Biuro prasowe

BIZNES 2023-11-28

Bądź Mikołajem, jakim chcesz z VeloBankiem

W Black Friday ruszyła świąteczna, wielokanałowa kampania produktowa VeloBanku. Działania będą prowadzone w telewizji, radiu, internecie, prasie, social mediach, obejmą także PR, własne kanały kontaktu z klientem oraz akcje niestandardowe.
czytaj więcej
BIZNES 2023-11-23

Inni wydają, Ty oszczędzasz – VeloBank uruchamiana nową Lokatę na Green Week

Ostatnie dni listopada mogą być nie tylko wyjątkową okazją do zakupów, ale i sprytnego oszczędzania. Dla tych, którzy zamiast wydawać chcą skupić się na pomnażaniu swoich środków, VeloBank przygotował specjalną Lokatę na Green Week.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2023-11-22

GenAI klasyfikuje produkty na platformie VeloMarket.pl

VeloBank nie poprzestał na sukcesie zastosowania GenAI do wsparcia pracy doradców banku, tym razem generatywna sztuczna inteligencja znalazła zastosowanie przy rekomendacji produktów na platformie VeloMarket.pl z Grupy VeloBanku.
czytaj więcej
BIZNES 2023-11-21

VeloBank przekracza zakładane cele strategiczne

VeloBank po trzech kwartałach br., i jednym kwartale ub. r., po raz kolejny notuje zysk i konsekwentnie umacnia swoją pozycję na rynku, udowadniając potencjał marki dla przyszłego inwestora.
czytaj więcej
BIZNES 2023-11-17

Cztery złota dla VeloBanku w konkursie Dyrektor Marketingu Roku

Cztery złota dla VeloBanku w konkursie Dyrektor Marketingu Roku
czytaj więcej
BIZNES 2023-11-16

Promenada gwiazdą nieruchomości handlowych dla instytucji finansujących

G-City Europe (dawniej Atrium European Real Estate) zawarło umowę kredytu inwestycyjnego z Bankiem Pekao S.A. i Berlin Hyp w wysokości 125 mln euro. Kredyt został udzielony centrum handlowemu Promenada.
czytaj więcej
BIZNES 2023-11-13

Dzień Biznesmena – VeloBank wspiera przedsiębiorców w zielonej transformacji

W Polsce każdego dnia powstaje ok. 1000 firm, większość z nich na co dzień mierzy się z wyzwaniami wynikającymi z konieczności obniżania emisyjności biznesu.
czytaj więcej
BIZNES 2023-11-08

Ailleron partnerem IT@Bank 2023. Zaprezentuje LiveBank.

Ailleron, partner konferencji IT@BANK, prezentuje LiveBank - innowacyjną platformę cyfrową dla sektora bankowego, poprawiającą jakość obsługi klienta, wykorzystując AI do automatyzacji procesów.
czytaj więcej
BIZNES 2023-11-06

Firmowe konto dla JDG na kilka kliknięć w VeloBanku

VeloBank rozszerza swoje cyfrowe portfolio o udogodnienie w zakładaniu rachunku firmowego dla jednoosobowych działalności gospodarczych (JDG). Rachunek VeloKonto Firma klienci mogą założyć całkowicie zdalnie, m.in. za pomocą weryfikacji poprzez selfie.
czytaj więcej
BIZNES 2023-10-30

Czy powinniśmy się bać na Halloween? – Podsumowanie października na rynkach.

Czy inwestorzy w tym roku powinni się bać na Halloween? – podsumowanie października na światowych rynkach od Tomasza Krowickiego, szwajcarskiego bankiera prywatnego z wieloletnim doświadczeniem w inwestowaniu środków multimilionerów.
czytaj więcej