Biuro prasowe

BIZNES 2024-07-16

VW FS umacnia pozycję lidera w finansowaniu aut osobowych

Udział w rynku leasingu i CFM na poziomie 18,7 proc., ponad 215 tys. finansowanych samochodów oraz 83 proc. zadowolonych klientów. Volkswagen Financial Services to nr 1 w finansowaniu aut osobowych w Polsce, co potwierdzają aktualne dane SAMAR i CEPIK.
BIZNES 2024-07-15

Grupa Cichy-Zasada otwiera pierwszy w Warszawie salon BYD w Fabryce PZO

Projekt PZO II ponownie został w pełni skomercjalizowany. Nowy najemca – Grupa Cichy-Zasada – wynajął blisko 1000 mkw. powierzchni na parterze budynku. We współpracy z BYD już w sierpniu otworzy swój pierwszy salon BYD w Warszawie.
BIZNES 2024-07-09

Kto zostanie nowym Ambasadorem Bezpiecznej Jazdy Arval? Rusza 4. edycja konkursu

1 lipca br. rozpoczęła się kolejna edycja konkursu „Ambasador Bezpiecznej Jazdy Arval” – wiodącego programu CSR-owego dla kierowców flotowych korzystających z pojazdów wynajętych od Arval.
BIZNES 2024-06-24

Klienci Toyota Leasing mogą zarządzać umowami leasingu i KINTO ze smartfonów

Toyota Leasing wprowadza aplikację mobilną Portalu Klienta na systemy Android i iOS. Pierwsza tego typu aplikacja na polskim rynku, umożliwia łatwy i wygodny dostęp do wszystkich aspektów zarządzania umowami leasingowymi, najmu oraz usługą KINTO, niezależnie od miejsca i czasu.
Źródło informacji: multiAN
czytaj więcej
BIZNES 2024-06-19

Goodyear z najwyższą oceną środowiskową od FIA

Zespół Goodyear Racing EMEA uzyskał najwyższą, 3-gwiazdkową ocenę w programie akredytacji środowiskowej FIA. Wyróżnienie to przyznano za długoterminowe plany zrównoważonego rozwoju i jasne strategie mające na celu zmniejszenie wpływu sportów motorowych na środowisko.
Źródło informacji: Biuro Prasowe Goodyear Polska
czytaj więcej
BIZNES 2024-06-12

Co by tu jeszcze zautomatyzować? Coboty coraz powszechniejsze w automotive

Universal Robots, duńska firma zajmująca się projektowaniem i produkcją robotów współpracujących (cobotów), wraz ze swoimi partnerami coraz śmielej wkracza w przemysł motoryzacyjny.
BIZNES 2024-06-11

Ponad 7200 opon, 100 techników i inżynierów – Goodyear gotowy na Le Mans

Goodyear jest wyłącznym dostawcą opon dla klasy LMGT3, gdzie wystartują 23 samochody, oraz dla kategorii LMP2 z udziałem 16 załóg. Goodyear dostarczy zawodnikom około 7250 opon, a nad wsparciem technicznym będzie czuwał ponad 100-osobowy zespół inżynierów i techników.
Źródło informacji: Biuro Prasowe Goodyear Polska
czytaj więcej
BIZNES 2024-06-07

Legendarny sterowiec Goodyear Blimp znów pojawi się nad torem wyścigu Le Mans

Piąty raz z rzędu sterowiec Goodyear Blimp będzie latał nad torem Le Mans towarzysząc zmaganiom w 24-godzinnym wyścigu i stanowiąc dodatkową atrakcję dla setek tysięcy fanów sportów motorowych.
Źródło informacji: Biuro Prasowe Goodyear Polska
czytaj więcej
BIZNES 2024-06-06

SIXT Polska powiększa flotę o 65 nowych aut elektrycznych Mercedes-Benz

Dostawca usług mobilnych, SIXT Polska rozszerza flotę oferowanych samochodów o auta premium z napędem elektrycznym. Do końca roku firma wprowadzi do oferty aż 65 takich pojazdów marki Mercedes-Benz, co zwiększy ich liczbę do 70 sztuk.
Źródło informacji: CCG
czytaj więcej
BIZNES 2024-06-05

Goodyear ponownie zbada podejście flot transportowych do zrównoważonego rozwoju

Ruszyła czwarta edycja badania Goodyear Sustainable Reality Survey, którego celem jest ocena działań europejskich flot na rzecz zrównoważonego transportu. Badanie będzie otwarte do 21 lipca – Goodyear za każdy wypełnioną ankietę podziękuje sadząc drzewo.
Źródło informacji: Biuro Prasowe Goodyear Polska
czytaj więcej