Biuro prasowe

BIZNES 2021-09-29

Santander Consumer Bank rozwija ofertę Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego

Według raportu „Polaków portfel własny: nowa normalność”, już co siódmy z nas korzysta z kredytów gotówkowych do finansowania większych wydatków. Widząc to zapotrzebowanie Santander Consumer Bank zdecydował się rozszerzyć warunki popularnego Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-22

Porozmawiajmy o pieniądzach

Pieniądze nie są najchętniej wybieranym przez Polaków tematem codziennych rozmów. Dzięki innowacyjnej serii „Porozmawiajmy o pieniądzach” ING Bank Śląski chce to zmienić.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-22

Bank Pocztowy z Laurem CESSIO Outsourcingu

Bank Pocztowy został laureatem nagrody CESSIO 2021 przyznawanej przez ZPF – Bank zajął I miejsce w kategorii CESSIO OUTSOURCINGU. Wyróżnieniem honorowani są wierzyciele pierwotni, którzy najlepiej zrealizowali przetarg na sprzedaż portfela wierzytelności.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-13

Volkswagen Bank wprowadził promocję na Kredyt na klasyka

Volkswagen Bank wprowadził promocję kredytu dla miłośników klasycznych pojazdów, którzy planują zakup lub remont zabytkowego auta. Teraz na hasło: „Klasyk” Kredyt na klasyka można wziąć nie tylko nie płacąc prowizji, ale także otrzymać niższe oprocentowanie.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-13

Pół miliarda w depozytach i 10 tys. klientów. Pierwszy miesiąc Aion Banku

Nowy cyfrowy bank, który zadebiutował w Polsce z początkiem sierpnia, poinformował o swoich wynikach po pierwszym miesiącu działalności. Konto w Aion Banku założyło już 10 tys. Polaków, którzy wpłacili na rachunki oszczędnościowe ponad 500 mln zł.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2021-08-20

Getin Bank rozpoczął kampanię reklamową w nowym formacie

Getin Bank wystartował z kampanią marketingową kredytu gotówkowego w nowym formacie reklamowym. Kampania rozpoczęła się 20 sierpnia i obejmuje telewizję oraz Internet.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2021-08-18

Konsolidacyjna Rewolucja - nowy produkt Smartney

Smartney wprowadził do swojej oferty pożyczkę konsolidacyjną. To jeden z najbardziej technologicznie zaawansowanych produktów na rynku finansowym. Wykorzystując złożone algorytmy oraz Open Banking pozwala klientom na konsolidację zobowiązań w szybkim fintechowym procesie.
czytaj więcej
BIZNES 2021-08-10

„Wygraj Garmina, bądź aktywny” – nagrody za kredyty gotówkowe

„Wygraj Garmina, bądź aktywny” to nowa promocja dla osób, które zdecydują się wziąć kredyt gotówkowy w Banku Pocztowym. Łącznie rozdanych zostanie 240 nagród. Konkurs potrwa do 3 września.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2021-08-05

Getin Bank przedłuża promocję: karty podarunkowe Allegro

Sezon urlopowy to najlepszy moment,żeby zatroszczyć się o siebie i swoje cztery kąty. Jak zrobić to skutecznie? Zagwarantować to może odpowiednio dobrane ubezpieczenie.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-19

Dane z rachunku bankowego za niższą cenę lub dodatkową usługę

Ponad połowa Polaków w zamian za dodatkowe korzyści jest skłonna udostępnić innym podmiotom dane ze swojego rachunku bankowego. Prawie 30 proc. z nich przekonałaby lepsza cena, co 5. liczy na dodatkową usługę, szybszą obsługę lub oszczędność czasu podczas weryfikacji tożsamości.
czytaj więcej