Biuro prasowe

BIZNES 2019-10-10

AUTO1 Group digitalizuje polski rynek handlu samochodami.

Od 5 lat AUTO1 Group digitalizuje polski rynek handlu samochodami używanymi i czyni go bardziej profesjonalnym
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-08

Honda e otwierana smartfonem dzięki technologii Continental r

Za pomocą rozwiązania CoSmA (Continental Smart Access), które zapewnia wygodny dostęp do samochodu za pośrednictwem smartfonu, Continental prezentuje całemu światu na czym polega cyfryzacja w przemyśle motoryzacyjnym.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-03

Sezon powrotu Goodyear do FIA WEC trwa. Następny przystanek Fuji w Japonii

Po historycznym starcie w Długodystansowych Mistrzostwach Świata FIA (WEC), zespół Goodyear Racing kieruje się na wschód, aby wziąć udział w 6-godzinnym wyścigu Fuji. Znany z kapryśnej pogody i skomplikowanej budowy tor stanowi duże wyzwanie dla zespołów i konstruktorów opon.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-02

Przygotuj auto na jesień

Nadeszła kalendarzowa jesień. W związku z tym wszyscy kierowcy powinni jeździć ostrożniej, a także odpowiednio przygotować swoje auta przed wyruszeniem w trasę.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-01

Seifert Logistics zatrudnia obecnie już ponad 2000 pracowników

• Permanentny wzrost stanowi podstawę tworzenia nowych miejsc pracy • Logistyka kontraktowa jest motorem napędowym Grupy Seifert
czytaj więcej
BIZNES 2019-09-27

Jubileuszowy zlot zabytkowych pojazdów w Sosnowcu

W ostatnią niedzielę września w Sosnowcu odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla miłośników motoryzacji. Podczas X edycji ClassicMania odwiedzający będą mogli m.in. podziwiać zabytkowe samochody, czy też sprawdzić swoje odczucia podczas symulacji dachowania.
czytaj więcej
BIZNES 2019-09-26

DAF i Goodyear łączą siły, aby wyłonić najlepszego kierowcę ciężarówki

Już w najbliższy weekend (28-29 września) kilkunastu najlepszych europejskich kierowców ciężarówek zmierzy się ze sobą w finale międzynarodowego konkursu DAF Driver Challenge 2019. Partnerem akcji jest Goodyear.
czytaj więcej
BIZNES 2019-09-25

Japońskie marki wygrywają w badaniu American Customer Satisfaction Index

Właściciele samochodów japońskich marek mają powody do zadowolenia - wynika z corocznego badania American Customer Satisfaction Index. Najbardziej usatysfakcjonowani są posiadacze Lexusów, ale producenci z Kraju Kwitnącej Wiśni królują również wśród aut popularnych.
czytaj więcej
BIZNES 2019-09-23

Continental rozpoczyna produkcję systemów do robo-taksówek

Continental zapowiada, że technologia, która pozwoli robo-taksówkom na swobodną i bezpieczną jazdę w ruchu miejskim jest prawie w całości dostępna już dziś.
czytaj więcej
BIZNES 2019-09-22

Seifert Logistics Group od 20 lat w Polsce

Jubileusz firmy Seifert Polska pod znakiem ekspansji • Dzięki nowemu projektowi w Jaworze do roku 2021 liczba pracowników Seifert Polska wzrośnie do ponad 500 osób • We wrześniu br., we Wrocławiu odbyła się uroczysta ceremonia obchodów 20-lecia Seifert Polska
czytaj więcej