Biuro prasowe

BIZNES 2018-10-17

Konto Jakże Osobiste Alior Banku ze złotem

W tegorocznej edycji plebiscytu EFMA Distribution & Marketing Innovation Awards Alior Bank zdobył złoto w kategorii “Offering Innovation” za Konto Jakże Osobiste.
czytaj więcej
BIZNES 2018-10-09

Sukces strategii Prostych Zasad Getin Banku

Rok temu Getin Bank na nowo zdefiniował swoją politykę produktową i oparł ją na prostych zasadach. Celem nowej strategii było zwiększenie transparentności, uproszczenie oferty i sposobu komunikacji oraz dalsza budowa partnerskich relacji z Klientami.
czytaj więcej
BIZNES 2018-10-09

Nowa kampania Getin Banku – warto oszczędzać systematycznie

Getin Bank ruszył z nową odsłoną kampanii Konta Oszczędnościowego. Jej bohaterem ponownie został Tomek, „człowiek z zasadami”, znany widzom z poprzednich edycji.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2018-10-09

23 waluty na jednej karcie – najnowsza oferta Alior Banku dla przedsiębiorców

Alior Bank jako pierwszy bank w Polsce zaoferował przedsiębiorcom obsługę aż 23 walut na jednej karcie wielowalutowej Mastercard Debit Commercial. Z nowej oferty można korzystać bez przewalutowań, w ramach rachunków pomocniczych, które można powiązać kartą.
czytaj więcej
BIZNES 2018-09-25

Przyjazny Bank Newsweeka - Getin Bank na podium aż w 3 kategoriach!

Getin Bank po raz kolejny znalazł się w czołówce rankingu Przyjazny Bank Newsweeka, jednej z najważniejszych ocen jakości obsługi bankowej w Polsce.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2018-09-17

Alior Bank wyróżniony w plebiscycie Home&Market „Najlepszy partner w biznesie”

Alior Bank został wyróżniony w plebiscycie „Najlepszy Partner w Biznesie” organizowanym przez magazyn ekonomiczny Home&Market.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2018-09-14

Alior Bank wśród liderów w rankingu „Instytucja Roku 2018”

Alior Bank został wyróżniony za najlepszą obsługę klienta zainteresowanego kontem osobistym. Tak wysoką notę otrzymał w rankingu „Instytucja Roku 2018”.
czytaj więcej
BIZNES 2018-09-04

Oferta „Bonus za aktywność” Getin Banku przedłużona!

Getin Bank wprowadził II edycję oferty Konta Oszczędnościowego „Bonus za aktywność” i obniżył wymagania, które należy spełnić, aby z niej skorzystać.
czytaj więcej