Biuro prasowe

Bankowość BIZNES 2014-07-03

Meritum Bank podwyższa oprocentowanie lokat

Meritum Bank podwyższa oprocentowanie lokat Meritum Zysku w Internecie oferowanych zarówno nowym, jak i obecnym klientom. Obecnie Bank zapewnia 3,8 proc. zysku na lokacie rocznej oraz 3,7 proc. w skali roku – na półrocznej.
czytaj więcej
BIZNES 2014-07-02

Hogan Lovells doradzało BGK przy emisji PKP

Warszawskie biuro kancelarii Hogan Lovells doradzało Bankowi Gospodarstwa Krajowego przy niepublicznej emisji zabezpieczonych obligacji średnioterminowych, które będą emitowane przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2014-07-02

Meritum Bank Mobilny najlepszą bankową aplikacją mobilną

Aplikacja mobilna Meritum Banku zwyciężyła w rankingu porównywarki finansowej Comperia.pl, w którym przeanalizowano funkcjonalność dostępnych na rynku aplikacji mobilnych oferowanych przez siedemnaście banków.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2014-06-26

Jak wybrać najlepszą dla siebie lokatę

Poradnik jak wybrać najlepszą dla siebie lokatę.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2014-06-25

4 proc. na „Lokacie na czas” w aplikacji Meritum Bank Mobilny

„Lokaty na czas” to nowa propozycja Meritum Banku dedykowana użytkownikom aplikacji mobilnej. Dzisiaj, osoby korzystające z aplikacji Meritum Bank Mobilny mogą założyć 3-miesięczną „Lokatę na czas” o oprocentowaniu 4 proc. w skali roku.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2014-06-23

Nowe, walutowe funkcje w aplikacji Meritum Bank Mobilny

Meritum Bank umożliwił kupno i sprzedaż walut, przelewy walutowe do banków krajowych za pośrednictwem bankowości mobilnej oraz możliwość otwarcia rachunku e-Kantor w pełni mobilnie.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2014-06-16

Relacja z Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej 2014

20-21 maja w Warszawie odbyło się VI Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej, jedno z najważniejszych dorocznych spotkań przedstawicieli banków spółdzielczych. Aktywnym uczestnikiem tego wydarzenia była firma Alfavox.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2014-06-12

Pożegnaj kryzys z kredytem de minimis

Jednym z korzystnych narzędzi finansowania działalności może być kredyt z zabezpieczeniem de minimis.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2014-06-12

Meritum Bank rozszerza ofertę o produkty inwestycyjne i buduje sieć doradców

Meritum Bank po raz pierwszy wprowadza do oferty produkty inwestycyjne. Dla klientów dostępne są dwa rozwiązania inwestycyjne: z wpłatą jednorazową i systematyczną. Bank planuje rozwijać ofertę w tym zakresie i rozbudowuje zespół doradców specjalizujących się w inwestycjach.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2014-06-11

5 proc. na start – nowa lokata Meritum Banku

5 proc. w skali roku to oprocentowanie nowej, 2-miesięcznej Lokaty Start w Meritum Banku. Oferta kierowana jest do klientów, którzy założą Proste Konto Osobiste. Lokata Start znajduje się w czołówce najlepiej oprocentowanych lokat na rynku.
czytaj więcej