Biuro prasowe

BIZNES 2020-07-01

Getin Bank z nową Lokatą Mobilną Na Start

Getin Bank ma nową Lokatę Mobilną Na Start z oprocentowaniem 1,5% w skali roku. Lokata przeznaczona jest dla nowych klientów. Okres trwania promocyjnego oprocentowania to 2 mies., a maksymalna kwota, którą można ulokować, to 10 000 zł.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-30

Wnioski „Dobry Start” od 1 lipca w Bankowości Internetowej Getin Banku

Już od 1 lipca w ramach rządowego programu „Dobry Start” w Bankowości Internetowej Getin Banku będzie można składać wnioski o kwotę 300 złotych jednorazowego wsparcia dla uczniów rozpoczynających rok szkolny. Wniosek należy złożyć do 30 listopada.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-23

Getin Noble Bank z tytułem „Złoty Bank 2020”

Getin Noble Bank zajął pierwsze miejsce w rankingu „Złoty Bankier” w głównej kategorii „Złoty Bank 2020 - Najlepsza wielokanałowa jakość obsługi”. Został również wyróżniony w kategoriach „Bezpieczny bank – najlepsze praktyki” oraz zajął II miejsce w kategorii „Karta kredytowa”.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-22

Getin Noble Bank doceniony za budowanie relacji z Klientami

Getin Noble Bank zajął 3. miejsce w kategorii „Gwiazda relacji z klientem” w konkursie Gwiazdy Bankowości 2020 organizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną wraz z firmą doradczą PwC. Zwycięzców wybrano na podstawie badania internetowego na kilkunastotysięcznej próbie Klientów.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2020-06-22

Firmy z sektora finansowego sygnatariuszami Deklaracji Odpowiedzialnej Sprzedaży

Deklaracja Odpowiedzialnej Sprzedaży to projekt, zainicjowany przez instytucje finansowe, którego gospodarzem jest Federacja Konsumentów. Celem jest upowszechnienie m.in. najwyższych standardów etycznych w relacjach instytucji finansowych z klientami.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-19

Europ Assistance Polska wspólnie z Santander Aviva

Europ Assistance Polska przygotowała wspólnie z Santander Aviva pakiet usług assistance w ramach ubezpieczenia „Życie i zdrowie”.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-19

Wysoka jakość obsługi Klienta podczas pandemii w Getin Bank

Portal MojeBankowanie podał, że Getin Bank jest drugim najlepiej przygotowanym bankiem do obsługi Klientów podczas epidemii COVID-19. Eksperci badali ochronę Klientów w placówkach, m.in. wyposażenie w środki ochronne czy zarządzanie ruchem Klientów.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-01

Getin Bank z kolejną edycją promocji „Polecam Proste Zasady”

Getin Bank uruchomił VIII edycję promocji „Polecam Proste Zasady”. Dla Klientów przygotowano nagrody w postaci bonów podarunkowych do sklepów Allegro, Decathlon i Empik. Klient sam zdecyduje, jaki bon chce otrzymać. Maksymalna kwota, którą można uzyskać, wynosi 800 zł.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-15

Alior Bank wspiera Górny Śląsk. Grupa PZU wspiera walkę z koronawirusem

. Fundusze zebrane przez pracowników Alior Banku zostaną przekazane na rzecz województwa śląskiego - regionu aktualnie najbardziej dotkniętego koronawirusem. Namioty barierowe trafią do Szpitala Miejskiego nr 4 w Gliwicach.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-05

Klienci HSBC w Polsce będą mogli skorzystać z Funduszu Gwarancji Płynnościowych

HSBC rozszerza zakres wsparcia dla klientów w Polsce. We współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego (BGK), zapewni swoim klientom dostęp do płynności finansowej, niezbędnej w czasach nagłej stagnacji gospodarczej.
czytaj więcej