Biuro prasowe

Rolnictwo BIZNES 2021-03-26

Opryskiwacze w wersji 4.0, czyli jak przyszłość staje się teraźniejszością

Inteligentne czujniki, drony oraz sztuczna inteligencja – czy tak niedługo może wyglądać w praktyce ochrona roślin? Część z tych technologii już teraz zostaje wdrożona w maszynach John Deere. Nad czym jeszcze pracuje amerykański producent maszyn rolniczych?
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-14

Nowe rozrzutniki z Cynkometu

Cynkomet z Czarnej Białostockiej wprowadził do produkcji nową serię, całkowicie ocynkowanych ogniowo rozrzutników skorupowych – CS-Line. Wszystkie mają europejską homologację.
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-12

Nowe opcje zastosowania John Deere Machine Sync: Ciągniki i sieczkarnie polowe w

John Deere Machine Sync umożliwia maszynom wymianę danych podczas jazdy i pozwala operatorom kombajnów na prowadzenie ciągnika z przyczepą. Ten wyjątkowy system jest teraz dostępny również dla sieczkarni polowych i ciągników.
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-11

Nowe ciągniki serii 9 firmy John Deere Mocniejsze i bardziej inteligentne

Firma John Deere wprowadziła na rynek nowy asortyment ciągników serii 9R na rok 2021, z flagowymi modelami 9R 640 i 9RX 640 o mocy 691 KM na czele. Najnowsze maszyny serii 9R, 9RT i 9RX są nie tylko mocniejsze i wydajniejsze, lecz także bardziej inteligentne.
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-08

Cyfrowa integracja jeszcze łatwiejsza

John Deere ułatwia dostęp do JDLink, dzięki nowej ofercie instalacji modułu MTG, który będzie teraz tańszy o połowę. To w praktyce oznacza, że każdy użytkownik maszyn 8-letnich i młodszych amerykańskiego producenta będzie mógł być połączony w ramach rozwiązań telematycznych.
czytaj więcej
BIZNES 2021-02-22

Jakie są perspektywy dla polskiej prowincji? | Podcast Edukontra

Dziś Polska rozwija się nierównomiernie. Ludzie młodzi od lat opuszczają wsie i małe miasta w poszukiwaniu lepszych perspektyw i wyższych zarobków w wielkich aglomeracjach.
czytaj więcej
BIZNES 2021-02-15

John Deere i Kramp ogłaszają partnerstwo. Celem rozszerzenie oferty części

Już wkrótce części do maszyn innych marek będą dostępne u dealerów John Deere; Ogłoszone partnerstwo John Deere i Kramp otwiera łatwiejszy dostęp do ponad 350 000 części.
czytaj więcej
BIZNES 2021-02-08

Fricke Maszyny Rolnicze z nowym obszarem działania

Zmiany w strukturze dealerskiej John Deere w ramach strategii Dealer Jutra 3.0 oznaczają dla rolników większe wsparcie i zmianę obszarów działalności jak w przypadku firmy Fricke Maszyny Rolnicze.
czytaj więcej
BIZNES 2021-02-01

Wsparcie w wersji 3.0, czyli jak specjalizacja dealera pomaga w pracy rolników

Nowoczesny dealer maszyn rolniczych działający w ramach strategii Dealer Jutra 3.0 potrafi pomóc w wielu innych obszarach i cechuje się większą specjalizacją i kompetencjami. Jakimi?
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-14

Firma John Deere wyznacza nowe standardy wydajności na drodze

Według niezależnego testu DLG PowerMix firma John Deere po raz kolejny dowiodła, że jest najlepszym wyborem w przypadku ciągników do zastosowań transportowych, zwłaszcza zupełnie nowy model 7R 330.
czytaj więcej