Biuro prasowe

BIZNES 2022-01-11

Jak wykorzystać zaawansowane systemy analityczne? Najlepsze praktyki bankowości.

W jakim kierunku rozwijają się systemy Business Intelligence? W jaki sposób je wykorzystać, aby osiągnąć największe korzyści biznesowe? Poznaj przykłady wykorzystania systemów analitycznych w bankowości zebrane na podstawie doświadczeń firmy Cogit z wielu wdrożeń w Europie.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2021-12-20

Vouchery o wartości 200 zł w zimowej promocji Mastercard Bezcenne Chwile w Getin

W nowej promocji programu Mastercard Bezcenne Chwile w Getin Banku klienci, którzy zarejestrują w programie swoją kartę kredytową lub debetową Mastercard oraz spełnią warunki promocji, mogą otrzymać w sumie nawet 13 600 punktów.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2021-12-17

Jeszcze prostsze wnioskowanie o kredyt gotówkowy w Getin Banku

Getin Bank, wprowadził w procesie wnioskowania o kredyt gotówkowy, możliwość szybkiego potwierdzenia wysokości dochodów na potrzebę oceny zdolności kredytowej, przy wykorzystaniu otwartej bankowości.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2021-12-01

Getin Bank ze specjalną ofertą na Święta!

Getin Bank zaproponował nowe warunki w ofertach „Bonus za aktywność” oraz „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2021-11-30

Volkswagen Bank wprowadził kredyt online

Kredyt online jest od teraz dostępny dla klientów w ramach nowej, szybkiej i w pełni zdigitalizowanej procedury, którą wyróżnia prostota i transparentność.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2021-11-29

Getin Noble Bank udostępnił Kantor wymiany walut w bankowości elektronicznej

Getin Noble Bank wprowadził do swoich aplikacji Getin Mobile i Noble Mobile oraz bankowości internetowej nową funkcjonalność - Kantor walutowy. Mogą z niego korzystać wszyscy klienci detaliczni Banku.
czytaj więcej
BIZNES 2021-11-26

Polki kontra inflacja

Rekordowe poziomy inflacji nie umykają uwadze Polaków. Aż 4 na 5 czynnych zawodowo osób dostrzega wzrost cen, szczególnie benzyny i żywności – wynika z najnowszych badań przeprowadzonych dla Aion Banku. Jak się okazuje, to kobiety częściej zauważają utratę wartości pieniądza.
czytaj więcej
BIZNES 2021-11-21

Klienci ING Lease (Polska) podpiszą umowę leasingową za pomocą mSzafir

ING Lease (Polska) udostępniło swoim klientom, korzystającym z platformy Lease Now możliwość podpisania umów leasingowych z wykorzystaniem kwalifikowanego podpisu elektronicznego mSzafir.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2021-11-15

Getin Bank ponownie uatrakcyjnia ofertę produktów depozytowych

Getin Bank wprowadza jeszcze atrakcyjniejsze warunki na „Lokacie na Nowe Środki” oraz w ofercie „Nowe Środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”. Nowe stawki obowiązują od 15 listopada 2021 roku.
czytaj więcej
BIZNES 2021-11-10

Młodzi Polacy najczęściej korzystają z banków i e-sklepów

Ponad 80 proc. Polaków w wieku 18-34 lat sięga w Internecie po płatności online i bankowość mobilną. Z usług finansowych korzystają najczęściej za pośrednictwem banków, e-sklepów i platform sprzedażowych. Tak wynika z raportu spółki Easy Check i Krajowego Rejestru Długów.
czytaj więcej