Biuro prasowe

Bankowość BIZNES 2014-06-25

4 proc. na „Lokacie na czas” w aplikacji Meritum Bank Mobilny

„Lokaty na czas” to nowa propozycja Meritum Banku dedykowana użytkownikom aplikacji mobilnej. Dzisiaj, osoby korzystające z aplikacji Meritum Bank Mobilny mogą założyć 3-miesięczną „Lokatę na czas” o oprocentowaniu 4 proc. w skali roku.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2014-06-23

Nowe, walutowe funkcje w aplikacji Meritum Bank Mobilny

Meritum Bank umożliwił kupno i sprzedaż walut, przelewy walutowe do banków krajowych za pośrednictwem bankowości mobilnej oraz możliwość otwarcia rachunku e-Kantor w pełni mobilnie.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2014-06-16

Relacja z Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej 2014

20-21 maja w Warszawie odbyło się VI Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej, jedno z najważniejszych dorocznych spotkań przedstawicieli banków spółdzielczych. Aktywnym uczestnikiem tego wydarzenia była firma Alfavox.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2014-06-12

Pożegnaj kryzys z kredytem de minimis

Jednym z korzystnych narzędzi finansowania działalności może być kredyt z zabezpieczeniem de minimis.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2014-06-12

Meritum Bank rozszerza ofertę o produkty inwestycyjne i buduje sieć doradców

Meritum Bank po raz pierwszy wprowadza do oferty produkty inwestycyjne. Dla klientów dostępne są dwa rozwiązania inwestycyjne: z wpłatą jednorazową i systematyczną. Bank planuje rozwijać ofertę w tym zakresie i rozbudowuje zespół doradców specjalizujących się w inwestycjach.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2014-06-11

5 proc. na start – nowa lokata Meritum Banku

5 proc. w skali roku to oprocentowanie nowej, 2-miesięcznej Lokaty Start w Meritum Banku. Oferta kierowana jest do klientów, którzy założą Proste Konto Osobiste. Lokata Start znajduje się w czołówce najlepiej oprocentowanych lokat na rynku.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2014-06-10

4 proc. na Lokacie Extra w Meritum Banku

Meritum Bank oferuje 4 proc. w skali roku na nowej, 3-miesięcznej Lokacie Extra przeznaczonej dla osób, które szukają atrakcyjnych możliwości ulokowania większych kwot. Tak wysokie oprocentowanie Bank zapewnia klientom, którzy zdecydują się powierzyć mu minimum 100 tys. zł.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2014-05-27

Przyszłość to bank oparty o zdalne kanały komunikacji

Bank przyszłości to bank oparty o kanały zdalne, gdzie bankowość mobilna przejmie ciężar transakcyjnej stając się w tym obszarze kanałem wiodącym, a przynajmniej równorzędnym z bankowością internetową.
czytaj więcej
BIZNES 2014-05-15

Bankowość mobilna, która mówi. Nowość z Meritum Banku.

Meritum Bank wprowadza bankowość głosową. Jako pierwszy w Polsce umożliwia posiadaczom smartfonów wykonywanie operacji finansowych oraz otrzymanie odpowiednio zagregowanych danych poprzez rozmowę z aplikacją mobilną.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2014-05-13

Rekordowy zysk Meritum Banku

Meritum Bank wypracował w I kwartale 2014 roku 13,7 mln zł zysku netto, 11 razy więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku oraz więcej od wyniku całego 2013 roku.
czytaj więcej