Biuro prasowe

BIZNES 2021-04-06

„Kierunki 2021” z agencją Idea Creative Group

Za nami konferencja online organizowana przez DNB Bank Polska S.A. „Kierunki 2021. Nowy Plan Marshalla. Odbudowa polskiej gospodarki po Covid-19". Za realizację wydarzenia w wirtualnej przestrzeni odpowiadała agencja Idea Creative Group.
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-30

Savangard bezpłatnie dostarczy bankom agregator API

Aby pomóc im w upowszechnianiu otwartej bankowości, firma Savangard oferuje wsparcie technologiczne. Każdy bank może skorzystać z darmowej licencji na agregator Whizzapi. Dzięki niemu będzie mógł zaoferować swoim klientom wgląd do rachunków, m.in. w Revolucie.
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-29

Getin Bank ponownie doceniony za wysoką jakość obsługi

Getin Bank zwyciężył w kategorii „Najlepsza Obsługa w Placówce” w 6. edycji projektu Instytucja Roku. Bank znalazł się na podium również w kategorii „Najlepsza Obsługa w Kanałach Zdalnych”, zajmując drugie miejsce. Dodatkowo wyróżniona została bankowość mobilna Getin Banku.
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-15

Aplikacje mobilne Getin Noble Banku zintegrowane z Huawei Mobile Services

Aplikacje Getin Mobile i Noble Mobile zostały zintegrowane z Huawei Mobile Services. Użytkownicy najnowszych smartfonów Huawei opartych o HMS mogą pobierać te aplikacje na swoje urządzenia i korzystać z oferowanych przez nie funkcjonalności m.in. płatności mobilne Blik.
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-11

Nest Bank i Fiserv rozpoczęły współpracę.

Wraz z wyborem First Data Polska S.A. należącej do Fiserv na nowego dostawcę usług outsourcingu kart płatniczych VISA, Nest Bank kontynuuje rozwój w obszarze digital i wprowadza nowe usługi dla swoich klientów.
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-10

Klienci Banku Pocztowego mogą wpłacać gotówkę w 1000 urządzeń Planet Cash

Bank Pocztowy rozszerzył współpracę z firmą ITCARD właścicielem sieci bankomatów i wpłatomatów Planet Cash. Dzięki porozumieniu klienci indywidualni i firmowi Banku Pocztowego będą mogli korzystać z niemal 1000 wpłatomatów tej firmy w całej Polsce.
czytaj więcej
BIZNES 2021-02-23

Nowa strona internetowa Toyota Bank i Toyota Leasing

Toyota Bank oraz Toyota Leasing działające w ramach struktur Toyota Financial Services Polska, odświeżyły swoją stronę internetową oraz wprowadziły dodatkowe funkcjonalności wykorzystując nowoczesne zaplecze technologiczne.
czytaj więcej
BIZNES 2021-02-23

Klienci Banku Pocztowego wkrótce „pod jednym dachem”

Już wkrótce wszyscy klienci detaliczni Banku Pocztowego oraz dotychczasowi klienci EnveloBanku będą korzystać z nowej bankowości internetowej opartej o nowoczesne rozwiązania EnveloBanku.
czytaj więcej
BIZNES 2021-02-18

Bank Pocztowy przystępuje do Izby Gospodarki Elektronicznej

Bank Pocztowy podpisał umowę o współpracy z Izbą Gospodarki Elektronicznej. Dzięki dostępowi do partnerów e-Izby i bliższym kontaktom z ekspertami e-commerce Bank będzie lepiej rozwijać swoje usługi cyfrowe i dopasowywać je do potrzeb rynku.
czytaj więcej
BIZNES 2021-02-16

Raport: Trendy w bankowości na 2021 rok

Raport: Trendy w bankowości na 2021 rok
czytaj więcej