Biuro prasowe

BIZNES 2021-10-13

„Farbowanie” to nie wszystko. Jak skutecznie zabezpieczyć bankomat?

Niedawno opublikowano nowelizację rozporządzenia, które nakłada na banki i operatorów bankomatów obowiązek instalowania systemów uszkadzających banknoty w razie napadu. Fizyczne zabezpieczenie czy naznaczenie gotówki to tylko jeden z aspektów ochrony urządzeń przed przestępcami.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-11

Najważniejsze zalety otwartej bankowości zdaniem Polaków

36% Polaków widzi potencjał w usługach opartych na otwartej bankowości tworzonych przez firmy i instytucje nie będące bankami. Znacznie częściej na korzystanie z takich rozwiązań decydują się ludzie młodzi. Takie wnioski płyną z badania zleconego przez spółkę Easy Check i KRD.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2021-10-04

Getin Bank ponownie doceniony za jakość obsługi w projekcie Instytucja Roku

Getin Bank, po dwóch falach badania projektu Instytucja Roku organizowanego przez portal mojebankowanie.pl, uplasował się na pierwszym miejscu w zestawieniu banków z najlepszą jakością obsługi w kanałach zdalnych.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-29

Santander Consumer Bank rozwija ofertę Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego

Według raportu „Polaków portfel własny: nowa normalność”, już co siódmy z nas korzysta z kredytów gotówkowych do finansowania większych wydatków. Widząc to zapotrzebowanie Santander Consumer Bank zdecydował się rozszerzyć warunki popularnego Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-22

Porozmawiajmy o pieniądzach

Pieniądze nie są najchętniej wybieranym przez Polaków tematem codziennych rozmów. Dzięki innowacyjnej serii „Porozmawiajmy o pieniądzach” ING Bank Śląski chce to zmienić.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-22

Bank Pocztowy z Laurem CESSIO Outsourcingu

Bank Pocztowy został laureatem nagrody CESSIO 2021 przyznawanej przez ZPF – Bank zajął I miejsce w kategorii CESSIO OUTSOURCINGU. Wyróżnieniem honorowani są wierzyciele pierwotni, którzy najlepiej zrealizowali przetarg na sprzedaż portfela wierzytelności.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-13

Volkswagen Bank wprowadził promocję na Kredyt na klasyka

Volkswagen Bank wprowadził promocję kredytu dla miłośników klasycznych pojazdów, którzy planują zakup lub remont zabytkowego auta. Teraz na hasło: „Klasyk” Kredyt na klasyka można wziąć nie tylko nie płacąc prowizji, ale także otrzymać niższe oprocentowanie.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-13

Pół miliarda w depozytach i 10 tys. klientów. Pierwszy miesiąc Aion Banku

Nowy cyfrowy bank, który zadebiutował w Polsce z początkiem sierpnia, poinformował o swoich wynikach po pierwszym miesiącu działalności. Konto w Aion Banku założyło już 10 tys. Polaków, którzy wpłacili na rachunki oszczędnościowe ponad 500 mln zł.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2021-08-20

Getin Bank rozpoczął kampanię reklamową w nowym formacie

Getin Bank wystartował z kampanią marketingową kredytu gotówkowego w nowym formacie reklamowym. Kampania rozpoczęła się 20 sierpnia i obejmuje telewizję oraz Internet.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2021-08-18

Konsolidacyjna Rewolucja - nowy produkt Smartney

Smartney wprowadził do swojej oferty pożyczkę konsolidacyjną. To jeden z najbardziej technologicznie zaawansowanych produktów na rynku finansowym. Wykorzystując złożone algorytmy oraz Open Banking pozwala klientom na konsolidację zobowiązań w szybkim fintechowym procesie.
czytaj więcej