Biuro prasowe

Bankowość BIZNES 2019-12-03

Oferta Wonga dostępna na platformie Lendo

Od 27 listopada klienci Lendo Polska mogą skorzystać z pożyczek oferowanych przez Wonga Polska, jednego z liderów branży finansów online. Współpracą z Lendo jest dla Wongi naturalnym kierunkiem zwiększania dostępności swoich produktów.
czytaj więcej
BIZNES 2019-11-21

Co to jest open API i dlaczego na tym skorzystasz?

Jak pokazują badania IDC przeprowadzone na zlecenie Red Hat, jednym z najchętniej stosowanych przez instytucje bankowe rozwiązań mających zapewnić rozwój instytucji bankowych i spełnianie rosnących oczekiwań klientów jest open API.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-22

Europ Assistance partnerem merytorycznym XI Kongresu Bancassurance

Europ Assistance Polska była partnerem merytorycznym XI Kongresu Bancassurance organizowanego przez Związek Banków Polskich i Polską Izbę Ubezpieczeń.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-08

Galeria Grafitt otwiera się na Twój biznes

Dobra lokalizacja, parking oraz rozbudowana sieć komunikacyjna gwarantująca łatwy dojazd to klucz do sukcesu w sferze biznesowej. Wszystkie te cechy Galeria Grafitt, która otwiera swoje drzwi dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z handlem bądź usługami.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2019-09-24

Elavon wspiera europejskich sprzedawców

Elavon wspiera europejskich sprzedawców w dostosowaniu się do wymogów dyrektywy PSD2 i wraz z firmą Featurespace uruchamia nowe możliwości ochrony przeciwko oszustwom finansowym
czytaj więcej
BIZNES 2019-09-11

Edukacja finansowa najmłodszych - kiedy i w jaki sposób warto rozpocząć?

Rodzice chcą uczyć dzieci oszczędzania i zarządzania finansami od najmłodszych lat – wynika z badań przeprowadzonych wśród Klientów Getin Noble Banku.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-19

Reklamowa petarda od Bancovo

„Odlot” i „Petarda” to historie opowiedziane w nowej kampanii reklamowej Bancovo, która wystartowała 19.08. Jej bohaterem jest Filip – nowy brand hero marki.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-19

Nowa bankowość internetowa oraz sposób autoryzacji transakcji w Toyota Bank

Toyota Bank Polska wdrożył nowy system bankowości internetowej oraz nowy sposób autoryzacji transakcji – aplikację mobilną.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-02

Jedna z pierwszych na świecie kampania reklamowa banku za pośrednictwem TikTok -

Agencja GetHero przy współpracy z agencją VMLY&R wykorzystały jej potencjał, aby wspólnie zrealizować jedną z pierwszych na świecie kampanię reklamową dla banku za pośrednictwem TikTok.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2019-07-01

T-Mobile Usługi Bankowe przedłuża promocję dla nowych klientów

Jeszcze do 25 września br. nowi klienci T-Mobile Usługi Bankowe mogą założyć konto oszczędnościowe na bardzo atrakcyjnych warunkach.
czytaj więcej