Biuro prasowe

BIZNES 2021-11-03

Nowa umowa konsorcjum Banku Pocztowego, PKO Banku Polskiego oraz eService

W ramach nowej umowy z konsorcjum Banku Pocztowego S.A., PKO Banku Polskiego oraz eService Sp. z.o.o. w zakresie bezgotówkowych usług płatniczych do 15 tysięcy wzrośnie liczba terminali POS w placówkach Poczty Polskiej, której Klienci coraz częściej płacą kartą lub BLIKiem.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2021-10-29

Getin Bank uatrakcyjnia ofertę produktów depozytowych

Getin Bank wprowadza atrakcyjniejsze warunki na „Lokacie na Nowe Środki” oraz w ofercie „Nowe Środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”. Nowe stawki obowiązują od 29 października 2021 roku
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2021-10-27

Getin Noble Bank na podium rankingu Przyjazny Bank Newsweeka w dwóch kategoriach

W tegorocznej edycji rankingu Przyjazny Bank Newsweeka Getin Noble Bank zajął 1. miejsce w kategorii "Bankowość zdalna" oraz 2. miejsce w kategorii "Bank dla Kowalskiego".
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-27

Bank Pocztowy zaoferuje karty biometryczne

Bank Pocztowy już w grudniu przy współpracy z firmami Fiserv Polska S.A. i Thales wprowadzi do swojej oferty kartę biometryczną Mastercard. Tym samym Bank Pocztowy stanie się pierwszą instytucją w Polsce i jedną z pierwszych w Europie, która udostępni to innowacyjne rozwiązanie.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-21

Pięć zielonych celów dla zrównoważonych sieć bankomatów

Firmy z sektora finansowego już teraz skupiają się na różnych elementach ESG, aby sprostać nowym wymogom, które już za chwile będą obowiązywać wszystkie instytucje. Warto też uważniej przyjrzeć się swojej sieci bankomatów.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-13

„Farbowanie” to nie wszystko. Jak skutecznie zabezpieczyć bankomat?

Niedawno opublikowano nowelizację rozporządzenia, które nakłada na banki i operatorów bankomatów obowiązek instalowania systemów uszkadzających banknoty w razie napadu. Fizyczne zabezpieczenie czy naznaczenie gotówki to tylko jeden z aspektów ochrony urządzeń przed przestępcami.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-11

Najważniejsze zalety otwartej bankowości zdaniem Polaków

36% Polaków widzi potencjał w usługach opartych na otwartej bankowości tworzonych przez firmy i instytucje nie będące bankami. Znacznie częściej na korzystanie z takich rozwiązań decydują się ludzie młodzi. Takie wnioski płyną z badania zleconego przez spółkę Easy Check i KRD.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2021-10-04

Getin Bank ponownie doceniony za jakość obsługi w projekcie Instytucja Roku

Getin Bank, po dwóch falach badania projektu Instytucja Roku organizowanego przez portal mojebankowanie.pl, uplasował się na pierwszym miejscu w zestawieniu banków z najlepszą jakością obsługi w kanałach zdalnych.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-29

Santander Consumer Bank rozwija ofertę Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego

Według raportu „Polaków portfel własny: nowa normalność”, już co siódmy z nas korzysta z kredytów gotówkowych do finansowania większych wydatków. Widząc to zapotrzebowanie Santander Consumer Bank zdecydował się rozszerzyć warunki popularnego Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-22

Porozmawiajmy o pieniądzach

Pieniądze nie są najchętniej wybieranym przez Polaków tematem codziennych rozmów. Dzięki innowacyjnej serii „Porozmawiajmy o pieniądzach” ING Bank Śląski chce to zmienić.
czytaj więcej