Biuro prasowe

BIZNES 2022-11-15

Polska myśl techniczna w Indiach

Elimen Group, polski startup tworzący napędy elektryczne podpisał porozumienie o współpracy z firmą FLASH – liderem indyjskiego sektora produkcji części elektrycznych dla pojazdów 2- i 3-kołowych.
czytaj więcej
BIZNES 2022-11-15

Dr Felga z nagrodą TruckForce Service Awards za III kwartał 2022

Wyróżniający się wysoką skutecznością operacyjną i umiejętnością elastycznego reagowania na potrzeby flot, polski serwis Dr Felga znalazł się w gronie pięciu europejskich partnerów uhonorowanych przez Goodyeara nagrodą TruckForce Service za trzeci kwartał 2022 roku.
czytaj więcej
BIZNES 2022-11-14

Toyota Financial Services ze specjalną ofertą finansowania Corolli Cross

Z okazji zbliżających się Dni Otwartych nowej Toyoty Corolli Cross, Toyota Financial Services przygotował atrakcyjną ofertę finansowania tego modelu dla klientów detalicznych i firmowych. Tylko przez 4 dni będzie można skorzystać z preferencyjnych warunków.
czytaj więcej
BIZNES 2022-11-14

Opony całoroczne czy sezonowe - które są lepsze dla ciebie?

Wielu kierowców zastanawia się, co wybrać - czy opony całoroczne to dobry wybór dla nich, czy może powinni jednak pozostać przy oponach sezonowych. Z pomocą przychodzi im quiz Goodyear.
czytaj więcej
BIZNES 2022-11-10

Jesienne długie weekendy zwiększają zainteresowanie car assistance

Awarie auta to częste zdarzenia, jakie jesienią zdarzają się Polakom na drodze. W efekcie rośnie zainteresowanie assistance – w pierwszym półroczu liczba polis wzrosła o 4,6 proc. r./r. Wśród oczekiwanych usług jest, obok holowania, możliwość skorzystania z pojazdu zastępczego.
czytaj więcej
BIZNES 2022-11-09

FREE NOW testuje nową usługę Lite Basic w Warszawie

Z początkiem listopada platforma FREE NOW otworzyła się na sześć nowych polskich miast. Dodatkowo, dla użytkowników w Warszawie testowana jest nowa usługa Lite Basic, która powstała z myślą o użytkownikach, którym zależy na najniższej cenie przejazdu.
czytaj więcej
BIZNES 2022-11-08

Suchą stopą przez fale covidu, inflację oraz zerwane łańcuchy dostaw.

Suchą stopą przez fale covidu, inflację oraz zerwane łańcuchy dostaw. Historia sukcesu MS INDUSTRY.
czytaj więcej
BIZNES 2022-11-03

Polscy kierowcy przed zimą - wnioski z europejskiego badania dla Goodyear

82% polskich kierowców deklaruje, że zmienia opony w swoich autach przed zimą. Tylko 3% przyznaje, że na oponie sezonowej jeździ okrągły rok - wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Goodyear. Okazało się też, że jazda we mgle wzbudza w polskich kierowcach największe obawy.
czytaj więcej
BIZNES 2022-11-03

Nowe rozwiązanie Salesforce Automotive Cloud - zadowolony klient, lepsza obsługa

Tylko 1% klientów w branży motoryzacyjnej jest w pełni zadowolonych ze swoich doświadczeń związanych z zakupem samochodu, a zaledwie jedna czwarta producentów i dealerów uważa, że ich firmy dobrze przystosowały się do sprzedaży online
czytaj więcej
BIZNES 2022-10-26

Opony całoroczne niezawodne na śniegu jak zimowe – jak to się robi w Goodyear

Innowacyjne technologie mieszanek, zimowe laboratorium i wirtualny cykl rozwojowy - tak Goodyear opracowuje swoje opony całoroczne o bardzo niskich oporach toczenia i pewnym prowadzeniu na mokrej nawierzchni, które właściwościami dorównują oponom zimowym.
czytaj więcej