Biuro prasowe

BIZNES 2022-11-24

Jak zarządzić oczekiwaniami klientów banków?

Skuteczne zarządzanie gotówką przez instytucje finansowe jest kluczowe przy kreowaniu doświadczeń klienta. Jak pokazują badania NielsenIQ i Diebold Nixdorf, klientom banków zależy przede wszystkim na szybkich i nieskomplikowanych operacjach.
czytaj więcej
BIZNES 2022-11-03

Volkswagen Bank na targach caravaningowych Caravans Salon Poland

Volkswagen Bank wziął udział w V edycji targów caravaningowych Caravans Salon Poland. Wydarzenie odbyło się w weekend 21-23 października. Jak podkreślają przedstawiciele banku, była to prawdziwa gratka dla pasjonatów kamperów, przyczep i podróżowania.
czytaj więcej
BIZNES 2022-11-02

Próba wyłudzenia kredytu. Sposoby ochrony przed oszustwem

Według raportu o infoDOK wydanego przez Związek Banków Polskich, w drugim kwartale 2022 roku zablokowano 1,8 tys. prób wyłudzeń kredytów na łączną kwotę 54,4 mln zł.
czytaj więcej
BIZNES 2022-10-27

Volkswagen Bank sponsorem turnieju Porsche Golf Cup

Volkswagen Financial Services wraz z Volkswagen Bank byli sponsorami głównymi turnieju golfowego, który odbył się 15-16 października na polu Sobienie Królewskie Golf & Country Club. Wydarzenie zgromadziło wielu miłośników tej dyscypliny sportu.
czytaj więcej
BIZNES 2022-10-26

SCB: Banki jak platformy streamingowe

Platformy streamingowe, jak Netflix czy Spotify, przyzwyczaiły użytkowników do tego, że mają oni dostęp do wysokiej jakości dopasowanych usług na żądanie. Obecnie konsumenci chcą od banków takiego samego traktowania.
czytaj więcej
BIZNES 2022-10-17

Czy gotówka przestała być królem?

Według raportu NBP za rok 2020, gotówką w Polsce zrealizowano już tylko 46,4% transakcji, kiedy to w na przełomie lat 2011/2012 było to aż 81,8%.
czytaj więcej
BIZNES 2022-10-12

SCB otrzymał 350 mln zł na finansowanie ekologicznych inwestycji

Santander Consumer Bank nawiązał relacje z Europejskim Bankiem Odbudowy i Rozwoju (EBOiR). W ramach tej współpracy otrzymany od EBOiR kredyt zostanie przeznaczony na pożyczki finansujące inwestycje klientów, które pomagają oszczędzić energię w budynkach mieszkalnych.
czytaj więcej
BIZNES 2022-10-12

Dlaczego banki nie są skazane na przegraną w walce z przestępczością finansową?

Łamanie sankcji, nadużycia finansowe w działalności charytatywnej, wykroczenia w sektorze partnerstw publiczno-prywatnych czy NFT, czy przestępstwa w metawersum. O tym dyskutować będą międzynarodowi specjaliści i specjalistki w trakcie Fight FinCrime Forum 2022.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2022-09-22

Getin Bank udostępnił w aplikacji mobilnej nową usługę – zakup biletów komunikac

Getin Bank we współpracy z mPay przygotował dla swoich klientów nową usługę - od dzisiaj mogą kupować bilety komunikacji miejskiej bezpośrednio w aplikacji mobilnej Getin Banku.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2022-09-19

ZEN.COM i Neosurf rozszerzają współpracę. Kupony Neosurf kolejną metodą doładow

Neosurf to popularne rozwiązanie płatnicze w społeczności graczy i e-sportowców. Sklepy internetowe korzystające z bramki płatniczej ZEN mogą dodawać Neosurf jako jedną z metod płatności.
czytaj więcej