Biuro prasowe

BIZNES 2021-05-14

Narodowy Spis Powszechny okazją dla oszustów

1 kwietnia 2021 roku rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 prowadzony przez Główny Urząd Statystyczny. Spis niestety może zostać wykorzystany przez oszustów
czytaj więcej
BIZNES 2021-05-12

Bank Pocztowy zamierza korzystać z systemu pracy hybrydowej

Bank Pocztowy zamierza korzystać z hybrydowego trybu pracy wśród pracowników i ogranicza wykorzystywane powierzchnie biurowe. Decyzja podyktowana jest sprawdzeniem się takiego modelu pracy w czasie pandemii oraz koniecznością ograniczania kosztów.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-29

Totalmoney.pl przejmuje 17bankow.com

Do ważnej konsolidacji doszło na rynku porównywarek finansowych – od środy 28 kwietnia zarówno portalem 17bankow.com, jak i całym zespołem zarządzać będzie spółka Totalmoney.pl, która została jedynym właścicielem serwisu.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2021-04-27

W połowie maja lawina pozwów od frankowiczów zaleje sądy

Zbliża się ważny czas dla frankowiczów – wyroki TSUE (29.04) i SN (11.05). Spłacający kredyty hipoteczne w CHF wiążą z tymi orzeczeniami duże nadzieje.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2021-04-26

Mechanizm regularnego oszczędzania w Banku Pocztowym

Bank Pocztowy udostępnił swoim klientom detalicznym mechanizm regularnego oszczędzania podczas transakcji płatniczych. Saver to rozwiązanie dla osób posiadających w Banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy oraz dostęp do bankowości elektronicznej.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-22

Getin Noble Bank z tytułem „Złoty Bank – Najlepsza wielokanałowa jakość obsługi"

Getin Noble Bank zwyciężył w prestiżowym rankingu „Złoty Bankier”, w głównej kategorii „Złoty Bank - Najlepsza wielokanałowa jakość obsługi”. Bank zajął również III miejsce w kategorii „Karta kredytowa” oraz został wyróżniony w kategorii „Bezpieczny bank – najlepsze praktyki”.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-13

Aktywny Start z Getin Bankiem

Getin Bank ruszył z promocją Aktywny Start skierowaną do nowych klientów banku, którzy otworzą Konto Proste Zasady. Promocja potrwa do końca czerwca 2021 r. lub do momentu zarejestrowania 2 500 uczestników. Na nowych klientów czekają atrakcyjne nagrody.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-06

„Kierunki 2021” z agencją Idea Creative Group

Za nami konferencja online organizowana przez DNB Bank Polska S.A. „Kierunki 2021. Nowy Plan Marshalla. Odbudowa polskiej gospodarki po Covid-19". Za realizację wydarzenia w wirtualnej przestrzeni odpowiadała agencja Idea Creative Group.
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-30

Savangard bezpłatnie dostarczy bankom agregator API

Aby pomóc im w upowszechnianiu otwartej bankowości, firma Savangard oferuje wsparcie technologiczne. Każdy bank może skorzystać z darmowej licencji na agregator Whizzapi. Dzięki niemu będzie mógł zaoferować swoim klientom wgląd do rachunków, m.in. w Revolucie.
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-29

Getin Bank ponownie doceniony za wysoką jakość obsługi

Getin Bank zwyciężył w kategorii „Najlepsza Obsługa w Placówce” w 6. edycji projektu Instytucja Roku. Bank znalazł się na podium również w kategorii „Najlepsza Obsługa w Kanałach Zdalnych”, zajmując drugie miejsce. Dodatkowo wyróżniona została bankowość mobilna Getin Banku.
czytaj więcej