Biuro prasowe

BIZNES 2021-02-16

Raport: Trendy w bankowości na 2021 rok

Raport: Trendy w bankowości na 2021 rok
czytaj więcej
BIZNES 2021-02-15

100 zł w ramach nowej promocji Getin Banku i Mastercard Bezcenne Chwile!

Getin Bank, we współpracy z Mastercard, przygotował kolejną edycję promocji w ramach programu Bezcenne Chwile. Do zyskania jest bon o wartości 100 zł, który będzie można zrealizować na stacjach Circle K. Akcja prowadzona jest pod hasłem „Zyskaj na początek, korzystaj bez końca!”.
czytaj więcej
BIZNES 2021-02-02

Zmiany w zarządach spółek Toyota Financial Services w Polsce

Spółki należące do Toyota Financial Services wprowadziły zmiany w swoich strukturach kierowniczych. Do zarządu Toyota Bank Polska dołączył Krzysztof Krakowiak. Nowym Członkiem Zarządu spółki Toyota Leasing Polska została natomiast Dominika Cepek.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-20

Licytacja komornicza mieszkania nie jest już konieczna?

Obecne przepisy dają zadłużonym osobom możliwość samodzielnej sprzedaży mieszkania. Oznacza to, że licytacja komornicza nie musi być koniecznością.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-18

Getin Bank ponownie na podium w rankingu satysfakcji klientów

Getin Bank zajął drugie miejsce w badaniu satysfakcji klientów banków przeprowadzonym przez ARC Rynek i Opinia. Badanie Monitor Satysfakcji klientów detalicznych banków realizowane jest nieprzerwanie od 2016 roku, a Getin Bank w każdej edycji zajmuje miejsce na podium.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-14

Getin Noble Bank umożliwi składanie wniosków programu Tarcza finansowa PFR 2.0

Getin Noble Bank udostępni w bankowości internetowej wnioski o subwencje z Tarczy Finansowej PFR 2.0 dla sektora MŚP. Wnioski o subwencję finansową będą przyjmowane od 15 stycznia 2021 r. do 28 lutego 2021 r.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-11

Polacy przejdą na stałe oprocentowanie kredytów?

Nowa Rekomendacja S zapewnia dłużnikom możliwość zamiany aktualnej stawki procentowej na stałe oprocentowanie. Piszemy więcej na ten temat.
czytaj więcej
BIZNES 2020-12-15

Getin Bank wprowadza płatności Google Pay dla kart VISA

Getin Bank poszerza usługę Google Pay o możliwość dodawania kart VISA. Karta Visa w portfelu mobilnym Google Pay pozwala na bezpieczne i wygodne zakupy przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich oferowanych przez wystawcę karty benefitów, takich jak chargeback czy Visa Oferty.
czytaj więcej
BIZNES 2020-12-15

SwatchPAY! już w Getin Banku

Getin Bank wprowadził do oferty nową metodę płatności zbliżeniowych SwatchPAY! Umożliwia ona dokonywanie płatności zbliżeniowych poprzez radiowy chip NFC wbudowany w tarczę zegarka. Co ważne, dokonanie płatności jest możliwe w przypadku rozładowanej baterii.
czytaj więcej
BIZNES 2020-12-11

Prośba o przelew i Podział rachunku - nowości BLIK w Getin Banku

Prośba o przelew i Podział rachunku to nowe usługi w ramach płatności BLIK w Getin Banku. Są dostępne w aplikacji mobilnej, razem z Przelewami na telefon BLIK, oraz są darmowe.
czytaj więcej