Biuro prasowe

BIZNES 2020-08-21

Royal Bank of Scotland ogłasza zmianę nazwy na NatWest Group

W Polsce, Grupa silnie akcentuje swoją strategię opartą na odpowiedzialności społecznej i budowaniu stabilnych więzi z lokalną społecznością oraz przede wszystkim, na wspieraniu potencjału klientów i pracowników.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-11

Sektor Private Banking musi uważać na zmiany w otoczeniu demograficznym

Bez wątpienia sektor bankowości prywatnej wchodzi w dekadę transformacji cyfrowej i generacyjnej. Najbardziej zamożni klienci będą oczekiwać od swoich banków ochrony przed rosnącym ryzykiem. Sukces w tym zakresie gwarantuje osiągnięcie długookresowej przewagi konkurencyjnej.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-28

Polacy ostrożniej zarządzają budżetem i nie rezygnują z inwestycji - badanie ING

Polacy będą wydawać pieniądze ostrożniej, ale nie zamierzają rezygnować z zakupów i inwestycji.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-24

Konto Proste Zasady Getin Banku na podium rankingu Money.pl

Oferta konta osobistego Proste Zasady w Getin Banku uplasowała się na drugim miejscu w lipcowym rankingu kont osobistych przygotowywanym przez portal Money.pl. Eksperci docenili ofertę banku za przejrzyste oraz korzystne warunki prowadzenia rachunku.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-01

Getin Bank z nową Lokatą Mobilną Na Start

Getin Bank ma nową Lokatę Mobilną Na Start z oprocentowaniem 1,5% w skali roku. Lokata przeznaczona jest dla nowych klientów. Okres trwania promocyjnego oprocentowania to 2 mies., a maksymalna kwota, którą można ulokować, to 10 000 zł.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-30

Wnioski „Dobry Start” od 1 lipca w Bankowości Internetowej Getin Banku

Już od 1 lipca w ramach rządowego programu „Dobry Start” w Bankowości Internetowej Getin Banku będzie można składać wnioski o kwotę 300 złotych jednorazowego wsparcia dla uczniów rozpoczynających rok szkolny. Wniosek należy złożyć do 30 listopada.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-23

Getin Noble Bank z tytułem „Złoty Bank 2020”

Getin Noble Bank zajął pierwsze miejsce w rankingu „Złoty Bankier” w głównej kategorii „Złoty Bank 2020 - Najlepsza wielokanałowa jakość obsługi”. Został również wyróżniony w kategoriach „Bezpieczny bank – najlepsze praktyki” oraz zajął II miejsce w kategorii „Karta kredytowa”.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-22

Getin Noble Bank doceniony za budowanie relacji z Klientami

Getin Noble Bank zajął 3. miejsce w kategorii „Gwiazda relacji z klientem” w konkursie Gwiazdy Bankowości 2020 organizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną wraz z firmą doradczą PwC. Zwycięzców wybrano na podstawie badania internetowego na kilkunastotysięcznej próbie Klientów.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2020-06-22

Firmy z sektora finansowego sygnatariuszami Deklaracji Odpowiedzialnej Sprzedaży

Deklaracja Odpowiedzialnej Sprzedaży to projekt, zainicjowany przez instytucje finansowe, którego gospodarzem jest Federacja Konsumentów. Celem jest upowszechnienie m.in. najwyższych standardów etycznych w relacjach instytucji finansowych z klientami.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-19

Europ Assistance Polska wspólnie z Santander Aviva

Europ Assistance Polska przygotowała wspólnie z Santander Aviva pakiet usług assistance w ramach ubezpieczenia „Życie i zdrowie”.
czytaj więcej