Biuro prasowe

BIZNES 2021-10-06

John Deere zaprezentował nowości i podsumował sezon

Podczas tegorocznych targów Agro Show John Deere zaprezentował nie tylko najważniejsze swoje maszyny z kombajnem X9 czy ciągnikiem 9R na czele.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-30

SM Mlekpol z tytułem Ekoinwestora Roku w przemyśle mleczarskim

SM Mlekpol z tytułem Ekoinwestora Roku w przemyśle mleczarskim
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-29

Utylizacja martwych zwierząt gospodarskich – gdzie szukać pomocy?

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z istnienia i znaczenia branży utylizacyjnej, która spełnia kluczową rolę w sektorze rolniczym i żywnościowym.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-27

Stanowisko społeczne w sprawie polskiego rolnictwa

Koalicja Żywa Ziemia złożyła kilkaset uwag, głównie dotyczących ochrony środowiska i klimatu, gospodarowania wodą, rolnictwa ekologicznego i dobrostanu zwierząt gospodarskich.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-24

John Deere z nowościami i interaktywnymi atrakcjami na Agro Show

Podczas tegorocznego Agro Show John Deere przedstawi klientom pełną gamę maszyn – od najmniejszych do pielęgnacji ogrodu, aż po największy kombajn X9; Na stoisku amerykańskiego producenta nie zabraknie również innych atrakcji, w tym interaktywnych przy udziale VR.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-21

Idealne ciśnienie w oponach za naciśnięciem przycisku

Nowy, w pełni zintegrowany system kontroli ciśnienia w oponach do ciągników John Deere 8R można teraz zamawiać jako montowany fabrycznie. Ciągła optymalizacja ciśnienia w oponach pozwala zwiększyć osiągi i wydajność zarówno na polu, jak i na drodze.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-16

Kluczowe zmiany w sieci dealerskiej John Deere

Firma John Deere znajduje się w trakcie zmian strukturalnych w sieci dealerskiej. W efekcie na terytorium Polski aktywnych będzie sześciu autoryzowanych dealerów. Dla klientów oznacza to jeszcze większe możliwości w zakresie prowadzenia biznesu.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-14

Fotowoltaika dla rolnika - przegląd dofinansowań

Aby zwiększyć rentowność produkcji rolnej i obniżyć wielotysięczne rachunki za prąd warto zainwestować w instalację fotowoltaiczną oraz skorzystać z dostępnych ulg, dotacji i dofinansowań.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-09

Produkujesz zdrową żywność i chcesz ją zaoferować innym? Internet daje duże możl

Producenci zdrowej żywności za pomocą takich serwisów jak OLX, mogą rozszerzyć swoją działalność, trafiając do szerszego grona klientów. Sprzedaż online, która z roku na rok coraz bardziej się rozwija, daje szerokie możliwości.
czytaj więcej
BIZNES 2021-08-27

Kurz po żniwach opadł!

Różne formy wsparcia i dotacji sprawiły, że ilość użytkowników instalacji fotowoltaicznych cały czas rośnie. Zapytaliśmy ekspertów czy należy je wyczyścić z kurzu po żniwach i innych prac polowych.
czytaj więcej