentują dostępne informacje o stanie opon w jednym miejscu.
czytaj więcej