Biuro prasowe

BIZNES 2020-07-23

Francuskie dotacje na wymianę aut - Toyota zyskuje najwięcej

Francuski rząd wprowadził w 2020 roku dotację na zezłomowanie starego auta i zakup mniej emisyjnego samochodu. Premia wynosi 3000 euro na auto spalinowe lub hybrydowe o emisji CO2 poniżej 137 g/km oraz 5000 euro na pojazd elektryczny albo hybrydę plug-in.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-23

Car Partners pomoże dobrać i sfinansować auto z segmentu premium

Car Partners to nowa firma założona przez doświadczonych menedżerów z branży motoryzacyjnej i finansowej.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-23

Powrót kultowej terenówki. Nowy Land Rover Defender wraca na oponach Goodyear

Jaguar Land Rover od wielu lat ściśle współpracuje z Goodyearem w zakresie dostaw opon na oryginalne wyposażenie do szerokiej gamy swoich modeli. Brytyjska marka po raz kolejny zaufała amerykańskiemu partnerowi i wybrała jego ogumienie dla nowego Land Rovera Defendera.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-17

POCZUJ SPORTOWE EMOCJE Z KOLEKCJĄ SHELL MOTORSPORT

Kolekcja Shell Motorsport to okazja do zdobycia wymarzonego modelu auta wyścigowego. Każdy kierowca, który zatankuje określoną ilość paliwa na stacji Shell, będzie mógł kupić po cenie promocyjnej wybrany model.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-17

Marki samochodowe, które mają najbardziej przywiązanych klientów. Lexus liderem

Słynna amerykańska firma analityczna J.D. Power przedstawiła wyniki najnowszego badania 2020 U.S. Automotive Brand Loyalty Study, które ukazuje poziom przywiązania klientów do poszczególnych marek samochodowych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-15

Hybrydy dominują na rynku aut na prąd. Corolla Hybrid liderem

Polski rynek zelektryfikowanych samochodów zupełnie nie przypomina już tego sprzed kilku lat. W tym roku wybór hybryd i samochodów elektrycznych obejmuje ponad 130 modeli z wszystkich segmentów.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-14

Goodyear zadebiutuje w ELMS w klasach LMP2 i LMGTE

Już w najbliższy weekend Goodyear zadebiutuje jako dostawca opon do Europejskiej Serii Le Mans i będzie współpracował z najlepszymi zespołami w klasach LMP2 i LMGTE. Sezon zmagań otwiera czterogodzinny wyścig w Le Castellet.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-14

Nowoczesne technologie elementem nowej strategii LiuGong Dressta Machinery

LiuGong Dressta Machinery LiuGong Dressta Machinery projektując spycharkę TD-16N postawiła na nowe technologie. To element zaktualizowanej strategii firmy, stanowiącej odpowiedź na zauważalne zmiany zachodzące na rynku w wyniku epidemii COVID-19.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-14

Toyota trzykrotnym liderem globalnego rynku samochodów.

Portal analityczny focus2move.com podał wyniki sprzedaży z globalnego rynku motoryzacyjnego.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-08

BRIDGESTONE I WEBFLEET SOLUTIONS PRZEDSTAWIAJĄ WSPÓLNĄ OFERTĘ DLA FLOT DOSTAWCZY

W odpowiedzi na rosnące znaczenie logistyki miejskiej Bridgestone i Webfleet przygotowali ofertę, której użytkownicy kupując cztery opony dostawcze marki Bridgestone otrzymają w cenie dostęp do platformy telematycznej WEBFLEET.
czytaj więcej