Biuro prasowe

BIZNES 2020-11-25

Kredyt gotówkowy w Bankowości Internetowej i Mobilnej Getin Banku

Klienci Getin Banku będą mogli kupić kredyt gotówkowy za pośrednictwem Bankowości Internetowej i aplikacji mobilnej Getin Mobile bez wychodzenia z domu. Oferta skierowana jest do osób, które uzyskują dochód z tytułu umowy o pracę, umowy o dzieło, umowy zlecenia, bądź emerytury.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-23

Vouchery na przedświąteczne zakupy w programie Mastercard® w Getin Banku

Getin Bank przygotował dla Klientów promocję dla kart Mastercard, w ramach której przyznawane są punkty w programie Bezcenne Chwile. Punkty można wymienić na bony o wartości 100 zł i wykorzystać u partnerów programu takich jak Circle K, RTV Euro AGD, Empik, Decathlon czy Douglas.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-09

Santander Leasing uruchamia sprzedaż samochodów online

Z racji na sytuację związaną z epidemią oraz faktem, że coraz więcej procesów związanych z obsługą klientów odbywa się w sposób zdalny Santander Leasing zdecydował się na stworzenie dedykowanej platformy sprzedaży nowych pojazdów osobowych pod marką multisalon24.pl.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-05

Oprocentowanie kredytów w PLN i CHF: czeka nas rewolucja?

Oprocentowanie kredytów mieszkaniowych opiera się m.in. na stopach WIBOR oraz LIBOR. Wyjaśniamy, czy faktycznie zostaną one zlikwidowane.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-03

Najważniejsze oblicza polskich inwestycji

„Inwestycje, czyli szansa na rozwój” to cykl wywiadów internetowych, prezentujących najważniejsze dla polskiej gospodarki oblicza inwestowania.
czytaj więcej