Biuro prasowe

BIZNES 2020-11-09

Santander Leasing uruchamia sprzedaż samochodów online

Z racji na sytuację związaną z epidemią oraz faktem, że coraz więcej procesów związanych z obsługą klientów odbywa się w sposób zdalny Santander Leasing zdecydował się na stworzenie dedykowanej platformy sprzedaży nowych pojazdów osobowych pod marką multisalon24.pl.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-05

Oprocentowanie kredytów w PLN i CHF: czeka nas rewolucja?

Oprocentowanie kredytów mieszkaniowych opiera się m.in. na stopach WIBOR oraz LIBOR. Wyjaśniamy, czy faktycznie zostaną one zlikwidowane.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-03

Najważniejsze oblicza polskich inwestycji

„Inwestycje, czyli szansa na rozwój” to cykl wywiadów internetowych, prezentujących najważniejsze dla polskiej gospodarki oblicza inwestowania.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2020-11-03

Bank Pocztowy wprowadza BLIKA

Klienci Banku Pocztowego korzystający z aplikacji mobilnej EnveloBank uzyskali dostęp do systemu płatności mobilnych BLIK. Bank poszerza tym samym swoją ofertę o cieszący się coraz większą popularnością sposób płatności.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-02

Getin Bank ponownie w czołówce rankingu Przyjazny Bank Newsweeka

3. miejsce w kategorii Klient zdalny i 4. miejsce w kategorii Bank dla Kowalskiego to wyróżnienia dla Getin Banku w tegorocznej edycji rankingu Przyjazny Bank Newsweeka. W tym roku został doceniony za sprawną obsługę Klienta w obliczu utrudnień, które wywołała pandemia COVID-19.
czytaj więcej
BIZNES 2020-10-28

Rozmowy o bankowości, czyli „Bank na co dzień”

28 października nastąpi premiera 3-odcinkowego programu internetowego „Bank na co dzień”. Jego celem jest prezentacja głównych obszarów działalności instytucji bankowych. Rozmowy z ekspertami poprowadzi Ernest Bodziuch, dziennikarz telewizyjny.
czytaj więcej
BIZNES 2020-10-19

Płatności Google Pay bez kodu PIN powyżej kwoty 100 zł

Już wkrótce płatności powyżej 100 zł, realizowane za pomocą Google Pay, będzie można wykonać korzystając z nowej metody autoryzacji. Umożliwione zostanie dokonywanie transakcji poprzez odblokowanie telefonu.
czytaj więcej