Firma Oponiarska Dębica rekrutuje. Chce zatrudnić około 200 osób
Biuro Prasowe Goodyear Polska
Przy Bażantarni 13
02-793 Warszawa
goodyear|alertmedia.pl| |goodyear|alertmedia.pl
609 329 385
https://news.goodyear.eu/pl-pl/
Firma Oponiarska Dębica SA rozpoczęła rekrutację około 200 pracowników na stanowiska m.in. operatorów produkcji i elektromechaników. Poszukiwane są zarówno osoby z doświadczeniem w branży, jak i te chcące postawić pierwsze kroki w zawodzie. Fabryka opon w Dębicy świętuje w tym roku 85-lecie istnienia, z czego ostatnie 29 lat to czas dynamicznego rozwoju przy wsparciu strategicznego inwestora, amerykańskiej firmy Goodyear.
Dębicka fabryka, produkująca innowacyjne opony zarówno pod marką własną, jak i pod różnymi markami z szerokiego portfolio inwestora (Goodyear, Dunlop, Fulda czy Sava), jest największym zakładem Goodyeara w Europie.
Ogłoszona właśnie rekrutacja związana jest z nieustannym rozwojem zakładu. Zainteresowane osoby mogą składać swoje zgłoszenia na dwa sposoby:
- Osobiście: przynosząc CV w wersji papierowej bezpośrednio do fabryki. W każdy wtorek w godzinach 7:00–15:00 w Punkcie Obsługi Pracownika dyżuruje przedstawiciel działu HR, który służy informacją o przyszłej roli, obowiązkach, perspektywach rozwoju i dodatkowych benefitach dla pracowników.
- Online: wchodząc na stronę http://www.debica.com.pl/kariera należy z listy aktualnych rekrutacji wybrać preferowane stanowisko pracy. Na stronie można zapoznać się z wymaganiami dotyczącymi poszczególnych funkcji. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, załączając CV.
Firma poszukuje pracowników na stanowiska: operatorów produkcji opon i maszyn CNC, monterów ds. form, mechaników remontowych, elektryków, elektroenergetyków oraz elektromechaników.
Osoby, które zdecydują się dołączyć do zespołu fabryki, mogą liczyć na stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku oraz na profesjonalny program wdrożenia do pracy, co jest szczególnie istotne dla rozpoczynających swoją karierę zawodową. Ponadto, firma umożliwia zdobywanie nowych umiejętności i awans w ramach struktury międzynarodowej korporacji, oferując dofinansowanie do szkoleń i kursów. Dodatkowym atutem pracy w tym zakładzie jest rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych oraz dostęp do prywatnej opieki medycznej, co stanowi integralną część szerokiego pakietu benefitów pracowniczych. Szczegóły dostępne są na stronie https://www.debica.com.pl/kariera.
Wspierający zespół
Proces rekrutacyjny będzie wspierany także kampanią employer branding realizowaną w kanałach digital. W krótkich filmach wideo pracownicy fabryki podzielą się swoimi osobistymi doświadczeniami z pracy, przybliżając kandydatom atmosferę, kulturę organizacyjną oraz możliwości rozwoju, jakie oferuje firma.
Stabilny pracodawca
Zatrudniając ok. 3000 osób, FO Dębica SA jest jednym z największych pracodawców na Podkarpaciu. W ramach globalnego koncernu The Goodyear Tire & Rubber Company, który od 1995 roku jest inwestorem strategicznym w spółce, Dębica korzysta z zaplecza technologicznego, innowacji i know-how, jakie oferuje jeden z globalnych liderów produkcji opon z historią liczącą aż 125 lat. Dębicka fabryka jest największym zakładem Goodyeara w Europie i jednym z trzech największych na świecie. Produkowane są tutaj opony do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych pod markami Goodyear, Dunlop, Fulda, Dębica i Sava, które trafiają do 59 krajów. Fabryka produkuje też opony na tzw. pierwsze wyposażenie dla największych producentów aut na świecie.
VEHIS z dealerami budują stock samochodowy dostępny online
Atrakcyjna i przejrzysta oferta Mazdy – nowe samochody dostępne od ręki
Wyprzedaż aut z rocznika 2024 w salonach Toyoty. Najpopularniejsze modele w Polsce w obniżonych cenach
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Polityka
Konkurencyjność UE priorytetem nowej Komisji Europejskiej. Wśród barier do eliminacji nadmierna biurokracja
Komisja Europejska w nowym składzie, pod wodzą Ursuli von der Leyen, właśnie rozpoczyna swoją kadencję. Zgodnie z zapowiedziami ma się skupić na ożywieniu stojącej w miejscu gospodarki UE, zwiększeniu konkurencyjności, odblokowaniu inwestycji i zniwelowaniu luki innowacyjnej dzielącej ją od Stanów Zjednoczonych i Chin. Dużym wyzwaniem będzie także zmniejszenie uciążliwej biurokracji, również w dostępie do europejskich funduszy.
Infrastruktura
Stan budynków w Polsce poprawia się zbyt wolno. Ma to negatywny wpływ na klimat i zdrowie mieszkańców
W ciągu ostatnich ośmiu lat kluczowe statystyki dotyczące stanu budownictwa i zdrowia publicznego na poziomie UE się nie poprawiły. Budynki nadal zużywają zbyt dużo energii, emitują coraz więcej gazów cieplarnianych, a liczba inwestycji w poprawę efektywności energetycznej wręcz maleje, co skutkuje coraz niższym rocznym wskaźnikiem renowacji. Tym samym budynki w Europie nadal nie zapewniają ich użytkownikom zdrowych i komfortowych warunków, co przekłada się na gorsze samopoczucie i problemy zdrowotne – pokazuje najnowsza, ósma edycja raportu „Barometr zdrowych budynków”.
Problemy społeczne
40 proc. Polaków nie czuje się zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby. Obawiają się problemów z dostępem do leczenia i jego finansowaniem
Większość Polaków obawia się chorób cywilizacyjnych, takich jak nowotwory i choroby sercowo-naczyniowe. Niemal 40 proc. nie czuje się w pełni zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby – wynika z badania zleconego przez Nationale-Nederlanden. Badani obawiają się nie tylko braku zabezpieczenia finansowego, lecz także problemów z uzyskaniem pomocy lekarskiej i dostępem do badań. W odpowiedzi na te potrzeby Nationale-Nederlanden i Grupa LUX MED stworzyły we współpracy ofertę ubezpieczeniową łączącą pomoc finansową i usługi medyczne.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.