Biuro prasowe

BIZNES 2020-01-20

Toyota Financial Services wzmacnia swoją pozycję na polskim rynku

Toyota Bank Polska oraz Toyota Leasing Polska działające w strukturze Toyota Financial Services (TFS) w Grupie Toyota, mogą zaliczyć ubiegły rok do bardzo udanych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-15

Bezgotówkowe wpłaty na konto WOŚP biją kolejny rekord!

Darczyńcy wpłacili ponad 2 mln zł przez terminale płatnicze Polcard oraz przez telefon i internet!
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2020-01-09

Getin Noble Bank ponownie zwycięża w rankingu najlepszych banków

Getin Noble Bank siódmy rok z rzędu plasuje się na pozycji lidera w zestawieniu najlepszych banków według Polskiego Związku Firm Deweloperskich (PZFD). Getin Noble Bank ponownie wyróżnił się wysokim standardem usług i elastycznością współpracy.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2020-01-09

Getin Bank wystartował z nową propozycją kredytu gotówkowego

Jak pożyczać taniej? Getin Noble Bank odpowiada na to pytanie i prezentuje preferencyjną ofertę kredytu gotówkowego z RRSO 8,3 proc. Bank oferuje kredyt nawet do 200 tys. zł na okres kredytowania aż do 10 lat z prowizją 0 proc oraz oprocentowaniem 7,99 proc.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2019-12-17

Diners Club Polska przyśpiesza proces wydawania kart

Karty Diners Club będzie można otrzymać jeszcze szybciej, i to bez wychodzenia z domu. Po wypełnieniu wniosku na stronie internetowej, kurier dostarczy umowę do podpisu wraz z gotową kartą.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2019-12-12

Getin Bank z najlepszą obsługą klientów zainteresowanych produktami oszczędności

Getin Bank z najlepszą obsługą klientów zainteresowanych produktami oszczędnościowymi. Eksperci docenili m.in. profesjonalne przygotowanie doradców i pomysł na rozmowę o oczekiwaniach klienta.
czytaj więcej
BIZNES 2019-12-09

Jak wykorzystać otwartą bankowość? Najważniejsze zalety rozwiązań open banking

Rozwój platform cyfrowych i ich szybkie przyjęcie przez konsumentów stworzyły znaczące możliwości dla sektora finansowego. Liderzy branży, dzięki inwestycjom w ten kanał dystrybucji, już dziś generują dzięki niemu dodatkowe przychody.
czytaj więcej
BIZNES 2019-12-04

Klienci indywidualni liderem transakcji na rynku walutowym

Jak wynika z analizy przeprowadzonej przez Waluteo, kantor wymiany walut online, aż 65% wszystkich transakcji walutowych wykonywanych na ich platformie zlecanych jest przez klientów indywidualnych.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2019-12-03

Oferta Wonga dostępna na platformie Lendo

Od 27 listopada klienci Lendo Polska mogą skorzystać z pożyczek oferowanych przez Wonga Polska, jednego z liderów branży finansów online. Współpracą z Lendo jest dla Wongi naturalnym kierunkiem zwiększania dostępności swoich produktów.
czytaj więcej
BIZNES 2019-11-21

Co to jest open API i dlaczego na tym skorzystasz?

Jak pokazują badania IDC przeprowadzone na zlecenie Red Hat, jednym z najchętniej stosowanych przez instytucje bankowe rozwiązań mających zapewnić rozwój instytucji bankowych i spełnianie rosnących oczekiwań klientów jest open API.
czytaj więcej