Komunikaty PR

Firma Oponiarska Dębica rekrutuje. Chce zatrudnić około 200 osób

2024-04-23  |  10:50
Biuro prasowe
Kontakt
Marlena Garucka-Kubajek
Biuro Prasowe Goodyear Polska

Przy Bażantarni 13
02-793 Warszawa
goodyear|alertmedia.pl| |goodyear|alertmedia.pl
609 329 385
https://news.goodyear.eu/pl-pl/
Do pobrania Dębica ( 0.04 MB )

Firma Oponiarska Dębica SA rozpoczęła rekrutację około 200 pracowników na stanowiska m.in. operatorów produkcji i elektromechaników. Poszukiwane są zarówno osoby z doświadczeniem w branży, jak i te chcące postawić pierwsze kroki w zawodzie. Fabryka opon w Dębicy świętuje w tym roku 85-lecie istnienia, z czego ostatnie 29 lat to czas dynamicznego rozwoju przy wsparciu strategicznego inwestora, amerykańskiej firmy Goodyear.

Dębicka fabryka, produkująca innowacyjne opony zarówno pod marką własną, jak i pod różnymi markami z szerokiego portfolio inwestora (Goodyear, Dunlop, Fulda czy Sava), jest największym zakładem Goodyeara w Europie.

Ogłoszona właśnie rekrutacja związana jest z nieustannym rozwojem zakładu. Zainteresowane osoby mogą składać swoje zgłoszenia na dwa sposoby:

  • Osobiście: przynosząc CV w wersji papierowej bezpośrednio do fabryki. W każdy wtorek w godzinach 7:00–15:00 w Punkcie Obsługi Pracownika dyżuruje przedstawiciel działu HR, który służy informacją o przyszłej roli, obowiązkach, perspektywach rozwoju i dodatkowych benefitach dla pracowników.
  • Online: wchodząc na stronę http://www.debica.com.pl/kariera należy z listy aktualnych rekrutacji wybrać preferowane stanowisko pracy. Na stronie można zapoznać się z wymaganiami dotyczącymi poszczególnych funkcji. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, załączając CV.

Firma poszukuje pracowników na stanowiska: operatorów produkcji opon i maszyn CNC, monterów ds. form, mechaników remontowych, elektryków, elektroenergetyków oraz elektromechaników.

Osoby, które zdecydują się dołączyć do zespołu fabryki, mogą liczyć na stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku oraz na profesjonalny program wdrożenia do pracy, co jest szczególnie istotne dla rozpoczynających swoją karierę zawodową. Ponadto, firma umożliwia zdobywanie nowych umiejętności i awans w ramach struktury międzynarodowej korporacji, oferując dofinansowanie do szkoleń i kursów. Dodatkowym atutem pracy w tym zakładzie jest rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych oraz dostęp do prywatnej opieki medycznej, co stanowi integralną część szerokiego pakietu benefitów pracowniczych. Szczegóły dostępne są na stronie https://www.debica.com.pl/kariera.

Wspierający zespół

Proces rekrutacyjny będzie wspierany także kampanią employer branding realizowaną w kanałach digital. W krótkich filmach wideo pracownicy fabryki podzielą się swoimi osobistymi doświadczeniami z pracy, przybliżając kandydatom atmosferę, kulturę organizacyjną oraz możliwości rozwoju, jakie oferuje firma.

Stabilny pracodawca

Zatrudniając ok. 3000 osób, FO Dębica SA jest jednym z największych pracodawców na Podkarpaciu. W ramach globalnego koncernu The Goodyear Tire & Rubber Company, który od 1995 roku jest inwestorem strategicznym w spółce, Dębica korzysta z zaplecza technologicznego, innowacji i know-how, jakie oferuje jeden z globalnych liderów produkcji opon z historią liczącą aż 125 lat. Dębicka fabryka jest największym zakładem Goodyeara w Europie i jednym z trzech największych na świecie. Produkowane są tutaj opony do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych pod markami Goodyear, Dunlop, Fulda, Dębica i Sava, które trafiają do 59 krajów. Fabryka produkuje też opony na tzw. pierwsze wyposażenie dla największych producentów aut na świecie.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Biuro Prasowe Goodyear Polska
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Motoryzacja Rejestracja samochodów za granicą. Czy to się nadal opłaca? Kto może skorzystać? Biuro prasowe
2025-04-07 | 15:00

Rejestracja samochodów za granicą. Czy to się nadal opłaca? Kto może skorzystać?

Rejestracja samochodu poza granicami Polski to temat, który wraca regularnie na fora motoryzacyjne i do rozmów przedsiębiorców. Choć może się wydawać, że to
Motoryzacja Electroride podsumowuje 2024 rok w elektromobilności
2024-12-18 | 10:30

Electroride podsumowuje 2024 rok w elektromobilności

Rok 2024 był okresem wyzwań i zmian dla branży elektromobilności zarówno w Polsce jak i w Europie. Chociaż rynek samochodów elektrycznych nadal się rozwija, dynamika tego
Motoryzacja Allianz Partners i Mazda Motor Europe przedłużają współpracę
2024-12-16 | 19:30

Allianz Partners i Mazda Motor Europe przedłużają współpracę

Allianz Partners, światowy lider w dziedzinie ubezpieczeń i usług assistance oraz Mazda Motor Europe zawarły nową umowę partnerską w zakresie pomocy drogowej. Umowa konsoliduje i ujednolica

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Coraz mniej kredytów bankowych płynie do polskiej gospodarki. Przed sektorem duże wyzwania związane z finansowaniem strategicznych projektów

Polskie przedsiębiorstwa w coraz mniejszym stopniu finansują się kredytem bankowym, zwłaszcza w porównaniu z rosnącym PKB. Powoduje to wysoką nadpłynność sektora bankowego. Deregulacja mogłaby pomóc w skróceniu drogi firm do finansowania bankowego, zwłaszcza że Polskę czekają ogromne wydatki na transformację energetyczną i obronność. Sektor ma bardzo dobre wyniki finansowe, co powoduje, że politycy patrzą w stronę jego zysków. Ryzyko prawne, jakim wciąż są kredyty frankowe, pociąga za sobą brak zainteresowania ze strony zagranicznych inwestorów.

Firma

Bezrobocie może zacząć rosnąć. Ochłodzenie odczuwane szczególnie w branży budowlanej i automotive

W Polsce od kilku lat stopa bezrobocia utrzymuje się poniżej 6 proc., a według metodologii unijnej jest o połowę niższa i jedna z najniższych w Unii. Pracownicy przywykli już, że sytuacja na rynku pracy jest dla nich korzystna. Jednak zaczynają się pojawiać pierwsze niepokojące sygnały zwiastujące możliwą zmianę trendu. Część branż ucierpiała np. z powodu spowolnienia w Niemczech, inne rozważają wybór innej niż Polska lokalizacji ze względu na wysokie koszty pracy czy energii. Na razie ogromnym wyzwaniem pozostaje aktywizacja osób biernych zawodowo.

Ochrona środowiska

Rozwój sztucznej inteligencji drastycznie zwiększa zapotrzebowanie na energię. Rozwiązaniem są zrównoważone centra danych

Centra danych to jeden z dynamicznie rozwijających się, ale przy tym energochłonnych sektorów gospodarki. Prognozy PMR wskazują, że do 2030 roku operatorzy w Polsce będą dysponować centrami danych o mocy przekraczającej 500 MW, co oznacza, że wzrośnie ona ponad trzykrotnie względem 2024 roku. Przyspieszona cyfryzacja i dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji sprawiają, że w ciągu kilku następnych lat zużycie energii elektrycznej w centrach danych tylko w Europie wzrośnie o 66 proc. Dlatego coraz więcej firm sięga po zrównoważone rozwiązania i energię pochodzącą ze źródeł odnawialnych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.