Biuro prasowe

BIZNES 2021-07-28

Lider pszczelarstwa w Polsce

Pasieki Rodziny Sadowskich to największe gospodarstwo pszczelarskie w Polsce
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-01

Nowe lemiesze i rozrzutniki do pojazdów użytkowych. Współpraca między John Deere

John Deere i Douglas Dynamics, spółka macierzysta takich amerykańskich marek jak Western, Fisher i SnowEx, zawarły umowę o współpracy w zakresie rozwiązań Western Products do usuwania śniegu i lodu do pojazdów użytkowych, która weszła w życie 1 czerwca 2021 r.
czytaj więcej
BIZNES 2021-06-30

Kupujemy wszechstronną prasę. Na co zwrócić uwagę?

Dobra prasa powinna nie tylko efektywnie służyć w trakcie żniw, ale również być ważnym wsparciem w zbiorze kiszonki czy suchej trawy. Zobacz, na jakie aspekty zwrócić uwagę, wybierając maszynę.
czytaj więcej
BIZNES 2021-06-16

Maszyny połączone, czyli biznes przy wsparciu technologii

Świadomość dotycząca możliwości oraz umiejętność wdrożenia nowoczesnych technologii w codziennej pracy rolnika coraz częściej idą w parze. Przykładem mogą być gospodarstwa prowadzone przez Państwa Przechadzkich na północy kraju.
czytaj więcej
BIZNES 2021-05-31

Kolejny sezon z nowym kombajnem lub sieczkarnią

• Zakup kombajnu lub sieczkarni to często inwestycja na lata, często zdarzająca się raz w historii danego gospodarstwa; • Elastyczne finansowanie sprawia, że nowoczesne maszyny są bardziej dostępne. Jak można sfinansować ich zakup?
czytaj więcej
BIZNES 2021-05-28

Mechaniczne zwalczanie szkodników roślin i ślimaków zamiast pestycydów

Stosowanie ekologicznych i naturalnych metod zwalczania szkodników roślin pozwala uniknąć wszystkich skutków ubocznych, które powodują pestycydy.
czytaj więcej
BIZNES 2021-05-25

Santander Leasing z ofertą finansowania fabrycznego Pichon

Od maja br. rolnicy zainteresowani zakupem nowoczesnych maszyn firmy Pichon, światowego lidera w produkcji wozów asenizacyjnych i rozrzutników, mogą skorzystać z atrakcyjnych programów finansowania fabrycznego oferowanego przez Santander Leasing.
czytaj więcej
BIZNES 2021-05-17

Europejski Zielony Ład przyspieszy technologiczną transformację

Europejskie rolnictwo stoi przed sporymi zmianami, które wprowadzi nowe prawo; Będą one przyczyną przyspieszenia technologicznej przemiany, jednocześnie stanowiąc nie tylko o rozwoju, lecz też o sporych oszczędnościach rolników.
czytaj więcej
BIZNES 2021-05-10

Rola i dostępność części do maszyn w trakcie sezonu – czy jesteś gotowy?

Prowadzenie skutecznej i rentownej działalności rolniczej jest uzależnione od kilku czynników, nie zawsze zależnych od rolnika. Jednym z aspektów, o których trzeba pamiętać, szczególnie w okresie rozpoczętego właśnie sezonu, jest zabezpieczenie płynności pracy maszyn.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-27

Maszyny CynkoMet z homologacją europejską

Rejestracja albo świadectwo homologacji europejskiej – takie są obecne wymagania Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wobec maszyn rolniczych na rynku polskim. Maszyny CynkoMet - zarówno przyczepy jak i rozrzutniki – spełniają te warunki.
czytaj więcej